mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2008, 20:41 
Cytuj  
O kurwa, jaki fiscior ;P tego nie widziałem jeszcze. No trzeba przyznac ze doceniono dmg shamanow ostanio. Przyznam ze w mgt hero bylem przed t6 lckiem ( moze nie cały t6 ;P ale itemy z tego poziomu )... Sprzet mam taki ssc/tk za no i kz...Fajnie wygladaja niektore cyferki jak siadaja...


Dropi z trashy , mozna by sie przejsc na "trashe" i akurat wyleci.... :P


Posty: 8
Dołączył(a): 20.04.2008
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2008, 18:29 
Cytuj  
Witam, mój 1 post ;p.
Ok, no to zaczynam. Wczoraj dingnąłem do 70, no ale jako shaman nie wiem kompletnie jaki spec się najlepiej sprawdzi na PvP. Całe 70 lvli biłem jako enh, grało się fajowo, DW, Stormstrike i WF z wolnymi brońmi-wprst bajońsko się patrzy jak rachu ciahu, proc WF, flurry, stormstrike, earth shock za 1k i mobek pada. Zaciągałem rady u wielu shamanów. Generalnie nie usłyszałem żadnych konkretów, które by mi pomogły w wyborze. Z tego co wywnioskowałem to b. fajny buildzik to 40/0/21, sam go testuje teraz farmiąc honorca na broń. Generalnie wszystko ok cd w macro + trinket wysmienicie trzaskają w tłum na AV chaina za 2.4k -> 1.8k -> 1.2k. Wczesniej przed respecem jako enh również nie było źle, WF z maina na magu za 200+900+900 + ~350 stormstrike i 1k z chocka ->gleba maga.
Podsumowując jestem na zabój zakochany w shamanie, i oba spece do dps są dla mnie boskie. Jedyne czego mi brakuje to w Enh jaka kontra na nove itd., a w Ele włanie co w stylu novy, bo earthbind totem to porażka...

Moje buildy(czysta teoria):
40/0/21 wiadomo, pospolity build po pvp, nic specjalnego, cd, overload, generalnie sieczka dopuki taki warek nam szarzy nie zrobi ;p
33/7/21 albo 40/7/14 hmmm, to mi na mysl wpadło, gdy patrzylem, ze ktokolwiek do mnie nie podejdzie to ja jak uciec nie mam, a castowanie spela w mele... nie do wykonania z 2sec bolta mam 4sec... btw. kazdy chyba wie po co to 7? GW ofc
0/x/x nie wiem dokladnie jak tu rozloze enh/resto, ale chodzi tu czysty pvp Enh build, wiadomo frost shock, GW, (frost nova), kop w dupe, pozamiatane

Tak więc proszę o radę, ale taką wnoszącą coś, a nie, "40/0/21 rox, bierz to, to jest najlepsze" ;p.

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2008, 18:42 
Cytuj  
Cytuj:
Generalnie nie usłyszałem żadnych konkretów

tez nie uslsyzysz, bo powiedzia i ze resto i ze enha i ze ele sa dobre do pvp ;)
ja zawsze bylem za enh :)


_________________
~~


Posty: 8
Dołączył(a): 20.04.2008
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2008, 18:51 
Cytuj  
Ok, ale chodzi mi o jakie uzasadnienia, czemu 40/0/21 jest aż tak mocne, że uważane za najlepsze pod PvP. A sam widzę, że raz na walke rąbnąć darmowego crita albo instanta to nie aż tak dużo, bo w wlace np. z warkiem gowno zrobie. Po szarży, jaki slow, nie wiem, nie znam się na warku, ale jak mam slowa od warka to gra skończona. ;/, nie wązne, nie będę się kłucił, ale mam nadzieję, że dowiem sie czemu 40/0/21 jest aż tak mocne albo że Enh po 2.4 wybił się na tyle, że na arenach daje rade, żeby chociaż chcieli do teamu. O, i jeszcze jedno, 2v2 będę robił z rogalem Subtetly czy jako tak ;p.

