mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 15:04 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A bede sie wypowiadal bo mam do tego prawo, jako ze to publiczne forum, a wy placzecie jak dzieci.


nie zebym sie czepial, ale publiczne to sa tylko toalety miejskie :) to forum jest PRYWATNE :) i watpie bys mial tutaj jakies prawa :) co najwyzej takie na jakie ci admin/mod pozwoli wielkodusznie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 15:04 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
A mzoe to iz wole grac ze znajomymi ktorzy nie byli takimi kombinatorami jak wy (albo ja :D ) i czekaja az gra pojawi sie w polsce?

Jak bys nie zauwazyl to ja tez czekam na EU wersje, ale zamowiona w CDP, a nie u Ahmeda z Afganistanu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 15:06 
Cytuj  
|PSX| Warrior napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A bede sie wypowiadal bo mam do tego prawo, jako ze to publiczne forum, a wy placzecie jak dzieci.


nie zebym sie czepial, ale publiczne to sa tylko toalety miejskie :) to forum jest PRYWATNE :) i watpie bys mial tutaj jakies prawa :) co najwyzej takie na jakie ci admin/mod pozwoli wielkodusznie :)


Chciales sie komus tym podlizac?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 15:07 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
|PSX| Warrior napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A bede sie wypowiadal bo mam do tego prawo, jako ze to publiczne forum, a wy placzecie jak dzieci.


nie zebym sie czepial, ale publiczne to sa tylko toalety miejskie :) to forum jest PRYWATNE :) i watpie bys mial tutaj jakies prawa :) co najwyzej takie na jakie ci admin/mod pozwoli wielkodusznie :)


Chciales sie komus tym podlizac?


nie, tylko drazni mnie jak ktos mysli ze mu sie cos nalezy lub ze ma jakies prawa :) to takie komunistyczne myslenie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 15:12 
Cytuj  
Forum jest prywatne, ale publicznie udostepnione, moze sie zarejestrowac i pisac kazdy, kto bedzie mial na to ochote. Nie ma zadnych wymogow ani warunkow zezwalajacych na udzial w tym forum w czasie rejestracji. Masz jeszcze jakies pytania, co do publicznosci tego forum?
Jak forum mialoby byc niepubliczne, to i rejestracja powinna byc niepubliczna, a forum dostepne tylko dla zarejestrowanych (do czytania). W innym wypadku jest calkowicie publiczne.

Poprostu mylisz prawo wlasnosci z prawem do wypowiedzi.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 15:20 
Cytuj  
|PSX| Warrior napisał(a):
nie, tylko drazni mnie jak ktos mysli ze mu sie cos nalezy lub ze ma jakies prawa :) to takie komunistyczne myslenie.


A mnie sie zawsze wydawalo ze to komunizm ograniczal prawa i swobody wypowiedzi, no ale moze bylem w bledzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 15:23 
Cytuj  
ok, nevermind.. mozna by sie spierac jeszcze dlugo, ale to jest offtopic.. wiec koncze.

*

Posty: 86
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 16:01 
Cytuj  
W blizzardzie pracuja IDIOCI.

Dwa maile, obydwa mialy cd key w QUOCIE z webforma, a Ci idioci na obydwa odpisali - "podaj prosze klucz, to sie tym zajmiemy."

Czyli mam rozumiec, ze najwczesniej zrobia to w ponidzeialek - dzisiaj jest piatek, i kolejny weekend grania mi przepada.


Zeby ich szlag trafil.


_________________
"I'm a killer. A murdering bastard, you know that. And there are consequences to breaking the heart of a murdering bastard. You've experienced some." - Bill

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 16:31 
Cytuj  
Jinx wyzywasz od idiotow, ale zwrot grzecznosciowy ("ci" z duzej litery) zachowales :wink:

No to fajnie... Ech, nie chce mi sie pisac kolejnego maila :\


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

*

Posty: 86
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 16:37 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cry more..
Takich jak ty maja tysiace. Sam jestes sobie winien, mogles kupic EU preorder nie miec zadnych problemow to nie, lepiej powyzywac sobie innych od idiotow.


Co Ty w ogole jeszcze robisz w tym watku?
Nic nowego do dyskusji nie wnosisz, my wymieniamy sie kolejnymi doswiadczeniami w wojnie z pomoca techinczna blizzarda, a Ty wciaz powtarzasz w kolko, jedno i to samo.


Ps.
Mow prosze albo w calosci po angielsku, albo po polsku, bo osmieszasz sie praktykujac mlodziezowa nowomowę :)


_________________
"I'm a killer. A murdering bastard, you know that. And there are consequences to breaking the heart of a murdering bastard. You've experienced some." - Bill

*

Posty: 86
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 16:40 
Cytuj  
truetly napisał(a):
Jinx wyzywasz od idiotow, ale zwrot grzecznosciowy ("ci" z duzej litery) zachowales :wink:


Przyzwyczajenie :)


_________________
"I'm a killer. A murdering bastard, you know that. And there are consequences to breaking the heart of a murdering bastard. You've experienced some." - Bill

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 16:46 
Cytuj  
OK, kolejny mail poszedl, jak mi tym razem nie zajebia klucza to bedzie dobrze :wink: Widze, ze teraz kazdego uzytkownika staraja sie "obsluzyc" osobno. Szkoda, ze nikt sie nie pochwalil na oficjalnym forum, ze po wymianie listow Blizzard przekonwertowal mu klucz.
No i nowopowstaly topic w Technical Support zostal zamkniety :>

http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... 1#post7387


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 16:55 
Cytuj  
JA tam nie wiem ale na instrukcji do WoW'a pisze:

Cytuj:
SPECIAL WARNING
Blizzard Entertaiment employees will NEVER ask you for you authentication key.


