mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2010, 11:58 
Cytuj  
Sprecyzujmy - DM/GB..jakikolwiek random hc bez ogarniętego/ubranego tanka to wipe fest.

Jeśli tank
A) Markuje oraz mówi jaki cc w jakiej kolejności
B) Tłumaczy taktyki
C) Kickuje ujowy heal i dps
D) Jest choć trochę ubrany


Za 90% wipów odpowiada tank, bo złe marki dał, bo nie wie jak trzymać moby, jak je kitowac itp itd.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2010, 12:06 
Cytuj  
To jeszcze tank powinien mieć skilla "kick noob", bez ograniczeń w czasie, momencie i ilości w danym runie :P.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2010, 12:37 
Cytuj  
żeby tylko ten tank jeszcze sam miał skilla...
w około połowie hc trzeba im tłumaczyć co mają robić bo albo źle się ustawiają z bossem, albo nie łapią addów czy też nie odbiegają w odpowiednim momencie i dostają oneshot na twarz i wydzierają się na healera


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2010, 15:12 
Cytuj  
raas napisał(a):
Sprecyzujmy - DM/GB..jakikolwiek random hc bez ogarniętego/ubranego tanka to wipe fest.

Jeśli tank
A) Markuje oraz mówi jaki cc w jakiej kolejności
B) Tłumaczy taktyki
C) Kickuje ujowy heal i dps
D) Jest choć trochę ubrany


Za 90% wipów odpowiada tank, bo złe marki dał, bo nie wie jak trzymać moby, jak je kitowac itp itd.
zajebisce zawsze mnie wkurwiał punkt B. robiłem to ale drażniło mnie że muszę to robić właśnie ja choć najwięcej mam na głowie w takim runie
reszta punktów spoko ale punkt B .... dlaczego zawsze musi to robić tank


_________________
psn

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2010, 15:36 
Cytuj  
Z tego samego powodu dlaczego najczęściej tank jest raid leaderem, najwięcej widzi, jest jednym z bardziej ogarniętych graczy na raidzie, to tank musi wykombinować co gdzie jak i kiedy.

Dobry tank jest owiany taką mgiełką zajebistości, wszyscy darzą go jakimś respectem. Ot taka rola.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2010, 17:05 
Cytuj  
tank widzi tyle samo co inni, poprostu wymaga się od niego żeby widział więcej, jest to najtrudniejsza rola w grze, jest za duża różnica w zakresie obowiązków pomiędzy tankiem a np range dps'em, dopóki się to nie zmieni będzie tak mało tanków
nie wiem dlaczego obciążać tanka jeszcze tłumaczeniem taktyk, mało ma roboty

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 19:04 
Cytuj  
Dlatego jeśli mamy średniego tanka lub takiego który nie był na danej inście to wolę sam markować/ustalać CC, bo wtedy wiem że przynajmniej będzie dobra kolejność. Naprawdę tank nie musi robić wszystkiego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 21:35 
Cytuj  
A jak cos nie pojdzie to wszyscy na heal zganiają..


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 23:05 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
A jak cos nie pojdzie to wszyscy na heal zganiają..
zasady są proste - umiera tank wina healera, umiera healer wina tanka.
reszta to drobiazgi


_________________
psn

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2011, 11:45 
Cytuj  
Jeżeli pada DPS, to zawsze powtarzam, że nie ma się czym przejmować, bo nikt ważny nie umarł :>


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2011, 16:05 
Cytuj  
Ja ostatnio dostałem kicka bedąc 2x pod rzad w party z norwegami albo szwedami chyba bo stwierdzili, ze skoro dps umiera (jak stoją w AoE albo moby clevuja czy cus to chyba nic dziwnego) to jest heal do dupy... Ale tank żyje etc. W ogole widac ze rogale i dk nie patrza na gro tylko napierdalaja ile wlezie... Albo to tank wtedy daje ciała, ze kiepsko agro trzyma:P?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2011, 17:04 
Cytuj  
Bo głupki zawsze kierują się cyferkami.
Wpierw był GS. Teraz nie da się szybko zrobić GSa dużego, to kierują się DPSem.
A ja tam olewam wszystkich baranów stojących w aoe. Za dużo many na nich idzie.
Zawsze wychodziłem z założenia, że lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2011, 17:38 
Cytuj  
@ zaboleq

wywalili cie bo dps nie jest po to zeby stac w aoe albo pod cleavem i żeby go leczyć a juz na 100% nie jest po to żeby czekac na heala który jesli nie nadejdzie to zdychac.
btw stój za mobem to cleave cie nie dosiegnie .... :wink:

mysle ze jestes bardzo slabym graczem
jak dps zdycha to jest wina dpsu bo jak tank nie trzyma aggro to zdycha healer


