mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 02:54 
Cytuj  
Coś w tym jest niestety... ja akórat miałem szczescie do dobrego pl community ale nigdy nie siedziałem w tych złych mmorpg aby sie na takie osoby naciac ;) szczescie ? :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 08:49 
Cytuj  
Dlatego lepiej grac na US ze starymi znajomymi, niz z banda gowniarzy na EU.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 09:19 
Cytuj  
Nie generalizujmy, niektórzy idą na EU właśnie dla znajomych ;).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 09:44 
Cytuj  
mi by się przydał template na warriora. Chodzi mi o to że teraz jestem bardziej damage dealerem tzn. pakuję w criticy, arms itp.
Chciałbym zrobić jednak typowego tanka bo niedługo raidy no i w staticach coraz częściej są bossy które KONIECZNIE trzeba tankować.
Więc 1h, tarcza, dafence, resisty itp. Tylko, że jak oglądam talenty z tym związane to wszystkie są tak kiepskie, że aż nie wiem co wziąć...

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 09:46 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Dlatego lepiej grac na US ze starymi znajomymi, niz z banda gowniarzy na EU.

X.



hmm

nigdzie nie znalazlem informacji o zakazie grania "nie-gówniarzom" na EU. :wtf: :D
W takim układzie ja i kilku moich znajomków >25 nie będzie miała gdzie grać.

Zaszufladkowanie smierdzi. Grasz na US i się dobrze bawisz ? To dobrze. Wszak nikt nie zmusza do przejscia na serwery europejskie. Na EU tez bedzie mozna pograc ze starymi znajomymi - wszystko sie rozbija o to gdzie ci znajomi wlasnie chca grac - twoi widac chcieli na US serwerkach :>


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 10:04 
Cytuj  
wersja EU nie wiadomo czy wyjdzie. Podobno Blizzard będzie chciał najpierw wypuścić wersję dla chinoli co może opóźnić premierę w Europię o kilka miesięcy.... Anyway na 100% jest pewne (zapowiedziane oficjalnie), że po jakimś czasie po premierze w innych częściach globu, każdy będzie mógł sobie pograć gdzie mu się będzie podobało.

btw. z Europy gra od cholery ludzi, samych polaków to jest około 50-60 w tym momencie i to lekko licząc. Spotkałem nawet grupki z CS-a (czy innego shootera - kompletnie się na tym nie znam, jak coś myle to sorry)!!! Nie mówiąc o tym, że Azzie non-stop biega z jakimś rumunkiem - ostatnio toczyli boje na chacie w którym kraju jest mniej autostrad.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 10:10 
Cytuj  
Jakies oficjalne info czy tak sobie gdybasz ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 10:12 
Cytuj  
not blue, not true


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 10:20 
Cytuj  
gdybam sobie, ale uważam, że to dosyć prawdopodobne 8)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 10:37 
Cytuj  
Ja raczej odwrotnie, uważam to za mało prawdopodobne. I tak już czas między US relase i EU relase jest za długi.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 10:42 
Cytuj  
Ano gdybabo nie śledzi co i jak, prawda jest taka ze ci co maja preorder to pograja sobie przed swietami w FB a w styczniu bedzie retial, mi sie nie spieszy, a co do starych znajomych to nie tylko o polaków mi chodzi ;) dlatego bdę grał na eu serwerach :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 10:56 
Cytuj  
senti napisał(a):
Xanth napisał(a):
Dlatego lepiej grac na US ze starymi znajomymi, niz z banda gowniarzy na EU.

nigdzie nie znalazlem informacji o zakazie grania "nie-gówniarzom" na EU.

A gdzie ty w moim poscie widzisz jakikolwiek zakaz? Ja tylko stwierdzam fakt, ze wole grac ze znajomymi na US, niz z gowniarzami na EU. A co ty zrobisz, to juz mnie nie interesuje. Naucz sie czytac ze zrozumieniem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 10:59 
Cytuj  
Xanth wiekszosc tych "gówniaży" juz i tak gra na US serwerach bo nie maja cierpliwosci, czesci osób czeka na Eu ja tez sobie poczekam :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 11:05 
Cytuj  
Khebeln, nie, wiekszosc gowniarzy w przyszlosci tworzacych polskie community pl jeszcze nie zaczelo grac. Poczekaj z miesiac-dwa, to zobaczysz. Probki zreszta masz juz teraz, na roznych forach.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 11:13 
Cytuj  
PH34R OF POLISH ZIOMS ~!
Jesli do konca roku nie pojawi sie data premiery WoW w EU ide na US :< Ping moze bede mial penisowy ale pl chyba nie ma z neo hm?
A NARAZIE WRACAM DO PIRACKIEGO SERWERA LINEAGE 2 !!!!!!!1111!!
4k ppls online :o


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 11:22 
Cytuj  
roball napisał(a):
Takich jest mnostwo na oficjalnych forach WoW, nie wiem po co tutaj kopiowac to co zostalo juz powiedziane.. nie wydaje mi sie ze ktos zablysnie jakims uber setupem czy nowa taktyka.


Podrzuc jakies linki, jak cos ciekawego i wartosciowego znajdziesz. Nie zawsze mam czas przegladac oficjalne fora, z reszta mnostwo tam smieci.

Muminus

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 11:46 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
PH34R OF POLISH ZIOMS ~!
Jesli do konca roku nie pojawi sie data premiery WoW w EU ide na US :< Ping moze bede mial penisowy ale pl chyba nie ma z neo hm?
A NARAZIE WRACAM DO PIRACKIEGO SERWERA LINEAGE 2 !!!!!!!1111!!
4k ppls online :o



Wiesz zawsze mozna ich omijać, ponadto ja będę grał tam gdzie gildia będzie grała (Divine Retribution) ;) Ponadto nie mozna kupic wersji Us narazie wiec nie ma róznicy i tak trzeba czekac do premiery :P


Mi wystarczy paru dobrych kumpli niz 60 ludzi, taka prawda :wink:

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 15:56 
Cytuj  
Uwierz mi, ze ciezko ominac goscia shoutujacego na caly ryj SZOKM TIMUW DO WALKI JESTEM ZABUJCA i nick kolesia: ZIOMAL_POLAND.
hf w omijaniu takich.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 16:05 
Cytuj  
Racja. Zaczalem przed weekendem grac w D2. Wiekszosc osob z polskiego chata ingame chce grac w WoWa z tego co moglem przeczytac po kilku linijkach w stylu


KTO MI ZROBI TAKSI ZA KOZNIE NA KOSZMAZE?
KTO MA JAKIS DOBRY SET ZA FREE? (potem wiazanka bluzgow"
WY KURWY JEBANE AHAHHAHAHAHAH (wychodzi)
ROBIE LODY ZA DOBRE RUNY DZIWKI


^^ osoby wyzej mialy nicki w stylu hWdP_HaMmErDin, loocznichka itp.

A o WoWie na szczescie mowia tylko ludzie dosyc powazni, wiec chlamu z BN bym sie nie obawial.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 16:11 
Cytuj  
Dam se ręke uciac ze wiekszosc z nich będzie tak czy siak po stronie hordy grała wiec będzie na co polować :roll: Ponadto imionka tez są dość kontrolowane przez name filter, no i wątpie aby grali na RP server :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.