mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 01:09 
Cytuj  
roball ale i tak sam generalizujesz.... wszystkich ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 02:19 
Cytuj  
I to pisze ten, ktory na grzeczne pytanie gracza w grze odpowiedzial mu "fuck you" i dalej w ten desen. Nie ma to jak hipokryzja. Ale masz racje, wstydze sie grac z Polakami, ktorzy zachowuja sie w grze tak jak ty.

X.

PS. Na twoja korzysc oczywiscie przemawia fakt, ze nie zrobilem screena, jak to slicznie zbluzgales kolesia tylko za to, ze raczyl grzecznie sie zapytac, czy moze sie przylaczyc do teamu. Na szczescie to byl ostatni raz (i mam nadzieje ze tak pozostanie), kiedy gralem w twoim towarzystwie.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 02:45 
Cytuj  
Acha, "madafaka".. a i owszem, od glupkow i debili uslyszales odemnie tylko raz, zaraz po tym zdarzeniu, takze o twoim dresiarskim wychowaniu. I to tylko w odpowiedzi na twoje agresywne wzburzenie faktem, ze raczylem ci zwrocic uwage na twoje niestosowne zachowanie. Masz racje, EOT. Hipokryto.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 12 wrz 2004, 03:10 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 07:58 
Cytuj  
roball napisał(a):
To nie czytaj moich postow jak masz 'uczulenie'.

Wole grac z obcokrajowcami bo z nimi da sie cos poskladac do kupy i pchac to dalej. W sieci ogromna ilosc polakow zachowuje sie jak debile. Tak, wstydze sie za polakow w sieci..i nie tylko w sieci ale to inna bajka. Co do tego co napisal SwenG - gowno prawda.


Roball, strasznie chcialbym nie czytac twoich postaow, jednak wtracasz cos do kontekstu sprawy i chyba musze je czytac. Po drugie , mowiac szczerze to w zyciu nie chialbym grac w zadna gre z Toba gdyz jestes tylko powalonym malolatem , ktory ma bzika na punkcie pewnych spraw, ale napewno z tego wyrosnie.Wedlug mnie nalezysz do tego grona ludzi ktorzy wlasnie sie napodniecaja i oleja dana gre, jestes jednym slowem choragiewka ktora odwaraca sie w ta strone z ktorej zawieje, a teraz krotkie sprostowanie do tego - roball z ktorym kiedys gadalem, jedyne o czym myslal to DAOC, walil kapucyna na sama mysl, po czym po jakims czasie jak juz nie mial kasy zeby za niego placic i Fapek sie upominal od niego o pieniadze, bo to wlasnie Fapek mu za to placicl a robak przelewy dalwa, uszlyszalem od roballa jaki to DAOC jest ch*jowy na maxa i ze gorszej gry nie ma, najlepszy jest NEOCRON. Jeszcze wczesniej mowil to samo o UO , ze to najwiekszy kibel jaki moze byc, a CL to juz wogoel masakra, przy czym dzien w dzien gral jak poje*any.
Wnioskujac z tego ze pare, a nawet sporo osob z moich znajomych zna go z reala i slyszac opinie na jego temat, hm.... mnie rece opadaja :D, dla mnie jestes roball jedynie gowniarzem zamknietym w swoim pokoiku, z jakimis schizami i tyle. Sorki ale musialem to napisac zeby moze ludzie tutaj zrozumieli lepiej sytuacje. No offence...


Ostatnio edytowano 15 wrz 2004, 19:16 przez Kaczy, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 09:37 
Cytuj  
Heh skonczcie juz z tymi robakami, RAID jest w kazdym kiosku wystarczy spryskac :D
Ja tak tylko chcialem spytac "co robicie" czekajac na WoW`a. Ja np. skonczylem poraz ktorys Suikoden 3 i wczoraj zaczelem se grac w Star Ocean: Till the end of time....jak narazie super rpg. Wogle w tym roku mialem tak troche grania w mmorpg i mialem dosyc prostolinijnej fabuly z ktora sie trzeba dzielic; mine it's all mine!. Musze polecic wszystkim single-player rpg wciaga i to na dlugie godziny.

