mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 20:22 
Cytuj  
Właśnie zamówiłem w empiku:) Mam nadzieję że nie zabraknie


_________________
http://rince.mybrute.com/

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 08:15 
Cytuj  
hrabik napisał(a):
Ravushimo napisał(a):
hrabik napisał(a):
Nerull napisał(a):
Kto spierdzielil premiere TBC? Gram.pl czy Ultima? Bo nie wiem skad zamawiac ;]

gram.pl

lies ;)

ultima i inne sklepy swoje kopie mialy dostac bezposrednio od cd projektu, a ten jak mozna sie domyslic wpierw poinformowal ze kopie dostana osoby ktore zrobily preordery na gram.pl... ja swoja kopie z gramu dostalem o 15 w dniu premiery
wiec tak naprawde to nikt nie spierdzielil tylko CD Projekt sie wycwanil :P

Juz kiedys o tym pisalem w innym temacie, ale napisze jeszcze raz. Dzien przed premiera na gram.pl w statusie zamowienia mialem informacje, ze produkt jest spakowany i gotowy do wyslania. W dniu premiery dostalem maila, poodbnie jak w cholere innych osob, ze dla mnie pudelka z gra zabraklo i zamowienie zrealizuja jak bedzie dostawa(co zdaje sie trwalo chyba jakis ponad miesiac). Zamowienie anulowalem i dzieki ultimie, ktora w dniu premiery ciagle miala pudelka z gra, moglem grac z zaledwie dwudniowym poslizgiem.

Przyjecie wiecej preorderow, niz mialo sie pudelek do sprzedania i wyruchanie tym samym wielu ludzi, to faktycznie cwaniactwo pierwsza klasa. Niech cwaniakuja tak dalej i traca klientow az w koncu upadna, zycze im tego z calego serca od dnia premiery tbc:P


chyba ci sie sklepy pomylily tbh

oto temat z tamtego okresu:
viewtopic.php?t=23035&highlight=ultima

co d ogram.pl, mieszkam na wsi, tbc mialem w dniu premiery o 9 rano - dostawa kurierem (taki stary dziadek przyjechal pociagiem ;P)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 08:28 
Cytuj  
Na wsi nie mieszkam, a do mnie stary dziadek przyjechal z TBC ok 20-21 (co mnie strasznie wkurwilo, bo do ostatniej chwili nie bylo zadnego update odnosnie statusu paczki w necie).


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 09:37 
Cytuj  
jak wszedl wow to byl chyba piątek to dzwonielem po emppkach w wawie oni powiedzieli mi gdzie ma start samochodzik ktory rozwozi pudelka wiec gdzie bedzie najszybciej :-) tak wiec pojechalem napalony do galerii mokotow tam miala byc pierwsza i faktycznie na luzie kupilem ale...w momencie kiedy dojechalem tam od siebie czyli drugi koniec wawy to u mnie juz byla:-)takze ludzie wyluzujcie napewno bde sie staral miec szybciutko z ranca i wogle ale zjedzcie sobie sniadanko buzi dla zony (po przeciez na miech ja opuszczaciie) i dopiero przebijamy sie łokciami przez tłumy nooobkow ktorzy czatuja juz przed sklepem od rana:-)


_________________
Wish I Could RAPE the Day


Posty: 34
Dołączył(a): 26.01.2007
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 11:05 
Cytuj  
@ Robus
Juz kiedys ktos mi rzucil tez tym topiciem. Przeczytalem go calego i wtedy i teraz, ale mam wrazenie, ze ty tego nie zrobiles, albo nie rozumiesz czemu to gram.pl dalo dupy. Ogolnie caly topic mozna podsumowac postem Goatusa z pierwszej strony:
Goatus napisał(a):
Razoth napisał(a):
Reroll gram.pl


HAHA dobre.

Wiesz jaka różnica w tej sytuacji między gram.pl będzie a ultimą? Taka że ludzie którzy zamówili w ultimie dowiedzieli się o problemach na 6 dni przed premierą a w gram.pl dowiesz się w dniu premiery ;]


Ogolem zabawny topic, fajnie sie teraz czyta np ze:
Cytuj:
Skoro Cdprojekt wypowiedział się że MA w dalszym ciągu pudełka z grą nawet na świeże zamówienia, to nie widze powodu by się bać. Gram.pl nie dało mi jeszcze powodu do zdenerwowania.

I to ladnie pokazuje, jak to gram.pl wyruchal ludzi, ciagle przyjmujac preordery wiedzac, ze nie starczy im pudelek.

