mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 20:59 
 
Najlepsze PvP bylo jak blizard wprowadzil honor points.... kto pamieta tarren mill ten wie ze padaly serwy przez to ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 20:59 
 
Blizz nie ma nic "na czysto" wszytko idzie na pesnje,opłaty etc.A kapitał jaki maja to jest równowartość wartosci firmy na rynku.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 21:06 
 
ty chyba naprawde powinienes sie obudzic ze swojego snu, Spyke.


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 21:09 
 
Obudzilem sie,trzymaja caly kapital w materacach!!!!


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 21:14 
 
Mulger napisał(a):
Owszem, tak naprawde ta gre przeszlo de facto dopiero jakies 50 osob, ale co z tego?

Przejsc mmo - makes sense.
Cytuj:
Zeby cos osiagnac w instancacj musisz poswiecic temu przynajmniej z 3-4 godziny dziennie. A Nihilum siedzi czasami i z 16.

Takie jest zalozenie PvE. Ale w 3-4 godziny nic nie zrobisz tbh, raczej 5-6godzin. I nigdy nie slyszalem, zeby ktos 16 godzin siedzial.
Cytuj:
TBC jest ogolnie O.K. poza zmiejszeniem liczby osob ktore moga chodzic do instow.

Zgadzam sie i nie zgadzam sie jednoczesnie. 25-man capy sa fajniejsze dla hc raidowcow, bo wtedy masz pewnosc, ze na okolo ciebie sa tylko dobrzy gracze, a nie debile, ktorzy myla lewo i prawo (HI THADDIUS). Zmniejszenie capa jest wkurzajace dla ludzi, ktorzy nie moga sobie pozwolic na bycie aktywnym - to jest pojawiac sie online na kazdym raidzie.
Cytuj:
Teraz do instow chodzi 10 osob i nawet srednio duza gildia nie wie czasem kogo wziac (jak ma na przyklad 30 na 70 poziomie) do Kara.

Czemu ma nie wiedziec? Skład jest zawsze taki sam - 3 healerow, 2 tankow i dps.
Cytuj:
jesli nad nowym dodatkiem... chyba nawet jeszcze gorzej. Bo co nam moga zaoferowac w kolejnym dodatku? Kolejnych nowych ras? Jakich... krwawych krasnoludow? Gigantycznych gnomow? Czegos wygladajacego jak kalamarnice?

Padłem. Idz poczytaj lore warcrafta, moze zobaczysz jakie rasy tam wystepuja.
Osobiscie nie wierze, zebysmy ujrzeli nowe rasy w Northrend tbh.
Cytuj:
Moze jakichs nowych klas... ale czy jakichs jeszcze potrzeba... Podniesc maksymalny poziom do 80... no tak, teraz trzeba bedzie jeden milion expa na kolejny level-up. Nowe instancje... ta, pol gildii ledwo zaliczy kilka razy Kara, nim wejdzie kolejnych kilka.

Klas nowych nie trzeba, maksymalny poziom do 80 moze byc fajny. Nowe instancje - najwiekszy fun. Jesli przeszkadza ci, ze bedziesz robil kara, kiedy inni wyczyszcza BT, to znajdz lepsza gildie.
Cytuj:
Mnie samego WoW po prostu juz zaczal nudzic.
Macie jakies pomysly, ktore uatrakcyjnilyby ta gre?
Ja chyba nie...

Idz PvP rob. Mnie WoW tez juz nudzi, czekam na WHO/Age of Conan, rerollne z kolegami z internetu. Teraz nałogowo w dote gram, chyba ze raid akurat jest :s

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 21:16 
 
BiGi napisał(a):
Najlepsze PvP bylo jak blizard wprowadzil honor points.... kto pamieta tarren mill ten wie ze padaly serwy przez to ;)

True. Nowy honor system ssie, stary byl fajny, bo wtedy naprawde ludzie cie respectowali za wysoki rank. Zaluje ze wtedy nie bawilem sie w PvP, ale mialem high-end gildie, a ja PvE whore jestem : [

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 21:17 
 
Ja myslalem ze Vanguard moglby byc jakas odskocznia od WoW, ale ciagle tylko slychac glosy ze SoE go zjebalo i to ostro. Na serwerach pustka, masa bugow i do tego wymagania...

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 21:24 
 
3 litery ....DFO...i wszystko jasne....


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 23:07 
 
Wow był, jest i jeszcze dlugo bedzie... Jak dlugo... Tego nie wie nikt :]


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 23:29 
 
W momencie gdy można będzie kupić AoC/WHO Blizz straci spooro graczy, dowodem tego jest tBC który tak naprawdę wprowadził jedynie nową mapę z nowymi instacjami mające nowe itemy z nowymi cyferkami. Sporo ludzi jeszcze gra tylko dlatego że póki co nie ma nic lepszego (zresztą można by pomyślec że Sony dostaje $ za rozwalanie ~swoich gier (SWG, Vanguard)
Zresztą granie w WoWa od następnego roku będzie dziwactwem :P


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 23:34 
 
Dlaczego gra w wowa od nastepnego roku ma byc dziwactwem :o ??

