mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 12:04 
Cytuj  
sirek napisał(a):
słuchajcie nie rozumiem jednego palladyni piszący o nietrzymaniu aggro... to w alliance warriorów wymiotło czy co?? ...spotkałem może jednego palladyna który wiedział co robić support healing i ochrona cloth usera. pozdrawiam


Klopot z utrzymaniem aggro - zdaje sobie z tego sprawe i probuje temu jakos zaradzic, dotad dawalem sobie rade, dlatego przedstawilem build liczac na jakies komentarze innych paladynow, ale widze ze nie gra tu duzo palkow, wiec nic nowego sie nie dowiem. Napisalem, ze wiem iz paladyn nigdy nie bedzie tak dobry jak warrior, ale czemu nie mozna sprobowac przejac tej roli? Nie wyjdzie mi, trudno skoncze postac i rollne wojownika.

Akurat gram na serwerze gdzie jest malo warriorow, przynajmniej narazie rzadko z dobrymi gralem. Niestety paladyn jest dla nowych graczy ciekawa postacia i wiekszosc wybiera wlasnie jego zamiast warriora. Najwiecej po stronie Przymierza jest paladynow i elfow hunterow. Zgadnij kogo wybieraja 13 letnie dzieciaki? Przyznam rowniez, ze spotykajac innych paladynow niezbyt czesto widzialem dobrze prowadzone postacie. Najczesciej biegaja oni z 2h broniami, nawet kiedy tankuja, nie pamietaja o buffach, nie lecza innych a nawet siebie, liczac, ze ktos ich wyleczy, ida na zywiol. Przyznam, ze gralem tylko 4 razy z paladynem, ktory okazal sie naprawde dobry. Ostatni z nich byl MT w sunken temple i uzywal consecration z 1h+tarcza i dawal sobie rade lepiej niz ja dotad, stad wlasnie pomysl na kolejna zmiane talentow.

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 12:11 
Cytuj  
ja tylko wyrażam swoje zdanie na temat tankowania palladynów śmieszy mnie sytuacja kiedy hybryda jaką jest palek chce trzymać aggro i tyle takie sytuacje nie powinny mieć miejsca tak samo jak shaman nie jest tankiem to i palek nie jest obaj mają pewne zadatki na tanka obaj mogą utrzymac swój hate na aggro liście wysoko ale nie mogą być zawsze najwyżej i tyle to że możesz nosić plate nie obliguje Cię do bycia tankiem...
co do hunterów w wieku 13- 14 lat uwierz mi rezygnują około 50 lev jak nie moga znaleźć żadnego party które chciałoby bądź potrzebowała huntera w instancach :] wiem z doświadczenia i rerolli wielu z nich po whine threadach na oficjalnym forum.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 12:18 
Cytuj  
roball napisał(a):
http://www.horda.harc.pl/

Nerf Sham btw.


Hahaha maja swietne tabardy ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 13:11 
Cytuj  
roball napisał(a):
http://www.horda.harc.pl/

Nerf Sham btw.


już znerfowali


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 13:18 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
roball napisał(a):
http://www.horda.harc.pl/

Nerf Sham btw.


już znerfowali


Jak?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 13:24 
Cytuj  
Zrobili mu 30s delaya na insta kill them all ;)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 13:11 
Cytuj  
Rola palki w party :lol: no jaka???

dobilem do 53 lvl i zaczynam sie zastanawiac czy wogole bede potrzebny w party :lol: przy 60 lvl:)
Non stop gralem holy palka - taki healer.. mam 2 ekwipunki jeden plate + STR STA itp/ drugi niemalze szmaty:) +INT+SPI+STA

Ostatnio druid w maraudon dziwil ze palka chce byc main healerem i mu to nawet wychodzi :P... i ze wogole 1 raz w zyciu widzi tak aplke co leczy:)

Konkret czy ja mam cos do roboty w teamie:):)
1. Moge leczyc na prawde calkiem niezle bo many z buffami jakimis to 4.5 k mam jak mam szmaty... w dodatku jak mnie jakis mob dopadnie to sam sie obronie w miare i podczas walki lecze ekipe i siebie...
2. Jak zaloze plate to moge tanka udawac pod warunkiem ze hunter nie pulnie pierwszy bossa... (z hunterem do inst to pojde juz tylko jak go bede znal ... ostatnich 3-4 porazka nigdy wiecej )
3. A moze tak wszystko po trochu jak mamy tanka to byc takim co razem z tankiem kiluje 2h i w szmatach :) bo mob i tak atakuje tanka to po co armor:) kilowac moba razem z tankiem leczyc wszystkich stunowac mobki co biegna na casterow...
Ogolnie to sie zastanawiam bo takie party ze brakuje tanka/healera itp.. to trafia sie w miare czesto ale nie wiem czy wogole trafia sie na 60+... i czy znajdzie sie miejsce dla postaci hybrydowej w highlvl instancjach... ?