A wracajac do tego, czemu to gram.pl dalo dupy - Ultimie w koncu udalo sie zrealizowac wszystkie zamowienia pomimo roznych trudnosci. Ultima pare dni wczesniej poinformowala klientow, ze nie dadza rady z zamowieniami(chociaz dali) i pomijajac fakt, ze proponowali wtedy gre 20 zlotych drozsza niz pierwotnie, to dali klientom przynajmniej wybor i czas na jego dokonanie. Gram.pl laskawie w dniu premiery poinformowalo mnie, ze mimo zlozenia preordera, pudelka dla mnie braklo(przypomne, ze dzien wczesniej w statusie zamowienia mialem napisane, ze produkt jest spakowany i gotowy do wysłania).

Wiadomo, ze ktos komu gram.pl paczke wyslalo, nie bedzie niezadowolony i ma w dupie to, ze inni nie dostali. Ale niech tacy ludzie nie pisza, ze gram nie dalo dupy, skoro dalo.

I pozdro dla Goatusa za post, ktory cytowalem. Jeden z moich uluionych postow w ogole ;p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 11:48 
Cytuj  
Po tym jak CD Projekt poinformowało sklepy, że obcina ilość pudełek w 1wszej dostawie. Ultima zamówiła dodatkowe (droższe o 20 pln) pudła z zagranicy i starczyło dla wszystkich.

Domyślam, się, że gram.pl dostało te "obcięte" innym sklepom egzemplarze.
Mimo to im nie starczyło.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 12:18 
Cytuj  
cdprojekt i gram.pl to w sumie bylo/jest to samo na dobra sprawe, wiec nie dziwie sie ze obcieli innym sklepom zeby dac swoim

ja kupilem juz troche rzeczy z gram.pl przez preorder, nigdy nie mialem najmniejszego problemu ani z dostawa wowa ani z dostawa tbc, za to sporo naczytalem sie o problemach ultimy

co do dokupienie o 20zl drozej: moze ultima dokupila, a moze chciala dorobic, tego sie raczej nie dowiemy ;P
za to wiem, ze dystrybutor sam sobie nie bedzie robil kuku, wiec po co mam zamawiac u jakis innych ludzikow?? (dystrybutor cdprojekt aka gram.pl)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 16:58 
Cytuj  
Robus napisał(a):
ja kupilem juz troche rzeczy z gram.pl przez preorder, nigdy nie mialem najmniejszego problemu ani z dostawa wowa ani z dostawa tbc, za to sporo naczytalem sie o problemach ultimy


Uważaj się za wybrańca ;)

Ja też pare preorderów z gram.pl robiłem i tylko Classic WoW doszedł jak trzeba, później już same problemy były, nie wspomnę o TBC które dostałem we wtorek bodajże 5dni po premierze (gwarancja otrzymania gry w dniu premiery! ;), gdy w empikach gra była dzień przed premierą (czwartek?) Zresztą proponuje poszukać na ich forum, przy każdej większej premierze pojawia się kilkudziesięciu stronicowy wątek na temat zawalenia terminów etc.

Już nawet nie chodzi o to że nawalili, ale o to jak cały czas olewali klientów i kręcili w żywe oczy. Co zabawniejsze później w jednym z takich tematów komuś z pracowników wymsknęło się że najpierw puścili partie do empików i dlatego były problemy z terminowym wysłaniem wszystkich pudełek do ludzi którzy zamówili u nich w sklepie.

Aha, zaznaczam że to doświadczenia z przed, więc może coś się zmieniło (chociaż z drugiej strony proponuje odszukać wątek na temat premiery wiedźmina heh)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 07:16 
Cytuj  
ok, dam znac za 2 miechy jak bylo z wotlk :)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 07:23 
Cytuj  
w gram nie masz prawdziwych preorderów;) i ja zawsze miałem tam problemy;P przestałem zamawiać preordery bo nigdy nie doszły na czas licząc nawet, że wysyłają go w dzień premiery (WTF!?)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 10:22 
Cytuj  
hrabik napisał(a):
Nerull napisał(a):
Kto spierdzielil premiere TBC? Gram.pl czy Ultima? Bo nie wiem skad zamawiac ;]

gram.pl


Akurat zjebala to Ultima jak zwykle zreszta. Z tego co pamietam to jeszcze nagle sie okazalo, ze moga wyslac, ale nie po cenie z preoderu tylko o 20 zl wyzszej.


