mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 09:37 
Cytuj  
Shaggy........................ wtfbbq?

Chyba każdy normalny człowiek (no powiedzmy, że do tego zarabiający) wolałby zamiast 3-4h farmy dziennie spędzić ten czas irl... Nawet chłopaki z N. Jeśli kogoś tu pojebało to z pewnościa nie ich.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 09:46 
Cytuj  
Taki drobiazg dla tych, ktorzy podpieraja sie faktem, ze Blizz zabronil handlu zlotem. Otoz Blizz zrobil to raczej dlatego, zeby uniemozliwic ludziom zarabiania zywej gotowki na grze. A nie po to zeby wyrownac szanse graczy

Rayla napisał(a):
wtfbbq?

bblkekburlol!

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 09:50 
Cytuj  
nawet jesli blizz wprowadzilby sprzedaz golda - to i tak zawsze chinczycy sprzedawali by go taniej - bylby kolejne dylematy moralne - gold od blizzarda - good - od farmerow - blee


_________________
Obrazek

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 10:11 
Cytuj  
redlum napisał(a):
nawet jesli blizz wprowadzilby sprzedaz golda - to i tak zawsze chinczycy sprzedawali by go taniej - bylby kolejne dylematy moralne - gold od blizzarda - good - od farmerow - blee


Hehe :) Wtedy blizz z miejsca by banowal boty bez pieprzenia sie z "investigation" i raczej chinole by szybko z rynku wypadli.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 10:11 
Cytuj  
A ja rozumiem Nihilum i mnie stać więc kupuję , kończę pracę około 17stej i mam 1:30 min do domu a rajd o 19:00 i naprawdę nie mam czasu na farmienie golda , więc kupuję i nigdy nie żałowałem.

Jak to mówią "albo rybki albo akwarium"


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 10:24 
Cytuj  
checie całkowicie zlikwidowac farmowanie i tylko robić end instancje ?
to postawcie nielegalny serwer z ustawianymi przez graczy postaciami, do zrobienia w 1/2 tygodnie a potem neverendingrajding za minimalne pieniądze :lol: ale chyba nie o to chodzi w MMORPG.

imo bliz nie będzie sprzedawał itemów w grze bo to by się kłóciło z ich filozofią międzynarodowej korporacji (problemy prawne, etyczne i szybkie zabicie własnego produktu wraz z narażeniem marki firmy) jak ktoś chce poznać szczegóły mogę mu zrobić opracowanie za 5k golda rzecz jasna :wink:

a i zwisa mi czy ktoś golda kupuje czy nie, nie mój problem i nie mój wybór.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 10:45 
Cytuj  
sam nie kupuje bo zal mi kasy :) innych nie zamierzam palic za to na stosie ale fakt faktem ze to nie do konca uczciwe.
Jesli by wziasc dwie gildie na tym samym poziomie gdzie jedna kupuje gold a druga nie to ta druga jest z miejsca na straconej pozycji.
Zloto potki mozna samemu zdobyc/wyfarmic i jesli ktos nie musi tego robic pomagajac sobie poprzez korzystanie z nielegalnych zrodel (typu chinole ktorzy okradaja konta albo uzywaaja botow) to nie mozna powiedziec ze to jest ok .
Zdobywaja w ten sposob przewage nad ludzmi ktorzy graja normalnie. Tekstami typu "nikt normlany nie bedzie farmil tyle potkow bla bla" to mozna by usprawiedliwic od razu botowanie , uzywanie exploitow itp.
To gra komputerowa i nie powinno miec znaczenia kto ile ma pieniedzy .


edit:
Wlasnie konczy mi sie kasa na rajdowanie a wydalem na to ponad 3 z 4k ktore zbieralem na mounta :) Zostalo jakies 400 g a nie mam czasu farmic przed rajdem. Chyba sam bede musial kupic:)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 11:01 
Cytuj  
Po części to sami gracze do tego doprowadzają , ja nie ma problemu mogę fyfarmić sobie troszkę złota w weekend i kupić poty na AH ale nie jeśli Super Healing Pot kosztuje 20 g per sztuka albo Elixir of Major Defence kosztuje 80g per jeden pot , no to przepraszam ale jak niby miałbym wyfarmić kasę na poty na 7 dni + repair bilss ect.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 11:02 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
sam nie kupuje bo zal mi kasy :) innych nie zamierzam palic za to na stosie ale fakt faktem ze to nie do konca uczciwe.
Jesli by wziasc dwie gildie na tym samym poziomie gdzie jedna kupuje gold a druga nie to ta druga jest z miejsca na straconej pozycji.
Zloto potki mozna samemu zdobyc/wyfarmic i jesli ktos nie musi tego robic pomagajac sobie poprzez korzystanie z nielegalnych zrodel (typu chinole ktorzy okradaja konta albo uzywaaja botow) to nie mozna powiedziec ze to jest ok .
Zdobywaja w ten sposob przewage nad ludzmi ktorzy graja normalnie. Tekstami typu "nikt normlany nie bedzie farmil tyle potkow bla bla" to mozna by usprawiedliwic od razu botowanie , uzywanie exploitow itp.
To gra komputerowa i nie powinno miec znaczenia kto ile ma pieniedzy .


