mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:11 
Cytuj  
No ja mam ambush/bb jak mowilem i jade:
- ambush, gouge, backstab, kidney, backstab, gogue, backstab i nara ;)
czasem wystarczy:
abmush (jak wejdzie crit a mam na to 75%) to kidney (wtedy starcza nrg na dotrwanie do backstaba+cooldblod) po takich 2 critach jest praktycznie pozamiatane, jak nie dorzucam 1 ss lub evi i po zabawie ;)


Posty: 3
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:32 
Cytuj  
Ej wogole ktoś tu czyta patch notes ci co pisza ze speed niema znaczenia najwyrażniej nie a sami wklejaja dmg kalkulatory wstawcie w AP 2000 i barman shanker wymiata gutgore i jest prawie taki jak predition a czemu bo x2 to wiecej niz x1.8 :o Libero najpierw sie upewnij zanim zaczniesz pisac bzdury :har:

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:36 
Cytuj  
Speed nie ma wpływu na dmg broni, tylko na dps. Mylą Wam się pojęcia.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:43 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Speed nie ma wpływu na dmg broni, tylko na dps. Mylą Wam się pojęcia.


yhy, a wiesz co to jest dps ??

no i dlaczego t owlasnie wolne swordy bija mocniej od tych szybkich z podobnymi dmg ??

speed ma wplyw na wszystko

od czestotliwosci uderzen po zadawane dmg, na pierwszej stronie masz wzorek jak to jest liczone, jak nie wierzysz to sobie potestuj na kims/czyms

co wiecej, speed ma tez wplyw na czestotliwosc wchodzenie enchantow takich jak crusader czy tez dowolny inny ktory ma napis: chance on hit


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:03 
Cytuj  
OK, teraz rozumiem. Myślałem, że blizz nie komplikował tego za bardzo, myliłem się jednak. Szkoda tylko, że poukrywał takie ważne informacje. Dzięki Robus za oświecenie. Jest chyba jeszcze wiele rzeczy do odkrycia w WoWie dla mnie :wink:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:05 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cytuj:
Perception - active
Activate to increase stealth detection radius by 10 yards - lasts 20 sec - 3 min cooldown


Cytuj:
Diplomacy - passive
10% bonus to faction point gain


Sami ocencie, wedlug mnie granie human rogue mija sie z celem. Jedno co jest fajne to Diplomacy - teraz kiedy blizz wprowadza ciagle nowe przepisy i battlegroundy ten skill moze byc przydatny, mniej czasu marnujemy na robienie repa z potrzebna frakcja.


fakt imho sa lepsze racial bonusy dla rogue niz humana jednak percepcja wbrew pozorom jest przydatna szczegolnie jak wlasnie slyszysz ze jakis rogue wchodzi w stealth


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:42 
Cytuj  
ile ja takich "pr0" backstab ambush rogue natluklem...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:46 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
ile ja takich "pr0" backstab ambush rogue natluklem...


z calym szacunkiem: "az drzymy tak sie boimy ;P"

daj se spokoj, kazdy moze napisac to samo o dowolnej klasie i buildzie, wszystko zalezy od kierowcy, czyli gracza


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 13:07 
Cytuj  
tylko co mozesz zrobic jak nie wyjdziesz ze stuna?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 13:29 
Cytuj  
Wyjdzie. Bo jest taki trinket ktory teraz ma kazdy noob :P

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 13:39 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Wyjdzie. Bo jest taki trinket ktory teraz ma kazdy noob :P


trinket rogue nie ma wyjscia ze stuna (ty by bylo tyle jesli chodzi o noobow ;) )


aenima: podaj swojego komboska, zobaczymy czy jest idealny i nie daje nikomu szansy na klikniecie blinda :)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 14:21 
Cytuj  
Robus napisał(a):
BiGi napisał(a):
Wyjdzie. Bo jest taki trinket ktory teraz ma kazdy noob :P


trinket rogue nie ma wyjscia ze stuna (ty by bylo tyle jesli chodzi o noobow ;) )


aenima: podaj swojego komboska, zobaczymy czy jest idealny i nie daje nikomu szansy na klikniecie blinda :)


mistrzu a powiedz mi gdzie on napisal ze chodzi _tylko_ o rogue? np druidowi loda mozna zrobic a nie stunlocka :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 14:33 
Cytuj  
ile ja takich "pr0" backstab ambush rogue natluklem...

np tu.
po drugie jak ja gralem to nie bylo zadnych trinkietow.

