mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 09:02 
Cytuj  
@up

Ja niedawno (jak zreszta widzisz w podpisie) wszedlem do Outlandow (tez pierwszy raz) i powiem Ci szczerze, ze to zalezy. Duzo osob ogolnie lubi shamanow za to, ze sa bufferami (aczkolwiek niektorzy w ogole nie wiedza do czego szaman sluzy) niezlym dps (na dual wield zajmuje najczesciej drugie/pierwsze miejsce przy dobrym eq) i jesli trzeba offhealem. Aczkolwiek bedziesz mial takie whispy, ze potrzebuja healera... a na to przy dualu to ja bym sie nie porywal :)

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 10:42 
Cytuj  
no na dualu to wiem jak moje healowanie wyglada:). Ze 3-4 i po manie. Chyba zrobie tak ze po prostu zbiore 2 kompety sprzetu. Jeden na dps drugi z mana do leczenia :)

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 10:43 
Cytuj  
Flacha
ludzie postrzegają szamana jak +/- druida (grasz to wiesz o co chodzi)
ale dla samych totemów rozsądne party Cie weźmie (nie wiem jak się totemy rozkłądają w talentach ale jak mozes zbufowac melee, manne i HP to każde party łatwiej pójdzie).
Ja shamana na dps chętniej zawsze brałem.

w endgame stara bajka : będa Cię (jak i druida) próbowali wrobić w heal.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 14:05 
Cytuj  
w normalnym party dps shaman jeszcze ujdzie, ale juz np do heroicow branie takiego dps szamana czy paladyna to po prostu strata slota

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 14:19 
Cytuj  
Sam jesteś strata slota


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 14:26 
Cytuj  
Buffchef :)
A ty co o tym sadzisz? :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 14:34 
Cytuj  
Do 70 graj enh.
Jak pójdziesz do Outlandsów to zbieraj też gear do resto, bo pewnie się zmienisz na resto.

HOWGH


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 21:21 
Cytuj  
Pio napisał(a):
w normalnym party dps shaman jeszcze ujdzie, ale juz np do heroicow branie takiego dps szamana czy paladyna to po prostu strata slota


Akurat szaman w dpsie ownuje nie jednego rogala, maga czy warlocka do tego ma totemy zawsze moze off healnac - i jest o wiele bardziej przydatny niz rogal naprzyklad.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 147
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 00:59 
Cytuj  
http://elitistjerks.com/f31/t13297-enha ... aft_vol_i/

to jest bardzo fajna stronka, kazdy enh shaman powinien sie z nia zapoznac jest tam wszystko napisane

btw siema Buff ;p

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 07:32 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Pio napisał(a):
w normalnym party dps shaman jeszcze ujdzie, ale juz np do heroicow branie takiego dps szamana czy paladyna to po prostu strata slota


Akurat szaman w dpsie ownuje nie jednego rogala, maga czy warlocka do tego ma totemy zawsze moze off healnac - i jest o wiele bardziej przydatny niz rogal naprzyklad.


Czy ja wiem, rogal ma sapa - a shaman jakie cc ?:]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 09:46 
Cytuj  
Jeden sap ktory dziala tylko na humanoidy, nigdy nie zastapi totemow. Jednak badz co badz totemy daja porzadnego buffa dla party.

Do tego grajac szamanem i kompletujac wszystkie sprzety nie jestes "uwieziony" do robienia tylko dpsa... Mozesz rownierz ladnie healowac, jak ci sie znudzi czarowac...
Rogala i szamka mam na tym samym poziomie 67 i stwierdzam ze szamek jest bardziej przydatny no i jak dla mnie wiekszy fun z gry


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 10:58 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Jeden sap ktory dziala tylko na humanoidy, nigdy nie zastapi totemow. Jednak badz co badz totemy daja porzadnego buffa dla party.