po raz pierwszy sie zgadzam z Vercinem w 100% :)

@Shadowclaw - nie potrafisz lub nie masz czasu farmic to ta gra nie jest dla ciebie. Moze pograj sobie w warcaby :)
Ewentualnie kupuj sobie doping jak chcesz, ale twoje sukcesy w tej grze sa ZADNE w takim wypadku.

/respect dla graczy, ktorzy moze i dluzej, ale dochodza do sukcesow swoja wlasna praca, bez nielegalnych dopingow.

Nihilum to chorzy ludzie, ktorzy powinni sie leczyc.


_________________



****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 11:07 
Cytuj  
@Huragan idź juz do tego swojego LOTR co?

Pisałem że nie mam czasu farmić bo mam prace jaką mam a nie mam zamiaru rezygnować z gry tym bardziej że mnie stać na kupienie golda .


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 11:07 
Cytuj  
Tak wogole to ciezko napisac ze jakas gildia kupuje gold. To poszczegolni ludzie kupuja i mysle iz mozna takich znalezc w 90% gildi ktore rajduja.
Raczej nikt sie tym nie chwali wiec mozecie oburzac sie na nihilum a nawet nie wiedziec iz otaczaja was tacy sami"oszusci":)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 11:10 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Pisałem że nie mam czasu farmić bo mam prace jaką mam a nie mam zamiaru rezygnować z gry tym bardziej że mnie stać na kupienie golda .


no to spoko, kupuj sobie golda na epic mounta itd... tylko nie flexuj sie tym, bo to nie twoj sukces ze cos osiagnales lub zdobyles w tej grze. Stosujesz doping wiec /no respect for ya...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 11:13 
Cytuj  
A wg mnie Shadowclaw ma w 100% racje skoro latwiej mu jest zarobic kase w realu i kupic golda to powinien tak robic. Farmienie jest nieoderwalna czescia mmorpg ale w momencie kiedy dochodzi do tak aburdalnych rozmiarow jak jest teraz to ja mowie narra wole kupic i sie nie meczyc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 11:16 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
A wg mnie Shadowclaw ma w 100% racje skoro latwiej mu jest zarobic kase w realu i kupic golda to powinien tak robic. Farmienie jest nieoderwalna czescia mmorpg ale w momencie kiedy dochodzi do tak aburdalnych rozmiarow jak jest teraz to ja mowie narra wole kupic i sie nie meczyc.


no spoko, mozesz sobie kupowac,,... czy ja ci zabraniam ?? Kup sobie od razu wypasionego w epiki chara na ebayu i bedziesz IMBA PWNZOR az malolatki beda szczac w majtki... :)
Tylko ze od prawdziwych graczy szacunku nie bedziesz mial...... zycze milej zabawy :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 11:17 
Cytuj  
No tak bo rispekt prawdziwych graczy zdobywa sie siedząc x godzin na grind spocie :D


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 11:18 
Cytuj  
respect zdobywa sie jak cos osiagasz swoja gra a nie dopingiem.. tak jest w kazdym sporcie Shadhunku :)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 11:19 
Cytuj  
Huragan - po trepanacji jestes ? Czy to moze nie ty pisales jak to sobie rybki w AB lowisz i w ten sposob honor zarabiasz ? :) Bo jesli to byles Ty, to badz tak mily i nie pieprz o dopingu i respekcie.

Huragan napisał(a):
Tylko ze od prawdziwych graczy szacunku nie bedziesz mial...... zycze milej zabawy :)


I oswiec mnie prosze kto to sa "prawdziwi gracze" ... We are Mroczni ? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 11:21 
Cytuj  
a od kiedy na AB nie mozna rybek lowic ?? eh ?? :) Czyzby Blizzard zakazal ??

Prawdziwi gracze to tacy, ktorzy graja uczciwie. Proste.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 11:22 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
a od kiedy na AB nie mozna rybek lowic ?? eh ?? :) Czyzby Blizzard zakazal ??


Jesli sie nie domysliles to chodzi mi o "uczciwe dochodzenie do czegos w grze"

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 11:23 
Cytuj  
Domin Hyjal wymaga zabicia Vashji i Kaela ktorego nikt jeszcze na oczy nie widzial :) , dopiero feniks padl a to pierwsza walka w tym dungeonie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.