mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 19:58 
 
lutus napisał(a):
9mln to jest, ale kont zalozonych od poczatku do teraz. Aktywnych jak w tej chwili jest powyzej 4mln to tez bardzo dobrze, choc mysle, ze o wiele mniej.

Cytuj:
World of Warcraft's Subscriber Definition
World of Warcraft subscribers include individuals who have paid a subscription fee or have an active prepaid card to play World of Warcraft, as well as those who have purchased the game and are within their free month of access. Internet Game Room players who have accessed the game over the last thirty days are also counted as subscribers. The above definition excludes all players under free promotional subscriptions, expired or cancelled subscriptions, and expired prepaid cards. Subscribers in licensees’ territories are defined along the same rules.


http://www.blizzard.com/press/070724.shtml

Wstyd lutus, zawiodles mnie ;-)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 20:22 
 
Nie zebym strone wczesniej nie nadmienil tej sytuacji ale ok.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 21:39 
 
Piepszenie..... ja sam bylem w posiadaniu 7 kont gdzie kazde bylo oplacane minum 4-5 razy....


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 23:09 
 
A ja mam zamiar dopiero kupic WOW'a bo dla mnie jest warto moze z tego powodu ze nie gralem wczesniej, ale jestem fanem serii Warcraft i napewno szybko z wowem nie skoncze 8)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 00:08 
 
heh a gdzie sie tacy uchowali co jeszcze ani razu w wowa nie grali:). Myslalem ze juz kazdy fan mmo i warcrafta w to gral;)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 00:28 
 
Tak samo jak twierdzisz, że tylko chinscy farmerzy nie maja tbc

SvD.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 09:03 
 
Shador von Dal napisał(a):
Tak samo jak twierdzisz, że tylko chinscy farmerzy nie maja tbc

SvD.

Ohunter - Dunemaul EU. Wczoraj mi powiedzial ze ma jeszcze pare rzeczy do zebrania, zapytalem sie jakich a on ''Some aq40 hunter items''. Hunter dobrze ubrany jak na czasy przed tbc (t1,t2,zg, bwl). Jestem ciekaw gdzie znajdzie raid na aq, o pugach nie wspomne bo zawsze znajda sie tacy co zwipuja raid a gildie raczej nie robia juz tych starych instancji. Jak dla mnie nie widze sensu grac bez TBC, moze jedynie av gdzie jest przedzial 51-60.

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 10:06 
 
kkkk20 napisał(a):
heh a gdzie sie tacy uchowali co jeszcze ani razu w wowa nie grali:). Myslalem ze juz kazdy fan mmo i warcrafta w to gral;)


Nie kazdy jest bogady, a na privach nie gralem bo po co sie zniechecac do gry

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 10:50 
 
jesli okreslasz wszystkich co graja w WoWa jako bogatych, kurde ilu mamy bogaczy w Polsce...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 10:53 
 
Highlander napisał(a):
jesli okreslasz wszystkich co graja w WoWa jako bogatych, kurde ilu mamy bogaczy w Polsce...

Nawet ja sie cuzje w tym momencie bogaty 0_o

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 11:07 
 
Heh kazdego trza na tym forum pojechac 52 zl na miech to nie duzo ale mowie ze gra byla dosyc droga jak dla mnie(cena opakowania z pytami oraz cd-keya) :evil:

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 11:57 
 
Ja pamietam jak zaraz po premierze WoW kosztowal 200zl, teraz na alegro kupisz bez problemu za 100. Wiec nie jest to cena az tak wygorowana.


Posty: 47
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 12:19 
 
Jak dla mnie ktos kto moze sobie pozwolic na spedzenie > 4h/dobe przy graniu musi bardzo bogatym czlowiekiem :wink:

*

Posty: 74
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 12:39 
 
Zostawiajac na chwile watek bogactwa, a wracajac do glownego tematu... to jest normalne, ze po pewnym czasie gra moze zaczac sie nudzic. Oczywiscie sa osoby, ktore graja od alpha/beta WoWa non-stop i graja dalej i gra im sie nie nudzi. Sa tez tacy, ktorzy mieli juz jej dosc i juz nie spotykam ich w Azeroth. Wydaje mi sie, ze jednak wiekszosc graczy jest gdzies po srodku, graja, maja dosc, ale mimo wszystko dalej graja, czy to po przerwie czy bez niej.
Ja osobiscie tez miewalem kryzysy, tez mialem dosc tej gry, logowalem sie na konto, pokrecilem sie po swiecie i byl szybki logout. Wtedy pomagalo mi pare rzeczy, albo mala przerwa (miesiac zwykle wystarczyl), albo zmiana talentow na mainie i przejscie z pve na pvp (i odwrotnie). Czasem odnajdywalem frajde w graniu nowymi postaciami i tak jest do teraz. Sa dni, w ktorych totalnie nie chce mi sie grac, ale wystarczy chwilke odpoczac, zastanowic sie co moge robic innego i przyjemnosc sama wraca.

