mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 20:19 
Cytuj  
http://www.thottbot.com/?i=40528
http://www.thottbot.com/?i=40565 <---640gold
http://www.thottbot.com/?i=38252
http://www.thottbot.com/?i=40555
http://www.thottbot.com/?i=40529
/\
|
|za exalted

ew. to specjalnie dla ciebie
http://www.thottbot.com/?i=40510

Niewarto..?


P.S. screenik chce jak dingniesz 60tke koniecznie z logiem :)


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 01:20 
Cytuj  
hehe. nie rozśmieszaj mnie :lol:
ja już mam jedno exalted, drugi raz na to się nie pisze. chcesz to rób :wink:

tak, niewarto. w MC i BWL są dużo lepsze przedmoty


_________________
psn

*

Posty: 149
Dołączył(a): 20.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 15:25 
Cytuj  
Hmm, chcialbym poprosic was o mala rade jak walczyc z Pallym, Bo czesto po raz drugi zjezdzam go ponizej 20% hp on bąbelek i Ma full hp a ja tez z bandazy 100% hp jednak 0 many praktycznie, i wtedy tylko Licze na windfurry ;/ a to nie najlepiej, moze macie jakies dobre taktyki na nich ?. Zazwyczaj walcze searing totem + earth bind, frostshocki , earthshocki jak sie leczy no i purge gdy rzuca sobie bof, ale to jednak slabo, moze jendak bardzo do meele podchodzic ? Mam 30 lvl i praktycznie wszystkie talenty wrzucopne w Enchancement.

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 15:29 
Cytuj  
Walka z paladynem, podobnie jak z druidem nie ma sensu. Nie jestescie w stanie zabic sie nawzajem (mowie, o graczach ze skillem). No chyba, ze kilka super krytkow wejdzie. Ale jak juz musisz, to uzywaj earthshocka najnizszego poziomu do przerywania jego healu.
I jak tylko rzuca blessa, to purge. To walka dluga, zmudna i nudna. Zwłaszcza na 60 levelu.


_________________
Never forget, never forgive

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 15:44 
Cytuj  
Dokładnie jak pisze mój przedmówca :) Co prawda dużego doświadczenia w pvp nie mam, ale akurat właśnie z palkami często zdaża mi się walczyć, szczególnie w Taren Mill. Przede wszystkim Purge, purge i jeszcze raz purge - to dużo many nie kosztuje (w testowym servie 1.9 koszt many dla purge jest zwiększony, ale mam cichą nadzieję, że to bug). LOLadyn bez swoich blesów to martwy LOLadyn. A jak widzisz, że LOLadyn się leczy - użyj Earth Shocka, najlepiej rangi 1 kosztuje tylko 30 many. Jak rzuci na siebie bombelek i się leczy - Ty też to rób tzn. lecz się. Ja jestem taurenem to dodatkowo wykorzystuję War Stomp'a - nie dość, że przerwę mu rzucanie czaru, to jeszcze zrobię mu stuna na 2 sekundy a LHW rzucasz na siebie przez 1.5 sekundy. Co do bombelków - są ich 2 czy 3 rodzaje - jeden widoczny, dwa pozostałe nie - te pozostałe możesz purgować.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 15:48 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
hehe. nie rozśmieszaj mnie :lol:
ja już mam jedno exalted, drugi raz na to się nie pisze. chcesz to rób :wink:

tak, niewarto. w MC i BWL są dużo lepsze przedmoty


Desh, zgadza się, są lepsze przedmioty w MC czy BWL, ale... no właśnie. Myślisz, że je dostaniesz? Jest tu gdzieś oddzielny topic na temat zachowania gildii co do dropów. Są gildie, w których nie masz co licznyć np. na macke Ragny, cyt."no bo po co shamanowi 2h weapon?". :(

*

Posty: 149
Dołączył(a): 20.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 16:54 
Cytuj  
Hmm , a ktos z gral z gearem tylko +sta + str i troche agi ? Skupiajac sie na 1 rangowych shockach dla samych efektow + purge i ns ? Walczac dla samego windfurry ? Jezeli wiecie o co mi chodzi ?. Jak to sie sprawuje ?

