mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 21
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 21:25 
Cytuj  
Witam otóz tworze.. znaczy próbuje tworzyć szamana orca enhantment/restoriation. Chce dojśc do windfury weapon choc nie wiem jakie do tego totemy brac. W restoration chcialbym miec ancenstral spirit i healing wave. Bardzo proszę o pomoc w dobraniu do tego talentów, oraz do windfury weapon jakie totemy brać, do czasu levelu na którym bym mógł wziaść windfura zastanawiam sie na flamentague i rockbiterze.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 22:01 
Cytuj  
Tobie chodzi chyba o skille ktore dostajesz na konkretnym lvlu niezaleznie od talentow, talenty tylko modyfikuja rozne rzeczy, czasami dodaja skilla.

www.thottbot.com zakladka klasy->shaman
zobaczysz na ktorym lvlu co bedziesz mial:)


Posty: 21
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 22:06 
Cytuj  
Zemus masz rację o skille też mi chodzi ale o talenty przeewszytskim :wink:

Edit: Thx za cynk, ale mi chodzi o budowę klasy :( Noob zemnie i nie wiem w jakie skille i talenty inwestowac kiedy chce byc enhantment/restoration z windfury weapon i z wskrzeszaniem i leczeniem

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 22:10 
Cytuj  
napisales ze chcesz dojsc do windfury i tak dalej, do tego nie potrzebujesz zadnych totemow, pozatym zagraj i wtedy pytaj :)

/edit tez mowie bedziesz mial i windfury i wskrzeszani i leczenie, bo to sa skille ktore KAZDY shaman ma. talenty to urozmaicaja :P


Posty: 21
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 22:23 
Cytuj  
:P Sie dogadali. Owszem gram juz tydzień 8) ( długo :] ) o totemy chodziło mi jako skille bo napewno samym windfury nic nie zdziałam a do 58 levca bodajże jeszcze daleko wiec do tego czasu chce uzywac Rockbitera, lub Flamentague :wink: co do totemów np. zastanawialem się nad tym zeby brac Strenght of Earth Totem ale właśnie niewiem czy mi to póżniej bedzie grało w parze z windfury, bo jak narazie to wale sobie shielda, earth totem czasem blood fury i rocbitera i wale :wink: Wiem że to torche niepoprawnie pisze ale dopiero sie ucze w to ''grać'' :wink: i prosze o pomoc bo naprawde nie wiem do końca co z tą postacia delej robić :wink:

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 22:16 
Cytuj  
Cytuj:
do 58 levca bodajże jeszcze daleko

Mi to mówisz :roll: zostało mi 100xp do 58mego i mi sie komp zciął a miałem skończony pre-paid(miałem właśnie oddać 2q)
WF weapon jest chyba na 30-32lvlu
Ja bije moba LShield,Str of earth tot.,Searing tot. meele do śmierci ew. heal. Eksterminacja trwa ~20s >.>


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 08:31 
Cytuj  
Jakies drastyczne (czyt. zauwazalne) zmiany zaszly u szamana po ost. patchu? Oprocz purge gdzie rank 1 i 2 kosztuje tyle samo many i zalezy od lv (albo od bazowej ilosci many)? I oprocz tego, ze zmiejszyli range dla purge z 40y na 30y?
Poprawili moze buga ze skillem z 2h weapon, gdzie przy zmianie talentow trzeba bylo od nowa "uczyc" sie skilla do 300?

ps. po patchu dlugo sobie nie pogralem wiec stad te pytania.

edit: jako, ze gram orc'em to zauwazylem, ze zmienili blood fury: +25% melee attack for 15sec (tak bylo) ale przez 25sec obnizono o 50% leczenie mojego char'a. IMHO zmiana na plus w stosunku do tego co bylo.


Posty: 25
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 14:14 
Cytuj  
Ktoś wie skąd wziąść zbroje dla szamana "Ten Storms"?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 14:42 
Cytuj  
Z Onyxia Lair, Molten Core oraz z Blackwing Lair.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Posty: 15
Dołączył(a): 22.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 15:46 
Cytuj  
Witam wszystkich oczekuje porad na temat full DPS Shamana a także może jakichś buildów talentów moze ktos mi opisze jak dokładnie działa STORMSTRIKE i czy opłaca sie wsadzić w to 31 punkt bo nie starcza wtedy na podwojenie critów w elemental. Z góry dziękuje

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 18:19 
Cytuj  
Dodam swoje 3 grosze