Jesli nie, to przejde na korgall a na BL rolne sobie jakiegos hordziaka :) typowego warriora/maga/priesta
PS
wogole to malo jest holy pala i moze dlatego nikt nie wie co oni moga zrobic z leczeniem :)
holy light to od 1100HP -1800HP (crit) moge ich rzucic kurde nie wiem ale z 10 pod rzad... ogolnie na kazda walke starcza... na bossa prawie starcza:) ale LOH i juz spoko..


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 14:13 
Cytuj  
W hlvl instancjach rola palka jest podzielona w zaleznosci od specjalizacji talentow. Jestem protection/holy pala. W MC jestem w stanie wyleczyc ok 60-70% hp tego co robi naprawde dobry priest i do tego sprowadza sie moja rola tam. Oczywiscie jeszcze rzucam cleanse i ewentualnie moge cos przytankowac, ale to z reguly robia woje. Rzucam rowniez salvation i w ekstremalnych przypadkach divine intervention na innego pala, bo tylko oni z reguly zostaja.
Natomiast retribution build potrafia zadac calkiem ok dmg. Co prawda daleko im do rogue i hunterow, ale znowu nie jest tak zle. Trzeba pamietac ze soc zawsze zadaje dmg broni. Przy bardzo wolnej broni z duzym dmg przeciwko gosciom z wysokim armor skill sie bardzo przydaje.


_________________
http://omenguild.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 14:30 
Cytuj  
cienki napisał(a):
holy light to od 1100HP -1800HP (crit) moge ich rzucic kurde nie wiem ale z 10 pod rzad... ogolnie na kazda walke starcza...

Niedlugo przestanie ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 14:54 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
cienki napisał(a):
holy light to od 1100HP -1800HP (crit) moge ich rzucic kurde nie wiem ale z 10 pod rzad... ogolnie na kazda walke starcza...

Niedlugo przestanie ;]

why ?


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 15:11 
Cytuj  
Dziesiec healow za 1,1k to malutko w wyzszych instancach. Poza tym wazne sa inne skille ktore posiadaja driud i priest [jak sciaganiesz agro, to nikogo nie obchodzi, ze sobie z mobem poradzisz, kto wtedy bedzie healowal?]
Radze zrobic z siebie secondary healera/support... O, widze, ze black_vic wszystko ladnie opisal.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 15:16 
Cytuj  
Ale ogolnie to beda chcieli tam mnie w party :lol: secondary healer:) czy raczej moge rolowac sobie no nie wiem...
maga priesta warriora :)
PS niedlugo juz dobiore sie do alkahazaan i moze uda mi sie profil umiescic lol:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 19:59 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Dziesiec healow za 1,1k to malutko w wyzszych instancach. Poza tym wazne sa inne skille ktore posiadaja driud i priest [jak sciaganiesz agro, to nikogo nie obchodzi, ze sobie z mobem poradzisz, kto wtedy bedzie healowal?]


Paladyn nie generuje praktycznie zadnego aggro leczeniem, wiec jesli juz ktos tankuje moby to paladyn nie musi sie martwic o aggro.

Ostatni poziom Holy Light z talentem leczy 1451-1617 dodac do tego blessing of light +400HP leczonego, daje max 2017HP.
Co 2 minuty holy pala moze rzucic krytyczne leczenie za ~3000HP i dostanie mane wydana na ten czar spowrotem.
Do tego 1,5s flash of heal max 383Hp lub 483 z BoL za 140 many.
Mozna tez uzywac nizszego poziomem Holy Light (np. 4lv) i leczyc z BoL za 190 many -750HP.
Tak jak napisal black_wic paladyn moze leczyc "60-70% hp tego co robi naprawde dobry priest"

Cienki, bieganie w szmatach to imo hardcor, wiem ze tak gra wiele palkow w USA, ale mozesz nalezc tez dobry sprzet dla szamana (mail) i dalej miec wysokie AC, albo dobrze poszukac czegos w plate. Zobacz np. na ta zbroje http://www.thottbot.com/?i=35671 przy okazji koles o xywie Cornuthaum podaje w komentarzach niezly sprzet plate dla Healerdina.

Jak ci nie bedzie odpowiadala potem rola holy paladyna to zawsze moglbys talenty jakos zmienic. Moim zdaniem paladynowi do dobrego leczenia starczy 14 punktow w holy. Blessing of Wisdom mozna sobie darowc bo te 5 punktow regeneracji many mozna znalezc na sprzecie, a bez 10% wiecej many, tez mozna sie obejsc, wiec troche punktow na rozdanie w innych talentach zostaje.

