mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 86  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 11:43 
Cytuj  
troche szkoda ze nie bedzie nowych 40 man , po naxx poprzeczka byla juz wysoko i w BC mogliby zrobic jeszcze bardziej zajebiste dungi
np ten z ilidianek- gosc ktory prawie skopal dupe Arthasa ma byc w marnym 25 man? , porazka . A co z Cavern of Time? , chca odtworzyc walke o hyjal i otwieranie wrot z 25 ludzmi?

natomiast pvp zmiany sa zajebiste dla mnie , arena i honor jako waluta a nie gowno do grind , dobrze jest pvp powinno byc ciekawsze


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 11:46 
Cytuj  
Cytuj:
Nikt nie kogos nie zmusza do robienia kilki raidów na raz. Jak niechca nie musza chodzic, moga sobie czekac na wlasna kolej. A jak komus zalezy to sie dostosuje..

*rence* Oczywiscie ze nikt nikogo nie zmusza. Ja jestem na razie sceptycznie nastawiony, bo widze sporo problemow ktore z tego powodu moga wyniknac.
Cytuj:
roche szkoda ze nie bedzie nowych 40 man , po naxx poprzeczka byla juz wysoko i w BC mogliby zrobic jeszcze bardziej zajebiste dungi
np ten z ilidianek- gosc ktory prawie skopal dupe Arthasa ma byc w marnym 25 man? , porazka . A co z Cavern of Time? , chca odtworzyc walke o hyjal i otwieranie wrot z 25 ludzmi?

Przciez to, ze instance bedzie na 25 nie znaczy jeszcze, ze poziomem trudnosci bedzie zblizony do zg/aq. Wprost przeciwnie mam nadzieje
Cytuj:
natomiast pvp zmiany sa zajebiste dla mnie , arena i honor jako waluta a nie gowno do grind , dobrze jest pvp powinno byc ciekawsze

Tak sie zastanawialem czy ktos w ogole zauwazyl inne zmiany poza capem na instance :D . QFT, zmiany swietnie sie zapowiadaja.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 11:55 
Cytuj  
http://uk.gamespot.com/pc/rpg/worldofwa ... &page=2&q=

koorwa wreszcie miasta do podbicia , elfinki do gwaltu
jeszcze jakby sie dalo rabowac... :]

dawac ten WoW2 :]

tu chodzi o fakt zeby ilidian pral sie z 40 nie 25 ludzmi wtedy jest ten epic feel

macie pvp goers z leniwymi tylkami

Once the town is captured, it will spawn some tough computer-controlled guards, but it will also let you fight your way into the outskirts, then eventually set up flight towers at the edges of these ravines that you can use to hop onto pre-set flying mounts, then go on bombing runs on the town, pelting the guards and any enemy players with damaging bombs as a first assault before charging in and capturing the settlement's control points, which act like the timed flags in shooters like Battlefield 2--stand near them long enough, and the control point will "convert" to your faction's control.

czy to korwa nie piekne ... :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 11:58 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Przciez to, ze instance bedzie na 25 nie znaczy jeszcze, ze poziomem trudnosci bedzie zblizony do zg/aq. Wprost przeciwnie mam nadzieje


mam wrazenie ze chodzilo raczej o "epickosc" scen, to jak w filmie, mozna nakrecic dynamiczna bitwe z rozmachem dla 1000vs1000 ale o ilez lepiej wyglada taka sama bitwa gdy mamy 10000vs10000. :wink:

Po drugie to mmorpg, powinno isc w kierunku wlasnie wspolpracy jak najwiekszej ilosci osob, final bedzie taki ze najsprawniejsze gildie beda liczyc po 30ppl, to bedzie dopiero farma. Zastanawiam sie kiedy beda instance 1ppl, albo 2ppl. :]


_________________
Maiori Cede

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 12:05 
Cytuj  
Razel napisał(a):
cypis napisał(a):
Przciez to, ze instance bedzie na 25 nie znaczy jeszcze, ze poziomem trudnosci bedzie zblizony do zg/aq. Wprost przeciwnie mam nadzieje


mam wrazenie ze chodzilo raczej o "epickosc" scen, to jak w filmie, mozna nakrecic dynamiczna bitwe z rozmachem dla 1000vs1000 ale o ilez lepiej wyglada taka sama bitwa gdy mamy 10000vs10000. :wink:

Po drugie to mmorpg, powinno isc w kierunku wlasnie wspolpracy jak najwiekszej ilosci osob, final bedzie taki ze najsprawniejsze gildie beda liczyc po 30ppl, to bedzie dopiero farma. Zastanawiam sie kiedy beda instance 1ppl, albo 2ppl. :]


rogalem na 60lvl z problemami, ale Maraudon da sie jeszcze samemu robic. no i niektorych bossow w BRD ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 12:05 
Cytuj  
Cytuj:
np ten z ilidianek- gosc ktory prawie skopal dupe Arthasa ma byc w marnym 25 man?


Wez pod uwage ze ten hardcore 25 man instance to bedzie dla 25 osob lvl70 czyli jak by nie patrzec duzo wiekszy 'power' niz 40x lvl60.

