mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 863 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 08:49 
Cytuj  
no kurcze ja zapłaciłem, płatność przyjęli i ch... za przeproszeniem, bo cały czas w kółko mi pokazuje tą samą stronę, z tym, że zaznacza, że już jestem subscibed.

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 08:53 
Cytuj  
:) tez to mialem zamknij przegladarke i jeszcze raz zaloguj sie na fileplanet

Czekam juz pol godziny i nie mam maila :(

jak tylko dostane jade z pracy do domku odpalic zassysanie, ale i tak pewnie pogram dopiero juitro wieczorem :(


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 08:59 
Cytuj  
Mark jak powiedziałem, po przyjęciu płatności czekałem 3h na to aby moje konto było premium a nie basic.
Taliesim, ja czekam na maila z keyem od... około 3.00.
[edit] w międzyczasie ściągnąłem sobie demo NSFU2 i ciągne klienta do MxO ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 09:12 
Cytuj  
SwenG to zes mnie zdolowal
a moze ktos z tych co juz sie dostali przez fileplanet wrzuci gdzies link do klienta zawsze to jakos przyspieszy sprawe.


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance


Ostatnio edytowano 2 lis 2004, 09:14 przez Taliesin, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 09:14 
Cytuj  
Klienta sciagacie z serwera fileplanet czy z blizarda? jaki jest transfer bo nie wiem czy warto w to wchodzic?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 09:16 
Cytuj  
Problem w tym, że ja mam już premium. Nie mogłem znaleźć nigdzie jednoznacznego infa czy to premium, czy basic. Dostałem mail-a że płatność została zrealizowana. Teraz dla sprawdzenia ściągam coś z fileplanet z serwerów dla płacących i poszło bez problemu :(

Kuźwa ten !@#$!#!@#@ fileplanet zawsze mnie wpieniał bo jest tak zagmatwany, a ja nie mam czasu siedzieć w pracy i czytać te ich bzdurne teksty na pół ekranu.

EDIT: Poszło kuźwa w końcu :)

*

Posty: 83
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 09:18 
Cytuj  
Ja sciagam z blizzarda. Transfer mam ok 0-6 kb/s i na dodatek tak syfi polaczeniami ze prawie nic innego nie moge robic w necie. Po 5 razy odswierzam strone aby raz sie wyswietlila... :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 09:18 
Cytuj  
No to w takim razie zostało ci signupnąć i otrzymać congrats i hf z czekaniem na maila ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 09:19 
Cytuj  
a jezeli wykupie subskrypcje w fileplanet to bede z ich serwera sciagal klienta?

Po wykupieniu subskrypcji otrzymam key do utworzenia konta?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 09:26 
Cytuj  
Cytuj:
Congratulations! You have been accepted into the World of Warcraft® Final Stress Test and Open Beta.


Your unique World of Warcraft Open Beta key is reserved for you! Guaranteed!!! Due to high demand, we are distributing keys in groups. You will get your key as soon as your group is released. Please do not resubmit your information because it will not get you in any faster. Watch for your Final Stress Test and Open Beta key email and have fun!


Podałem adres jakiejś amerykańskiej firmy komputerowej, dziwne, że recznie musiałem zmienić country z PL na United States, ale dopiero jak mi się stronka z zapisem na keya otworzyła to zmieniłem proxy na US :)
W sumie te Fileplanet dobra rzecz - ja jakiś filmik z serwerów dla płacących ściągałem prawie z max prędkością - ponad 200kB/s :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 09:26 
Cytuj  
Tak.
Tak.
Pod warunkiem że jesteś cierpliwy ;)
Ja dostałem info że key przyjdzie i że mam go "guaranteed" :D
ciekawe tylko kiedy :roll:


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 83
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 09:38 
Cytuj  
Mark24 lepiej powiedz czy juz sciagasz WOWa z Fileplanet i ile idzie... Przyniesiesz wieczorem do domu? :)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 09:38 
Cytuj  
to takie szybkie odpowiedzi, bo juz do pracy zaspalem:

dla subscribe fileplaneta : oddzielny klient, nie trzeba z tego glupiego bittorrent klienta sciagac

mozna sie wpisac jako polak - ja tak mam i mam juz klucz

o klucz wyslalem wczoraj w nocy, no i teraz doszlo ( ale ogolnie po3 godzinach mi doszlo)

no to sa plusy - minusy - trzeba zabulic za subs, ale ja i tak oplacam


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 09:46 
Cytuj  
nie ściągam bo muszę dostać mail-a najpierw. Dopuszczają ludzi partiami. Więc nie wiem czy zdążę te 2.5GB - zależy kiedy dostanę.
Tego torrenta odpaliłem w pracy na próbę na 2Mb/s i idzie jeszcze gorzej niż w domu - miałem 2-4kB/s więc wywaliłem go.

EDIT - założę się, że coraz dłużej trzeba będzie czekać. Łącza fileplanet mają określoną przepustowość a fama co by nie było się rozchodzi, więc sądzę że jest coraz więcej chętnych.... :evil:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 10:04 
Cytuj  
Widze, że jak już wyjdzie WoW to będe miał się kogo spytać co i jak, bo mi się naprawde nie chce robić tych fikołków żeby pograć w stress test... jeśli ma być ta open beta to sie pewnie skusze.. a teraz... no nie wiem.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 10:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
EDIT - założę się, że coraz dłużej trzeba będzie czekać. Łącza fileplanet mają określoną przepustowość a fama co by nie było się rozchodzi, więc sądzę że jest coraz więcej chętnych.... :evil:


Z tego co pamietam servery subscribe sa naprawde szybki i maja naprawde niezla przepustowosc:) Tak wiec problem to moze byc, ale dopiero za tydzien, jak sie zwala ludzie nie oplaceni.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 10:48 
Cytuj  
ktos na ircu narzeka, ze pliki na serwerach fp sa corrupted.
Ryzykujecie panowie ;-)


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 12:03 
Cytuj  
Cholewcia zaczynam sie niecierpiliwic, zrobilem subskrypcje, zapisalem sie na wow, w przegladarce dostalem info ze mam guaranteed a teraz kuchnia nic nie przychodzi a minelo dobre 5 godzin. Nie moge sciagac klienta z FP bo mi wraca na strone z signupem.

Zaraz mnie poczysci...


_________________
Sathorn#2230

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 12:04 
Cytuj  
Dalej nie mam ktos z okolic 8:30 naszego czasu juz dostal ?


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 12:04 
Cytuj  
z okolic 9:30 cały czas czeka i sprawdza maile co 5minut :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 863 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.