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2008, 18:56 
Cytuj  
tez masz slow


_________________
~~


Posty: 8
Dołączył(a): 20.04.2008
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2008, 19:06 
Cytuj  
Omg, ale warek da mi slow, ja mu dam slow i? Będziemy lata jak dwi muchy dookoła siebie ;/. Zawsze slowuje każdego co mi podejdzie, ale nigdy nie uceikam, bo też mam slowa ;/. I pupa, jak bede dalej szedł to mnie będzie lal i zgine. A jak zaczne castowac to i tak zgine i tak. A wiec prosze o jakies uzasadnienia czemu ten 40/0/21 jest az tak dobry i czy ten 33/7/21 dawalby rade lepiej czy byly klapa, a jak tak to moze ten 40/7/14? Co bedzie z rogalem w 2v2 najfajniejsze, a moze enh/resto, taka puche zrobic z tarcza i dawac totemsy ulepszone rogalowi? Albo DW i robic mega burst.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2008, 19:12 
Cytuj  
wczoraj dingnąłeś 70, zacząłeś zbierać sprzęt na pvp... imho musisz się pogodzić z tym, że większość graczy będzie Ciebie jechać jak "burą sukę" póki się nie ubierzesz i żaden build tego nie zmieni - taki urok gry :]


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 8
Dołączył(a): 20.04.2008
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2008, 19:18 
Cytuj  
Wiem, wiem, ale cymes w tym, że nawet nie ubrani mele mnei jada jak chce, nie mam jak odejsc od nich, z reszta nie wazne, ale o to chodzi, ze ja chce sie ubrac, ale nie wiem jakie ubranie kupic, na 2 sety mnie nie stac, a poza tym nie mam tyle czasu i ochoty, zeby farmic tyly honoru. A iwec muszę wybra co mam zmaiar robic, bo jak Enh to biore jutro maina jakiegos znajde i juz w srode jakis off i bedzie juz lepiej ,a jak Ele to jakas tarcze se sprawie. Jak nie chcecie sie wypowiadac nie musicie, przespie sie z tym, podsumuje plusy, minusy, zadecyduje. Ok, narazei i tak dzieki za takie zainteresowanie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2008, 21:01 
Cytuj  
Hmm, chcesz szybko wbic duzy rating ? Resto - znajdz warka do 2vs2...Enh jest fajne, przyjemne, ciepłe ; ) ... robisz ciekawy dmg...zawsze jest jakas adrenalina i zaskoczenie jak WF wpadnie....Wielkiego ratingu nie zrobisz...ja z s3-s2 sprzetem max jeblem 1800~ w 3vs3 i 1750 + w 2vs2... Do ele mam gear z kz / s1. Cos koło 350 resi przy 10k hp i 700 spell dmg. Gra sie dosc dziwnie, bo wszystko jest proste. Podstawowe, kazda akcja jest ta sama...Przynajmniej w 3vs3...gralem z palka i warkiem, dostaje bp, jade full nuke w tedy i zazwyczaj dead jest, max wbilem tez cos kolo 1800~ w 3vs3...Ele jest do 5vs5 , tam spokojnie wbijesz 2k, tylko sprzetu musisz uzbierac.

Ogolnie shaman nie jest jakas uber klasa do pvp, taka jak druid czy lock...Owszem, sa ludzie ktorzy perfekcyjnie ogarniaja shamana, i moga spokojnie zastapic druida, ale takich ludzi ( przynajmniej na blu ) moge policzcy na palcach...

Hmm,a w skrocie, shaman nie jest latwa klasa do grania pvp, taka jak lock czy druid, duzo sie bedziesz musiał napracowac zeby osiagnac wysokie ratingi..

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2008, 21:02 
Cytuj  
skad wiesz jak sa ubrani ? ;o
kajtowanie ftw - kazdy to powie ele czy resto


_________________
~~

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2008, 23:11 
Cytuj  
Rogal mowiacy, ze lock to latwa klasa.. gg ;d

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 08:14 
Cytuj  
ok, rogal , zwlaszcza shs jest łatwa klasa. Dlatego gram Muti ; ) . Co do kitowania, teraz moblinosc klas wzrosła. U rogala jest to shs, u enh shamana instant wolf, u warriora intercept....ciezko kitowac teraz..


Posty: 8
Dołączył(a): 20.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 09:55 
Cytuj  
wiecie, chyba pobawie sie teraz farmiąc honor Ele, a jak już się jakoś ubiorę to resztę dofarmię jako Enh, porobie arenki 2v2 z rogalem, i jakoś damy rade, byle do s3, ale watpie, żeby to było szybko, nasze pierwsze 70-siątki. Jak nie wyjdzie to jako następny set nie kupię już Enh, a będę zbierał Ele. A jak Ele, nie wyjdzie, no to się na Enh/resto zrobię, tam 0/7/reszta w resto, tak chyba jest narazie najciekawiej jako healer. Dobra dziękuje wam za pomoc, ale czuję, że Enh mnie wzywa, po prostu patrzenie jak wciąż castuje lighting bolta albo chaian na zmianę, a raz na 3 min używam jednego macro, czasem drugiego, jest za nudne, a i tak zawsze mnie ciągnęło do mele z odrobiną magii, jakimś healem, więc Shaman Enh to chyba moje powołanie. Jeszcze raz wam serdecznie dziękuje i uważajcie, do akcji wkracza nowy uber pr0 shaman Enh, zobaczycie jak będę wymiatał :D!