I tak samo jest z wszystkimi innymi haslami - do kont bankowych, allegro, skrzynek mailowych, itp, itd.
Ja bym CDKEYA nie wyslal.

Cytuj:
Widze, ze teraz kazdego uzytkownika staraja sie "obsluzyc" osobno.

Pare/paredziesiat/ tysiecy osob ?? Chyba zartujesz. :-)

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 16:57 
Cytuj  
Jinx1337 napisał(a):
Dwa maile, obydwa mialy cd key w QUOCIE z webforma, a Ci idioci na obydwa odpisali - "podaj prosze klucz, to sie tym zajmiemy."
Ty naprawde myslisz, że oni czytają wszystkie z tych setek tysięcy maili od deski do deski? Zresztą sami sobie jesteście winni pisząc po kilkanaście identycznych maili, tylko dlatego że nie dostaliście odpowiedzi w przeciągu 2 godzin, że o mailach zawierających oprócz problemu kilka stron lamentów nie wspomne.
Skończ płakać, albo idź na US serwery, bo się psychicznie wykończysz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 17:00 
Cytuj  
Jinx1337 napisał(a):
Ps.
Mow prosze albo w calosci po angielsku, albo po polsku, bo osmieszasz sie praktykujac mlodziezowa nowomowę :)


Jinx1337 napisał(a):
Looknijcie raz jeszcze tutaj - wiecej ludzi ma ten sam problem.


A ja mam nieodparte wrazenie, ze to ty sie osmieszasz.

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 17:31 
Cytuj  
LOL swoich wad sie nigdy nie dostrzega :)

*

Posty: 86
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 17:37 
Cytuj  
Ok, moj blad ;) Errare humanum est.

Ok, roball - nie chce sie klocic, dlatego przepraszam za moje zle slowa :)

Ja wiem, to prawda - robie sie wkurwiajacy, ale naprawde - duzo bardziej zalezy mi na grze EU niz US. A sami przyznacie, ze blizzard troche spieprzyl sprawe :/ Chce grac na EU, bo tam graja juz moi przyjaciele - ktorym klucz przerejestrowano...


_________________
"I'm a killer. A murdering bastard, you know that. And there are consequences to breaking the heart of a murdering bastard. You've experienced some." - Bill

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 17:41 
Cytuj  
Jinx1337 napisał(a):
Ok, moj blad ;) Errare humanum est.

Ok, roball - nie chce sie klocic, dlatego przepraszam za moje zle slowa :)

Ja wiem, to prawda - robie sie wkurwiajacy, ale naprawde - duzo bardziej zalezy mi na grze EU niz US. A sami przyznacie, ze blizzard troche spieprzyl sprawe :/ Chce grac na EU, bo tam graja juz moi przyjaciele - ktorym klucz przerejestrowano...


Szczeże powiedziawszy wogóle się dziwie czemu Blizzard pozwolił na takie coś że konwersja US na EU = dostęp do FB.

Pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 17:48 
Cytuj  
Blizz chail byc wporzadku i podac pomocna dlon tym niezbyt rozgarnietym ludziom ktorym nie udalo sie pojac iz na wersji us maja grac tylko ludzie z us/kanady i skad tam jeszcze a mysle iz wcale nie musial tego robic.
Natomiast my wykorzystalismy z premedytacja ta boczna furtke aby zdobyc szybko kluczyk od EU i wejscie do finalbety i jak widac na ten posmyl wpadlo tylu ludzi iz blizzard sobie nie poradzil... Moze liczyli iz z formularza beda korzystac faktycznie tylko ludzie ktorzy naprawde pomylili sie/zostali oszukani/wprowadzeni w blad przez kogos.

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 19:40 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
JA tam nie wiem ale na instrukcji do WoW'a pisze:
Cytuj:
SPECIAL WARNING
Blizzard Entertaiment employees will NEVER ask you for you authentication key.

[...]

Wiem, wiem, ale te sprawe uwazam za wyjatek. Gdybym mial pisac kolejny list z zapytaniem o to czy mam podac tego key'a czy nie to bym ocipial. A inaczej nie da sie tej sprawy zalatwic. Zreszta to nie byl ot taki sobie mail, ale odpowiedz na moja prosbe, ktorej tresc byla zacytowana pod tym co kobita napisala.
Jak na razie dziala :wink:


Kabraxis napisał(a):
Pare/paredziesiat/ tysiecy osob ?? Chyba zartujesz. :-)

Myslisz, ze paredziesiat tysiecy ludzi ma problem z przemiana klucza? Watpie. Uwazam, ze gora 3000.
Sugeruje sie tym, ze tyle musialem czekac na odpowiedz (4-5 dni) i tym co wyczytalem na oficjalnym forum.

roball - wcale ci sie nie dziwie, w koncu grasz od Closed Bety. Widac juz przestales to doceniac :>
Prawde mowiac watpie w premiere w lutym.


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.