mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 16:22 
Cytuj  
Cytuj:
blood sie dobrze sprawuje, ja gram w tej chwili 53/5/8 - i do tankowania, a moby to nic mi nie robia. Nie siadalem w ogole zeby jesc, bandaze uzywam jak mnie ally zgankuje.


Hmm... ja na froście też mam podobnie. Sam już nie wiem, gdzie iść... Wszyscy blood, blood, blood... A tak naprawdę przy froście najszybciej się mobki zabija... No nie ważne, ja mam mniej więcej tak:

1 mob -> spokojnie na full HP
2 moby -> też raczej bez większych problemów
3 moby -> zaczynają się robić problemy, ale najczęściej wychodzę z 1/2 HP
4 moby -> już jest bardzo trudno, ale jak się postaram to generalnie zabijam
5 mobów -> mission impossible :]

Oczywiście chodzi o moby na moim levelu.


_________________
...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 16:42 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Cytuj:
blood sie dobrze sprawuje, ja gram w tej chwili 53/5/8 - i do tankowania, a moby to nic mi nie robia. Nie siadalem w ogole zeby jesc, bandaze uzywam jak mnie ally zgankuje.


Hmm... ja na froście też mam podobnie. Sam już nie wiem, gdzie iść... Wszyscy blood, blood, blood... A tak naprawdę przy froście najszybciej się mobki zabija... No nie ważne, ja mam mniej więcej tak:

1 mob -> spokojnie na full HP
2 moby -> też raczej bez większych problemów
3 moby -> zaczynają się robić problemy, ale najczęściej wychodzę z 1/2 HP
4 moby -> już jest bardzo trudno, ale jak się postaram to generalnie zabijam
5 mobów -> mission impossible :]

Oczywiście chodzi o moby na moim levelu.


No widzisz, i tu jest roznica, w blood moj rekord to 8 mobow ( ledwo, ale dalo rade). 72lvl, wszystkie moby byly 71-72. Standardem jest pulowanie po 2-3, bo disease rozpylasz na inne, szybciej idzie:)


A tak, zeby sie przestac klocic co jest lepsze a co gorsze - blizz odwalil kupe dobrej roboty z drzewkami talentow , bo w cokolwiek nie pojdziesz,to da sie i bic niezle i tankowac.


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Posty: 28
Dołączył(a): 29.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 16:52 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
@up

jak dk zjada huntera na sniadanie to widocznie to jakies boty byly...


Im sorry, ale totalnie nie masz racji. W tej chwili hunter to najslabsza klasa i wszyscy to potwierdzaja, szczegolnie w porownaniu do DK czy Palka. Hunter DK juz nie ucieknie za daleko a dmg + heal dk pozwala totalnie pojechac hunterow magow priestow warkow....... wlasciwie tylko z Pala jest problem, ale to ogolny problem, byle do 20-25k hp , wtedy palki przestana tak jechac.


Gram palkiem i jestem nadal zadowolony:). Moim zdaniem ludki obawiają się głównie bubbla a powinni nadal bursta. Palek ma straszny open dmg, jak wejdą 3-4 crity to jest to około 12k HP. Mało kto widząc po 3 sekundach 12k hp mniej trzeźwo myśli.

Co do huntera to dużo zależy od jego peta oraz umiejętności kitingu.
Oczywiście spec też jest istotny. 95% hunterów to ebeye a oldschoolowi gracze nadal wymiatają. Problem polega na whinujących noobach którzy myślą że staną w miejscu i będą strzelać do stojącego w miejscu przeciwnika. Ja za czasów Rhoka przypominam sobie jak długo niektórzy robili tego questa, nawet miesiąc i dłużej. Dobrych hunterów jest jakieś 5% lub nawet mniej.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 16:58 
Cytuj  
@up

Cholera jak milo czytac takie posty :)

Co do hunterow, bardzo celna uwaga... ilez to ja razy bylem w instancji z hunterami ktorzy nawet swoich petow nie puszczali do walki... czy tez w duelach strzelali do momentu az podbieglem... zero kitingu, zero trapow.


