mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 08:49 
Cytuj  
e tam, gadasz, to zależy jak komu się nudzi i co ma do zrobienia, ostatnio kilowaliśmy wspólnie licza ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 08:54 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
SwenG napisał(a):
Bo od tyłu to tylko undeadzi i elfy ;)


LOL ;DDD

btw. na 35lvl ??? Hehe zobaczysz co to jest 55+lvl i np Eastern lub Western Plagueland ;D Jak Cie zobacza to nie odpuszcza O_O :)


a tam gadasz, imho tylko w SV sie kazdy z kazdym naparza pozniej juz teog nei ma u mnie wygladalo to tak
1-30lv - spokojnie expowalem
30-45lv - expowanie przeplatane z wipami od 10+leveli
45-54lv - spokojnie expuje bylem zarowno na burning stepps, winterspringu jak i na eastern i western - jakos horda mi macha, czasem tylko sie jakies tsa czy Nit cos tam przypaleta ale wtedy to /g TSA on [..lokacja w ktorej jestem..] 5 min pozniej - 10-15 60tek robi porzadek

aha gram na burning legion

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 09:00 
Cytuj  
No tak, moze u Was tych powyzej 55lvl jest malutko ;-) ale u nas to nie przejdzie sie w tych regionach bez zobaczenia kogos z Horde, poza tym wiadomo gimpowaty i beznadziejny Hunter to spokojnie latwiutka ofiara dla kazdej klasy, a juz na pewno podczas grindowania :/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 09:15 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
.... czasem tylko sie jakies tsa czy Nit cos tam przypaleta ale wtedy to /g TSA on [..lokacja w ktorej jestem..] 5 min pozniej - 10-15 60tek robi porzadek


wasze 60-tki muszą się tam porządnie nudzić..

*

Posty: 80
Dołączył(a): 27.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 09:16 
Cytuj  
Fabianek ja tez gram na Burning Legion i jakos nie pamietam zeby kiedykolwiek bylo spokojnie a szczegolnie wokolo Tarren Mill i Arathi - tam zawsze bylo gankowanie na mase a to sa tereny na 25-35 lvl pozniej jeszcze bardziej jest ciekawie w Tanaris I Un Garo.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 09:20 
Cytuj  
k-2 napisał(a):
Fabianek ja tez gram na Burning Legion i jakos nie pamietam zeby kiedykolwiek bylo spokojnie a szczegolnie wokolo Tarren Mill i Arathi - tam zawsze bylo gankowanie na mase a to sa tereny na 25-35 lvl pozniej jeszcze bardziej jest ciekawie w Tanaris I Un Garo.


afair ja do 30stki siedzialem na wetlands a jak nie to arathi ss i sv to powalone lokacje a w Tanaris i un goro jest jak najbardziej spokojnie, horde widac jak najbardziej ale oni z daleka /wave ja tez i kazdy sobie dalej questuje....hmm moze twoja gildia jest KOS u wielu gildii??? bo moja tylko u TSA i Nit cos tam (ale u nich to caly alliance jest KOS a oni u calego alliance)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 09:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Fabianek napisał(a):
.... czasem tylko sie jakies tsa czy Nit cos tam przypaleta ale wtedy to /g TSA on [..lokacja w ktorej jestem..] 5 min pozniej - 10-15 60tek robi porzadek


wasze 60-tki muszą się tam porządnie nudzić..


heh wiesz mysle ze sie nie nudza, poprostu pomagaja spokojnie expowac slabszym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 09:25 
Cytuj  
content na 60lvl to w 80% instance - nie sądzę by wychodzili z instance (reset i trzeba zaczynać od nowa najczęściej), lecieli 10minut na bacie by zabić jedną osobę z hordy.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 09:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
content na 60lvl to w 80% instance - nie sądzę by wychodzili z instance (reset i trzeba zaczynać od nowa najczęściej), lecieli 10minut na bacie by zabić jedną osobę z hordy.


ciach nvm

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 10:49 
Cytuj  
Zgadza sie.... nie wiem Fabianek w jakiej polskiej gildii na BL jestes, ze 60tki leca w 10-15 osob by pomoc jednego gankera ubic, ale jesli sie gankuje NOCniki to mozna byc spokojnym ze wczesniej niz za 10-15 minut zaden NOC 60lvl sie nie pojawi, bo wlasnie siedza w instancach :) A jak sie pojawi to jakis jeden i przewaznie ciagle ten sam (hello Denis) :)


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 10:57 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Zgadza sie.... nie wiem Fabianek w jakiej polskiej gildii na BL jestes


ja NIE jestem w polskiej gildii tylko w pewnej international.
mysle ze nie ma sie nad czym licytowac, i wywolywac dialogu:
- nie wierze
- ale tak jest
- nadal nie wierze
.....