Paladyn zawsze bedzie przydatny w pozniejszych instance czy MC chocby dla buffow, aur i leczenia. Pytanie tylko czy kogos bawi taka gra :)

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 22:05 
Cytuj  
Hmm moim zdaniem w zyciu palka mozna wyroznic przynajmniej 3 etapy:
(lvl tak orientacyjnie)
1-45 -> poradzi sobie jako tank, sredni heal, sredni dmg ogolnie dosyc wszechstronna postac
46-57 -> imo ciezki okres, bo naprawde nie wiadomo co ze soba zrobic, tankiem nie bedziesz...healerem - mozesz bys ale zycze powodzenia przy solowaniu questow bez talentow w retribution - a dmg - no wlasnie, muszisz isc w retri zeby cos z tego bylo
58-60 -> ja zmienilem talenty nastwiajac sie na totalny support, tzn nie mam ani zadnych specjalnych umiejetnosci z protection czy retri tylko wykupione talenty: z retri w BoM, z protection w dev aura i BoP i reszta w Holy

dosyc cięzko przestwic sie na taki build z retri ale stajesz sie duzo bardziej przydatny dla druzyny. Faktem jest, ze w instance bardzo rzadko w ogole cos walcze na powaznie (ot takie klepanie moba, i tak patrze caly czas na raidassista) i to nie kazdemu odpowiada. Z takim buildem healuje 70% tyle co priest (czasami nawet w statach ich przeganiam) i w dodatku nie musze obawiac sie o aggro bo nawet jak moby na mnie rusza to mam 7k armora.

Nie znaczy to oczywiscie, zejest to jedyny sluszny build. Potrzebni i przydatni w party sa takze lpalkowie z buildem w retri, bo maja BoK (dobry buff) i aoe, ktore wbrew pozorem czesto sie przydaje i 1) zadaje jakis nawet znosny dmg 2) odciaga moby od cloth userow. Jezeli 2 palkow walnie aoe na grupke mobow to mag moze spokojnie walic blizzada, flamestrike czy co tam ma a i tak nie sciagnie aggro.

Mieszane uczucia mam co do setu lightforge, ktory moim zdaniem jest troche za bardzo wszechstronny - po prostu jest srednio udany dla healera a i pally z talentami w retri nie bedzie skakal na jego widok.

Co do drzewa tallentow protection - jezeli chcesz isc w pvp to polecam protection/retri -> wedlug mnie talenty w seal of justice i repetance 4tw :) swietnie sie to sprawdza na casterow, pieknie przerywa im rzucanie spelli i sprawia, ze dosyc ciezko jest uciec palkowi z takim buildem bo czesto jestes w stunie.

tyle moim przemyslen :)


_________________
Altaya | BF4

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 08:44 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Jak?

nerfneli frost shocka


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 07:48 
Cytuj  
Dla mnie pal jest nudny io jest postacia dla dzieci ...
ale slyszalem gdzies ze pala moze byc DD ...

... jak w teamie jest 4 palow i cokolwiek inngeo to pala zada 40% calego dmg :)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 08:07 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Dziesiec healow za 1,1k to malutko w wyzszych instancach.


to jakieś 10s tankowania przy normalnym mobie w MC. Przeciętny mobek wali warriora za ~1000HP/1s nie licząc criticali.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 09:22 
Cytuj  
Jeżeli było to przepraszam.

Clickie!

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 09:27 
Cytuj  
Jako holy spec palas daje heala za co najmniej 1,5k + bonus z BoL co daje 1,8-1,9k bez crita. Jezeli jako pally masz na sobie improved BoW i stosujesz combo z ilumination to jestes naprawde dobrym support healerem - mainem nie mozesz byc, bo nie masz heal over time i troche za wolno sie castuje.

Jesli chodzi o dmg - no niesamowite, a wiesz ostatnio bylem w scholo z jedym priestem i byl chyba ostatni albo przedostatni w dmg statach...nie no jaka lama ^^

btw palki z retri w 10 osobowych raidach sa zwykle w srodku tabeli jesli chodzi o zadany dmg, zreszta nie taka ich rola... oni maja trzymac moby z dala od cloth userow.

Edit -> zawsze słysze, ze palki to debile a obserwujac zachowania niektorych na tym forum można dojść do wniosku, że jest dokładnie odwrotnie (mowie o tych, ktorzy nie przepuszcza okazji zeby nie wspomniec o shield+hs czy przycisku "i win" uważając zapewne, że są niezwykle dowcipni)

Edit2 -> ale żeby nie było - jeśli chodzi o moje doświadczenie w grze to najwięcej idiotów spotkałem (wg klas :) u:
palkow
warkow
priestow
reszta po rowno :)


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 10:01 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
Edit2 -> ale żeby nie było - jeśli chodzi o moje doświadczenie w grze to najwięcej idiotów spotkałem (wg klas :) u:
palkow
warkow
priestow
reszta po rowno :)

Z tym, ze jak grupa cos skopie, to bedzie w pierwszej kolejnosci na warra, ze nie trzymal agrro, w drugiej na priesta, ze nie leczyl....
Dlatego ich pozycja w rankingu jest uzasadniona, ale pierwsze mejsce pala to chyba z uwagi na ich wrodzone predyspozycje ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.