Robus zawsze jest szansa rzucic blind po evs to juz zalezy od pinga, ale zadko kto kolwiek zdazyl.

edit
cs ss ss cb ev blind, cs ss ss pre cb ev, jesli zyje to blind to samo bez cb


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Ostatnio edytowano 1 wrz 2005, 15:23 przez Aenima, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 15:00 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
ile ja takich "pr0" backstab ambush rogue natluklem...

np tu.
po drugie jak ja gralem to nie bylo zadnych trinkietow.

Robus zawsze jest szansa rzucic blind po evs to juz zalezy od pinga, ale zadko kto kolwiek zdazyl.

edit
cs ss ss sb ev blind, cs ss ss pre cb ev, jesli zyje to blind to samo bez cb


ae:
po drugim synisterze rozumiem ze ma byc cb + evi
no i tutaj jest luka drobna w energii, poniewaz cheap sie konczy a nie ma energii na evi jeszcze, ping w sumie ma niewiele juz do szybkosci klikania, raczej trzezwosc umyslu :) (wg moich wyliczen prawie dokladnie po 2 synisterze konczy sie cheap i trzeba czekac 4 sek na energie na evi :) )

inna sprawa ze bardzo malo ludzi uzywa blinda, naprawde rzadko sie zdarza zebym tym dostal :)

co do trinketow: ae pisal o stunlocku vs rogue i ktos tam napisal o trinkecie, wiec laskawie go oswiecilem :)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 15:16 
Cytuj  
dlatego bardzo wazne jest aby byl imp cs, i imp ss bo tak jak mowisz energi sie konczy ale to wszystko jest w bulidzie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 17:31 
Cytuj  
Moi drodzy powiedzcie mi jak jest lub powinna być różnica w bulidzie dagger+sword.......sword+sword........


_________________
Jak chcesz rozśmieszyć Boga,to powiedz mu o swoich planach.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 10:24 
Cytuj  
Libero napisał(a):
DAro napisał(a):
to po co są daggery.........wszyscy powinniy chodzić tylko z swordami one mają to wszystko.Wydawało mi się że właśnie zaletą broni (daggerów) jest szybkość.Rouge musi zabić szybko albo za chwile świat jest czarno-biały.

Daggery są szybkie, ale to nie znaczy, że szybko zabijają. To chyba dmg zabija, a nie speed, prawda?

Trigger napisał(a):
Ale powiedzmy mamy jakis sword z 2.50 speed i 140 dmg oraz 2.80 speed i 130 dmg - moze sie okazac ze ten ze 130 dmg bedzie walil mocniejsze SS.

To niemożliwe. SS zadaje dmg broni + stałą wartość ze skilla. Speed nie ma tu żadnego znaczenia. Po prostu nie jest sprawdzany. Nie wiem skąd Ci takie herezje przychodzą do głowy. :roll:



no to teraz pozostalo ci :
/tar trigg /sorry /bow

;)


_________________
Obrazek


Posty: 41
Dołączył(a): 26.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 17:22 
Cytuj  
roball napisał(a):
* Rogue


Na levelu 45 idziemy do Searing Gorge.
Polnocno-zachodni rog mapy - na mapie widoczna jest jaskinia. Przed jaskinia i w jaskini sa elite moby 47-50 level. Metoda jest bardzo prosta - ty 'tagujesz' (zaznaczasz moba, musisz mu zadac dowolny dmg zeby byl 'twoj') i w momencie kiedy mob jest tagniety to pomocnicy go zabijaja, w ten sposob dostajemy okolo 700xp za moba. Doskonale sprawdza sie party warrior+rogue, zerowy downtime a moby padaja doslownie w kilka sekund. Wczoraj dzieki tej metodzie mialem 56.000 exp na godzine. Z Searing Gorge powinnismy sie wyniesc na levelu 49 i przeniesc sie do Tyr's Hand w Eastern Plaguelands. Tutaj zaczyna sie szalenstwo, im wiecej osob ci pomaga tym szybciej bedziesz levelowal. Jezeli pomaga ci 12 osob (sprawdzone, policzone) bijac moby non stop (ty tylko biegasz i je tagujesz) to zdobywamy 320.000 XP\H!. W ciagu jednego\dwoch dni jestesmy na levelu 60 - imponujace prawda? Malo kto wie o tej metodzie mimo ze jest taka oczywista :)


działa to jeszcze ?


_________________
.......::::: ThE dUsT::::::::......
Obrazek
Abraxus Undead Rogue @Burning Legion@ teraz
Unbelievable Undead Priest @Burning Legion@ kiedyś

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 19:31 
Cytuj  
Chyba nie. Z kumplem ostatnio sprawdzałem. Pomagał mi zabic ztagowanego moba i dostałem mniej expa niż jakbym solował.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 22:03 
Cytuj  
ale chyba musisz zabrac 10% mobkowi (?)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.