*

Posty: 61
Dołączył(a): 10.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 12:13 
Cytuj  
Cytuj:
Wez pod uwage ze ten hardcore 25 man instance to bedzie dla 25 osob lvl70 czyli jak by nie patrzec duzo wiekszy 'power' niz 40x lvl60.


Wez pod uwage ze bosowie mogli by byc tak silni ze nadal bedzie potrzeba na nich 40x70 lvl

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 12:15 
Cytuj  
to bylo do przewidzenia robia cos wreszcie dla ludzi dla pvperow to wiadomo ze end-game gildie kreca nosem bo oni nic nie dostana

to ze w exp nie bedzie czterdziestek to nie jest powiedziane ze wogole nie zrobia


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 12:18 
Cytuj  
Cytuj:
*rence* Oczywiscie ze nikt nikogo nie zmusza. Ja jestem na razie sceptycznie nastawiony, bo widze sporo problemow ktore z tego powodu moga wyniknac.

I właśnie różnica jest tak że ja problemu nie widze. Bo twierdze że jak ludziom bedzie zależeć na raidach to sie dogadaja..

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 12:30 
Cytuj  
pierwsze linki mi nie dzialaja dopiero ten podany na dugiej stronie tematu ale szczerze mowiac mi sie teraz nie chce tego wszystkiego czytac wiec raczej ogranicze sie do komentowania tego co ludzie napisali


Moim zdaniem 40 man instance maja lepszy klimat niz beda miec 25 man tutaj blizzard podjal zladecyzje ale nie raz sie przekonywalem ze oni wiedza lepiej :P

PvP pewnie nie bedzie i tak taka walka nacji bo wiekszosc ludzi itak leje na RP i beda woleli po raidzie isc na piwo niz brac udzial w pvp ktore ich nic nie obchodzi

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 12:35 
Cytuj  
koornik napisał(a):
pierwsze linki mi nie dzialaja dopiero ten podany na dugiej stronie tematu ale szczerze mowiac mi sie teraz nie chce tego wszystkiego czytac wiec raczej ogranicze sie do komentowania tego co ludzie napisali


Moim zdaniem 40 man instance maja lepszy klimat niz beda miec 25 man tutaj blizzard podjal zladecyzje ale nie raz sie przekonywalem ze oni wiedza lepiej :P

PvP pewnie nie bedzie i tak taka walka nacji bo wiekszosc ludzi itak leje na RP i beda woleli po raidzie isc na piwo niz brac udzial w pvp ktore ich nic nie obchodzi



Grubo sie mylisz co do pvp :)

@roball mam takie samo wrazenie co do tej decyzji.


Ostatnio edytowano 12 sie 2006, 12:40 przez TaoTao, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 12:35 
Cytuj  
http://www.visualart.ro/test/data/media ... atrice.jpg
Jak TO !? ma być mountem krwaych elfów, to ja dziekuje bardzo. Bardzo źle mi sie to kojarzy :P. Nie mógłby być jakiś porządny prawy demon ?

To zależy jeśli to miasto bedzie miało znaczenie strategiczne w Outlands, to pewnie gildie będą sie onie lać do upadłego ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 12:39 
Cytuj  
said robal- 12/15 bossow w naxx na farm :]

i to jest podejscie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 12:47 
Cytuj  
Point is? My mamy 12/15 i ludziom sie srednio to podoba :roll:


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 12:49 
Cytuj  
iniside napisał(a):
http://www.visualart.ro/test/data/media/110/cockatrice.jpg
Jak TO !? ma być mountem krwaych elfów, to ja dziekuje bardzo. Bardzo źle mi sie to kojarzy :P. Nie mógłby być jakiś porządny prawy demon ?


Przypomina Choccobo z FF :D

Anyway, nie ma co krecic nosem na razie na zmiany w BC, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Swoja droga, mowilem, ze w dodtaku Blizz pewnie fundamentalnie zmieni zasady gry, no i tak w pewnym sensie zrobili, hehe, jak w ich kazdym dodatku :)
Osobiscie niezbyt mi sie podoba pomysl ze skalowaniem instancji w zaleznosci od levelu, no ale pozyjemy, zobaczymy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 12:53 
Cytuj  
Cytuj:
Przypomina Choccobo z FF

Żeby to. Mi sie odrazu skojrzayl z mountem tfu gnomow :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 13:23 
Cytuj  
A z kolei tak wygląda w DnD. Jak widać - dość duża różnica, więc wszystko zależy od tego, jak Blizz sobie bazyliszka wyobraża ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 13:25 
Cytuj  
W WoW tez bylytakie bazyliskiszna pustyni ;]

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 13:38 
Cytuj  
iniside napisał(a):
W WoW tez bylytakie bazyliskiszna pustyni ;]


Spacja ci sie psuje! \o/

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 13:41 
Cytuj  
roball napisał(a):
Aldatha napisał(a):
said robal- 12/15 bossow w naxx na farm :]

i to jest podejscie


Nie do konca zrozumialem twoj post.


CHodzi o to ze ludziom z top gildii sie ten pomysl podoba i nie wylewaja lez z powodu obciecia 15 ludzi z raidu.


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 86  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.