mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 12:53 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
a w eve znowu zajebisty dodatek za free :P


jeszcze 4dni do premiery :(


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 13:00 
Cytuj  
Ze jest gowniana nikt nie napisal. A to ze nie ma nic nowego i czasy swiezosci ma dawno za soba to jest chyba oczywiste dla kazdego. Jak ktos sie nie moze z tym pogodzic to jego problem. Ja wrocilem z ciekawosci, w sumie bez jakis konkretnych oczekiwan wobec tego dodatku. Rozmiar nudy, powtarzalnosci i szczatkowe poczucie mmo troche mnie zaskoczyly. Jezeli ktos lubi walke ze skryptami w dungeonach nie rozniacych sie specjalnie od siebie, levelowanie profesji sprowadzajace sie do wciskania jednog guzika czy pvp poupychane na bg, z pustym swiatem to w wow bedzie sie bawil swietnie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 13:05 
Cytuj  
kupiłem dodatek, może blizzard zarabia teraz na sprzedaży dodatków a nie subskrypcji


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 14:03 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
a w eve znowu zajebisty dodatek za free :P

*FIGHT*


Co jak co, ale darmowego contentu to bliz ładował sporo pomiędzy dodatkami.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 14:16 
Cytuj  
Każda gra komputerowa to walka ze skryptami. A jak się to komuś nie podoba to można inne hobby znaleźć, np. uprawa kwiatków doniczkowych. GL.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 14:35 
Cytuj  
Ostatni dodatek jest zajebisty, odświeżony świat daje grze kopa na następne kilka lat, uproszczenia w instancjach z questami i czas ich pokonywania zachęcają do gry, od dawna nie musisz wychodzić z miasta bo wszystko masz instant teleport i to jest genialne w grze mmo.
Zmiany w drzewkach i samych klasach wypasione, nareszcie powiew świeżości, teraz nie trzeba się zastanawiać jak rozdać punkty i jak głupek latać z nietypowym buildem, a sama różnorodność skilli bez mirrorów wymiata.
Nerf itemizacj do blue itemów wreszcie przywraca wartość fioletowego koloru i liczy się tylko item lvl, to pomaga graczom w doborze dobrych członków party, świetne posunięcie blizza.
Trudność w heroic instach jest na dobrym poziomie, to w połączeniu z randomami daje zajebisty efekt gdzie gra się dla funu z świetnym jak zawsze community.
Crafting jak zawsze wypasiony, dzięki niemu można kupić setki itemów w cenie 1/10 kosztów surowców.
Gracze maja teraz po kilka latów z max lvl, każdy praktycznie ma po kilka profesji crafterskich, świetnie to blizz wykombinował.
Archeologia i zmiany w inscryption to kolejne świetne posunięcie, są to jedne z ciekawszych nowych elementów profesji w WoW.

Wszyscy co marudzą na WoW-a i blizz to retardy nie potrafiące się cieszyć zajebiście zrobioną grą !!


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 14:44 
Cytuj  
nie troluj


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 15:38 
Cytuj  
Meh, jak się nie podoba to sio. Albo osobny temat załóżcie sobie gdzie będziecie się radośnie whinami wymieniać.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 17:07 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Meh, jak się nie podoba to sio. Albo osobny temat załóżcie sobie gdzie będziecie się radośnie whinami wymieniać.


Nikt tu nie whinuje, to zmęczenie materiału po tylu latach grania w to samo. :) Niby wszystko jest fajne, ale po miesiącu hype mija, bo tak naprawdę to niewiele się zmienia, a ludzie coraz głupsi.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 17:44 
Cytuj  
w WoWie zmieniaja sie tylko instancje na nowe i rating po wygranej/przegranej arenie i tak mozna podsumowac wszystkie dodatki do tej gry ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 19:11 
Cytuj  
http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=675

Spoko artykuł.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 10:57 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
Niby wszystko jest fajne, ale po miesiącu hype mija, bo tak naprawdę to niewiele się zmienia, a ludzie coraz głupsi.


