mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 17:49 
Cytuj  
Sandman, a mozesz powiedziec jak sie ma sprawa solowania rogue?
Bo ja sie zastanawialem nad priestem, ale go pociagnalem dzis w nocy i rano na 18 lvl i dla mnie granie nim do mordega. Solowanie do d... , tyle ze druzyny mnie chcialy, bo stalem za nimi i leczylem, rzucalem shieldy i takie tam. Zmeczyla mnie ta postac szczerze mowiac.
Waham sie pomiedzy rogue a druidem, ktorym naprawde milo i bezstresowo sie gra. Tyle ze drudek z tego co ludzie mowia i pisza, to jest zarazem do wszystkiego i do niczego. W PvE dobry natomiast w PvP juz niebardzo.
Ogladalem filmik Daddara (rogue na 60lvl) i koles robi taki jazdy ze mi kopara opadla.:]

Na szczescie mam tydzien na zastanowienie zanim przyjdzie do mnie paczka z WOW...


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 18:33 
Cytuj  
---->M1sza: Druid rzeczywiscie jest do wszystkiego i do niczego mimo iz oferuje mnogosc stylow gry za nic nie dorownuje swoim odpowiednikom takim jak np. rogue, jednka jest to w miare zbalansowana postac ktora mozna smialo pograc pvp.
Przejrzyj sobie forum znajdziesz troche info o druidze.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 18:51 
Cytuj  
Zaraz cos poszukam. Jedna rzecz mnie tylko w rogue intryguje, a miaonowicie przydatnosc w druzynie. O ile taki druid dzieki swojej uniwersalnosci, moze wspomoc w tankowaniu, albo podleczyc druzyne jak nie ma priesta (choc co to wtedy za team? :P ), a rogue?
Niby moze korzystajac z zamieszania podejsc z tylu i pojechac niezly damage, ale cos poza tym? Do solowania i PvP wydaje sie postacia bardzo dobra, do grania w druzynie juz nieco mniej. Myle sie?


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 19:09 
Cytuj  
main DD :)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 19:32 
Cytuj  
----> Misza rogue (wraz z magiem) jest odpowiedzialny za zadawanie obrazeń (DD=Direct Damage).

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 19:52 
Cytuj  
No i to chcialem uslyszec. :))).
Chyba wezme sie za rogue w retail. Dobrze sie soluje, w druzynie przydany, u elfow tez jest ta klasa. Czego chciec wiecej? :wink:


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 19:56 
Cytuj  
imho wiecej daggerow

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 19:59 
Cytuj  
Piasek napisał(a):
(DD=Direct Damage).

Raczej "Damage Dealer".

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 20:18 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
imho wiecej daggerow


I to zdecydowanie, dlatego jednak skusiilem sie na shammiego, za malo dobrych daggerow a imo dagger rogue = 10x wiecej funu niz combat.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 22:57 
Cytuj  
rouge w druzynie potrzebuje wlasciwie dwoch rzeczy ( a wlasciwie jednej) : tanka na defence stance, ktory bierze na siebie cale agro. Ja swoim rougiem zazwyczaj zabieralem wiekszosc agro z mobow, wtedy albo feint ( co nie zawsze wchodzi), albo evansion , co pomaga przezyc. Nie mowie juz o mobach elite, czy bossach, bo na nich praktycznie rouge nie traci agro, a to ze wzgledu , ze SS , Eviscerate czy backstab praktycznie zawsze wchodza z pelna sila nie modyfikowana armorem mobka ( przynajmniej na to wygladalo, bo ss robil tyle samo co na normalnych mobach, a normalne uderzenia nawet o 10 razy mniejsze).

Oprocz main damage dealera rouge moze robic za niezla stun machine z gouge kidney shotem czy blindem +chip shot na start, tak, ze mob stoi i tylko otrzymuje obrazenia od reszty druzyny

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 23:07 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Nie mowie juz o mobach elite, czy bossach, bo na nich praktycznie rouge nie traci agro, a to ze wzgledu , ze SS , Eviscerate czy backstab praktycznie zawsze wchodza z pelna sila nie modyfikowana armorem mobka ( przynajmniej na to wygladalo, bo ss robil tyle samo co na normalnych mobach, a normalne uderzenia nawet o 10 razy mniejsze).

Nie wiedzialem o tym w pierwszym intance rogue ;]
Fajna akcja, bo healrzy widza, ze taki mobek odrywa sie od tanka i leci do maga... Przy rogue widza, jak mu nagle spada life, a wpadna takie 3 crity pod rzad i juz boss nie odpusci naszemu DD

Wracajac do priesta [czasami jak odpisuje, to nie mam jak sprawdzic a jakim temacie jestem i sie gubie] chyba jednak w holy pojde, bo szybkie samemu levelowanie samemu mimo spirit tap shadowpriestem mija sie z celem... oczywiscie mozna isc w stale party takim, ale jesli mam byc healerem to wole byc mozliwie najbardziej efektywnym...
A potem respec na pvp ;] albo nie ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 00:49 
Cytuj  
Moze ja dorzuce swoje 3 grosze - pogralem troche priestem - solowanie mija sie z celem?