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 17:30 
Cytuj  
dziala super na casterow, z meele za problemy bo malo many na kitowanie jest


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2005, 01:27 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Deshroom napisał(a):
hehe. nie rozśmieszaj mnie :lol:
ja już mam jedno exalted, drugi raz na to się nie pisze. chcesz to rób :wink:

tak, niewarto. w MC i BWL są dużo lepsze przedmoty


Desh, zgadza się, są lepsze przedmioty w MC czy BWL, ale... no właśnie. Myślisz, że je dostaniesz? Jest tu gdzieś oddzielny topic na temat zachowania gildii co do dropów. Są gildie, w których nie masz co licznyć np. na macke Ragny, cyt."no bo po co shamanowi 2h weapon?". :(
hmm, musze ci napisać wprost bo nie kapniesz sie chyba :-).
jak klikniesz na link profilu woja to zobaczysz że mam tam około 25 epiców (włącznie ze wszystkimi wymienionymi przez Ciebie) Pozatym uważam że epici są NUDNE. Wogóle mi nie zależy na super itemach - im wiecej masz tym trudniej znaleźć coś co naprawde cie ucieszy a na 100% nie znajdziesz czegoś co cię zaskoczy :P
BTW epickie rewardy AV nie są niczym specjalnym dla szamana, dla warriora tak ale nie dla szamana

kompletnie nie napinam się na itemy, a im mniej się napinam tym wiecej nowych mam dziennie :wink:
dzisiaj od chodzenia: pierscionek, maca, buty i spodnie, a mialem tylko pochodzić :P

postaw wyłącznie na rozrywke i dobra zabawe a itemy przyjda szybciej niz gdyby się o nie starać :]
AV na BL to masochizm (10 minuta "idziemy na belinde bo juz przegralismy" i takie tam)

bargaw napisał(a):
dziala super na casterow, z meele za problemy bo malo many na kitowanie jest

mysle podobnie ale z casterami teoretycznie mozesz wygrac z każdym buildem a na melee potrzebujesz mane i dystans
nie jestem elemental bo nie podobalo mi sie ze shock to 1k dmg i nie bardzo mozna cos z tym zrobic, jestem enh/resto ale nie ma w moich itemach nawet 1 agility
bylem elem/resto (21/9/21) ale bez 2h brakowalo dps.
wszystkie enchanty beda na stamina bo przesadzilem z intelectem :P


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2005, 13:36 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie jestem elemental bo nie podobalo mi sie ze shock to 1k dmg i nie bardzo mozna cos z tym zrobic, jestem enh/resto ale nie ma w moich itemach nawet 1 agility


Nie bardzo rozumiem z tymi shockami za 1k dmg. To chyba dobrze nie? :o

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2005, 13:40 
Cytuj  
Hehe Deshroom rozpieszczony graniem uber-wojem ;).

1k z shocka to bardzo ladnie. Z lepszym gerem siadaja krity 1.3-1.4 k. No i ten burst damage. Miodzio.

Imo elemental>> enchancement ,a szkoda bo z konceptu wole tego drugiego. Miejmy nadzieje ze ench-a buffna w jakims patchu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2005, 13:47 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Hehe Deshroom rozpieszczony graniem uber-wojem ;).
wiesz z jednej strony tak ale głównie chodzi mi o to że ten shock zawsze ma tyle samo jak wejdzie crit, mozna go niby podwyższać sprzetem +spell dmg ale faktycznie przyzwyczajony do woja lubie jak sprzęt wpływa bezpośrednio na dmg (mam nadzieje że dobrze to wyraziłem) wieksza maca = wieksza dziura w głowie :wink:

dalej uważam że w 1vs1 najlepsze bedzie elem/rest lub elem/ench ale nie mam niewolnika maga który by mi wode podawał

w sumie to zrobiłbym się elem/ench jeszcze raz ale zaczołem chodzić na rajdy wiec nie moge przeginać