Posty: 30
Dołączył(a): 6.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 11:30 
Cytuj  
in fact 7 to turecko-miedzynarodowa org ( tak z 70% to Turkey) ale fab ma racje , o dziwo jak rzucisz o pomoc na gc to 60-leca z pomoca, btw Lenek , trigg , Zabi podajajcie na jakim serwerze gracie bo ja mam zamiar zmienic BL na inny

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 12:05 
Cytuj  
Na początku nie zabijałem osób na znacznie niższym lvl'u... ale kiedy stałem się obiektem zabaw 5x 50+lvl na mountach zmieniłem zdanie. Co nieoznacza że biegnąc spokojnie dróżką atakuję przechodzącego -15lvl.
Ale sądzę iż na moim serwie (zenedar) to Alliance są bardzej agresywni :)
<no_offence>


Posty: 6
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 12:42 
Cytuj  
Odpowiedz na Twoje pytanie brzmi "TAK". Nie wierze ze nikt nie gankowall, kazdy to robil. Jak mnie probuja gankowac w 3 lub wiecej mam na to sposob. duszkiem podchodzze do ciala i czekam {tym czasie zapale, kawe lub jedzenie sobie robie :) } . No w wiekszosci skutkuje . Niektorzy tlumacza ze to jest pvp i wojna miedzie Alliance i Horda. Tylko nawet na prawdziwej wojnie przestrzegaja zasady.
Zawsze sobie mowilem ze nikomu nie odpuszcze bez wzgledu na lvl tylko jak widze Alliance 10 lvl nizej odpuszczam :) nie mam serca zabijac. Niestety jest tak ze na agresje odpowiadasz agresja. Ale po 2 miesiacach grania przyzwyczailem sie do tego.
Jeszcze pare slow do Gildiii FIRE nie wiem jakie oni zasady maja to co robia to jest kompletna bzdura jaki jest sens na 60 lvl zabijac 25 lvl lub mniejszy. Oni naprawde sie nudza bo gram 2 postacia na tych lvl i widze co oni odwalaja. :o serwer BL


_________________
FIRE sux !!!!!

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 12:44 
Cytuj  
Nie wiem o co tyle krzyku z tym gankowaniem,. Jesli ktos wybral server PvP to musi sie z tym liczyc, to wszystko :evil:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 12:46 
Cytuj  
JarreK napisał(a):
in fact 7 to turecko-miedzynarodowa org ( tak z 70% to Turkey) ale fab ma racje , o dziwo jak rzucisz o pomoc na gc to 60-leca z pomoca, btw Lenek , trigg , Zabi podajajcie na jakim serwerze gracie bo ja mam zamiar zmienic BL na inny


a czemu chcesz zmienic BL ??? co jest nie tak :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 12:48 
Cytuj  
Znachor napisał(a):
Tylko nawet na prawdziwej wojnie przestrzegaja zasady.


ta szczegolnie niemcy robiac gaz muszczardowy i obozy koncentracyjne, amerykanie zmuszajac jencow to stosunkow homoseksualnych a ludy z bylej jugoslawi nabijajac glowy na pal ;-)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 12:50 
Cytuj  
Znachor napisał(a):
Odpowiedz na Twoje pytanie brzmi "TAK". Nie wierze ze nikt nie gankowall, kazdy to robil.


ja nie gankuje :P no prawie ;-) szczegolnie jak ktos mi rude wlasnie kosi to sry ale musi dostac kose w plecy chodzby mial 60 po czym vanish i bye bye ale co tam niech wie ze wlasnie mi podebral rude i niech patrzy za plecy. Albo jak zrobilem objazd po rude i nic nie znalazlem to zeby sei troche "rozladowac" to tluke low levele a moze to oni mi zwineli rude wlasnie :P


Posty: 6
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 13:14 
Cytuj  
Ja tam sobie jakos radze ale jak widze takiego "leszcza" ktory wyzywa sie na d low lvl . To az go nawet nie jest mi go zal.
To robie Mind Control :)
Fajne rzyczy mozna robic :)


_________________
FIRE sux !!!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 14:59 
Cytuj  
Znachor napisał(a):
Niektorzy tlumacza ze to jest pvp i wojna miedzie Alliance i Horda. Tylko nawet na prawdziwej wojnie przestrzegaja zasady.


zasada jest jedna.. jesli ty go nie zabijesz to on zabije ciebie.

niedawno majac level 50 sobie szedlem po krainie elfow i napotkalem jednego 15lvl, ktory bil moba. Stanalem obok i sobie patrzylem .. po chwili on skonczyl z mobem , podszedl do mnie i zaczal pluc :))))
No i jak tu nie zajebac takiego....?? jeden shock i po nim.. ale zero satysfakcji. Tak wiec dostal shocka zeby nie podskakiwal na drugi raz..... ale mysle ze on jak podrosnie z levelem to tez bedzie walil co sie da :)

Cytuj:
Jeszcze pare slow do Gildiii FIRE nie wiem jakie oni zasady maja to co robia to jest kompletna bzdura jaki jest sens na 60 lvl zabijac 25 lvl lub mniejszy. Oni naprawde sie nudza bo gram 2 postacia na tych lvl i widze co oni odwalaja. :o serwer BL


spoko, oni sa odpowiednikiem TSA w hordzie :)
wczoraj jednego z FIRe 3lvl nizszego gankowalem w Feralas.. z 5 razy go zabilem pod rzad i posilki nie nadeszly :) W koncu uciekl.....tak wiec FIRe ma slaby support pomocy... mozna ich smialo gankowac.


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.