Pewnie bede dziwakiem :roll:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 23:47 
 
MagPS napisał(a):
W momencie gdy można będzie kupić AoC/WHO Blizz straci spooro graczy, dowodem tego jest tBC który tak naprawdę wprowadził jedynie nową mapę z nowymi instacjami mające nowe itemy z nowymi cyferkami...

a nowe rasy to co? cycek? ;]

po za tym co chciales zeby bylo w dodatku? calkowita zmiana mechaniki gry? sam nie jestem zadowolony z tego co z gra zrobil dodatek, ale patrzac jako calosc byl imo bardzo dobry


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 23:48 
 
kkkk20 napisał(a):
Dlaczego gra w wowa od nastepnego roku ma byc dziwactwem :o ??

Pewnie bede dziwakiem :roll:

Tbh juz nim jestes.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 23:49 
 
kkkk20 napisał(a):
Dlaczego gra w wowa od nastepnego roku ma byc dziwactwem :o ??

Pewnie bede dziwakiem :roll:


a jak sądzisz co się zmieni w wowie w następnym roku? Dodadzą nowy dodatek gdzie jedyna zmiana będzie taka że otoczenie będzie w kolorach śniegu. tBC miał wprowadzić znaczące zmiany np przejmowanie wież w EPL i co się okazało....


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 23:51 
 
No coz... Milosc jest slepa :lol: :lol: :lol:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 116
Dołączył(a): 3.12.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 01:28 
 
wow to jak muzyka pop, starannie wyprodukowana przez zespol ludzi wsrod ktorch moge sie zalozyc wchodzi psycholog i socjolog. imo zrobiony czysto dla kasy pod publiczke, tak aby dotrzec do najwiekszej ilosci odbiorcow. zaprojektowany tak aby przyjemnie sie gralo i jak najmniej w nim nam przeszkadzalo. to tak jak z muzyka w radiu gdy jedziesz autem, wiesz ze to tandetny pop a mimo wszystko nie wylaczasz bo spokojnie wpada w ucho i nie budzi zadnych emocji.
szczerze zygam juz tandeta tej gry, niestety kilku e-kolegow sie jej trzyma wiec co zrobic - trzeba grac i czekac...
co gorsze popularnosc wowa wskazala pewien kierunek innym developerom, tzn tworzenie "gry" z rzeczami ktore mozemy robic, gry opancerzonej w systemy zapobiegania temu i tamtemu, ochrony przed tym i tamtym, tak aby nasz przecietny sluchac popu nie poczul sie zagrozony lub co gorsze urazony i przestal lozyc 15$.
osobiscie zakochalem sie w idei mmo prezentowanej przez DFO (i poprzednikow w gatunku) tzn SWIATA ktorym rzadza gracze (gildie) gdzie system ochrony przed pk, okradzeniem z itemow itd nie jest skrypt na serwerze a to jakim ty jestes graczem, i swiadomosc twojego przeciwnika ze jesli ciebie zabije i okradnie moze miec na karku cala gildie + klan bounty hunterow, a nie GMa ciepluszka przytulaka.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 03:00 
 
Ale ja lubie muzyke pop :roll:

I wcale nie uwazam ze to tandeta :oops: :oops: :oops:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 127
Dołączył(a): 24.05.2007
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 07:05 
 
Mi Tbc poprostu sie niepodoba,wow byl dla mnie wspanialy gdy chodzilo sie na mc,onyxie,bwl itd po 40 ludzi.Teraz po 2 miesiacach od wydania tbc skonczylem z wowem bo poprostu mi sie niepodoba
jak wyjdzie dodatek to kupie go i pogram troche ale watpie by mnie dlugo potrzymal bo bede gral glownie z ciekawosci :)
a teraz mam spokoj i koniec z no life! oraz inne hobby

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 09:36 
 
MagPS napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Dlaczego gra w wowa od nastepnego roku ma byc dziwactwem :o ??

Pewnie bede dziwakiem :roll:


a jak sądzisz co się zmieni w wowie w następnym roku? Dodadzą nowy dodatek gdzie jedyna zmiana będzie taka że otoczenie będzie w kolorach śniegu. tBC miał wprowadzić znaczące zmiany np przejmowanie wież w EPL i co się okazało....


Erm... ale nie powiesz mi, że małe zmiany weszły wraz z tbc?

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 19:53 
 
Lpam ale gadasz glupoty!! to ze kilku e-kolegow gra to nie znaczy ze ty musisz grac przeciez nikomu nie kaza grac w WOW. Jak sa lepsze gry od wowa to graj w nie! Pozatym kazdy wie ze gry sie robi po to by je sprzedac i zarobic a nie zeby zrobic sztuke dla sztuki. Kolejna sprawa to ze z tbc wszedl system aren i wcale nie trzeba byc no-life by w arenie osiagnac cos! Poprostu wkurza mnie gadanie ludzi co mowia ze gra jest chujowa i do dupy a graja w nia ciagle.


_________________
Purpura świadczy o Tobie!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.