I jeszcze dwa slowa dla tych, ktorzy twierdza, ze Blizz siedzi juz teraz na laurach i nie robi nic, bo nie ma konkurencji. Moim zdaniem, wlasnie teraz Blizz staje na glowie i mocno kombinuje co zrobic, by w momencie premiery Age of Conan i Warhammer Online nie nastapil masowy odplyw graczy do konkurencji, a jesli takie cos nastapi, to jak zachecic te osoby do powrotu na 'stare smieci'.


_________________
We'll keep the Red Flag flyin' high !!

*

Posty: 88
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 15:30 
 
Podpisuje sie pod tym co napisal zaucha. Nie gram w wowa od bety ale od kwietnia 2006. Na swoim koncie mam 3 postacie na 60 i jedna na 70. I teraz przyszedl taki moment ze nie mam co ze soba zrobic w tej grze ;/ Bardzo chcialbym dalej grac i czerpac przyjemnosc z tego co robie bo jeszcze nie osiagnalem tego co chcialem ale nie potrafie. Juz mialem taki kryzys w grudniu i wrocilem po 3 miesiacach, a teraz znowu kryzys z tym ze kiedys mialem do czego wracac a teraz juz nie.

Chodzi mi tu glownie o sytuacje z pvp, ktore bylo zawsze dla mnie priorytetem. Jedyna dobra rzecz wprowadzona wraz z dodatkiem w tej dziedzinie to areny. Dzieki temu mamy szanse pokazania swoich umiejetnosci innym graczom ale tylko w grupach. I to by bylo na tyle. World pvp nie istnieje, bg sluzy teraz tylko do farmowania honoru (leecherzy) zeby zdobyc itemy ktore sa i tak gorsze od end game'owych instow na 70.

Druga rzecz ktora mnie irytuje to balans klas. Odkad pamietam to gralem rogalem i magiem a teraz okazuje sie ze rogal jest najbardziej bezuzyteczna klasa na arenie i zbiera baty w duelach od wiekszosci innych klas. Nie mowie tu o jakims low lvl pvp w zielonych/niebieskich itemach lecz o setach z areny z 400 resillience gdzie mag ma 9k hp, a lock 12k. Nie bede sie tu rozwodzil nad tymi klasami ale jak ktos gral przed BC i gra teraz pvp to z pewnoscia wie ze kiedys "niezbalansowane" pvp bylo tysiac razy lepsze niz to teraz i kazdy mial mozliwosc zabic kazdego o ile potrafil panowac nad swoja postacia. Teraz nawet jak bedziesz znac swoja postac od podszewki to z niektorymi klasami i tak nie wygrasz.

Jesli chodzi o dodatek to nie wniosl on nic innowacyjnego. Nowe rasy w sumie nic nie wprowadzily. Horda dostala paladynow a alianci shamanow... No i co z tego skoro zmniejszyli cap raidow i teraz trzeba wpakowac o jedna klase wiecej do mniejszej grupy. Nowe krainy to jedynie frajda na te 10 lvli co sie na nich robi. Fakt ludzie co przez 2 lata grali na jednym i tym samym terenie zaczeli pewnie czuc ta sterylnosc ale to wciaz gra i kiedys skonczy nas zaskakiwac nowosciami. I tu nie da sie zaprzeczyc ze dodatek to proba blizzarda aby naklonic starych graczy do powrotu do gry i zeby sciagnac od ludzi dodatkowa kase za pudelko z plytami. Gdyby nie wydali dodatku graloby coraz mniej ludzi gdyz wiekszosc juz by sie znudzila i odeszla, ale ja osobiscie wole starego wowa ktory mial swoj klimat.

