mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 293 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 21:18 
Cytuj  
Hmm problem jak odbiorca bierze produkt tylko wylacznie dlatego ze jest on wadliwy. I udaje jak kretyn że z nim wszystko w porządku.

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 21:22 
Cytuj  
Vercin slowa dotyczyly ludzi tu siedzacych nie ow palla czytaj albo nie kresl jak nie potrafisz przeczytac o co chodzi. Dla Ciebie nastepnym razem zastosuje system obrazkowy. :) Taktyka ? jaka taktyka chyba taka ze trzeba trafic na rywala z mniejszym lvl od siebie albo kretyna :) taktyka z tetrisa chyba :]

Zreszta slowa szacunku leca tez w Twoja strone dzielny forumowiczu :)

ps. piwa!!! przyjemnego wieczoru panowie ;)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 21:24 
Cytuj  
Inna sprawa ze trudno cie troszke zrozumiec.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 21:34 
Cytuj  
No ja bym powiedzial ze to jakis belkot i chyba nie do konca po polsku

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 23:36 
Cytuj  
R-snoOz napisał(a):
Ash napisał(a):
R-sno0z napisał(a):
Kabraxis ale przeciez jak komus podoba sie granie potacia o nicku Adolf_hitler czy jakiejkolwiek to jego sprawa


przemysl to jeszcze, moze sam dojdziesz do tego ze napisales bzdure.


Glowne zalozenie bylo takie ze nic na to nikt nie poradzi bo zawsze beda tacy ktorzy beda wymyslali idiotyczne nicki dla swoich postaci (cyt. "Adolf_Hitler, Huj_13"), I dlatego niema sie co denerwowac nimi tylko trzeba omijac szerokim łukiem, ale co do gildi "ZjebaneRyje" czy nicku "Cipka" rozumiem ze chlopaki mieli jazde i tak nazwali gildie/postac w koncu to tylko beta...


wkoncu jeden ktory to zauwazyl , ze to tylko beta, a takie nazwy moga plynac z czegos innego niz kretynizm.


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 00:45 
Cytuj  
dziekuje wszystkim za wyczerpujaca informacje na temat talentow ,skili i wykorzystania mozliwosci pala w grupie:)
z waszych cudownych rad wynika ze najkepsza taktyka jest :jebjebjenheal i tak wkolo
jeszcze raz dzieki za wyczerpanie tematu
pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 12:31 
Cytuj  
Milo sie dowiedziec ze forum jednak sie do czegos przydaje :wink: :wink: :wink:


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 00:29 
Cytuj  
no Khebeln po ostatnich kilku walkach powiem tyle:
owszem paladyn jest trudny bo dobry paladyn wyleczy się za 4x swoje HP i nawet nie użyje shielda (dobry paladyn wie, że jak warrior tłucze go 2h to nie potrzebuje immune bo i tak się wyleczy a immune kosztuje).
Ale damage to ten paladyn robi żałosny.
Walka była wyrównana, długa (w połowie zażyłem potionka niestety w zapale walki - wziąłem rage) i pod koniec mogłem znowu użyć potionka - czyli jakieś 4minuty. Podczas tej walki zbiłem paladynowi jakieś 6-7k HP, podczas gdy on mi (zero healingu) niecałe 3k.
Aha, pal użył potionka many - z tego mniemam że był dobry.

Przegrałem minimalnie. Gdybym zamiast rage który mi nie był w sumie potrzebny zażyłbym health paladyn by leżał i kwiczał.
Fakt, że paladyn był 4lvl niżej, ale dopiero się uczę i takiego dorwałem z full HP i full Mana, reszty walk nie liczę ta była długa i dużo się nauczyłem.

Generalnie warrior vs paladyn to dobra zabawa dla warriora:
Attack rate -132, sobie buff +130, stompik, concussion blow, pummelik, unarm niech wywija konczynami, rend, rend, rend, rend, rend (-1800AC) i patrzysz jak hitujesz pala za 400-500HP, a on Ciebie za 30 :D Mimo, że zginałem przez swój bład, to dobrze się bawiłem ;)

Nie wiem jak takim gównem można grać. Szczerze. Moba to to gówno tłucze godzinę i ma 3 skille których używa. Wydaje mi się, że jako klasa paladyn jest najmniej ciekawy, schamatyczny, monotonny i nudny. Do tego robi za worek treningowy na tym lvl. Ma dużo HP, healing i tarczę i praktycznie zerowy damage. Warrior ma słaby damage w porównaniu z magiem, rogue, shamanem, warlockiem, ale ten słaby damage warriora jest 2-3 razy większy niż pala.