Jesli chodzi o pvp to WF > RB/FB/FT, tak jak mowil shadhun z palkami ze nie raz procnie i nie zdazy zalozyc shielda. Jesli chodzi o pve to DW sprawdza sie lepiej niz 2hander, na main najlepiej zalozyc bron ze speedem 2.5+ i WF, na offhand ponizej 2.0 i najlepiej FB, taka kombinacja jest jak naradzie najlepsza jesli chodzi o pve, grinduje sie szybko, ostatnio bilem moba z 1k hp bez many, zostalo mi moze z 300hp i mana sie zregenerowala na i ES ale to i tak niezle, z 2handerem by tego nie mozna bylo zrobic.
Nastepna sprawa jezeli chodzi o buildy:
Jezeli chodzi o lvlowanie 10-60 to do czegos takiego bym dazyl http://www.wowhead.com/?talent=hxZxVbzE0sAuqo
Aktualnie mam teraz taki build: http://www.wowhead.com/?talent=GZxVfzV0si0oZVcfx , czasami jak mi proc, ten chance on hit z Nightfall'a (2x axe) i mam zalozonego jeszcze SS to wale ES po 700-800 non crity, na warach w zerk stancie 800-950

Co do twojego builda Shadhun to typowy hybrid ktory jest juz dosc stary:) Ten build kiedys ownowal zanim znerfowali WF, moze kiedys sie przezuce w TBC na 11/29/21, ale narazie zostane przy swoim :)

@ brun3r
Stormstrike jest teraz duzo lepsze niz kiedys, mniejszy mana cost no i CD 10 sec, gdy sie ma dobrego i wolnego 2handera to mozna wyciagnac niezly burst w pvp. Jesli chcesz full dps build to idz 51 w enhancement

/cheers

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 19:07 
Cytuj  
W pvp probowalem i dw i 2h z jednej strony dwa blue axy cos okolo 2,5 speed i 40dps a z drugiej strony TUF i powiem szczerze dw zostawia mocno w tyle oburęczniaki. Grajac z dw warki sie dziwia czemu podbiegam do mage'a a tego nie ma doslownie w sekunde ;D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 19:09 
Cytuj  
koci napisał(a):
Co do twojego builda Shadhun to typowy hybrid ktory jest juz dosc stary:)


No coz podany w marcu 2005 ma pelne prawo byc troche nieaktualny ^^

:har:


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 14:37 
Cytuj  
Ma ktoś może przeliczenia dmg shamana enhancement w dualu/1h+shield/2h ?

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 15:25 
Cytuj  
Mam pytanie... Czy shaman nadaje się do PvP i czy ma szanse z magiem?? Zastanawiam się czy nie zrobić sobie shamana. Chce klase uniwersalną, która dobrze sprawdza sie w PvP i PvE

PS. Odświeżam topic

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 15:29 
Cytuj  
Jakkolwiek glupio to nie zabrzmi, to tylko resto ma szanse z magiem, ench w ogole a elemental musi byc bardzo dobry


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 15:48 
Cytuj  
A z innymi klasami jak?? Czy szaman jest klasą, która ownuje na PvP??? I jaka profesja najlepsza dla użytku własnego??

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 15:54 
Cytuj  
Nie znam sie za dobrze, ale z forum szamanow wynika ze nie jest zbyt dobrze


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 52
Dołączył(a): 4.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 20:26 
Cytuj  
Hmm... gram od dawna enh szamanem. Nawet dobrze sobie radze z casterami (no moze poza affli lockiem i frost magiem :) ). Wystarczy umiejetnie uzywac earth shocka i grounding totemu. WF zalatwia reszte :). Co do reszty. Szamanowi (enh) raczej srednio idzie na bg (warek, rogal jak potrafia rozbroic na 90% wygraja). Elemental jak kazdy caster raczej powinien stac z tylu. Resto najdluzej wytrzyma ;) Moj build typowo pvp z wyjsciem do inst. http://www.wowhead.com/?talent=hZxVMdE0sV0qZxf0x0xo .


_________________
Say no more, what the fuck You waiting for?

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 08:26 
Cytuj  
Mam pytanko. Zblizam sie do 58 lvl i bede mogl przejsc przez portal do Outlandow. Gram na stosunkowo malo zaludnionym serwerze. Jak na razie moj build do levelowania to enchancement DW. Glownie chodzi mi chodze nie do instancji. Czy jako enchancement DW bede mogl znalesc party bez problemu?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.