mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2004, 09:43 
Cytuj  
Aldatha, powiem Ci ze w sumie po przeczytaniu Twojego posta spojrzalem troszke inaczej na cala sprawe i zmienilem w sumie troche zdanie. Wydaje mi sie ze preorder rzucili tam gdzie mieli zagwarantowany zbyt ilosciowy, zeby potem towar na pulkach nie stal (takie jest moje zdanie). U Nas w POlsce tak serio to bedzie gralo niewiele osob, moze dla Nas jest to duzo zalozmy ten 1000-2000 Polakow, ale popatrzcie na sprzedaz Blizarda , jakie to sa ilosci, niedlugo to sie bedzie juz w milionach liczyc.Takze mysle ze spokojnie, nie ma sie co denerwowac, to jest ich jakas tam polityka i jest ona mysle wytlumaczalna.Mnie osobiscie udalo sie zamowic w UK , tzn zrobil to za mnie moj kolega i dostal info ze gre retaila otrzyma kolo polowy lutego a klucz do bety i soundtrack w ciagu dwoch, trzech dni. Mysle ze Ci ktorzy nie maja mozliwosci sciagnac tego zaa granicy ( nie maja tam nikogo znajomego) powinni spokojnie poczekac sobie i zamowic chociazby w yltimie.To tyle......

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2004, 10:06 
Cytuj  
Stokrotka, wyluzuj.
Na razie jest burdel i nikt nic nie wie. Za jakis czas (moim zdaniem za ok tydzien-dwa) sie wyklaruje, sklepy sie zdecyduja, czy wysylaja do Polski, czy nie, pojawia sie nowe pudelka wersji US, emocje troche opadna i sytuacja wroci do normy.

Trzeba sie pogodzic z tym, ze nie jestesmy bardzo atrakcyjnym rynkiem zbytu i dlatego dostanie gry u nas or razu po releasie jest trudne i wymaga kontaktow na zachodzie (mowie o najatrakcyjniejszych tytulach). Ale po krotkim czasie mozna dostac (w SWG to bylo ok miesiaca).

Dodatkowo, na zwykle trudnosci z dostepem nalozyla sie fatalna polityka Vivendi z ograniczanem dostepu do serwerow i dodatkowy burdel z pre-order kitami. W tej sytuacji gracze i sklepy zglupialy - i trudno ich winic. Jak emocje opadna, to sytuacja wroci do normy. Pewnie ktos niedlugo odkryje jakis europejski sklep, ktory wysyla do Polski, ewentualnie mozesz sobie z CDRom Shopu zamowic wersje US i przerejestrowac na EU.

I tak przez najblizsze 2 tygodnie sobie nie pograsz, bo sie wszystkie rzucone na rynek pudelka skonczyly. Wiec ja dopiero za te 2 tyg zloze zamowienie, bo i tak to nic nie zmieni.

Muminus[/i]

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2004, 14:21 
Cytuj  
jak juz to ktos napisal powyzej , niestety to ty stracisz na tym a nie oni .. Obrazanie sie za to ze nie daja rady z pre orderem jest imo smieszne .. poczekaj do release i gwarantuje ci ze wtedy bedziesz mogl dostac gre bez problemu :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2004, 23:24 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
A ja to wszystko pieprze i czekam na EU retail.
Pojde sobie do Empiku i sciagne z polki :[
Pfrut. Retards ^______________^


Znając nasz "pikny" kraj i Empik to WoW może tu kosztować ponad 200 PLN ...

Tak jak np. komplet "Lord of the Rings" - 3 filmy w wersjach 'extended' (razem 12 płyt) ma kosztować prawie 700 PLN w Polsce ... :har:
A np. na www.sendit.com identyczny pakiet z wysyłką do nas wychodzi ok. 350 PLN :P
I oprócz ceny jedyna róznica to brak napisów PL.


Zawsze twierdziłem że Polska to bogaty kraj ...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.