mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 19:36 
Cytuj  
IcE napisał(a):
W Shadowbane przyjał sie system ze grupa miała 1 osobe lootera i tylko on mógł lootowac a potem wg zainteresowania rozdawał loot członkom wypadu.

Oczywiscie musiała to byc osoba pewne by nie było gnoju ze co lepsze to dla siebie.


Na szczęscie w WoW system lootu jest zmienny. Może być:
- kto pierwszy ten lepszy,
- leader loot,
- i kolejka

więc spoko

*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 20:53 
Cytuj  
Ja sie nie przylacze gdy bedzie system nakazow i stopni.
Inetresuje mnie tylko rozwiazanie ktore proponuje Mark,czyli wzajemna pomoc i uprzejmosc. Jedyna kara to wyrzucenie z zamknietego forum klanowego.
Proponuje tez pograc z miesiac obwachac sie i dopiero organizowac.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 20:55 
Cytuj  
Tak właściwie to nie potrzebny nam klan, wystarczy Friend Lista...
Problem w tym że friendlista w WoW ma w tej chwili pojemność równą 20.

To się chyba zmieni jednak...

*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 21:01 
Cytuj  
Mi 20 wystarczy , glupio sie czuje jak slabo znam wiekszosc klanowiczow
i niewiadomo o czym rozmawiac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 21:22 
Cytuj  
To moze pomyslimy o jakims Polish Alliance?

To sie moze przydac nawet jak bedzie pare friendlist itp :)


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 21:29 
Cytuj  
Gildia daje jakies bajery w stylu specjalny chat woow.. ;), mozliwosc sprawdzenia kiedy ostanio zalogowal sie dany uzytkownik z klanu, mozna zostawiac wiadomosci i milion innych przydatnych rzeczy jak to u Blizzarda bywa. Jakies staty ktore pewnie bedzie mozna sprawdzic kto ma jaki lvl,exp , jakie aktualnie questy robi itp..
Wiec ja jestem za taką wlasnie Mark24'ą gildią bez podzialu na masterow i slave'ow.. :)

Akas: mysle ze jesli osoby z tego forum stanely by po jednej stronie (np. przymierze) to bylo by w sam raz. Nie trzeba by robic dodatkowego naboru z zewnatrz. Taka gildia MMORPG.pl :).

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 21:33 
Cytuj  
IcE napisał(a):
To moze pomyslimy o jakims Polish Alliance?

To sie moze przydac nawet jak bedzie pare friendlist itp :)



Pozbierac te najwieksze Gildie ktore powstają lub juz powstaly w Polsce :) aby graly na jednym serverze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 21:41 
Cytuj  
Zeby mozna było rozmawiac z innymi najpierw to my musimy sie zebrac w kupę :)

Kupą Mości Panowie... Kupy nikt nie rusza .... :]


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 22:02 
Cytuj  
Jedyna gilidia z polakami w jakiej byłem to ta z Shadowbane i było całkiem ok. Inna sprawa że polaków było tam kilku, Ja, Asmax i Luki, potem Tolla widziałem przez jakiś czas i tyle.

Jeżeli chodzi o frakcje to na pewno będę w horde, ze względu na community właśnie, w hordzie grają starzy dobrzy RPG fani a w alliance dzieciarnia.
Co do polskich gildi to znam przynajmniej jedną taką których członków będę KOS.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 22:06 
Cytuj  
Hehe...

Roball nie bądź świnia :lol:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 22:09 
Cytuj  
no ba...
jasne :)

Dlatego też musze być w innej frakcji... wychodzi na to że horda (chwała Panu)


Ostatnio edytowano 19 wrz 2004, 22:09 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 22:13 
Cytuj  
8)


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 22:15 
Cytuj  
Jak tu liczyc na duza polska gildie jak mimo iz gra jeszcze nie wyszla to niekotrzy polacy juz sie gryza:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 22:16 
Cytuj  
EE tam gryzą .. kto sie czubi ten sie lubi : :]


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 08:12 
Cytuj  
Jak zaczniemy grać to skończymy się gryźć bo sie lepiej poznamy. Na razie się nie znamy więc pyskówki to norma.
Mi tak bardzo dobrze grało się w AO (chociaż byłem w US gildii) - ale miło gawędziłem na chacie z innymi polakami i oprócz jednej osoby ze wszystkimi miałem poprawne stosunki
Super się grało w FFXI - wspaniałe community, nawet jak był pomysł i chcieliśmy kogoś wybrać na leadera to nikt nie chciał - w sumie to bez sensu - tylko wprowadziłoby sztuczny podział na lepszych gorszych, zaraz zaczęłyby sie niesnaski (ktoś za długo o 1 dzień był rekrutem, ktoś więcej pomaga niż mu pomaga gildia, ktoś będzie chce być oficerem koniecznie a najlepiej to leaderem bo w przedszkolu zawsze bawił się najlepszymi klockami i tak zostało ;) Ludzie zaczęliby odchodzić tworzyc inne gildie i byłoby tak jak zawsze w mmo - 5 polaków na serwerze i każdy gdzie indziej do tego skłócony z pozostałymi czterema :D

Ja tam na pewno nie będę koksił swojej postaci, zrobię max 1 quest dziennie, pozwiedzam, pocraftuję, pozostały czas mogę spędzić na wspólnym questowaniu i pomaganiu sobie nawzajem. Amicje z mmo powoli przenoszę do real-a - szczerze mówiąc bardziej sie to opłaca na dłuższą metę. A w mmorpg będę grał tylko dla rozrywki i funu.

Leader jest potrzebny tylko do raidów i do PvP. Do raidów ktoś kto był na takim raidzie, lub wie teoretycznie co i jak zrobić, by raid się udał, zaprowadzi na miejsce, pokaże kogo lać, uczuli na specjale bossa i zasadzki po drodze, podzieli loot. Do PvP jakaś osoba z zacięciem taktycznym, byśmy wszyscy conajmniej 50+% czasu biegali naszymi postaciami a nie duchami :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 14:33 
Cytuj  
Heh, widzę że zaczyna się kształtować niezła frakcja hordy :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 14:34 
Cytuj  
Taaa :) Jak cały Dream Team dołączy do tej hordy to bedzie truly horda jak sie patrzy :)

Wzorem orków/trolli w wolnej chwili miedzy jednym elfem a drugim damy sobie nawzajem po łbie :P


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 14:45 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Jedyna gilidia z polakami w jakiej byłem to ta z Shadowbane i było całkiem ok. Inna sprawa że polaków było tam kilku, Ja, Asmax i Luki, potem Tolla widziałem przez jakiś czas i tyle.


I to jest dowod, ze fajna gildia moze trzymac przy najbardziej niedopracowanej grze. Dzieki niej Shadowbane wspominam najlepiej za caloksztalt (i wcale zla gra nie byl:)) ze wszystkich mmogow jakie gralem. Idziemy na orki? :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 14:48 
Cytuj  
Ja mam tam nawet chary ale konto juz canceled od hoho z kwartał moze wiecej.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 14:50 
Cytuj  
U mnie konto cancellniete juz prawie rok. Zrobilem to jak prawie w kazdym mmogu, z powodu krotkiego impulsu. W tym przypadku, spowodowany byl naglym wzrostem pingu. No coz, do SB chyba juz nie wroce :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.