Anywya ja mam w dupie. W wawie napewno gdzies dostane, a czekac, umawiac sie z kurierem itd... Nothx.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 34
Dołączył(a): 26.01.2007
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 11:00 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Akurat zjebala to Ultima jak zwykle zreszta. Z tego co pamietam to jeszcze nagle sie okazalo, ze moga wyslac, ale nie po cenie z preoderu tylko o 20 zl wyzszej.

Przeczytaj, w pelnym tego slowa znaczeniu, reszte postow w tym temacie.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 11:25 
Cytuj  
Up

Mozna czytac i opierac swoj pkt. widzenia na tym, co ktos napisal w oparciu o to, co przeczytal, co ktos inny napisal w oparciu o ...

albo

po prostu przekonac sie. Ja Xp1 zamawialem w Ultimie - wszystko mialo byc cacy, tydzien przed premiera dowiedzialem sie, ze nie zmieszcza sie w terminie, chyba ze doplace 20zl....

I jedna i druga firma dala totalnie dupy, z ta roznica, ze CDP ma wszystkich w dupie i chocbys nie chcial, to i tak od nich kupisz ( w ten czy inny sposob, via gram.pl, empik etc), a Ultima na ogol stara sie budowac swoj PR na failach CDP -> patrz. "oni mowia, ze masz czekac, a my nadludzkimi staraniami zalatwimy Wam ta gre, tyle ze 20zl drozej, ale my na tym nic nie zyskujemy - liczy sie Wasze dobro, dobro graczy !".

W dniu premiery po pracy starczy skoczyc do Empiku, na bank bedzie - dotad bylo tak ze wszystkimi wielkimi hitami Blizz i nietylko - przynajmniej w Poznaniu.

Polish preorder = LOL. Wydymaja cie na stojaco, a ty nawet nie mozesz pisnac, ze cie nogi bola.

Peace

D.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 13:02 
Cytuj  
ja w ultimie odebrałem grę w środku nocy i byłem jednym z pierwszych noobów w Outlandsach :p


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 13:24 
Cytuj  
Ja teraz zamawiałem preorder WHO z ultimy i dostałem grę dzień przed premierą, a kody jeden dzień przed Headstartem. wywiązali się z tego co napisali.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 13:41 
Cytuj  
a ja mam w dupie czy w dzien premiery czy 3 dni po i tak z poczatku na serwach beda lagi, albo questa nie bedzie mozna wykonac etc , chociaz co nie zmienia zdania ze cdp i ultima daje dupy.

pozdro :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 14:09 
Cytuj  
Kelebglin napisał(a):
a ja mam w dupie czy w dzien premiery czy 3 dni po i tak z poczatku na serwach beda lagi, albo questa nie bedzie mozna wykonac


pierdolisz farmazony dziecko.

*

Posty: 62
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 17:04 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Kelebglin napisał(a):
a ja mam w dupie czy w dzien premiery czy 3 dni po i tak z poczatku na serwach beda lagi, albo questa nie bedzie mozna wykonac


pierdolisz farmazony dziecko.


mialem napisac to samo


Podobnie jak Buff kupilem o 24 w ultimie i o 01:00 smigalem po Outlands bez lagow (nawet jak sie juz WSZYSCY zalogowali. czyt. 20:00, nie bylo ani razu wykrzaczenia serwera, a ms wahaly sie od 100 do 250), ) i bez zbednych kolejek przy mobkach. Dzieki temu zanim wszyscy zalogowali sie do WoW, konczylem questy w zangarmarsh ;)


_________________
tank

Caern Morghen

"...zakrwawione kamienie działają dośc otrzeźwiająco.."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 17:20 
Cytuj  
Problemy z serwerami były kiedyś, kończyły się na poziomie BWL/AQ40, czyli 1.5-2 lat temu, więc jak ktoś piszę takie farmazony, tzn. że gra max rok i jest tbc exeprience, więc nic nie wie.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 20:17 
Cytuj  
no to moze macie racje,zwracam honor, bo to co napisalem ze byly lagi i "kolejki do mobow" to slyszalem od znajomych, osobiscie w tbc zaczalem grac troche pozniej.

Sob niestety nie gram max rok, tylko max 3 lata, a jak czujesz sie taki stary to spieprzaj dziadu hehe i wracaj do bety i swojego maga w plate :*

Co nie zmienia faktu ze mam w dupie kiedy dostane pudlo, eot z mojej strony

pozdro

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.