mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 22:59 
Cytuj  
Czytam i coraz więcej wiem, ale mam pytanie. Jak uzywaćhunterem dwóch daggerów? Widziałem kola który miał chyba 10 lvl i miał dwa daggery. Nie wiem jak to zrobic. Aha hunter może używać tarczy? I co robi dokładnie dual weld? Czy jakoś tak.

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 23:01 
Cytuj  
Nie mozna na 10 lvl hunterem uzywac 2 broni gdyz ta zdolnosc dostaje sie dopiero na 20 lvl. I jest to wlasnie zdolnosc "dual weld czy jakos tak" :) A co do tarczy to: nie moze :]

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 01:05 
Cytuj  
Ok, to ja mam inne pytanie, gram dwarf hunterem. Dzisiaj jest mój pierwszy dzień grania w WoW, mam 7lvl i chciałbym wiedzieć jak zdobyć peta, nie widzę żadnej umiejętności wyuczenia się tego na późniejszym levelu u trainera. Może jest to umiejętność, która sama "wchodzi" na późniejszym levelu? Drugie pytanie: W zakładce 'skills' aktywne na niebiesko mam tylko umiejętności bojowe, które podnoszą mi się podczas bitwy, natomiast na gorze są inne skille na szaro bez żadnych wartości. :wtf: Ostatnie pytanie: czy przy zdobywaniu levelu ogranicza się tylko do powiększenia automatycznie statystyk? Nie mogę ingerować w żaden sposób po zdobyciu levelu? Pozdrawiam.


Posty: 15
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 01:05 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Trzeba doprowadzic do walki i recznie klikac na umiejetnosc ktora chemy poznac (nie czekamy az mob sam automatycznie uzyje, klikamy ile wlezie sami), po 2-3 liknieciach dostajemy komunikat 'You have learn a new spell", wywalamy moba, bierzemy swojego ze stajni i uczymy go.


Niestety klikanie nic nie pomoze. Aby nauczyc sie wszyskich skili jakie posiada dany zwiezak musimy podnies jego poziom lojalnosci do 2. Poziom lojalnosci zdobywa sie poprzez przebywanie z naszym ulubiencem dosc dlugi czas.


_________________
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 01:11 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
Ok, to ja mam inne pytanie, gram dwarf hunterem. Dzisiaj jest mój pierwszy dzień grania w WoW, mam 7lvl i chciałbym wiedzieć jak zdobyć peta, nie widzę żadnej umiejętności wyuczenia się tego na późniejszym levelu u trainera. Może jest to umiejętność, która sama "wchodzi" na późniejszym levelu? Drugie pytanie: W zakładce 'skills' aktywne na niebiesko mam tylko umiejętności bojowe, które podnoszą mi się podczas bitwy, natomiast na gorze są inne skille na szaro bez żadnych wartości. :wtf: Ostatnie pytanie: czy przy zdobywaniu levelu ogranicza się tylko do powiększenia automatycznie statystyk? Nie mogę ingerować w żaden sposób po zdobyciu levelu? Pozdrawiam.


Umiejetnosci potrzebne do zdobywania i trenowania zwierzaka dostajesz po wypelnieniu questa specjalnie dla hunterow ktory dostajesz od trenera ale dopiero jak osiagniesz 10 LvL.
Nie bardzo rozumiem o co chodzi w drugim pytaniu a jezeli chodzi o ostatnie to niestety nie mozemy ingerowac w punkty statystyk naszej postaci, dzieje sie to automatycznie. Mozemy za to wybierac talenty naszej postaci po kazdym lvl ale dopiero od 10 lvl.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 02:42 
Cytuj  
Dzięki za pomoc, resztę mi wytłumaczył jakiś szwedzki łowca na serwerze : )

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 03:00 
Cytuj  
Beastie napisał(a):
Poziom lojalnosci zdobywa sie poprzez przebywanie z naszym ulubiencem dosc dlugi czas.

Jesli utrzymujesz peta caly czas na happy i duzo nim walczysz, to wcale nie tak dlugi. Zazwyczaj wystarczaja 3-4 mobki ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 10:01 
Cytuj  
Beastie napisał(a):
Niestety klikanie nic nie pomoze. Aby nauczyc sie wszyskich skili jakie posiada dany zwiezak musimy podnies jego poziom lojalnosci do 2.

A skad. Od razu po stamowaniu widzimy jakie umiejetnoesci (i czy wogole jakies) zwierzak ma, jedno-dwa klikniecia reczne na umiejetnosci podczas walki pozwala nam ja poznac. I bez problemu poznajemy ja na 1 poziomie lojalnosci, wogole lojalnosc ani poziom zwierzaka nie maja tu zadnego wplytu (zwierzaki wyzszopoziomowe maja umiejetnosci na wyzszym poziomie, to oczywiste). Zwierzak ze wzrostem poizomu doswiadczenia czy poziomu lojalnosci nie otrzyma zadnych nowych umiejetnosci, moze miec to co mial na starcie albo to czego go nauczymy..
Reasumujac, nowe umiejetnosci zwierzaka, ktorych jeszcze nie znamy, przyswajamy sobie bez problemu zaraz po stamowaniu, nie trzeba sie z nim babrac i bawic w wyzsze poziomy lojalnosci, bo to strata czasu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 11:21 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Reasumujac, nowe umiejetnosci zwierzaka, ktorych jeszcze nie znamy, przyswajamy sobie bez problemu zaraz po stamowaniu

A teraz sprawdz ta teorie w praktyce ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 12
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 11:36 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Perrin napisał(a):
Reasumujac, nowe umiejetnosci zwierzaka, ktorych jeszcze nie znamy, przyswajamy sobie bez problemu zaraz po stamowaniu

A teraz sprawdz ta teorie w praktyce ;)

X.