Do tego grajac szamanem i kompletujac wszystkie sprzety nie jestes "uwieziony" do robienia tylko dpsa... Mozesz rownierz ladnie healowac, jak ci sie znudzi czarowac...
Rogala i szamka mam na tym samym poziomie 67 i stwierdzam ze szamek jest bardziej przydatny no i jak dla mnie wiekszy fun z gry


My mowimy o heroicach, gdzie mob wali tanka po 2k a nie normal lvlowaniu czy normal instancjach gdzie nawet shammy moze tankowac :]


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 27.10.2007
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 13:08 
Cytuj  
jak sprawuje sie shaman resto na arenach w stosunku do innych healerow i w jakich teamach wystepuje na wyzszych ratingach ?

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 13:30 
Cytuj  
dobry sham wszedzie dobry ale przewaznie widze w teamach 5vs5.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 14:31 
Cytuj  
Dragnesi napisał(a):
jak sprawuje sie shaman resto na arenach w stosunku do innych healerow i w jakich teamach wystepuje na wyzszych ratingach ?

http://www.geekboys.org/arena/index/5/a ... n/all/all/


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 21:19 
Cytuj  
Szaman potrafi robic swietny dmg. Problem - agro. Dlatego rogal jest znacznie lepszy do 5 imo. No chyba, że szaman sie nie sciga w dmg meterze i ladnie kontroluje agro. Ale wtedy zrobi mniejszy dmg, niz rogal.


_________________
Never forget, never forgive

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 22:08 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Pio napisał(a):
w normalnym party dps shaman jeszcze ujdzie, ale juz np do heroicow branie takiego dps szamana czy paladyna to po prostu strata slota


Akurat szaman w dpsie ownuje nie jednego rogala, maga czy warlocka do tego ma totemy zawsze moze off healnac - i jest o wiele bardziej przydatny niz rogal naprzyklad.


Shaman nie ma CC wiec dlatego dla mnie posysa na heroiki, podobnie jak inne dps paladyni czy druidowe sowy. Juz z zbyt wielona retardami mele dps shamanami gralem, ktorzy robiac swoj imba dps przeagrowayali i skladali sie w 2 sekundy

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 22:20 
Cytuj  
Powiem jeszcze raz... Sap rogala jest g... wart bo dziala tylko na humanoidy. Fakt szamkiem latwo przeagrowac - ale trzeba umiec grac wtedy to niegrozi.

Wcale nie robi mniejszego dmg od rogala nawet kontrolujac agro... No i potezny buff od totemow DOSTAJE KAZDY W PARTY.

Nie chcem byc zlosliwy dla rogali bo sam mam obie postacie dlatego obiektywnie sie wypowiadam.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Posty: 47
Dołączył(a): 13.10.2007
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 22:31 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Powiem jeszcze raz... Sap rogala jest g... wart bo dziala tylko na humanoidy. Fakt szamkiem latwo przeagrowac - ale trzeba umiec grac wtedy to niegrozi.

Wcale nie robi mniejszego dmg od rogala nawet kontrolujac agro... No i potezny buff od totemow DOSTAJE KAZDY W PARTY.

Nie chcem byc zlosliwy dla rogali bo sam mam obie postacie dlatego obiektywnie sie wypowiadam.


A ja sie obiektywnie wypowiem, że gadasz pierdoły jakich od dawna żem nie widział, nie wiem co za content w tbc wyczyściłeś, że doszedłeś do wniosku, że shammy > rogue w dpsie. Wystarczy spojrzeć na pro gildię, które coś w tej grze osiągnęły i nie inwestują w innych shamanów niż resto. Odnośnie sapa, w instancjach jest niezastąpiony, gdyż większość przeciwników to właśnie humanoidy k? To tylko wierzchołek góry lodowej, ofc subiektywnie się wypowiadając zaznaczam, że mam dwie postaci rogala i shammy , obydwie po ~100 days played @dół.

EDIT: A ten boost party to mogą sobie w dupę wsadzić.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 22:53 
Cytuj  
Nie slin sie juz tak bo nie warto... Ok skoro tyle grales to sie z toba nie spieram... Jak juz napisalem mam OBIE POSTACIE na 67 levelu ale widze u kolegi problem z czytaniem...

Wiec co za tym idzie wypowiadam sie do 67 levelu wlacznie. Nie wciskam ludziom kitu i ciemnoty po prostu mowie jak jest - uwaga specjalnie dla kolegi DO 67 LEVELU - comprende??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.