Wiekszosc czasu spedzilem solo i nie powiem, przy shadow spec jest to dosyc latwe, do tego w razie problemow zawsze pod reka jest fear/shield/renew - z praktycznie kazdej klopotliwej sytuacji da sie ulotnic.

Jesli idzie o pozniejsze instance - bez holy spec nie ma nawet co tam wchodzic z zamiarem zabawy w healera, ewentualnie dobry tank w druzynie potrafiacy szybko i sprawnie aggro na siebie sciagnac, ale i tak thread generowany przez heale jest na tyle meczacy, ze priest zamienia sie w:
heal & fade if fail then run ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 01:05 
Cytuj  
Wlasnie samotne expowanie shadowem niezbyt przypadlo mi do gustu... moze ze niski lvl mialem - z drugiej strony pvp ciagnie strasznie.
Musze sie zdecydowac od czego zaczac i kiedy respec zrobic. A rzucanie moneta po osiagnieciu 10lvl jest troche nieprofesjonalne


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 09:25 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
main DD :)


i first aid bot w MC (i onyxia raczej tez).

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 15:52 
Cytuj  
dzi4du napisał(a):
Moze ja dorzuce swoje 3 grosze - pogralem troche priestem - solowanie mija sie z celem?

Wiekszosc czasu spedzilem solo i nie powiem, przy shadow spec jest to dosyc latwe, do tego w razie problemow zawsze pod reka jest fear/shield/renew - z praktycznie kazdej klopotliwej sytuacji da sie ulotnic.

Jesli idzie o pozniejsze instance - bez holy spec nie ma nawet co tam wchodzic z zamiarem zabawy w healera, ewentualnie dobry tank w druzynie potrafiacy szybko i sprawnie aggro na siebie sciagnac, ale i tak thread generowany przez heale jest na tyle meczacy, ze priest zamienia sie w:
heal & fade if fail then run ;]


ja robilem shadow priestem wszystkie instance do 58lvl jako healer i nie bylo zadnego problemu, jesli masz w teamie ludzi, ktorzy wiedza co robia to bezdie ok, jak nie masz to tak czy siak, holy czy nie padniesz.

prawda jest taka ze holy ma przewage 5%crita, 10% hp healed i 0.5sek cast time. wszystko to oddalbym za samo silence z shadow buildu. nie mowie juz o tym ze pozbawiacie sie mozliwosci jakiegokolwiek solo czy pvp, a shadow priest w pvp jest potezny.

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 16:07 
Cytuj  
Ja mam holy priesta (lvl 55, holy od samego poczatku) i musze powiedziec, ze spokojnie jestem w stanie solowac, nawet moby 2 poz wyzej czy 2 na raz ze swojego poziomu. Natomiast najgorzej solowalo mi sie gdzies tak na poz 10-20 - to tragedia byla. A im wyzszy poziom tym latwiej.

Faktem jest, ze w pvp 1:1 jestem kiepski (nie umiem ocenic na ile wynika to z tego, ze holy priest jest ogolnie kiepski a na ile z tego, ze ja slabo nim gram), natomiast juz w wiekszych walkach gra cie calkiem przyjemnie i efektywnie.

Muminus

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 16:16 
Cytuj  
zaraz przed koncem FB , zrobilem reskill na holy i naprawde wynik byl poprostu smieszny, holy nova to zart jesli chodzi o pvp, smite sie chowa przy mindblast (ktorym critowalem do 1100dmg), DOT shadow priesta zadaje do 180dmg co tykniecie polaczone z mind flay ktory wali po 150dmg so sek, holy fire nie jest zly ale jego smieszny 1min cooldown ...
gdyby to byl cooldown jak w mind blast czyli 5.5sek (z talentami) to moze byloby inaczej. holy priest poprostu nie zadaje dmg, a jego heale sa niewiele lepsze od heali shadow priesta. wiem ze jako shadowpriest na 58lvl nie mialem przeciwnika z ktorym sobie nie radzilem w pvp, czasem bylo gorzej np palek na 60 (ale tu bylo 50/50), czasem lepiej , czyli reszta.
bo w sumie poza 3 paladynami (ktorzy zawsze mieli wyzszy lvl o 2 lub 3) nikt mnie nei byl w stanie pokonac.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 16:23 
Cytuj  
Może dlatego, że naczelnym zadaniem priesta jest leczyć a nie zadawać cierpienia ? :) Grupa wsparcia, a nie ekipa szturmowa jest docelowym miejscem działania drzewka holy.


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 16:29 
Cytuj  
chodzi o to ze shadow priest nie jest duzo gorszym healerem, radzi sobie spokojnie w kazdej instancji jako main healer, a do tego jest bardzo moncy w pvp i soluje (w razie potzeby) duzo lepiej od holy priesta.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 16:47 
Cytuj  
Np Tankuje Brzydką Babe w Maraudon jak potrzeba :lol: :wink:

A tak bardziej serio, to nie jeden raz właśnie zdolności shadow priesta uratowaly cała grupe przed fiasko np w SM gdy walczyliśmy w Armory :wink: Sand wie o co chodzi :]

Jako mag wole już walczyć z palladynem niż z Shadow priest :-?


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 8 lut 2005, 18:25 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.