_________________
Obrazek

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 17:28 
Cytuj  
No co do drzewek się zgadzam, we wszystkim da się przyjemnie klepać... Próbowałem wszystkich 3 i to w różnych kombinacjach ale blood wydał mi się najprzyjemniejszy:)

Mam pytanie co do tankowania. Jak jest z trzymaniem aggro? Wystarcza pestilience, blood boil i D'n'D żeby utrzymać na sobie czy trzeba jakieś cuda robic?

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 17:38 
Cytuj  
arisel napisał(a):
No co do drzewek się zgadzam, we wszystkim da się przyjemnie klepać... Próbowałem wszystkich 3 i to w różnych kombinacjach ale blood wydał mi się najprzyjemniejszy:)

Mam pytanie co do tankowania. Jak jest z trzymaniem aggro? Wystarcza pestilience, blood boil i D'n'D żeby utrzymać na sobie czy trzeba jakieś cuda robic?


Ja BB nie stosuje w ogole, waste of rune imo, kladziesz DnD , perstilience i sie trzymaja, chyba ze ktos z twojego party namietnie wali w inny cel. Bardzo mi sie podoba jak zmienili agro system ( tak samo warki nie maja teraz problemu z agro) , sam frost presence baaardzo duzo daje nawet, jak nie ma jak rzucic DnD.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 19:24 
Cytuj  
A jak z damagem? bo słyszałem że healerzy narzekaja że cięzko utrzymać dk.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 19:30 
Cytuj  
arisel napisał(a):
A jak z damagem? bo słyszałem że healerzy narzekaja że cięzko utrzymać dk.


To raczej kwestia gearu bo tankować da się praktycznie we wszystkich buildach gdyż talenty all + ar czy parry/dodge są na początku drzewek no i od Dk też to zależy...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 19:40 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
arisel napisał(a):
A jak z damagem? bo słyszałem że healerzy narzekaja że cięzko utrzymać dk.


To raczej kwestia gearu bo tankować da się praktycznie we wszystkich buildach gdyż talenty all + ar czy parry/dodge są na początku drzewek no i od Dk też to zależy...


Zalezy jak sie specniesz, wielu nie bierze barrier, co bardzo ulatwia mitygacje dmg. Ale tak jak napisal Zaboleq - zalezy od gearu.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 08:29 
Cytuj  
http://www.wowhead.com/?talent=jfVMqu0IssRtzAohg0zhZb

najlepszy build pod DPS single target.... czyli do lvlowania w sam raz, na instancje tez miod... 8% crita z talentow, imba heal, i zmiana w ud z drzewka frost jak sie dupsko pali... :)

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 09:33 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
http://www.wowhead.com/?talent=jfVMqu0IssRtzAohg0zhZb

najlepszy build pod DPS single target.... czyli do lvlowania w sam raz, na instancje tez miod... 8% crita z talentow, imba heal, i zmiana w ud z drzewka frost jak sie dupsko pali... :)


Nie jest najlepszy do single target dps w raidach, szczegolnie w 10 man gdzie czesto jestes >75%. Gargoyle>DRW.

Wczoraj sobie offtankowalem jako unholy naxx 10 man w blue/green itemkach:D, nawet crit immune nie bylem i bylo ok. Smieszny jest patchwerk na 5% soft enrage z bone shield i icebound fortitude up hurfuls walil na mnie za 2k :) Healerzy byli zadowoleni.

Co do levelowania, robilem jako unholy i czesto pullowalem z ~10 mobkow tego samego lub wiekszego lvl i wychodzilem z full hp :)

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 09:43 
Cytuj  
lutus napisał(a):
zaboleq napisał(a):
arisel napisał(a):
A jak z damagem? bo słyszałem że healerzy narzekaja że cięzko utrzymać dk.


