mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 15:05 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ci którym się znudziło nie muszą się tym chwalić na forum bo co mnie to kurwa obchodzi, że komuś sie znudziło :F?? Niech idzie jakąś pannę posuwać o ile taką ma. Ja tam Na dwa dni odpuszczam wowa bo kobieta wraca z delegacji i hardkorowy lvling odpada;p. Ale po weekendzie jade do 85 i zaczynam healować na potęgę!!

Idac dalej ta mysla kogo kurwa obchodza twoje sprawy osobiste i co bedziesz robil po weekendzie? Wogole to nie miales wypierdalac?


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 15:15 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ci którym się znudziło nie muszą się tym chwalić na forum bo co mnie to kurwa obchodzi, że komuś sie znudziło :F?? Niech idzie jakąś pannę posuwać o ile taką ma. Ja tam Na dwa dni odpuszczam wowa bo kobieta wraca z delegacji i hardkorowy lvling odpada;p. Ale po weekendzie jade do 85 i zaczynam healować na potęgę!!


To jest jakis chyba nowy FanBoj wowa ? :>
z tego co widzialem po jego postach to go podnieca w wowie to co innych podniecalo 3-5lat temu :wink:

Jestem tego samego zdania i to na servie Medium(ravenholdt) mozesz miec kompa z NASA a i tak bedziesz cierpial , czy to ma sens ?


Ostatnio edytowano 17 gru 2010, 22:33 przez Saw666, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 15:17 
Cytuj  
No jak kobieta wraca z delegacji to pewnie jest "zmeczona" wiec sobie pograsz :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 15:24 
Cytuj  
Marudzenie to obowiązek bo inaczej nic ale to nic nie zmieni się w tej grze na lepsze, dzięki marudzeniu jest kilka fajnych zmian, a nie dlatego że fanboje nadal się świetnie bawią.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 18:22 
Cytuj  
Po graniu od premiery WoW-a zebrało mi się na jednej postaci (jedyna którą podciągnąłem powyżej 60lv - reszta altów jest do ok 50 lv) - jakiś miesiąc temu wyszło mi coś ok 50 dni gry :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 19:30 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Ci którym się znudziło nie muszą się tym chwalić na forum bo co mnie to kurwa obchodzi, że komuś sie znudziło :F?? Niech idzie jakąś pannę posuwać o ile taką ma. Ja tam Na dwa dni odpuszczam wowa bo kobieta wraca z delegacji i hardkorowy lvling odpada;p. Ale po weekendzie jade do 85 i zaczynam healować na potęgę!!

Idac dalej ta mysla kogo kurwa obchodza twoje sprawy osobiste i co bedziesz robil po weekendzie? Wogole to nie miales wypierdalac?


Już?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 17 gru 2010, 20:13 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 19:38 
Cytuj  
Odpaliłem sobie triala cata, akurat 10 dni wystarczy na znudzenie się.. :P

Polukałem, podotykałem, powąchałem worgena i rzeczywiście, jego animacja jest po maxie zjebana ;<
Ale w catform praktycznie nie oglądam wilczej formy także źle nie jest. :]

Lokacja startowa całkiem spoko - bo to coś nowego, ale porównując do innych stref startowych to rewelacji nie ma. 4h i prawie 14lvl, w miarę powoli grałem, czytałem, zwiedzałem itp.

Jeszcze goblinka pozostaje oblukać, ale na razie się zmęczyłem. :>

zaboleq ale Ty szybko "aggro" łapiesz..

---

Piątek, 20:25 i nie ma kolejki na BL, tak szybko się ponudzili ? :>

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 21:38 
Cytuj  
Dostali wpierdol na tolbard i boja sie zalogowac;>


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 22:16 
Cytuj  
Tol Barad to totalna porażka designerska, i moje osobiste rozczarowanie.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 22:52 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Tol Barad to totalna porażka designerska, i moje osobiste rozczarowanie.


to sie skonczy tym samym czym bylo WG , i tu nie ma o czym mowic nawet , FAIL !

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 23:45 
Cytuj  
Mi chodzi o tolbard peninsula, gdzie to miejsce jest swoistym isle of quel'danas z tbc. Co do samego tolbardu jako bg w stylu wg jest chujowe strasznie.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 00:21 
Cytuj  
Pograłem, wylewelowałem, straciłem kasę na zamianę na worgena :P.
Odgrzali kilka nowych instancji, ale i tak cały WoW to cały czas to samo, nie idzie już w to grać, przynajmniej z mojego punktu widzenia. Ile można robić to samo... kolejny dodatek i kolejne farmowanie repy, po to żeby mieć enchanty na shouldery, żeby być przygotowanym na HC 5ppl.