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 10:34 
Cytuj  
Ja postawilem na ench w pvp i teraz zaluje... ciezko znalezc kogos do areny a jak juz nawet to jestem pierwszym celem i bez szybkiego heala jest dramat, pozatym granie tym specem niest nieco depresyjne bo uzywasz co kilka sekund 2 skilli. Do tego shaman z tym specem jest bardziej zalezny od tego co sie nosi niz warek. Uwazam ze ench jest super i daje fun z gry ale bardziej w PvE... do pvp imo lepsze jest resto albo elemental.... bo to co robi elemental na arenie z odpalonym bloodlustem i bufami z grupy to jest masakra ;)

teraz zaczynam zbieranie ele gearu ;)


Posty: 8
Dołączył(a): 20.04.2008
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 16:22 
Cytuj  
Ok, farmie honor itd. ale zastanawiam się nad buildem Enh. Mam już maina toporka wolny, na niego WF, ok, a więc teraz wzią szybkiego offa i FB albo wolnego i WF, myśle, ze 1 opcja jest imo lepsza, gdyż WF z offa... to po prostu żenada. Poza tym rozważam kupno jakiego 2 handa i potestowanie z WF, bym zobaczył jak z*****dalam WF za 5k ;p. A oto moje buildy ( w każdym dałem DW, na wszelki wypadek, ale nie wiem, czy hit jest ważne na pvp i dlatego czy warto w DW spec walić.
http://www.wowhead.com/?talent=hZxibdVxsAzqoVcfz - 0/47/14
http://www.wowhead.com/?talent=hZEbb0xxoZVMIt0es0x - 0/25/36
http://www.wowhead.com/?talent=hZxVbdExsAzqoVcbz - 0/50/11

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 19:18 
Cytuj  
skąd ludzie biorą takie pomysły jak szybki off i fb?!

jeśli chcesz być geniuszem wynalazcą to nie pytaj na grupie tylko kombinuj, a jak po prostu chcesz się dowiedzieć jak zrobić top DPS to wpisz w google 'enhancement shaman' i kliknij w pierwszy link...


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Posty: 8
Dołączył(a): 20.04.2008
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 19:28 
Cytuj  
Omg -.-, wiem wiem, nei raz szukałem, ale po to jest forum, żeby dyskutowa co? Btw. top dps to pod raidy, na pvp raczej chyba bursta trza co nie? Ale nie ważne, ja nie mam epic gearu więc się nie wypowidam, nie nzam się. Btw rozmawiałem z bardzo fajnym shamanem enh i już wszyciutko wiem. Szkoda, że kolo nie z mojego serva, lae na bg można się spotka chociaż.

P.S.:Nieźle macie najebane na tym forum >.<.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 19:32 
Cytuj  
Antah napisał(a):
P.S.:Nieźle macie najebane na tym forum >.<.


Nikt nie zmusza :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 21:55 
Cytuj  
Antah napisał(a):
Omg -.-, wiem wiem, nei raz szukałem, ale po to jest forum, żeby dyskutowa co? Btw. top dps to pod raidy, na pvp raczej chyba bursta trza co nie? Ale nie ważne, ja nie mam epic gearu więc się nie wypowidam, nie nzam się. Btw rozmawiałem z bardzo fajnym shamanem enh i już wszyciutko wiem. Szkoda, że kolo nie z mojego serva, lae na bg można się spotka chociaż.

P.S.:Nieźle macie najebane na tym forum >.<.


no tak burst... ale to było na 60 lvlu!!!
a i dzięki, za tą celną ocenę, że mamy najebane :roll:

edit żeby Cię naprowadzić na tory właściwego dyskursu:
1. jeśli nie przeczytałeś podstaw enh shaman to zrób to, bo to temat stary i wszystko zostało policzone/sprawdzone
2. jeśli uważasz, że wolny mh + wf / wolny oh + wf nie jest najlepszym układem to przedstaw lepsze rozwiązanie z jakimś poparciem, najlepiej sprawdzalnym, a nie w stylu, że w DW to warka nie mogłem zbić a z 2h to maga zabiłem już po 20 sekundach :]


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 06:32 
Cytuj  
Antah napisał(a):
już wszyciutko wiem


Impressive.


_________________
whiteman#2717

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.