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2011, 18:32 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@ zaboleq

wywalili cie bo dps nie jest po to zeby stac w aoe albo pod cleavem i żeby go leczyć a juz na 100% nie jest po to żeby czekac na heala który jesli nie nadejdzie to zdychac.
btw stój za mobem to cleave cie nie dosiegnie .... :wink:

mysle ze jestes bardzo slabym graczem
jak dps zdycha to jest wina dpsu bo jak tank nie trzyma aggro to zdycha healer


przeciez z tego co on napisal to wychodzi ze to wlasnie on byl healem, nie dpsem.


_________________
forfiter

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2011, 18:40 
Cytuj  
jak healem to spoko, ale nie wierze że go kickowały dpsy jeżeli dobrze leczył generalnie


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2011, 19:40 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jak healem to spoko, ale nie wierze że go kickowały dpsy jeżeli dobrze leczył generalnie


Debili nie da się dobrze leczyć, na 10 hero z lfg może ze 3 są w miarę ogarnięte. Pozostałe to "leave party".


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 07:06 
Cytuj  
Teraz na hero to generalnie porażka totalna, 1 hero na 7 kończy się na ostatnim bosie, reszta max przy 1 bossie:(

Jako Heal też się zdaża, że dostaje kicka bo debile myślą, że znajdą sobie lepszego heala i nie będą musieli myśleć i ich wyleczy:)
Rozpierdalają mnie kolesie, wczoraj np. wchodzimy do Stonecore, tank szarża i umarl praktycznie instant:) no i dostałem kicka bo jestem chujowym healem:)))) według nich. Albo grim batol, ludzie wchodzą i po 5 sek 2-3 wychodzi, szału można dostać.
Za to jak się trafi dobry tank i ogarnięty DPS to możemy sobie pozwolić nawet na pule bez CC, bo wiem, że starczy mi mana na całą grupę.
Wiedza niektórych też jest boska:) dostałem opierdol od kolesia, że dps z LB robie podczas walki, a nie lecze (idąc na oparach), tylko kolo nie wpadł na to, że to jedyny sposób na szybkie odzyskanie mana jako resto shaman:P


Ostatnio edytowano 3 sty 2011, 08:09 przez Sidagel, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 08:03 
Cytuj  
Też zrozumiałem, że on był lekarzem.
A nawiązując do "wiedzy" to ja zebrałem opier...pieprz, że jako druid nie chodzę w drzewku :|


_________________
Obrazek

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 10:54 
Cytuj  
Toll napisał(a):
Jeżeli pada DPS, to zawsze powtarzam, że nie ma się czym przejmować, bo nikt ważny nie umarł :>

Hehehe cholernie mi się to stwierdzenie spodobało - wódki mu!

Deshroom napisał(a):
@ zaboleq

jak dps zdycha to jest wina dpsu bo jak tank nie trzyma aggro to zdycha healer
Są bossowie gdzie trzeba leczyć całą grupę. Ot np. BC 3 boss(ten z glutami w koło). Normalnie jako szaman wysiadam przy leczeniu AOE. Jak DPS jest na wysokim poziomie to nie jest jeszcze tak źle ale jak się trafi średni to uuuu. Nie mam pojęcia jak to leczyć...


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 11:12 
Cytuj  
Farin napisał(a):
BC 3 boss(ten z glutami w koło). Normalnie jako szaman wysiadam przy leczeniu AOE. Jak DPS jest na wysokim poziomie to nie jest jeszcze tak źle ale jak się trafi średni to uuuu. Nie mam pojęcia jak to leczyć...

Jak to lecze bez AoE praktycznie, rain idzie jak boss robi AoE dmg i ludzie stją w kupie, i chain czasem, tak same Wave'y + riptide na każdego. Dodatkowo mam build z dopałką na LB i podczas walki regeneruje sobie mane:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.