Nigdy nie podnosilam loyalty zwierzaka zeby nauczyc sie nowych umiejetnosci... Dotyczy to rowniez szczescia... Po stamowaniu wystarczy zabic dwa moby uzywajac danej umiejetnosci i bez problemu sie jej nauczysz... Probowalam tego nie raz wiec jest to sprawdzone w praktyce...

Oczywiscie nalezy sprawdzic czy umiejetnosc ktorej chcesz sie nauczyc jest aktywna na pasku peta...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 11:50 
Cytuj  
[quote="DarkLady]Po stamowaniu wystarczy zabic dwa moby uzywajac danej umiejetnosci i bez problemu sie jej nauczysz...[/quote]

nie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 12:01 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Perrin napisał(a):
Reasumujac, nowe umiejetnosci zwierzaka, ktorych jeszcze nie znamy, przyswajamy sobie bez problemu zaraz po stamowaniu

A teraz sprawdz ta teorie w praktyce ;)

Gdybym nie sprawdzil, to nie pisalbym tego. Gram juz troche Hunterem i moj pet posiada wszystkie 4 umiejetnosci, ktore moze poznac pet. Wiem w jaki sposob je poznalem.
Teraz z kolei ja, sugeruje przetestowac jak to naprawde w praktyce wyglada. :).


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 12:23 
Cytuj  
to powiedz mi czemu dopiero po okolo 3setnym zabitym mobie przez tamowanego peta nauczylem sie jego zdolnosci? :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 12:33 
Cytuj  
Bo ta zdolnosc trzeba kliknac "recznie" zanim zdazy sie odpalic automatycnie. Uczymy sie jej po 1-3 recznych odpaleniach danej umiejetnosci.
Wystarczy poczytac rozne profesynje fora hunterow (to do tych, ktorym ciezko jest mi uwierzyc na slowo :)). Takie knify na bardzo szybkie poznanie nowych umiejetnosci sa powszechnie znane i rozglaszane publicznie, nikt tej wiedzy nie ukrywa.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 12:34 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Gram juz troche Hunterem i moj pet posiada wszystkie 4 umiejetnosci

Na ktorym poziomie? Rank 1? To ja sie nie dziwie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 12
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 12:34 
Cytuj  
Postal napisał(a):
to powiedz mi czemu dopiero po okolo 3setnym zabitym mobie przez tamowanego peta nauczylem sie jego zdolnosci? :)


Moze nie nadajesz sie na huntera i zwierzaki cie nie lubia? =P (j/k)

A tak na serio... nigdy nie mialam problemu z nauczeniem sie danej umiejetnosci...
Lapie sobie przykladowo takiego thistle bear z claw rank 2... _NIE_ podnosilam poziomu loyalty ani happy i _nauczylam_ sie tej umiejetnosci po dwoch zabitych mobach...
Sprawa sie miala podobnie z innymi umiejetnosciami a takze gdy uczylam sie wyzszego lvl'a danego skilla...
Wiec wiem co mowie... z ksiezyca mi te umiejetnosci raczej nie spadly :wink:

I powtarzam ze nigdy nie bawilam sie z podnoszeniem loyalty... lapie moba... zabijam nim 2-3 moby i po sprawie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 12:36 
Cytuj  
DarkLady napisał(a):
Lapie sobie przykladowo takiego thistle bear z claw rank 2...

Wierze. Powtorz to z rank 5 i wyzszymi ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 12
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 12:52 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
DarkLady napisał(a):
Lapie sobie przykladowo takiego thistle bear z claw rank 2...

Wierze. Powtorz to z rank 5 i wyzszymi ;)

X.


Probowalam tylko do rank 4 moze i w porywach do 5... Jak jest pozniej powiedziec nie moge... wiec jezeli sie myle co do wyzszych rank to zwracam honor... ;)

Co do testowania wyzszych rank to po reatail sie zobaczy... Na razie testuje jeszcze inne klasy/rasy... ale chyba przy hunterze zostane...

BTW mylic sie rzecza ludzka... =P

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 12:24 
Cytuj  
A ja mam problem z loyality! Mam peta juz długo zabiłem z nim kolo 40 mobów Happy ma na wysokim poziomie tzn zółta buźka a często i zielona. Mimo to loyality jest na 1 i ma cały czas -4 punkty treningowe. Jak zdobywaćte punkty treningowe?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 12:31 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
Happy ma na wysokim poziomie tzn zółta buźka

To nie jest happy na wysokim poziomie tylko normalne. Wysokie happy, to "zielona buzka". Dobry pet, to pet szczesliwy. Karm go od razu, jak tylko buzka zrobi sie zolta (najlepiej zarciem, ktore dodaje po 35 happ, dluzej trzyma).

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.