mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 16:46 
Cytuj  
Porad skąd brać i jaki sprzęt nie potrzebuję, rly. A missów na bossach nie mam wcale, autoattack nie licząc.


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 01:27 
Cytuj  
Dziala wam glyph of rise dead?

Edit: skontaktowalem sie z GMem. Powiedzial mi wczoraj, ze ten glyph czesto sie ostatnio bugguje i maja na niego fixa. Dzisiaj juz wszystko dziala normalnie, wiec pewnie wszystko zostalo fixniete.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2009, 13:21 
Cytuj  
Disclaimer: ostatnie haslo nt. levelowania pojawilo sie kilka stron temu, a odpowiedz nie byla jednoznaczna - wiec pozwole sobie powtorzyc pytanie :)

Ktoredy do levelowania? Jakos nie wiadomo czemu poszedlem w Blood i generalnie to jestem bardzo zadowolony (IT, PS, HS, HS, OB - Deathcoile tylko na Death Trance a i tak w wiekszosci przypadkow nie wykonuje calej tej kombinacji...). Generalnie kazdy mob sklada sie w takim tempie, ze przy kazdym prawie klne jak bardzo przegiety jest DK.

Ale

z 5ciu DKow ktorych wczoraj obmacalem w Zangarmarshu (65 mam chwilowo) kazdy byl raczej Unholy/Blood lub full Unholy. Sa rzeczywiscie jakies kosmiczne roznice?

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 lut 2009, 13:27 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Disclaimer: ostatnie haslo nt. levelowania pojawilo sie kilka stron temu, a odpowiedz nie byla jednoznaczna - wiec pozwole sobie powtorzyc pytanie :)

Ktoredy do levelowania? Jakos nie wiadomo czemu poszedlem w Blood i generalnie to jestem bardzo zadowolony (IT, PS, HS, HS, OB - Deathcoile tylko na Death Trance a i tak w wiekszosci przypadkow nie wykonuje calej tej kombinacji...). Generalnie kazdy mob sklada sie w takim tempie, ze przy kazdym prawie klne jak bardzo przegiety jest DK.

Ale

z 5ciu DKow ktorych wczoraj obmacalem w Zangarmarshu (65 mam chwilowo) kazdy byl raczej Unholy/Blood lub full Unholy. Sa rzeczywiscie jakies kosmiczne roznice?

Poki co mam 74 lvl i gram na unholy/blood lvluje sie całkiem przyjemnie z uwagi na tony dk ganiajace po lokacjach jest to niezly build bo oszczedzasz czas na lataniu z cmentarza. W sumie juz wydalem z 500 golda na respece i przy klepaniu mobkow na kazdym buildzie nie zauwazam wiekszych roznic padaja szybko nawet po kilka na raz opcja z unholy/blood o tyle mi odpowiada, ze jednoczesnie nie gimpujesz w pvp


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock


Posty: 21
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 lut 2009, 14:10 
Cytuj  
shp napisał(a):
Ja mialem w dw z hit capem zawsze problem. Bedac dw dps przy prawie 11%, od tylca na jakims grobbie czy patchu sporo missow wchodzilo z offhanda. Wg wowstatsa nawet i 15-20% calego dmg, zaleznie od bossa.
Zapewnie tank ma jeszcze wiecej, a tak jak mowie parry gip to spory problem moze byc (chociaz coraz wiecej sie o tym pisze, ze to rozdmuchany problem).

Zreszta polecam zaopatrzac sie powoli w jakies konkretne 2h, bo w 3.1.0 dw bedzie ssalo strasznie. W ogole nie bedzie chyba sensu tym grac.

A ten def cap to nie jest taki straszny, itemy za badge z hc i pare runow do konkretnych inst. Itemy z repy od wyrmestow i argent crusade jak dobrze pamietam tez maja fajne def staty, no i oczywiscie rekawy z kirin tor.
Pozniej juz trzeba sie martwic o expertise(przynajmniej pierwszy cap) i sporo avoidance a nie jakies tam defy.


czemu DW ma byc syfiaste po patchu?


Posty: 28
Dołączył(a): 6.11.2008
Offline
PostNapisane: 19 lut 2009, 20:41 
Cytuj  
Ja mam pytanko, gdzie moge moim dk najlepiej repe farmowax zeby jakies solidne rzeczy do tankowania zgarnac - oprocz wyrmestow...??

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2009, 22:31 
Cytuj  
Polecam ten topic odnosnie pre-naxx sprzetu do tankowania -> kilk!