Miałem nie kupować, ale jednak się bezsensownie skusiłem, no trudno, WoW to już nie dla mnie.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.04.2010
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 00:39 
Cytuj  
Sob i cala reszta co wy myśleliście ze tutaj wszystko się zmieni? Bedze nowa gra, bez farmy, logujesz się na 20min i dostajesz legendary itemy, wchodzisz na arenki i przeciwnik sie kładzie na sam Twój widok? Nie mam pojęcia czego wy oczekujecie od tej gry, z tego wynika ze nie podoba wam sie sama w sobie mechanika gry, znudziła wam sie x lat temu ale na sile próbujecie wracać i wmawiacie sobie ze teraz wszystko będzie cacy i za każdym razem to samo rozczarowanie, ile potrzeba jeszcze takich powrotów żebyście zrozumieli ze co by blizz nie dodal to dla was ta gra się juz wypaliła ? Bez urazy ale małpa by to szybciej załapała. Sama nazwa wskazuje ze to dodatek, nie jest to nowa gra, dodaje kilka elementów gorszych czy lepszych ale nie zmienia podstaw gry których juz nie akceptujecie....
Czekajcie na nowe mmo od Blizza to moze tam bedziecie mieli wszystko czego chececie.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 00:46 
Cytuj  
nie bądź naiwny


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 02:11 
Cytuj  
I co? poszly nerfy w dungeonach, beka z tych wszystkich co pierdolili ze teraz blizz zrobil true hardcore gre, ze jest zajebiscie łaaał i na pewno nie bedzie zadnych zmian.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 02:24 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
I co? poszly nerfy w dungeonach, beka z tych wszystkich co pierdolili ze teraz blizz zrobil true hardcore gre, ze jest zajebiscie łaaał i na pewno nie bedzie zadnych zmian.


I dla tego walę cata. Nie kupię dodatku za cholerę, wolę wydać kasę na bass od fendera. Pierdolenie, że 'this topic made my day' czy inne gówna i tak zrobią grę dla casuali. Dobiję mojego warriora do 80, uzbieram dla niego itemki do pvp skończy mi się prepaid i pierdolę. Myślałem, że cata coś zmieni, ale oprócz nowej rasy i shatteringów wielkie gówno wprowadza i jak zawsze płacz casuali łamie serduszka blizzard'a i robią pierdolone nerfy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 03:18 
Cytuj  
Hahaha 3 dodatek za nami a wy dalej pierdolicie te same smety. Jak zwykle dzieci typu Sobtainer zalapaly hype gdzie 2 miesiace wczesniej na sama mysl o Cata spuszczaly sie w gacie a teraz 2 tyg po premierze zaczyna sie placz i zgrzytanie zebow ze WoW jest taki sam jak byl. Czego wy oczekujecie, ze gameplay zmieni sie w 180*?

Kupilem dodatek, nie zaluje bo narazie bawie sie dobrze grajac pvp ze znajomymi spedzajac przy tym 1-2h dziennie.
Nudzi mi sie WoW - odstawiam na jakis okres czasu i wracam spowrotem gdy wejdzie jakis ciekawy patch albo cos innego co zwroci moja uwage by "dalej farmic ta jebana repe na jebane enchanty"

A to ze zalujecie zakupu bo mogliscie sobie kupic dildo czy inne gowno mało kogo obchodzi tutaj a w szczegolnosci mnie.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 08:19 
Cytuj  
koci napisał(a):
Hahaha 3 dodatek za nami a wy dalej pierdolicie te same smety. Jak zwykle dzieci typu Sobtainer zalapaly hype gdzie 2 miesiace wczesniej na sama mysl o Cata spuszczaly sie w gacie a teraz 2 tyg po premierze zaczyna sie placz i zgrzytanie zebow ze WoW jest taki sam jak byl. Czego wy oczekujecie, ze gameplay zmieni sie w 180*?

Kupilem dodatek, nie zaluje bo narazie bawie sie dobrze grajac pvp ze znajomymi spedzajac przy tym 1-2h dziennie.
Nudzi mi sie WoW - odstawiam na jakis okres czasu i wracam spowrotem gdy wejdzie jakis ciekawy patch albo cos innego co zwroci moja uwage by "dalej farmic ta jebana repe na jebane enchanty"

A to ze zalujecie zakupu bo mogliscie sobie kupic dildo czy inne gowno mało kogo obchodzi tutaj a w szczegolnosci mnie.


Kici Kici , nakarm swinie

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 08:55 
Cytuj  
Cytuj:
A to ze zalujecie zakupu bo mogliscie sobie kupic dildo czy inne gowno mało kogo obchodzi tutaj a w szczegolnosci mnie.


Skoro tak mało to Ciebie interesuje to na chuj postujesz w tym topicu? Another post whore?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 11:54 
Cytuj  
Skoro nie kupisz i tak cata to po chuj sie tutaj wypowiadasz? Spierdalaj do innego tematu grajku

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.