mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 14:09 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
A WoW to jednak kasa non-stop.

I nonstop wydatki.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 14:15 
Cytuj  
Cytuj:
zderzaq napisał:
A WoW to jednak kasa non-stop.

I nonstop wydatki.

X.


i non stop kasa ....

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 14:18 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Cytuj:
Cytuj:
A WoW to jednak kasa non-stop.

I nonstop wydatki.

i non stop kasa ....

zrobicie fraktala ? ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 14:45 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
i non stop kasa ....

Oczywiscie. Musi byc kasa, zeby pokrywac wydatki. Pozatym musi byc i zarobek, Blizzard nie jest instytucja charytatywna.
Oplacasz rozwoj gry, utrzymanie serwerow, pensje pracownikow zajmujacych sie WoWem. Placisz, zeby gra w ogole istniala. Placisz takze za rozwoj nowych tytulow Blizzarda, ktore chcialbys, zeby sie pojawily w przyszlosci. 13eu miesiecznie to tak duzo na to wszystko? Wiesz, mozesz nie placic i nie korzystac z uslugi, proste.
A za darmo to nikt nic nie zrobi (nawet w morde nie da) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 14:55 
Cytuj  
Cytuj:
A za darmo to nikt nic nie zrobi (nawet w morde nie da)


Fakt, u mnie na osiedlu jak dostaniesz w pape to potem jeszcze portfel chcą ci zabrać :roll: Na szczęście mam pozwolenie na broń palną hłehłe :]

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 15:01 
Cytuj  
A jak komus strzelisz w noge w obronie wlasnej to dostaniesz 10lat wiezienia i wyplacisz napastnikowi ogromne odszkodowanie :roll:

To tak jak z tym taksowkarzem, afair z warszawy. Napadl go w taksowce jakis gosc, taksowkarz wyrwal mu noz w szamotaninie, dzgnal go w reke i uciekl. Dostal 2 lata w zawieszeniu + 15k grzywny :) Piekna sprawa jest nasze prawo.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 15:04 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
A jak komus strzelisz w noge w obronie wlasnej to dostaniesz 10lat wiezienia i wyplacisz napastnikowi ogromne odszkodowanie :roll: [..]


Zawsze można powiedzieć że broń sama wystrzeliła - podobno raz na jakiś czas tak się zdarza 8)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 15:10 
Cytuj  
No i temat przeszedl na PvP w RL ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 19:18 
Cytuj  
Fakt teraz PvP to porostu zenada. Co za sens zabijac goscia ktory za 10 sekund jest z powrotem bo nie szanuje zycia.
Dla mnie smierc powinna niesc ze soba strate xp, wtedy kazda wycieczka na wojenke wiazalaby sie z emocjami a teraz. Teraz to moga mnie lac a ja sobie /dance zrobie i gucio...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 20:13 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Fakt teraz PvP to porostu zenada. Co za sens zabijac goscia ktory za 10 sekund jest z powrotem bo nie szanuje zycia.
Dla mnie smierc powinna niesc ze soba strate xp, wtedy kazda wycieczka na wojenke wiazalaby sie z emocjami a teraz. Teraz to moga mnie lac a ja sobie /dance zrobie i gucio...


Proponuje spróbować l2 ;] ciekaw jestem po ilu śmierciach ci się przeje strata kilku h expowania. (Nie to żeby w WoW trudno się levelowało ale mimo wszystko strata exp potrafi skutecznie zniechęcić sporą część graczy do pvp)

Pozdrawiam

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 20:27 
Cytuj  
no no no tylko bez takich głupich pomysłów druzil jak chce sie ponapierdalac z innymi w gadzetan to niekoniecznie musi być to okupione kilkoma godzinami farmowania mobów. Sorry ale ja mam pracę, psa, chomika na utrzymaniu i nie mam czasu na nabijanie expa w kółko-macieju bo znów mnie zabili...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.