mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Autor Wiadomość
*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 20:43 
Cytuj  
Beliar napisał(a):
Czy MUSISZ koniecznie (dla pve)wydawać 16 punktów w arcane tak aby mieć evocation i AE z instant castem? Nie teraz będziesz mógł mieć i Fire i Frost nie gmpując sie kompletnie w pve!


Zgodzilbym sie z toba gdyby te talenty byly jakies szczegolnie dla Arcan wazne, a nie sa. Nie znam zadnego istotnego buildu. ktory by sie na nich konczyl, w odroznieniu do buildow konczacych sie na ICS, PoM lub AP, to dla tych talenow wybieramy arcane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 20:57 
Cytuj  
kreda napisał(a):
Czy jestem jedyna osoba ktora nie widzie tego linka/filmiku?

Ja też go nie widze..

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 21:12 
Cytuj  
Bo go tam nie ma ;\


Posty: 30
Dołączył(a): 8.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 11:48 
Cytuj  
Wiele osób pisze, ze talend z wand jest do bani :). Chyba tak nie do końca jest dobry wand plus 25%. Tak jak mi ostatnio Mar'Li Touch wypadła (co prawda priestką go zakosiłem) całkiem przyzwoicie obrażenia daje. Bazowo koło 160dmg i z talentem + 25% to około 40 dmg dodatkowo a jakiś krytyk to 230 + 25% co 1.7 sekundy (dziwnie często mam krytyki nie wiem czemu). To przy castowaniu frost bolda przez 2,5 sekundy z talentami to z wanda mamy taki mały nature boldzik za 294 dmg jak by czas wyrównać do 2,5 sekundy, a kosztuje 0 many (czyli bez uzycia many mamy w pobliżu 50% bazowego dps). Przy długich walkach gdzie jeszcze trzeba uważać by nie prze aggrować wydaje się to nawet skuteczne oczywiście PVE. Był by bardziej atrakcyjny jak by dali tylko 3 punkty i podnieśli o 5%. Co do zmiany combustion i AP jest to nerf co prawda nie duży ale nerf. Kiedy trzeba jakiegoś bossa szybko z dpsować to mag znów stracił. Ten talent z armor to uważam za kpine prosto w oczy Shadow priest z - 15% dmg i armorem z inner fire plus inne buffy ma około 4000 armoru prawie jak plate jest twardy. A tu jakies g... co nawet 200 do armoru nie da, bo nie kazdy full epic set ma :). Gdyby to było 500% to miało by to sens, a tak to kpina za przeproszeniem jest i nic więcej. I jeszcze Tseric pisze ze mag ma mało Armoru i ten bonus może się przydać. Kur... poj... gościa chyba. Elemental build i tak będzie cięzko zrobić z tego. Na raidy raczej zostanie to co najbardziej dostało po dupie czyli Arc 31/Frost 2. Jest kilka ulepszeń i kilka zmian ale chyba bym wolał, zeby zrezygnowali z tych zmian i pozostawili to co jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 11:54 
Cytuj  
Bo IMHO Tseric widziała maga chyba tylko na filmie ... Ale nic, czekamy na PTR i na prawdziwego buffa arcane..

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 16:13 
Cytuj  
drobne zmiany w talentach (potwierdzone przez IGN):
Imp. Fireball is no longer a pre-req for Pyroblast.

Pyroblast is the pre-req for Blastwave now instead of Improved Flamestrike.

Pyroblast has no cooldown listed.

zrodlo: http://tinyurl.com/emw8e


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 18:37 
Cytuj  
a nie ma jeszcze kalkulatora na wow-europe?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 19:37 
Cytuj  
http://www.wow-europe.com/en/info/under ... lents.html
Prosze bardzo bye bye. Nerf arcane. Blee

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 14:52 
Cytuj  
hm...

zadam to pytanie tu i kieruje je tylko do magów lub osób które klimaczą ta klase.

Otórz, stwierdziłem że pasuje na 3 itemy z tier2. Dochodze poprzez glovsy do 5/8 tier i reszte pasuje.

I teraz pytanie do Was i prosiłbym o to, abyście mi w jakiś sposób doradzili i może wyprowadzili z błędu. Dlaczego chce tak zrobić?

Otóz, zamiast : spodni NW, wristów i butów chce zrobić mix:
• Ringo's Blizzard Boots
• Leggings of the Black Blizzard
• Bracers of Arcane Accuracy [MAM]

Generalnie jest to moim zdaniem zajebisty wybór jeżeli chodzi o +dmg.

Ale moje pytanie brzmi. Czy rezygnować z Gratisowego PoMa na rzecz more +dmg? to jest właśnie puenta tego topika.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 15:01 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
hm...

zadam to pytanie tu i kieruje je tylko do magów lub osób które klimaczą ta klase.

Otórz, stwierdziłem że pasuje na 3 itemy z tier2. Dochodze poprzez glovsy do 5/8 tier i reszte pasuje.

I teraz pytanie do Was i prosiłbym o to, abyście mi w jakiś sposób doradzili i może wyprowadzili z błędu. Dlaczego chce tak zrobić?

Otóz, zamiast : spodni NW, wristów i butów chce zrobić mix:
• Ringo's Blizzard Boots
• Leggings of the Black Blizzard
• Bracers of Arcane Accuracy [MAM]

Generalnie jest to moim zdaniem zajebisty wybór jeżeli chodzi o +dmg.

Ale moje pytanie brzmi. Czy rezygnować z Gratisowego PoMa na rzecz more +dmg? to jest właśnie puenta tego topika.


W swietle tylko tych 3 przedmiotow tracisz 24 dmg i 2 hit ( do 1.11 nie az tak wazne) urzywajac caly NW. Wiec moim zadniem zwalszcza ze jestes fros spec NW jest duzo lepszy. Jesli myslisz o maxowaniu dmg to moim zadniem mozna sobie darowac NW. Jesli myslisz o 5 czesciach NW i 3 rzeczach powyzej nie ma co sie zastanwaic i isc w full set.

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 15:32 
Cytuj  
Full NW jest zdecydowanie dla firemagow, biorac pod uwage global cd. po instant cast.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 16:14 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Full NW jest zdecydowanie dla firemagow, biorac pod uwage global cd. po instant cast.


Dla firemagow to sa pojedyncze itemki ktore maja wiecej +dmgu i/ew. crita. Ale to moim zdaniem.

Osobiscie kiedys mocno celowalem w NW i brakuje mi tylko 1 czesci (fucking ramionka), ale z drugiej strony nie wiem czy docelowo nie zejde tylko do 3 (!) czesci NW i nie dopelnie randomami.

Chwilowo biegam w 4 NW (czapka, klata, pasek, spodnie) + Enigma Buty + Zandalary shouldery i bracery (jakie to kurwa smutne ze 2 niebieskie rzeczy sa w tych slotach lepsze niz 2 arcanisti lub kombo arcanist/netherwind) + rekawiczki z cthuna.

Docelowo (i jest to jak najbardziej osiagalne widze to tak
3 NW (dla bonusa glownie) - czapka, klata i spodnie
2 Enigmy (buty, shouldersy)
Bracers of Arcane Accuracy
Rekawiczki z Cthuna
Pasek z Firemawa

Oczywiscie pod warunkiem ze mi sie za bardzo bonus 8/8 nie spodoba :P

Aaa i jeszcze cos - netherwinda i (!) arcanista radze zbierac ze wzgledu na resisty :) Fajna rzecz a nie gimpujesz sie czyms co ma napisane tylko i wylacznie +10 shadow res

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.