EDIT: Umowilem sie z kolesiami na nastepny weekend zeby se pograc w Cyber Punk`a, ci co w to grali wiedza pewnie jak to jest np. po roku sie zebrac i se zagrac 8)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 11:57 
Cytuj  
ja siedzę i patrzę na pasek postępu od downloadera bety EQ2 - tak od rana :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 12:04 
Cytuj  
18lvl - ostatniego poszedłem z grupą raidową zabijać ludzi. Doszliśmy aż do ravenshire lub coś w tym stylu - wybijaliśmy lvl-e 5-15 hurtowo.
Potem przyszła pomoc i zaczęli nas wybijać....

Na swoje tereny wracałem 2-3h (musiałem się przedrzeć przez tereny opanowane przez mobki 30+). Dead - biegniesz do ciała - podbiegasz kilka kroków - dead - biegniesz do ciala i tak w kółko :)

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 13:58 
Cytuj  
Kaczy, roball zawsze jak zmienia gre (czy poglady) to ma ku temu konkretny i podbudowany sensownymi argumentami powod, wiec nie nazywaj go choragiewka, bo to okreslenie ma chyba troche inne znaczenie.

Ale czy forum jest po to, zeby wymieniac opinie na temat gry czy na temat roballa?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 15:13 
Cytuj  
Nie no Fapek, pelen luz, jchyba nie powinienem wylewac osobistych zali na forum mmorpg i to w dodatku w topiku o WOWie, ale mysle ze do konca nie masz racji, bo zdazylo mi sie troche z roballem pogadac i wedlug mnie to wyglada wlasnie tak jak wyzej napisalem...Ale EOT juz z mojej strony i sorki za oftopik

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 22:53 
Cytuj  
pogralem i poogladalem. ktos pisal ze gra jest skonczona w 95%- imho brakuje duzo duzo wiecej. jednak sama gra zrobila na mnie wrazenie- niby cukierkowa grafa, ale jakos pod ten klimat pasuje... troche bajkowy, troche "heroic fantasy" itd... Np stormwind- no po prostu miodzio... lazilem i lazilem- mam nadzieje, ze zatentni zyciem (jak i reszta duzych miast- questy/subquesty zwiazane z samym miastem, jakies robotki dla gildii zlodzieji itd/itp). jesli chodzi o grafe/texturki to daje jednego duzego +. martwi mnie troche, ze jednak calosc jest bardzo podobna do daoc jesli chodzi o mechanike. moze po jakims czasie sie znudzic. ciezko powiedziec cokolwiek o endgamie jako takim.... ale jesli juz porownujac do daoc moze byc nawet gorzej niz tam wlasnie- tzn nic do roboty plus dodatkowo na niekorzysc zadnych globalnych przywilejow z walk na tle hordy/aliance (w doac walka o keepy i utrzymanie relikwii, no chyba ze cos motywujacego poza sama satysfakcja z pvp bedzie). z doswiadczenia wiem, ze nie nalezy sie nadto podniecac na poczatku- wiele rzeczy z samej gry jest jeszcze za mglielka tajemnicy tym samym zapraszajac do poznania; swiat neci swoim ogromem, tylko zeby go zwiedzic... jednak po paru miesiacach gry, punkt widzenia moze sie obrocic o 180st ;] coz, sam stress test chyba nie pozwolil zeby wyrobic sobie zdanie- zaostrzyl apetyt, ale zasial tez troszke niepewnosci :) Ogolnie gierka chyba rozwija wiele pomyslow zaczerpnietych z innych tytulow (skille takie jak lowienie, gotowanie, nurkowanie i wiele wiele innych itp) naraz wszystkie je implementujac w jednej calosci, jednak czegos takze mi brakuje...


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 02:06 
Cytuj  
no i koniec bety....


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 08:14 
Cytuj  
beta to sie chyba dopiero zaczyna :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 08:33 
Cytuj  
Crategus - chyba całkiem podobne zdanie bym miał jakbym teraz zagrał w DAoC. Gra nieskończona i czegoś mi brakuje... :)

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 09:00 
Cytuj  
bete podobno przdluzyli do 17h dnia dzisiejszego... moze przedluza jeszcze troszke


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 09:05 
Cytuj  
aha, mam pytanko- bo nie wczytywalem sie glebiej w oficjalne infa: czy skille poboczne takie jak lowienie itp beda rzutowaly na na glowne statsy takie jak np zrecznosc czy cos takiego? chodzi mi o to, czy procz czysto zarobkowych aspektow, mozna np koksowac sile (talent pointy) gornictwem tak jak to bylo np w uo? i czy gainy SP beda sie pojawiac w nieskonczonosc- tj dajac nieskoncznie wiele mozliwosci rozwoju postaci poprzez szkolenie jej w coraz to nowych skilach pobocznych?