I w ten oto sposob koniec wowa nadchodzi. Dla jednych wczesniej dla innych pozniej. Ja osobiscie gralem przez ostatnie 2 miesiace bo nie ma innej gry ktora by mnie bardziej interesowala. Gralem we wszystkie najpopularniejsze mmorpgi i mysle ze bede dalej wracac do wowa do czasu az pojawia sie na rynku nowosci typu WAR(warhammer online) lub Conan. Ale z tego co widzialem po warhammerze to jest to klon wowa z nowa grafika i inaczej rozwiazanym systemem klas.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 15:42 
 
Rogal jest bezuztyczny na arenie? No prosze cie. Pograj hunterem to zobaczysz. Rogal jest tylko bezuzyteczny w 5v5, a 2v2 i 3v3 kosi z dobrym setupem. Mag jest bezuzyteczny w 2v2, w 3v3 daje rade, a 5v5 kosi rowniez z dobrym setupem :)


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 16:52 
 
Mnie sie nie podoba tylko co sie stalo z AV po wprowdzeniu miedzysrwerowych bg.. Kiedys to byl taki milusi zerg ktoryr ciagnol sie pol dnia i byl fun. Teraz kazdy zapier... zeby pierwszemu ubic bosa przeciwnika... Taaa zabawne w cholere. Tylko na co ? Tokeny ? Czy honor ? Jedyne i drugie gowno przydatne imo (;

*

Posty: 88
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 17:07 
 
niebezimienny napisał(a):
Rogal jest bezuztyczny na arenie? No prosze cie. Pograj hunterem to zobaczysz. Rogal jest tylko bezuzyteczny w 5v5, a 2v2 i 3v3 kosi z dobrym setupem. Mag jest bezuzyteczny w 2v2, w 3v3 daje rade, a 5v5 kosi rowniez z dobrym setupem :)


Fakt sam gralem 2v2 z holy palkiem i bylo bardzo dobrze ale to wszystko. Im wiecej ludzi tym mniej przydatny rogal bo po zmianie trinketow jego stuny sa nic nie warte. Jedyne co ratuje sytuacje to mace spec + snd. I mowie tu o topowych teamach z 5/5 s2 i okolo 400 resillience. Co do hunterow 90% z nich to boty farmujace kase i nie widzialem zbyt wielu na arenie. I nie mow ze nie jest wkurzajacy hunter ktory walnie flare i team z feral druidem i rogalem musi zrobic openera w tej sekundzie pomiedzy ponownym rzuceniem flary. Dodatkowo hunter ma z talentow immune na stuna i jego pet moze skutecznie przeszkadzac casterom.

Jak byly eliminacje do blizzcona to zapytali najlepszy koreanski zespol dlaczego nie wzieli do skladu znanego rogala ktory byl bardzo dobry. Kolesie odpowiedzieli ze przyjechali wygrac a rogal by im w tym nie pomogl. Tak wlasnie wyglada sytuacja rogali i w pvp i w pve. Nie oferuja niczego w druzynach. Gdyby nie bylo trinketow anty stunowych to rogal moglby cos wniesc blindem, sapem, cs'em i ks'em a tak to moze tylko biegac i robic w porownaniu do innych klas gowniany dmg. Tak samo jest na raidach. Dobrze ubrany rogal musi walczyc o miejsce w dps meter z lockiem i SP ktorzy dodatkowo wnosza hs'y, ss, regen many z mind flaya i stun MC.

Mialem na mysli tylko to ze rogal jest bezuzyteczny na arenie. Mag daje sobie rade w kazdym combo. Teraz ma tylko trudniej bo nerfneli sheepa i trwa tylko 10 sec i nie mozna juz zregenrowac many a przy obecnym evocation w 8sec nie zregenerujesz sie do konca. Mag mimo to wciaz jest niechetnie widziany w dobrych teamach bo lock/sp moga go latwo wylaczyc mana drainem i burnem. Jedyne co mnie wkurza w magu to ze dodali nam staminy kosztem intelectu a w setach z areny s2 mamy stamine i intelect kosztem spell dmg i crit spell ktore potrzebujemy tak samo jak lock. I ten 10% spell penalty, ktory dotyczy tylko maga.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 17:17 
 
holy priest/combat rogue do 2v2
holy|shadow priest/mage|warlock/rogue do 3v3


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 17:41 
 
resto druid/combat rogue, drugie miejsce 2v2 w grupie missery

A co do konca WoW-a, hmmm.... ten koniec bedzie trwal mysle jakies 3-4 lata jeszcze :)
Conan moze bedzie w tym roku ale nie odciagnie tak duzo ludzi ze wzgledu na swoja "innosc", Warhammer moze byc duzym ciosem dla WoW, ale utrzymanie nawet polowy aktywnych kont w WoW to nieosiagalna rzecz dla nawet tak zarabistej pozycji jak Warhammer, nie wydaje mi sie by jakas nowa gra mogla zdobyc 4-5 mln graczy, poprostu nie wykonalne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.