mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 20:06 
Cytuj  
:roll:

przylazl i szuka dymu.
kazdy gra w to co uwaza.
.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 20:09 
Cytuj  
misiaczku o pytaniu ktore zostalo zadane w pierwszym poscie to ty masz mgliste pojecie wiec spakuj sie synku i opusc ten czatrum jesli nie masz nic konstruktywnego do dodania kthxbye


_________________
retired...

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 20:15 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
misiaczku o pytaniu ktore zostalo zadane w pierwszym poscie to ty masz mgliste pojecie wiec spakuj sie synku i opusc ten czatrum jesli nie masz nic konstruktywnego do dodania kthxbye


pytanie bylo owszem ale ty misiaczku pysiaczku , malinowa ekstazo odpowiadaj na pytanie a nie krytykujesz gre blizarda w ktora nota bene nie grasz ...

a opuszczal bede sobie sam to co mi sie podoba a Ty nie bedziesz sterowal moimi poczynaniami. Poza tym nie jestem twoim synkiem.


To tyle.

A propos pvp - w chwili obecnej jest to rzeczywiscie malo sensowne - ot taki smaczek - robisz questy w contested territory i napadaja cie wrogowie oraz frywolne raidy ktore sa poki co ostro rzezia bez specjalnego celu - chociaz i tak jest to dosc zabawne - chociazby w celu potestowania mozliwosci swojej postaci oraz grupy.

Czekamy co wniosa battlegroundsy.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 20:19 
Cytuj  
senti napisał(a):
[i]pytanie bylo owszem ale ty misiaczku pysiaczku , malinowa ekstazo odpowiadaj na pytanie a nie krytykujesz gre blizarda w ktora nota bene nie grasz ...

no wlasnie gralem i sobie odpuscilem z powodu olania cieplym moczem pvp przez blizz, pomijajac grafike :/


_________________
retired...


Posty: 7
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 20:49 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
ja to nie ty, a udowadniam tylko ze blizz jako wydawca dal dupy na calej lini i wydal gre bez jej najwazniejszej czesci

Dupa nie najważniejszej. Jak dla mnie pvp w wowie, przynajmniej na raizie, w ogóle mogłoby nie być.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 20:58 
Cytuj  
imbaczek napisał(a):
Dupa nie najważniejszej.

nie ma to jak elokwentna i rzeczowa wypowiedz...


_________________
retired...

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 21:03 
Cytuj  
Mysle ze pvp rozwinie sie w momecie pojawienia sie bg. Nie wiem jak to bylo w tym calym daoc bo nie gralem ( ale podejrzewam ze tez na poczatku gry pvp nie bylo dopracowane ). A co do grafiki to mi sie ona osobiscie podoba i mysle ze nie ma sie do czego przyczepic ( mysle ze innym tez )

Edit:

moglo by nie byc pvp ? imo to mmorpg bez pvp to wydawanie kasy w bloto, jak chcesz sobie q probic to kup sobie jakiegos nvn albo jakiegos baldura :O

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 22:04 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
jak przeprowadzisz worldwide ankiete z pytaniem czy pvp jest dla ciebie najwazniejszym aspektem wow to wtedy pogadamy ok??

PS
wogole to poczytaj sobie chociazby to forum i powiedz mi jaki jest odsetek postow z pytaniem o taktyki, buildy do pvp


Tu moze nie... ale na oficjalnych forach sa thready po 100 pages dla kazdej klasy w PVP....
WoW ma inny PvP, inny mialo UO i inny ma kazda gra, ktora taka opcje zawiera.
I nie mow, ze 1mln graczy sie nie liczy, bo sie liczy i przeprowadzanie ankiety jest zbedne.
Akurat w Twoim przypadku wyjatek (jako Ty) potwierdza regule :\

Chyba sie musze zgodzic ze Smolikiem :'(


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna


Posty: 6
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 22:47 
Cytuj  
Mr.FooT nie rozumiem cie.. grasz w daoc po co nas meczysz? drazni cie ze ludzie odchodza z daoc do wowa? nawet jesli jest gorszy to co z tego ... ci ktorzy lubia daoc za to jaki jest nie odejda nie ma co zalowac tych ktorzy do nas przyjda ... jak ktos napisal wow jest inny bo o to chodzi jakby byl taki sam to po co mialby wychodzic ... ja osobiscie gram w ta gre dla story bo mi sie podoba ... grafika jest nic specjalnego ale prawde mowiac podoba mi sie bardziej niz w jakiejkolwiek grze bo wcale nie musi byc niewiadomo jakich detali zeby cos bylo ladne trzeba miec dobry pomysl (d2 nie wspominam nawet ;) ale dajcie sobie zblizenie jednostki w w3 to zrozumiecie o co mi chodzi :)) ... gralem w daoc wiem ze rvr jest tam o wiele lepsze technicznie i co z tego wole gry blizzarda bo wiem ze moge liczyc na odrobine humoru i pkrstwa :) poza tym nic szczegolnego punkty rvr nie wnosily do gry a kiedy ja gralem rvr bylo nudne zerg albo doslownie 20/20 zieeeew a gralem us merlin byle do weekendu ... wiem wow jest nowy i jest podnieta ale z drugiej strony nie ma co mowic ale blizzard robi najlepsze gry ... diablo bylo mierne i zalosne tylko dlaczego gralem 16/24 przez 3 miesiace codziennie? i o to chodzi grywalnosc nawet glupie lowienie ryb moze cieszyc jak sie potrafi to dobrze zrobic :) peace ppl ;)


_________________
DB - 60 human warrior diego <zealots>
BL - 60 undead rogue tomas
BL - 60 undead warlock szkieletor


Posty: 7
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 01:55 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
imbaczek napisał(a):
Dupa nie najważniejszej.

nie ma to jak elokwentna i rzeczowa wypowiedz...

