mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 379 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2004, 12:34 
Cytuj  
Dwutlenku, trzeba bylo wczoraj byc na ircu okolo 17-18 :)
i przeciez nikt mu sie do gardla nie rzuca :)


_________________
cypis#2942
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 8.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2004, 13:53 
Cytuj  
Chyba juz malo kto wytrzymuje napiecie zwiazane z otrzymaniem klucza. Tolerancja pilnie poszukiwana :)


_________________
Pozdrawiam.

Obrazek

Designed by 'Flamers Fucktory'

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2004, 13:57 
Cytuj  
Przoszę nie mówić do mnie DwutlenkU bo się czuje jakbym miał 5 lat :D

No fakt nie było mnie tam, ale tam to tam a tu to to... kapewu? ;)

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2004, 14:17 
Cytuj  
No to dzisiaj zeserwowano pierwszy patch :O. Sciaga sie 281,27MB WoW-0.12.0enGB.exe...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2004, 14:31 
Cytuj  
Asmax grasz w betę? nie chwaliłeś się że masz keja....

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2004, 14:36 
Cytuj  
A nie bylo czym... Pewien kumpel ktoremu bardzo dziekuje podzielil sie nim ze mna w niedziele. Napisalbym kto to, ale sporo tutaj sprzedawczykow wiec wole Go nie narazac :roll: ...

"Gram"... W cudzyslowie dlatego, ze moja kablowka sie spieprzyla i mam pingi w granicach 1800ms, jakies 60% lostow wiec dosyc mala przyjemnosc z gry - mimo to, zrobilem 6 lvli .. No i co moge powiedziec? Nie dosc, ze sie nie zawiodlem to jestem pod ogromnym wrazeniem. To bedzie hit i tyle :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2004, 16:22 
Cytuj  
Dwutlenku......
Asssmax napisz co tam z pvp ...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2004, 21:25 
Cytuj  
male OT : na allegro byla aukcja keya do wow. cieszy mnie to ze pracownik allegro ja usunal. wiem ze to nic nie da bo many wystawi keya pewnie na ebay'u ale jednak cieszy mnie ze chociaz utrudniaja mu zycie :/

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2004, 23:24 
Cytuj  
never mind :)

EDIT: Ponislo mnie jak o tym allegro przeczytalem...reasumujac mam inne zdanie niz przedmowca :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 00:02 
Cytuj  
Zacznie się sprzedawanie podkładek pod mysz na której odebrało się maila z keyem + dokumentacja mailem (key) ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 06:26 
Cytuj  
Matkall napisał(a):
never mind :)

EDIT: Ponislo mnie jak o tym allegro przeczytalem...reasumujac mam inne zdanie niz przedmowca :)


luzik :] . powiedz jednak , czemu tak uwazasz?

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 08:24 
Cytuj  
a ja nie widze problemow w sprzedawaniu kont. To jest produkt, jak na niego jest popyt i ludzie sklonni kupic, to czemu nie sprobowac sprzedac, jak nam to nie jest potrzebne. Swiat kapitalistyczny ma to do siebie, ze pieniadze niosa mozliwosc innych rozrywek i tyle.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 08:53 
Cytuj  
Zgadzam się z Lutusem... nikomu się przecież krzywda nie dzieje... jeden chce kupić, inny chce sprzedać, obaj zadowoleni.. czego chcieć więcej ?

*

Posty: 99
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 09:38 
Cytuj  
Ta sprawa ze sprzedawaniem kont na aukcjach internetowych jest w pewnym sensie jasna - owszem, dla sprzedajacych czy tez kupujacych jest wygodna - ale trzeba takze zwrocic uwage na reakcje blizzarda. Za owe keye, ktore wyslali, nie otrzymali nic materialnego (czyt. pieniedzy) - czyli jest to czerpanie korzysci wzgledem czyjejs pracy, z ktorej powszechnie ustalono, ze do czasu retail nikt nie bedzie z tego czerpac pkorzysci. Team ibeja prawdopodobnie jest upominany przez blizzarda, by ten nie mial w sobie zawartych aukcji, z ktorych blizz nie ma zadnych korzysci. Co do allegro, sam nie wiem. prawdopodobnie jest jakas klauzula odnosnie tego, nie interesuje sie tym, wiec nie wiem ^^ jednak wydaje mi sie, ze takie aukcje sa zamykane z powodu takiego, by nie przynosily one potencjalnym osobom zysku. Osobiscie nie stoje po zadnej stronie tej "barykady"