LOL, no ale niestety to cala prawda :) Nawet nowe okreslenie powstalo: "Dzieci Wotlka" hehehe ;)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 11:38 
Cytuj  
E tam, nie jest zle. WoW ewoluuje w kierunku "rozrywki po pracy, do piwa" zamiast drugiej pracy za którą się płaci. I dobrze. Jak ktos chce popykac vs skrypty bez stresu to ma wystarczajaco duzo contentu. Dla wymagajacych wiecej są ogólno dostępne i łatwe ( jak ktos chce wlozyc minimum wysilku) rajdy. Dla totalnych no lifow jak Paragon są heroic rajdy. Dla kazdego cos milego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 11:45 
Cytuj  
Tu się nie zgodzę bo własnie brak zajęć dla graczy spowodował odejścia i znudzenie, wbiłem dwie 85lvl, zrobiłem cztery profesje na maxa, pofarmilem troszkę matów i recek, skasowałem 50k golda w dwa tygodnie i zostało tylko farmienie epiców na hero plus wizja wipowania na 10man.
Zapychacze czasu w postaci random hero dla dps-a znikło razem z dodatkiem i tu uważam jest problem bo dungeon finder został zrypany przez podniesienie trudności dla tanków, dla reszty jest jako tako.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 11:55 
Cytuj  
No wlasnie zalezy co chcesz robic w wowie, ja lubie rajdowanie 10 man i w to sie bawie. To co ten koles na GOL napisal to lekko nie prawda. Nie osiągnął wszystkiego co oferuje cata. "Wszystko" to osiagnie soon Paragon.
Ja przycisnalem do punktu w ktorym moge bez problemu grac rajdy i loguje sie praktycznie tylko na daily heroic i raid time.

Fakt, dungeon finder wkurza, bo 30 min wait time dla DPSa wydaje sie zartem. Tylko ze ja pamietam LFGspam w vanilla/tbc i to tez nie bylo fajne. I tez najdluzej czekal na party dps.

*

Posty: 142
Dołączył(a): 9.11.2010
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 12:03 
Cytuj  
Ja gram glownie solo i nie narzekam:
- czyszcze questy
- robie achievementy
- battlegroundy
- twinkowanie na lewelach x7-x9
- kopanie rudy, archeologia, eksploracja

Areny i rajdowanie olewam zupelnie. Nie musze sie przejmowac jakimis idiotami w pugach, ukladami w gildiach, stawianiem sie na rajdy czy tym ze nie mozna zabic jakiegos bossa.

*
Avatar użytkownika

Posty: 138
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 14:14 
Cytuj  
Wij napisał(a):
Ja gram glownie solo i nie narzekam:
- czyszcze questy
- robie achievementy
- battlegroundy
- twinkowanie na lewelach x7-x9
- kopanie rudy, archeologia, eksploracja
...


Wij - wszystko ok, pod warunkiem że grasz 30 minut dziennie. W innym wypadku (i nie mówię o jakiś mega wielkich ilościach czasu) szybko zabraknie questów, achiv, profesje szybko dobijesz itd.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 14:30 
Cytuj  
Eeee tam
Uprawiacie malkontectwo. Mi dodatek i cała gra nadal się podoba, słabe są jedynie BG :(


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 16:28 
Cytuj  
Wij napisał(a):
Ja gram glownie solo i nie narzekam:
- czyszcze questy
- robie achievementy
- battlegroundy
- twinkowanie na lewelach x7-x9
- kopanie rudy, archeologia, eksploracja

Areny i rajdowanie olewam zupelnie. Nie musze sie przejmowac jakimis idiotami w pugach, ukladami w gildiach, stawianiem sie na rajdy czy tym ze nie mozna zabic jakiegos bossa.

Zabawy tak na 15 minut po zalogowaniu się i off. Chyba, że grasz w to mniej niż 5 lat to można czerpać jako taki fun. 8)


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 16:47 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
Wij napisał(a):
Ja gram glownie solo i nie narzekam:
- czyszcze questy
- robie achievementy
- battlegroundy
- twinkowanie na lewelach x7-x9
- kopanie rudy, archeologia, eksploracja

Areny i rajdowanie olewam zupelnie. Nie musze sie przejmowac jakimis idiotami w pugach, ukladami w gildiach, stawianiem sie na rajdy czy tym ze nie mozna zabic jakiegos bossa.

Zabawy tak na 15 minut po zalogowaniu się i off. Chyba, że grasz w to mniej niż 5 lat to można czerpać jako taki fun. 8)


tak dużo ?!
ja to robie w 78 sekund!



skąd się biorą tacy mędrcy?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.