Trochę oklepania, trochę opanowania, więcej myślenia, ustawienie talentów i na pewno żaden pal mi nie podskoczy.

Do tego paladyni uciekają, chowają się (jakiś typ stealthu). Jednego zaatakowałem (2lvl mniej niż ja) jak kopał rudę, walczyliśmy przez moment, dostałem stuna, paladyn w nogi, ja za nim i napotoczyło się na mnie agro, póki agro zgubiłem to paladyn zwiał :/ Zostawił złoto do wykopania nawet :( Biedaczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 00:50 
Cytuj  
zależy jaki paladyn , niektórzy z łatwością outdamage warriora , tyle że to klasa zaprojektowana do supportu , jak natrafisz na ekipe aliance z 2-3 paladynami to hmm...może być ciężko , zdjąć palów nie jest łatwo jak casterów , mają w miarę dobre buffy do melee, resują i mają darmową chabetę więc stać ich na masę pierdół :] ...a przepraszam warlock też ma ale fakt faktem..

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 09:24 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Generalnie warrior vs paladyn to dobra zabawa dla warriora:
Attack rate -132, sobie buff +130, stompik, concussion blow, pummelik, unarm niech wywija konczynami, rend, rend, rend, rend, rend (-1800AC) i patrzysz jak hitujesz pala za 400-500HP, a on Ciebie za 30 :D

Czy mi się wydaje, czy znowu zmieniłeś talenty - tym razem na protection bardziej? :)
Mark24 napisał(a):
rend, rend, rend, rend, rend (-1800AC)

sunder armor, sunder armor, sunder armor, sunder armor, sunder armor? ;)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 10:02 
Cytuj  
dalej mam rozwalone. Generalnie experymetnuję.
Już miałem template genialne na pójscie w MS i Concussion Blow. Ale potrzebuję na to 52 punktów. Niemożliwe. Więc chyba po resecie będę chciał oblookać Mortal Strike.
Dodałem do unarmed. Trochę do criticali. Zrobiłem sobie 100% silence od tarczy (nie wiem po cholerę ale chyba będę chciał powalczyć trochę z tarczą jak wyskilluję 1h). Concusion Blow to stun na 5s (wtedy szybko F1, i bandaż przy dobrych wiatrach mamy 4 tiki heala więc około +500HP).
Jak będę miał MS to nie będę miał stuna na bandażowanie - więc będę musiał na palu wymusić shield. Przerzucę na 1h na moment więcej pummeli, trochę silence z tarczą - powinien spanikować i zarzucić swoje immunity - wtedy się obandażuję.

A no tak: rend mi się zawsze myli z sunder ;)

Edit bo nie dopisałem:
btw. kluczyk masz może concussion blow albo mortal strike - albo jakiś inny specjal z talentów? Bo nie wiem czy to tylko u mnie ale CB jest jakieś zlagowane albo działa z opóźnieniem. Generalnie sprowadza się to do tego, że klepię kilka razy w CB, po 2s CB ląduje i dostaję kilka informacji "you cant use this yet". Inne skille mam instant. Żadnego paska przy CB na dole nie ma. Żdanego delaya w opisie skillu też nie ma.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 10:22 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
btw. kluczyk masz może concussion blow albo mortal strike - albo jakiś inny specjal z talentów? Bo nie wiem czy to tylko u mnie ale CB jest jakieś zlagowane albo działa z opóźnieniem. Generalnie sprowadza się to do tego, że klepię kilka razy w CB, po 2s CB ląduje i dostaję kilka informacji "you cant use this yet". Inne skille mam instant. Żadnego paska przy CB na dole nie ma. Żdanego delaya w opisie skillu też nie ma.

CB jest "next melee", więc dziala na timerze default ataku - dlatego musisz czekać. No i oczywiście jest zamiast default, czyli albo stun, albo dmg.
A czy masz improved revenge? Jak robić talenty w protection, to tylko z tym...


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 10:28 
Cytuj  
tak, mam te improved revenge. Musiałem jakoś do CB dojechac ;)

Dzięki za wyjaśnienie co do CB :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 293 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.