_________________
Scarlet Prophet: ...Scourge?

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 10:07 
Cytuj  
ano wlasnie. blizz je daje free do testowania ...a nie free do sprzedawania. to sa dwie rozne rzeczy. sprzedawanie keyow uwazam poprostu za wykorzystanie czyjejs pracy na wlasna korzysc materialna czyli w jakis sposob jest to lamanie prawa. zglaszajac sie do bety zglaszasz sie do pomocy w testowaniu gry a przy tym oni daja ci mozliwosc pobawienia sie i sprawdzenia gierki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 10:34 
Cytuj  
Sprzedaz kont beta to raczej glupota, nie rozumiem po co ktos placi 300$ zeby pograc 2 miesiace i wszystko stracic...
Co do handlu kontami w retail, to inna bajka.W teorii jest to wbrew EULA, ale, ludzie je sprzedajacy dodaja disclaimer ze sprzedaja czas jaki poswiecili na stworzenie postaci.Zaznaczaja iz nie roszcza sobie zadnych praw do konta a jego wlascicielem jest firma (SoE,Blizz etc.)
A to trudno podciagnac pod EULA...

Nie mowiac o tym ze handel na ebay to czubek gory lodowej, do tego celu sluza serwisy typu playerauctions.com czy ige.com.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 10:41 
Cytuj  
Proby walki z tym na takich ebayach czy allegro to jak walka z wiatrakami, nikt do tej pory skutecznie sobie z tym nie poradzil i pewnie jeszcze dlugo nie poradzi. Ludzie zawsze znajda jakis sposob na sprzedawanie takich rzeczy, np. jak ten "na podkladke" :) Puki ludzie beda takie rzeczy kupowac inni beda je sprzedawac to tak jak z korupcja obie strony sa winne i nikt tak naprawde nie ma sposobu zeby z tym walczyc. Takze radzilbym sie z tym pogodzic.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 11:03 
Cytuj  
Proceder bedzie doputy istnial, dopuki bedzie popyt, prawo rynku. A popyt bedzie zawsze, bo zawsze znajdzie sie ktos , kto chce sie pochwalic przed znajomymi , ze on cos ma, czego inni nie maja. Smutne ale prawdziwe, taka juz natura czlowieka


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 12:09 
Cytuj  
Dzisiaj dostałem prawie zawału... dostałem wiadomość która się zaczynała od słów WoW... ale niestety kończyła się tak:
... it is so big ! Impress your lady immediately and forever :|

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 12:33 
Cytuj  
No kuźwa ban na GOL-u x3 :)
Teraz mam nicka Soulsraczer.

A zaczęło się niewinnie. Gość o nicku Superzabijaka chciał oddać key-a za kupon na HL2. Odpisałem jako pierwszy w wątku, że kupon posiadam i bardzo chętnie się zamienię, nawet dorzucę jeszcze na kilka browarów.
Superzabijaka miał niewidocznego mail-a. Więc czekałem aż odpisze w wątku. Soulcatcher sprytny i przebiegły miszcz stawiania babek w piaskownicy (ostatni sukces - złoty medal na wioskowym pokazie babkostawiania w wieku 9 lat) wygrzebał jego maila z bazy danych (wejrzał bezprawnie w dane osobowe kierując się prywatnym interesem) i dogadał się z Superzabijaką. Po czym odpisał mi że jest strasznie cwany i daltego mu się udało a mi nie.
Więc odpisałem mu, że jest równie cwany jak zwykły przestępca bo wgląd w zastrzeżone dane osobowe podpada pod odpowiedni paragraf kodeksu karnego.
Skończyło się banem na wszystkie moje nicki. Tak wygląda profesjonalnie moderowanie na forum GOL-a.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 379 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.