mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 11:16 
Cytuj  
dwa, ze nienawidze przyznawania sie/zaznaczania swojej ilosci przegranych godzin w grach

a ja mierzenia sobie penisow programem typu 3dmark...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 11:18 
Cytuj  
astutus napisał(a):
Dobra jestem w pracy, wiec sobie moge pozwolic na tracenie czasu w celu komentowania pewnego rodzaju odpowiedzi.
Peonz0r wiec tak:
1. "exp wow'owy" pod tym pojeciem mialem przede wszystkim na mysli taka ogolna wiedze odnosnie gry, swoj sposob konfiguracji interfejsu, zbindowania klawiszy, znajomosc skilli, ich przyblizone mozliwosci itp. itd. pierdoly.
2. Nawet jesli chodzilo by mi o doswiadczenie zwiazane z gra, to czyzbym nie byl w stanie nabyc jakiegos malego doswiadczenia jako gracz?

No i teraz chcialem napisac, iz byc moze to nie twoja nieudolnosc w dostrzeganiu takich mozliwosci i roznego interpretowania definicji, lecz wielka, glupia proznosc. Gosc zobaczyl furtke do tego, ze moze przeciez pokazac, jaki on to pro, jaki kozak z niego, ile on to gra, a napewno mu to zapewni uznanie w oczach czlowieczka ktory napisal, ze chce w bete pograc zeby "expa wow'owego" liznac.
Zmartwie Cie, ale zle trafiles, zarowno z tym, ze nie jestem newbie mmorpg'owym, a dwa, ze nienawidze przyznawania sie/zaznaczania swojej ilosci przegranych godzin w grach. Goscie, ktorzy pokreslaja ile to graja i w ile sie taka wiedza jak oni zdobywa (wnioskuje, ze sporo grales, skoro mi piszesz: wiesz jak dlugo blablabla) to sa dla mnie nieudacznicy, ktorzy nie maja sie czym pochwalic, tylko tak biedna rzecza.
Akurat w moim wypadku jak chcesz mi zaimponowac i sie pokazac jako progamer, to mozesz sie chwalic takimi rzeczami jak np: ilu zabiles pk'owcow, jak wysoki byl twoj wspolczynnik kill/ded; jak szybko rozpracoales cos w grze; co jako pierwszy na calym serverze udalo ci sie osiagnac itd.
A i nie sprowadzaj wszystkich pod swoje mozliwosci poznawcze, moze sa tacy ktorym to co ty robisz mniej zajmuje?.
Tyle mam ci do powiedzenia


Moze Beast to wyedytuje ale.. O *CHOLERA*! :O Ale sie rozpisales koleszko :(
Retard i tyle :( Cry more?
Mnie po prostu smieszy ten caly zapal.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 13:35 
Cytuj  
Peonz0r no jestem tu nowy wiec musze sie rozpisywac, sama liczba napisanych postow pod nickiem nie nadrobie.

Aenima napisał(a):
dwa, ze nienawidze przyznawania sie/zaznaczania swojej ilosci przegranych godzin w grach

a ja mierzenia sobie penisow programem typu 3dmark...


Ql nastepna okazja do cwiczenia ofensywnego jezyka.
Ta aluzja widze, ze sie tyczy tego co napisalem w poscie do Xanth'a. Szkoda jednak, ze jest malo trafna, cos ci musialo przeslonic oczy jak to czytales, albo sie zdekoncentrowales.
Wiec pytalem Xanth'a ile ma pkt w 3dmarku, wpadlem na pomysl, ze skoro podal ile ma najmniej fps, to bede mial juz 2 dane. A po co mi to? A po to ze z proporcji moglbym wyznaczyc przewidywalna liczbe fps u siebie na kompie, po tym jakbym wzbogacil sie o kolejna dana w postaci pkt 3dmarku dla mojego kompa. Warunki byly dwa: Xanth musi mi podac pkt i ja bede musial sprawdzic (w czasie przyszlym) ile ja mam.
WNIOSKI: Mierzenie penisa niekiedy sie przydaje do porownania z innymi, zeby wiedziec, czy tez sie dosiegnie punktu G.
Ale zebys mnie dalej nienawidzil, to sobie musze jednak zmierzyc ile mam, tylko sie programik zassie.
Widziz jak twoja aluzja byla zalosnie nietrafna ;>

Aenima is death
Bolts of blue energy rise from the corpse, seeping into you

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 13:40 
Cytuj  
Jak ktos cos chce napisac, to moze sobie darowac pouczenia, jest np. topic: pare pytan odnosnie rogue, w ktorym sa pytania bez odpowiedz i sie mozna wykazac, albo mechanizm gry cz1.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 13:51 
Cytuj  
astutus - wiela literek, kupa gowna i brak tresci. Tylko po co? Dla mnie poznawanie gry to sama przyjemnosc, nie trzeba trenowac tego na becie, serio. Imo wiecej sie traci przez cos takiego, cos ala rozdziewiczenie panienki, ktora jeszcza rak nie ma i strasznie duzo lamusow do niej sie pcha... Beta powinna sluzyc tylko do jednej rzeczy - do wylapania bledow, a nie do poznania gry jaka bedzie