To raczej kwestia gearu bo tankować da się praktycznie we wszystkich buildach gdyż talenty all + ar czy parry/dodge są na początku drzewek no i od Dk też to zależy...


Zalezy jak sie specniesz, wielu nie bierze barrier, co bardzo ulatwia mitygacje dmg. Ale tak jak napisal Zaboleq - zalezy od gearu.


I Healerzy racje maja , po czesci gear temu winny . Ale tez takiego Frost Dk o wiele przyjemniej sie leczy , jego przezywalnosc jest naprawde zauwazalna , czego juz o Unholy powiedziec sie nie da.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 12:39 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
http://www.wowhead.com/?talent=jfVMqu0IssRtzAohg0zhZb

najlepszy build pod DPS single target.... czyli do lvlowania w sam raz, na instancje tez miod... 8% crita z talentow, imba heal, i zmiana w ud z drzewka frost jak sie dupsko pali... :)


Ide w podobny, tak samo 2 pkt w Unh, pare mniejszych roznic w Blood. Teraz bedzie Frost. Lubie ten build, bo zapewnia ogromne crity i praktycznie zero downtime w levelingu. Annihilation wymiata np.
Ten build pokazuje jak z kazdego drzewka wziac te talenty, ktore bezposrednio zwiekszaja nasz dmg i szanse na crita.

Osobiscie pomyslalbym czy daloby rade bez tracenia jego dmg potential uzyskac skrocony CD na Deathgrip-a z Unh. Ot takie przyzwyczajenie z gry warriorem i charge, a DG to przeciez jak charge w druga strone :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:09 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
http://www.wowhead.com/?talent=jfVMqu0IssRtzAohg0zhZb

najlepszy build pod DPS single target.... czyli do lvlowania w sam raz, na instancje tez miod... 8% crita z talentow, imba heal, i zmiana w ud z drzewka frost jak sie dupsko pali... :)

Jezeli ma byc najlepszy pod single target dps to raczej blac ice zamaiast icy reach. Calkiem fajnie gra sie tym DK. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 151
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 20:42 
Cytuj  
a kto poexperymentował z buildem pod PVE - ktoś coś poleci żeby levele ładnie szły?
poleci ktoś coś oprócz buildu Bigiego


_________________
Oszczędzaj i zarabiaj z głową
________________
Leveling World of Warcraft

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 22:16 
Cytuj  
simo napisał(a):
Osobiscie pomyslalbym czy daloby rade bez tracenia jego dmg potential uzyskac skrocony CD na Deathgrip-a z Unh. Ot takie przyzwyczajenie z gry warriorem i charge, a DG to przeciez jak charge w druga strone :)


Trochę szkoda punktów na to, gdybyś poszedł w unholy to wtedy ghoul mógłby robić za charge :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 09:19 
Cytuj  
To ja mam pytanie o runeforging, z waszych doswiadczen, ktore jest najlepsiejsze do bicia?


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 10:58 
Cytuj  
Imo Rune of Fallen Crusader. Ale ja jestem leniwy wiec nie chce mi sie uzywac tego co daje +20% na frost i shadow bo jeszcze bym musiał patrzec i rzucać death coila w odpowiednim momencie :)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 11:27 
Cytuj  
arisel napisał(a):
Imo Rune of Fallen Crusader. Ale ja jestem leniwy wiec nie chce mi sie uzywac tego co daje +20% na frost i shadow bo jeszcze bym musiał patrzec i rzucać death coila w odpowiednim momencie :)


Ja biegalem z +4% parry, tez bylo cool, wlasnie sam nie wiem co zakladac...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 12:39 
Cytuj  
Mógłby ktoś podać przykładowy build w którym wam się najlepiej tankuje .W sumie to zastanawiam się co tak bardzo wpływa na przeżywalność we frost waszym zdaniem ?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.