_________________
psn

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 16:37 
Cytuj  
pytanko do szamanow o healing wave: jaki jest najwyzszy rank?
wg http://wow.allakhazam.com/db/spelllist. ... ass=Shaman i http://thottbot.com/?c=Shaman jest rank 10 oraz wydaje mi sie ze jak gralem na US serwach to max byl wlasnie 10 i bylo mozna sie tego nauczyc u trenera, a teraz mam (serwer EU) max rank 9. Talenty w resto takie same jak poprzednio wiec ciezko mi to zrozumiec w czym rzecz. Thottbot i allakhazam (http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=21291 )podaja cos nt. jakiegos tabletu do "zdobycia" w AQ dzieki ktoremu mozna sie nauczyc (?) rank 10. I wlasnie Thottbot podaje ze HW (rank10) oraz totemy GoA (rank3)i SoE (rank5) mozna nauczyc sie nie od trenera a z ksiazki (a moze to byl rank nizej [totemy]? sciagam aktualnego patcha wiec moge sie mylic ;) ). Co jest troche dziwne bo te dwa ostatnie wykupilem u trenera (EU). Ma ktos jeszcze szamana na serwie US zeby to sprawdzic jak to jest z HW? A moze jakies info na ten temat mi umknelo?

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 19:05 
Cytuj  
w AQ dropują book'i z wyzszymi rankami


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 01:40 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Witam!
Ostatnio zacząłem levelować shamana , mam 22 level i narazie rozdałem 11pkt zeby miec 2hmace , zalezy mi na jakims dobrym buildzie do levelowania :) co polecacie ? (a i troche na PvP :? zeby ten 2h mace przynajmniej byl :) )
jak przerobisz ostatnie 10 stron to dowiesz sie wszystkiego. mialem te same pytania a od dawna juz mam samana 60 :wink:


_________________
psn

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 11:21 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Dokładnie jak pisze mój przedmówca :) Co prawda dużego doświadczenia w pvp nie mam, ale akurat właśnie z palkami często zdaża mi się walczyć, szczególnie w Taren Mill. Przede wszystkim Purge, purge i jeszcze raz purge - to dużo many nie kosztuje (w testowym servie 1.9 koszt many dla purge jest zwiększony, ale mam cichą nadzieję, że to bug). LOLadyn bez swoich blesów to martwy LOLadyn. A jak widzisz, że LOLadyn się leczy - użyj Earth Shocka, najlepiej rangi 1 kosztuje tylko 30 many. Jak rzuci na siebie bombelek i się leczy - Ty też to rób tzn. lecz się. Ja jestem taurenem to dodatkowo wykorzystuję War Stomp'a - nie dość, że przerwę mu rzucanie czaru, to jeszcze zrobię mu stuna na 2 sekundy a LHW rzucasz na siebie przez 1.5 sekundy. Co do bombelków - są ich 2 czy 3 rodzaje - jeden widoczny, dwa pozostałe nie - te pozostałe możesz purgować.


1.PALAdyn nie będzie używał blessów w trakcie walki z szamanem
2.PALAdyn nie będzie używał sealów w trakcie walki z szamanem (chyba że zaraz walnie judement).
3.Purge, Purge, Purge nie zawsze działa szczególnie jak palek zacznie używać bufów niskiego poziomu, więc radze z tym uważć
4.Używaj Earthshocka rangi 1 jak jest powyżej napisane
5.Są dwa bąbelki oba są widoczne po 1.9
6.Dla mnie najgorsi byli szamani z szybkim 1h i tarczą (chodź już na nich sposób znalazłem ).
7.Nie spamuj shocków.

To na tyle jeśli chodzi o rady od paladyna :wink:

Kurcze chyba się troche spóźniłem z odpowiedzią :]


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 11:30 
Cytuj  
paladynek ma może jakieś czary ofensywne odpowiadające mniejwięcej shockom shamana?? Tzn. czy przy odpowiednim buildzie paldek może strzelić mi z czaru za 1k? Jeśli takowe istnieją buildy to jak rozpoznać takiego paladynka, który jest nastawioy na czary?. Bo jeśli większość paladynów nastawia się na face to face combat, to najlepsza taktyką wydaje się trzymać takiego palka na dystans(szczególnie jak shaman nie ma zbyt dużo w ench władowane).


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 15:08 
Cytuj  
Jedynymi czarami ofensywnymi palka są holy shock, holy wrath, consecration i judement of righteousness. Holy shock daje crity max 700-800, holy wrath około 1.5k (ale ma cast 1s i przeciwnik musi być poniże 20% hp), judement około 500 consecration 384 w ciagu 8 sekund (takie palkowe aoe).


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 15:20 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Desh , jak się nazywa ten twoj shaman ? bo miałem Cię w friendliscie a gdzies mi uciekłeś i nie pamietam nicka [;


Kliknij w profil...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 20:03 
Cytuj  
W jaki profil?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.