mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 16:59 
Cytuj  
Orki? wtf?

Orka na ugorze ?


_________________
forfiter

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 17:02 
Cytuj  
Frost napisał(a):
Orki? wtf?

Orka na ugorze ?


Orki, a co ? Tylko prosze Cie, nie mow ze wiecej niz jeden ork to juz ogry :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 17:03 
Cytuj  
kurde... ale gappa!

Orki to ssak zyjacy w wodzie.

Ale wam chyba chodzi o orków, czyli ORKOWIE!


_________________
forfiter


Ostatnio edytowano 27 lis 2006, 17:07 przez Frost, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 17:04 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Huragan: czy ja Ci juz cos mowilem zebys sie odwalil od gnomow ? A juz gnomek szczegolnie. Bo ugryze jak zobacze ... i chyba domyslasz sie gdzie ...


nie podskoczysz tak wysoko nawet gnomku :)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 17:05 
Cytuj  
"Ci" orkowie sugerowaloby ze toto mysli.
"Te" orki jest zatem blizsze prawdy :)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 17:06 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Huragan: czy ja Ci juz cos mowilem zebys sie odwalil od gnomow ? A juz gnomek szczegolnie. Bo ugryze jak zobacze ... i chyba domyslasz sie gdzie ...


nie podskoczysz tak wysoko nawet gnomku :)


Kapeluszem ukluje ... Mam ten z Heigana, moja gnomka jest w nim technicznie rzecz biorac jakies 2 razy wyzsza niz standardowa. Zreszta od czego jest Winterfall Firewater :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 17:06 
Cytuj  
Zobacz moj edit.


_________________
forfiter

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 17:14 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Mój błąd że posklejałem rozmowy ludzi z MLa a screeny skasowałem.

No twoj, niewatpliwie.
Cashasty napisał(a):
Pozatym jedyną osoba która twierdziła że to była prowokacja byl 'brzydki' który po wyjsciu z MLa przyznał mi że kłamał dla dobra gildii ;)

Screenshot or didnt happen !
Cashasty napisał(a):
Ja swoje wiem.

No to ustalilismy juz jakies pol roku temu ponad wszelka watpliwosc :)

Do autora tematu - i co ? Nie fajnie mamy na BLu ? :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 17:41 
Cytuj  
Cashasty sie nie dostal do gildi zadnej dobrej to sie obrazil na nas:)
Mysle ze jak ktos szuka polskiej gildi to tylko bl bo tu sa gildie ktore istnieja juz po dwa lata prawie w tym ze 2 albo 3 co sa dosc daleko w naxx. Licz sie z tym iz nie przyjmuja one ludzi tylko dlatego ze to rodacy.
Na innych serwerach to wyglada czesto tak "graj u nas jest 40 polakow zrobilismy gildie i mamy tabard a za miesiac zaczynamy zg" :)
Na bl masz gildie polskie na bardzo roznym poziomie i kazdy powinien sie zlapac gdzies.
Najlepsza gildia na serwerze to w 50% polacy tez.
Fakt ze sa tu ludzie z iq 70 krzyczacy czasem cos brzydkiego po polsku na general ale pewnie jakbys znal inne jezyki to dostzreglbys iz to nie dotyczy tylko polakow.Zreszta wystarczy zaraportowac takiego idiote i
zapewne wiecej jego wystaapien nie zobaczysz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 17:48 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Byłem w paru dobrych gildiach (Bynajmniej nie polskich) więc nie wiem o co Ci chodzi, na nikogo się nie obraziłem.

Vercinowi chodzi o to, ze w zadnej sie nie utrzymales na dluzej. Z tego co sie orientuje, to glownie dlatego ze nie przeszedles triala :wink:
W tym momencie przed oczami staje mi obraz Kaszastego uzywajacego SS z daggerami :oops:


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 17:55 
Cytuj  
Chodzi mi o to iz jeszcze nie tak dawno chciales dolaczyc do nas i byles bardzo nieszczesliwy iz akurat jak byla okazja to wyjechales a teraz nagle okazuje sie iz bl jest bardzo be bo brzydko mowia :|Nie chciales byc w dobre gildi tylko w bardzo dobrej..
Zmieniales postacie ktorymi grales wylevelowales na bl po obu stronach cholera wie ile 60 kupiles konto drugie tutaj i chcesz mi wmowic iz po dwoch latach zaczelo ci przeszkadzac nagle ze tu sa polacy ktorzy napisza czasem kurwa na czacie?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 18:01 
Cytuj  
Nie moge ci napisac l2r bo coz nie przejmuje sie przecinkami ale raczej mialem wlasnie na mysli iz wylevelowales cholera wie ile a jedno konto kupiles. Autor tematu napisal "z troche polakow" co rozumiem jako "przynajmniej troche":)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 18:10 
Cytuj  
Fajnie, ale jaki to ma zwiazek z tematem? Nie chce cie smucic, ale watpie czy kogos interesuje, ze chcesz komus sprzedac szamana i to jak wyglada twoj mag. Poza tym przeniesienie postaci z konta na konto nie jest szczegolnie proste.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 18:19 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Zrobiłem mały offtopic, nie musisz się przyczepiać do każdego słowa które wypowiem nie na temat. Jak Cie nie interesuje to nie komentuj - simple.

No, rownie dobrze na tej zasadzie mozna rzucac kurwami w kazdym poscie. Jak komus to nie pasuje to niech nie czyta i nie komentuje, prawda? eod na ten temat z mojej strony:wink:
Cashasty napisał(a):
Hmmm, co masz na myśli ?

Poza tym, ze na obu kontach musza byc identyczne dane, to dodatkowo trzeba jeszcze podac secret password. Mozna to obejsc, ale trzeba sie sporo nakombinowac.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 18:28 
Cytuj  
BL jest ok. Pewnie dlatego, ze gram tam 2 lata i nie miałem okazjii zmienic otoczenia. W sumie z pewna grupa 15+ ludzi gram 1,5 roku najpierw w tD od 60 teraz w Excesse i za nic bym ich nie zmienił. Na nikim nie mozna polegac tak jak na ww osobach. BL jest stara społeczniscia i nowej osobie moze byc trudno sie odnalesc na poczatku. Jezeli masz ochote zaczac od nowa to BL jest dobrym rozwiązaniem. I nigdzie nie nauczysz sie podstaw flamandzkiego, dunskiego, finskiego czy tureckiego jak nie na BL ;) .

TBC zmieni oblicze gry i establishmentu starych gildii które wyciągaja najlepszych graczy osłabijajac średnie gildie. Na pewno otoczenie bedzie bardziej casual friendly. Na BL bedziesz miał mozliwosc pograc z dobrymi graczami ze stazem 2+. Przypuszczam, ze szybko sie odnajdziesz. Jest tez duzo młodych gildii i jakas szybko Cie wezmie pod skrzydła. W przeciwienistwie do Magtheridon serwer jest zywy i mozna spotkac ludzi dopiero zaczynajacych a nie shemat log in, instance, log out.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 18:51 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Jeżeli osoba która będzie chciała kupić odemnie shamana , kupi sobie nowe konto, poda takie same dane jak są na moim koncie, to jedyną przeszkodą będzie to że trzeba pamiętać odpowiedź na secret password ?
Mam nadzieje że konta nie musza być zarejestrowane na tego samego maila i że nie trzeba korespondować z blizzardem z maila na które jest zarejestrowane konto ?

Nie orientuje sie dokladnie ile danych musi byc takich samych, ale wiem ze na 100% trzeba podac secret password _obu_ kont.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 19:48 
Cytuj  
Imie, nazwisko i adres musi byc taki sam.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 17
Dołączył(a): 27.11.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 21:36 
Cytuj  
Spinebreaker <----- polecam ten serwer wszystkim, ktorzy zaczynaja gre. Serw stoi juz dlugo, ale duzo osob dopireo zaczyna na nim grac przez co jest duzo low leveli (10-30). Klimat rowniez jest calkiem fajny. Polecam

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 21:49 
Cytuj  
a co sądzicie o Ravencrast? wiem ze to stary serwer... ale ?

P.S Czy mi się wydaje czy blizzard umozliwił posiadanie tylko 8 postaci na jednym srwerze? Po screenie Cashastego mam pewne wątpliwości?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 22:35 
Cytuj  
Eh chcial tylko sie podrajac nowymi shouldersami z mc :( niz pozatym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.