_________________
Emenems

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2009, 23:36 
Cytuj  
nesisek@ napisał(a):
czemu DW ma byc syfiaste po patchu?


No też jestem ciekaw bo się doszukać nie mogę niczego na ten temat.

A próbowałem tankowania z 2h i tak sobie. Parry chance spada o 4% czyli sporo, szansa na hit o 3% i zaczynają się missy dopiero. A jak sobie jeszcze pomyślę, że o 2h miałbym się bić z dps warkami, dk-ami, druidami i huntami to mi się słabo robi. Dopóki nie wypuszczą jakiegoś 2h do tankowania konkretnie to zostaje przy DW.


_________________
whiteman#2717


Posty: 21
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 08:28 
Cytuj  
czego i sobie i wasm zycze :)


Posty: 25
Dołączył(a): 7.03.2008
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 12:44 
Cytuj  
witam szanownych OP death knightow. przeczytajcie sobie sk-gaming.com o turnieju 3v3 i death knightach :D. Oj, beda nerfy... :D


Posty: 21
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 13:23 
Cytuj  
tig napisał(a):
witam szanownych OP death knightow. przeczytajcie sobie sk-gaming.com o turnieju 3v3 i death knightach :D. Oj, beda nerfy... :D


a co beda nerfowac inteligencje i skill graczy???

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 13:39 
Cytuj  
rofl


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9


Posty: 25
Dołączył(a): 7.03.2008
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 13:45 
Cytuj  
beda nerfowac klase death knight bezmózgu.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 14:16 
Cytuj  
nesisek@ napisał(a):
a co beda nerfowac inteligencje i skill graczy???

a tam jest jeszcze co nerfowac? :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 15:47 
Cytuj  
nesisek@ napisał(a):
czemu DW ma byc syfiaste po patchu?

Chocby dlatego ze:
The Frost tree has been shuffled. Among other things, PvP talents such as Endless Winter are closer to the top of the tree where Blood and Unholy death knights can access them.
-Przypuszczam ze jak wymieszaja drzewko to zrobia cos na zasadzie shamana, dw spec bedzie do wziecia powyzej 30pkt (przez co dw zostaje tylko dla frost).

-Zalozenie jest takie ze ulduar bedzie polegac glownie na CC, co wyklucza efektywne uzycie howling blasta (kolejny minus dla frost). I przy okazji logicznie tlumaczy przeniesienie UB na talent 21pt (na co komu tracic 51pkt w aoe talent, ktory w glownym inst sie nie przyda).
Z drugiej strony blood tez nie ma za fajnie bo HS dziala na dwa targety, takze FS ma przewage, ale robi znacznie mniejszy dmg(=tps) z broni 1h.

-Sporo blue postow, przy wyjsciu wotlk, bylo o tym ze blizz mial zalozenie dla dk tankowania w 2h, dw to tylko dodatek. Ale w praktyce wyszlo z tego nawet cos co sie nadaje do tankowania.

edit: Zreszta przekonamy sie niedlugo, ptr tuz tuz.

whiteman napisał(a):
Dopóki nie wypuszczą jakiegoś 2h do tankowania konkretnie to zostaje przy DW.

Przeciez jest. Inevitable Defeat.


_________________
Duh, winning

*

Posty: 114
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 15:57 
Cytuj  
Nie ma co nerfować, no w ogóle :P

Wcale nie jest przegiętą klasą :D

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 16:20 
Cytuj  
Tak samo jest przegiety jak retri pala, czy hunter. Jak zacznie sie tak wymieniac to sie okaze ze 50% klas jest przegiete. A to ze jakis koreaniec odmawia jedzenia ryzu na znak protestu przeciwko dk, to kogo to obchodzi. Rownie dobrze moga zaczac buffowac rogala jak szaleni bo ming uwaza ze rogal jest najchujowsza klasa.


Posty: 21
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 16:25 
Cytuj  
tig napisał(a):
beda nerfowac klase death knight bezmózgu.


jedynym bezmozgiem to jestes tu ty

i uwazaj co piszesz lepiej...

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 16:30 
Cytuj  
A ty nie masz gfiastki :(.


_________________
...

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 16:42 
Cytuj  
A tak btw, Ci kolesie (ktorzy wycofali sie z turnieju) to raczej wkurzyli sie ze w 3.0.9 nerfneli im rogala i maga, tekst o dk byl wcisniety na sile, zeby nie swiecilo po oczach, "nie gramy bo nam nefneli nasze klasy", to na koniec dodali maskujacy tekst o dk.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.