mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona

Po której stronie konfliktu chciałbyś zagrać?
Burning Legion - Alliance 28%  28%  [ 15 ]
Burning Legion - Horde 72%  72%  [ 39 ]
Liczba głosów : 54
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 18:27 
 
na bl wiecej hordy i wiecej polakow po tej stronie


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 18:29 
 
Czyli widze, że jednak nie do końca ta strona jest wiarygodna. Tak czy inaczej widze, że większość mimo wszystko chce high populated pvp realm, więc coś tam już uzgodnione jest.


Posty: 11
Dołączył(a): 11.07.2009
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 12:50 
 
Stormscale to server nolife'ow - grałem tam przez rok i jest tam naprawdę ciężko coś osiagnąć w PvE jak nie siedzi się przy kompie 24/7. Guildie robią raidy o 14:00. Tułałem się od guildi do guildi i praktycznie nic nie osiągnąłem. Jeżeli nie przeniesiecie się tam większą ilością ludzi, to w pojedynkę ciężko Wam będzie się wkręcić w coś sensownego... Jedynie PvP tam rządzi całkiem nieźle... ale to wszyscy wiedzą :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 12:54 
 
Zaczynanie na nowym serwerze to glupota straszna ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 12:58 
 
Zobaczymy w ogóle czy jakaś sensowna ilość osób zadeklaruje chęć gry razem, bo w sumie na razie to z 4 osoby są chyba ;D Jakaś lista w 1 poście by się przydała, jak byś chwile czasu miał Atherius.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 12:59 
 
metacom napisał(a):
Stormscale to server nolife'ow - grałem tam przez rok i jest tam naprawdę ciężko coś osiagnąć w PvE jak nie siedzi się przy kompie 24/7. Guildie robią raidy o 14:00. Tułałem się od guildi do guildi i praktycznie nic nie osiągnąłem. Jeżeli nie przeniesiecie się tam większą ilością ludzi, to w pojedynkę ciężko Wam będzie się wkręcić w coś sensownego... Jedynie PvP tam rządzi całkiem nieźle... ale to wszyscy wiedzą :)


Tez jestem na stormscale i puguje wszystko co chce, kiedy chce i z kim chce.
Gear mam na poziomie ktory mnie satysfakcjonuje. Tak wiec chyba tobie cos nie poszlo :>
A z rajdami o 14 to troche smiech na sali :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2010, 17:43 
 
Jednak zrobilem chara na Bl po stronie ally cena 4zl za 1k golda mnie przekonala...


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2010, 23:25 
 
Ja również jako iż grałem od samego początku w wow'a a w wotlk'u zrobiłem już przerwę na Cata powrócę, jednak że większość czasu spędziłem na BL'u ally/horda i mimo swego rodzaju wad BL'a, to i tak go polubiłem.

Również zacznę od nowa przygodę, jakoś worgen mnie kusi i te nowe tereny, a spieszyć mi się nie spieszy.


Pozdrawiam.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2010, 23:38 
 
Amadeo napisał(a):
Ja również jako iż grałem od samego początku w wow'a a w wotlk'u zrobiłem już przerwę na Cata powrócę, jednak że większość czasu spędziłem na BL'u ally/horda i mimo swego rodzaju wad BL'a, to i tak go polubiłem.

Również zacznę od nowa przygodę, jakoś worgen mnie kusi i te nowe tereny, a spieszyć mi się nie spieszy.


Pozdrawiam.


Jaki masz nick ingame?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2010, 23:59 
 
Aktualnie Ame ( druid ) Amadea hunter

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 00:01 
 
założylem gildie dla lvlujacych ludzi, jak jest ktos chetny to zapraszam.

Nick ingame: Rydell


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 00:06 
 
Ja póki co poczekam do dodatku, wotlk jak pisałem średnio mi przypadł do gustu, poza tym na tą chwilę zmieniłem miejsce zamieszkania i korzystam z bardzo słabego laptopa.

Ale życzę powodzenia i licznej ekipy bo w kupie siła :D

Pozdrawiam.

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 09:53 
 
Nyx, chodz na horde, co bys jakas pomoc dostał :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 10:12 
 
Nie, dzieki ale mam dosc hordy na blu:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead


Posty: 2
Dołączył(a): 23.05.2010
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 11:21 
 
Zapraszam na serwer Ravencrest, strona Alliance.

Bardzo dobrze stojący serwer pod względem PvE, znajduję się on w battlegroupie Cyclone ( jak już ktoś wspomniał jest to najlepsza battlegroupa).

Na serwerze powstaje właśnie 'Polish Community' dzięki płatnym transferom.

Zapraszam również na polski kanal voodoo (/join voodoo) - również powstała gildia Polska o identycznej nazwie.

Od taka mała reklama :-)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 12:11 
 
jakby ktos na kazzaku szukal polskiego community to msg ashknight


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 16:56 
 
Adolann napisał(a):
Zapraszam na serwer Ravencrest, strona Alliance.

Bardzo dobrze stojący serwer pod względem PvE, znajduję się on w battlegroupie Cyclone ( jak już ktoś wspomniał jest to najlepsza battlegroupa).

Na serwerze powstaje właśnie 'Polish Community' dzięki płatnym transferom.

Zapraszam również na polski kanal voodoo (/join voodoo) - również powstała gildia Polska o identycznej nazwie.

Od taka mała reklama :-)


Dobrze wiedziec, mozesz jeszcze rzucic reklame gildii w dziale dotyczacym gildii :) Szersze grono to odczyta :)


Posty: 11
Dołączył(a): 11.07.2009
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 08:27 
 
Ziolo napisał(a):
metacom napisał(a):
Stormscale to server nolife'ow - grałem tam przez rok i jest tam naprawdę ciężko coś osiagnąć w PvE jak nie siedzi się przy kompie 24/7. Guildie robią raidy o 14:00. Tułałem się od guildi do guildi i praktycznie nic nie osiągnąłem. Jeżeli nie przeniesiecie się tam większą ilością ludzi, to w pojedynkę ciężko Wam będzie się wkręcić w coś sensownego... Jedynie PvP tam rządzi całkiem nieźle... ale to wszyscy wiedzą :)


Tez jestem na stormscale i puguje wszystko co chce, kiedy chce i z kim chce.
Gear mam na poziomie ktory mnie satysfakcjonuje. Tak wiec chyba tobie cos nie poszlo :>
A z rajdami o 14 to troche smiech na sali :)


Pamiętam Cię ze Stormscale, jak również to, że żadko się wylogowywałeś z gry :)
Nie wiem jak jest teraz, ale ja grałem za czasów Naxxramas to nie mogłem się wbić na żaden raid, bo nie miałem achivów a mój sprzęt był głównie zdobyty na PvP... Odkąd wróciłem na swój stary server, nie mam problemu z raidami ani ze sprzętem dla żadnego z moich altów...

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 11:48 
 
Mi się podoba opcja levelowania od 1 lvl na Burning Legion po stronie alliantów, kupić tyle golda żeby cały czas bujać się jak twink i grubo opłacać boosty ;)

albo całkiem nowy serwer PvP, też piękna sprawa...


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 14:52 
 
kikas napisał(a):
albo całkiem nowy serwer PvP, też piękna sprawa...


Imo skończy jak nowe battlegrupy po wyjściu poprzednich dodatków.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.