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 14:07 
Cytuj  
lutus napisał(a):
cos ala rozdziewiczenie panienki, ktora jeszcza rak nie ma i strasznie duzo lamusow do niej sie pcha


niezłe :D


Posty: 38
Dołączył(a): 20.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 14:09 
Cytuj  
Co ty gadasz? Beta sluzy do wylapywania bledow dla tworcow a kazdy gracz ma inny cel w becie. Byc moze chce wlasnie pomoc autorom gry ale byc moze chce tez ja wybadac? Jak by wszyscy tak robili jak ty mowisz to gry by byly bez bledow a tak na pewno nie jest i nie bedzie.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 14:09 
Cytuj  
W pogoni za killami to sie przyda. Nie bede mial czasu na przyjemnosci jak bede chcial zabijac i nie zostac zabitym, stad moje pytania.
Kazdy ma inne podejscie do grania, rozne powody.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 14:18 
Cytuj  
xin napisał(a):
Byc moze chce wlasnie pomoc autorom gry ale byc moze chce tez ja wybadac?

A w 99% przypadkow chce poprostu pograc za darmoche.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 14:19 
Cytuj  
astutus napisał(a):
W pogoni za killami to sie przyda. Nie bede mial czasu na przyjemnosci jak bede chcial zabijac i nie zostac zabitym, stad moje pytania.
Kazdy ma inne podejscie do grania, rozne powody.


Nie zapominaj ze ludzie z duza iloscia postow maja licencje na prawde. ;)
A ty masz mniej wiec jestes retardem, nie wspominajac juz o mnie :roll: .

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 14:25 
Cytuj  
astutus napisał(a):

Ql nastepna okazja do cwiczenia ofensywnego jezyka.
Ta aluzja widze, ze sie tyczy tego co napisalem w poscie do Xanth'a. Szkoda jednak, ze jest malo trafna, cos ci musialo przeslonic oczy jak to czytales, albo sie zdekoncentrowales.
Wiec pytalem Xanth'a ile ma pkt w 3dmarku, wpadlem na pomysl, ze skoro podal ile ma najmniej fps, to bede mial juz 2 dane. A po co mi to? A po to ze z proporcji moglbym wyznaczyc przewidywalna liczbe fps u siebie na kompie, po tym jakbym wzbogacil sie o kolejna dana w postaci pkt 3dmarku dla mojego kompa. Warunki byly dwa: Xanth musi mi podac pkt i ja bede musial sprawdzic (w czasie przyszlym) ile ja mam.
WNIOSKI: Mierzenie penisa niekiedy sie przydaje do porownania z innymi, zeby wiedziec, czy tez sie dosiegnie punktu G.
Ale zebys mnie dalej nienawidzil, to sobie musze jednak zmierzyc ile mam, tylko sie programik zassie.
Widziz jak twoja aluzja byla zalosnie nietrafna ;>

Aenima is death
Bolts of blue energy rise from the corpse, seeping into you


napisz jeszcze raz w jakis normalny sposob


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 14:32 
Cytuj  
Dobra, luz, nie chce mi sie juz droczyc.
Co do tych topicow, o ktorych wspominalem, moze Pieszczoch sie cos wypowie bo pisac, ze sporo walczyl.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 16:28 
Cytuj  
Jakos przebrnelem przez te posty na stronie drugiej i...mam 2 pytania:

1.Dlaczego ja? A nie np. peonzor? On gra dluzej o wiele dluzej i wie na bank wiecej.
2.A jak brzmi pytanie? :o

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 17:22 
Cytuj  
Bo Penozor albo woli co innego komentowac, albo mu sie nie chce odpisywac, albo nie ma takiej wiedzy jednak o jaka go podejrzewasz.
A pytania brzmialy:
1. Jak sie jest na vanishu to jest to traktowane jak normalny hide? Tzn. mozna dac w walce vanish, zajsc goscia i Ambush?
W ogole co ma oznczac: improved stealth? Ze co ma sie hide i stoi na przeciwko goscia, a on Cie nie widzi?
2. Ile hp na 60tym levcu maja mniej wiecej lotrzykowie, magowie i wojownicy.
Juz doszlismy po paru postach do wniosku: mag ma mniej od wara np. ale cos bardziej konkretnego niestety nie zostalo napisane.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 17:24 
Cytuj  
lotrzykowie pwns!


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 6
Dołączył(a): 17.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 15:38 
Cytuj  
kocham polskie fora o_O


_________________
FourtySeven

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 15:47 
Cytuj  
bosh 47 ty tez tu ? :P


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

**

Posty: 263
Dołączył(a): 29.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 16:02 
Cytuj  
pozwole sobie odpowiedziec: wszyscy maja mambe, mam i ja! :roll:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.