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 09:25 
Cytuj  
Crategus napisał(a):
aha, mam pytanko- bo nie wczytywalem sie glebiej w oficjalne infa: czy skille poboczne takie jak lowienie itp beda rzutowaly na na glowne statsy takie jak np zrecznosc czy cos takiego? chodzi mi o to, czy procz czysto zarobkowych aspektow, mozna np koksowac sile (talent pointy) gornictwem tak jak to bylo np w uo?

Nie i bardzo dobrze moim zdaniem. To doprowadziłoby do tego, ze każdy war byłby jednocześnie kopaczem i kowalem by nabić sobie strenght itp.
Po ostatnich zmianach każdy może rozwijać max dwa skille crafterskie. Z tym, że 3 skille są skillami pobocznymi zapamiętałem, że na pewno łowienie ryb + jeszcze 2 - tez się nie liczą :)
Cytuj:

i czy gainy SP beda sie pojawiac w nieskonczonosc- tj dajac nieskoncznie wiele mozliwosci rozwoju postaci poprzez szkolenie jej w coraz to nowych skilach pobocznych?

tego właśnie nie wiem. Ale z tego co wyczytałem na forum niektórzy mają po ponad 11k SP.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2004, 19:34 
Cytuj  
Do licha... a ja nie chciałem się ładować do ST żeby sobie nie psuć niespodzianki jak będzei retail...

Może źle zrobiłem?

No nic, naczytałem się i jest dobrze.

Roball a co z NE guild?
Troll shaman?, no proszę :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2004, 19:56 
Cytuj  
Dwutlenek przeczytaj wczesniej troszke mojego posta o "choragiewce" to zrozumiesz :D


Ostatnio edytowano 15 wrz 2004, 19:15 przez Kaczy, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2004, 20:39 
Cytuj  
ehh ehh ehh...
nie będe komentował, nic do nikogo nie mam :)

A co do community WoW to wiadomo co będzie, masa napalonych podiablowskich gnojków, szalejących na FvF... na 99%

Trza to bedzie przeczekać, może będzie RPG server...

No zobaczymy...

Najgorsza tragedia jest zawsze przy open betach a ST taki był prawie, może dobrze, że nie grałem :|

P.S.
Dlatego, też wybieram horde...
Również dla tego że mi tauren pasuje do charakteru ;) no i szaman też mi pasuje :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2004, 22:56 
Cytuj  
omg kaczy jaki ty pusty jestes :] jak masz zamiar w kazdym swoim poscie dopisywac jakies wjazdy na roballa to moze znajdz sobie inne forum do pokazywania swojego zleetnowacenia? zajmij sie moze wlasnymi problemami bo widac po twoich wpowiedziach masz ich duzo.

Cytuj:
Wedlug mnie nalezysz do tego grona ludzi ktorzy wlasnie sie napodniecaja i oleja dana gre, jestes jednym slowem chorongiewka


przypomne ci to jezeli kiedykolwiek przestaniesz z jakiegokolwiek powodu grac w twojego ukochanego WoWa, obojetne z jakiego powodu.

zycze ci zebys w retailu wowa dogadywal sie z ludzmi tak samo dobrze jak probowales dogadywac sie z obcokrajowcami z #wow na temat podpiecia sie do stormcrafta. ciekawe kto ci wtedy bedzie tlumaczyl krok po kroku wszystko. ale ty przeciez jestes niekonfliktowy i umiesz sie porozumiewac z ludzmi doskonale. na twoim miejscu zaczalym od nauki jezykow, w szczegolnosci od jezyka ojczystego.


rozumiem ze ten post jest offtopiciem, podobnie jak znajdujace sie powyzej posty kaczego i piszac to znizam sie do jego poziomu, ale i tak postanowilem tego posta tutaj umiescic. a co.


_________________
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.