Równa rzeczowości twojej poprzedniej, a poziom elokwencji był dość zamierzonym odzwierciedleniem twojego poziomu, powiedzmy, arogancji.

PvP w WoWie jest jakie jest, może będzie lepsze. Jak ci nie odpowiada, nie graj. Mi odpowiada i nie narzekam, że daoc cośtam, a wow cośtam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 07:53 
Cytuj  
Gralem w daoca od poczatku i porownuje daoc wczoraj i daoc dzis. to dwie zupelnie inne gry. To co bylo kiedys wygladalo mniej wiecej jak wow w tej chwili (pvp nie wiadomo po co :>).
Daje sobie glowe uciac ze za trzy lata wowo bedzie rowniez wygladal inaczej niz dzisiaj.


juz.

PS. Mythic rowniez wypuscil niedokonczona gre, jednak w daocu lewelowalo sie w tradycyjny sposob troche czasu, wiec mial chwile zeby kombinowac.
PPS. Lol Foot :> "elite" server ehehehehe :P

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 08:07 
Cytuj  
no i wyszlo na jaw ze mr.foot nie moze sie pogodzic ze daoc traci ludzi poprzez wowa :o

a co do tego szybkiego lvlowania w wowie to w momecie wyjscia bg napewno zyskaja duzo czasu, jesli prawda bedzie to ze gra sie w nie pare miechow zeby zdoby najwyzsze rangi.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 08:52 
Cytuj  
Jeżeli levelowanie to 5 tygodni, to drugie tyle to zabawa w samo PvE na 60lvl.
Nie myślcie sobie, że na 60lvl odetchniecie od robienia questów i latania za sprzętem bo w sumie praktycznie dopiero się to zaczyna. Co prawda nie dostajemy już expa ale na 60lvl robimy dokładnie to samo co wcześniej (questy) z tym, że minimum w party a najczęściej w raidgrupie.

I niech nikt sobie nie myśli, że bez poświęcenia 5-6 tygodni na zrobienie tych wszystkich questów, zebranie sprzętu zawalczy w Battlegrounds - chyba, że będzie chciał oglądać spirit healera przez 90% czasu gry. Sprzęt daje naprawdę mocnego kopa, jest kupa specjalnych itemków (np. trinket który spawnuje 3 slavików na 60lvl, którzy walczą z tobą) itp. itd.

Ding na 60lvl to na dzień dzisiejszy jest ~50% gry.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 10:23 
Cytuj  
mysle ze w bg bez dobrego sprzetu tez da sie rade jak sie ma zgrany team, a co do tego kolczyka to ty masz jakis kompleks ? juz z 4-5 raz widze jak mowisz jakiego to ty nie masz trinketa :D

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 10:51 
Cytuj  
Ja sie podepnę troche z pytaniem nie w temat:). Gram na sevie PvP ale jak najade kursorem na inne postacie to maja w opisie PvP disabled. Nie kuma czmu na Servie PvP maja to wyłączone? Czy ja moge to tez wyłączyć?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 10:55 
Cytuj  
pewnie nie są na contested terytoriach tylko w bezpiecznym żłobku.

Owszem Spidi biorąc pod uwagę, że przeciwnik jest niezorganizowany to wtedy wygramy, jeżeli jednak przypadkowo przeciwnik też siedzi na TS-ie wtedy liczy się level i itamz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 10:55 
Cytuj  
Na "faction teritory" (te z zielona nazwa) masz wylaczone pvp z defaultu, wlacza sie automatycznie tylko na "contested" albo przelacznikiem /pvp na "faction" (lub poprzez zaatakowanie wroga playera na "faction").

X.

PS. Nie, wylaczyc nie mozesz, mozesz tylko wlaczyc. Wylacza sie samo w momencie rozpoczecia lotu (np. gryfem) albo po 5 minutach od wejscia na teren swojej frakcji.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 11:17 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
po 5 minutach od wejscia na teren swojej frakcji.

liczył ktoś ten czas albo jest to gdzieś napisane ? mnie to się zawsze wydawało że to około 10 min ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 11:46 
Cytuj  
Fakt, powinienem byl napisac "okolo 5 minut". Bo niekiedy jest to 10 minut a niekiedy nawet minuta nie minie. Jakos to sie musi wyliczac, ale nie mam pojecia, jak ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 12:32 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
blizz kompletnie osral wc3 ( zwalony ladder , patche )
najbardziej znane dziecko blizza - SC , takze... bo juz zbalansowali gre i nic nie musza robic...
diablo2 - nie wiem , nie gralem

Zazwyczaj jak blizz wypuszcza nowy tytul to sra na swoje poprzednie... teraz tez tak bedzie i beda nad wow pracowac...

Dopoki nie wyjdzie Diablo 8 czy cos takiego - wtedy WoW pojdzie do piachu .. .


Może nie do końca tak - bo WC,SC i Diablo to gry na których Blizz zarabiał niejako jednorazowo w momencie wydania.
A WoW to jednak kasa non-stop.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.