mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 10:56 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Pogadalbym dluzej ale niestety czas goni. pa


Raczej argumentów nie masz , nigdy nie spotkałam pally/drooda który by mnie pobił w tankowaniu , do heroic chodziliśmy baaaaaaaaaaaardzo często z gidlią i z randomami jak nam brakowało ludzi do teamu , po paru runach ze mną ludzie jak ty zmieniali zdanie.EOT

@Desh

Podpisuję się obiema kopytami pod tym co napisałeś , ale tego nie zrozumie nikt kto nigdy nie był na pozycji MT.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 11:40 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
To teraz porownaj ile jest warkow arms a ile prot...

Przepraszam, ale rozbawil mnie ten argument. :D
A ilu jest holy palkow vs prot palkowie? I czy to znaczy, ze prot palek odchodzi w zapomnienie? :D
Ilosc tankow (prot warkow, feral druidow, prot palkow) wynika z mechaniki gry - przeciez nie zagramy 25ppl instancji z 5 prot warkami tylko po to, zeby pokazac, ze prot warek nie odchodzi w zapomnienie. ;)


EDIT
Dla przykladu tylko podam, ze po stronie Ally na BLu ciezko jest o miejsce dla prot warka w topowej gildii bo zwyczajnie kazda taka gildia posiada skillowych prot warkow (na dodatek w wiekszosci nolifeow). Dlatego tez z mojego punktu widzenia, Twoje spojrzenie na prot warka, jako gatunek wymierajacy, ma sie poprostu nijak do tego co obserwuje.


_________________
Tank z powolania...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 11:51 
Cytuj  
Thang napisał(a):
ciezko jest o miejsce dla prot warka w topowej gildii bo zwyczajnie kazda taka gildia posiada skillowych prot warkow (na dodatek w wiekszosci nolifeow).
dokładnie, z zaskoczeniem tego doświadczyłem. okazywało się że zeby dołączyć do gildi musiałbym byc fury a nie prot bo miejsca prot były juz zajete.


_________________
psn

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 11:56 
Cytuj  
Z reguly spokojny jestem ale topic o mojej klasie lubie, dlatego kkk20 prosze zniknij stad.


_________________
Obrazek

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 12:07 
Cytuj  
WoW jest tak pomyslany, aby rozne klasy sprawdzaly sie w roznych sytuacjach. Ale powiem tak - jesli mialbym isc do hero to wybralbym palka, w reszcie przypadkow - warrior :)


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 16:13 
Cytuj  
Potrzebuje builda do lvlowania warriorem z 2h weapon. I czy jest to lepsze niż dw fury? Aktualnie mam 60 lvl.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 16:25 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Potrzebuje builda do lvlowania warriorem z 2h weapon. I czy jest to lepsze niż dw fury? Aktualnie mam 60 lvl.


Ja lvlowalem MS buildem i bylem zadowolony. Zakladam ze levelujesz od 0 teraz (tzn. ze to swieza 60ka), wiec raczej nie masz tony sprzetu +hit. Gdybys mial (sprzet + dobre 1h *2) to warto byloby fury. A jesli nie to IMO (podkreslam - IMO - nie uwazam sie za speca od warkow) spokojnie wylevelujesz w Arms (tzn. - nie ma co kombinowac)


Posty: 11
Dołączył(a): 26.09.2007
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 17:42 
Cytuj  
Do 54 lvlu z malymi przerwami gralem na dw i fury, ale przezucilem sie na 2h i arms i uwazam, ze na pewno nie jest gozej, a mzoe nawet lepiej. DObre jest to, ze jak niepsodziewanie wyskoczy Ci jakis nap z przeciwnej frakcji to mozna go ladnie uspokoic:)

teraz pytanie z innej beczki; potrafi ktos zrobic macro na zmiane stance z berserk na battle-->overpower-->spowrotem berserk stance?

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 17:47 
Cytuj  
Toaleta dzięki za linka do tej stronki z bulidami , gram burst bez tm i powiem że jestem naprawdę mile zaskoczona xD


Posty: 12
Dołączył(a): 28.09.2007
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 17:53 
Cytuj  
Kto jak kto ale tank warek to caly czas rodzyneczek w ciescie :d druidzi i paldkowie to dobre tanki... ale mimo wsio tankowanie wszystkich finalowych bossow w 25 przypada nam (czy tez paru wczesniejszych w BT) :) po tym jak nam blizz zabral fuche po dodatku... musieli jakos wynagrodzic i troche chwaly przywrocic ;p


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Kilmi

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 18:41 
Cytuj  
Wtk87 napisał(a):
Do 54 lvlu z malymi przerwami gralem na dw i fury, ale przezucilem sie na 2h i arms i uwazam, ze na pewno nie jest gozej, a mzoe nawet lepiej. DObre jest to, ze jak niepsodziewanie wyskoczy Ci jakis nap z przeciwnej frakcji to mozna go ladnie uspokoic:)

teraz pytanie z innej beczki; potrafi ktos zrobic macro na zmiane stance z berserk na battle-->overpower-->spowrotem berserk stance?


Przepisz to po polsku - plx

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 19:12 
Cytuj  
kilmi napisał(a):
Kto jak kto ale tank warek to caly czas rodzyneczek w ciescie :d
tank to rodzaj gracza a nie klasa, nie ma nic gorszego, bardziej destrukcyjnego i wkurwiajacego niż hujowy tank :wink:


_________________
psn

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 19:36 
Cytuj  
/cast Battle Stance
/cast Overpower
/cast Berserker Stance


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 19:47 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
/cast Battle Stance
/cast Overpower
/cast Berserker Stance
hehe, 3 kliknięcia w jeden przycisk czyli to samo co bez makra tyle że trzeba opanowac bindy. makra sa do dupy :wink:

u mni eto by było

rolka up (battle stance)
dwójka (overpower)
rolka down (zerg stance)

kiedyś też uzywałem makr :wink:


_________________
psn


Posty: 11
Dołączył(a): 26.09.2007
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 20:03 
Cytuj  
A ja dalej uwazam, ze macra sa fajne :)

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 20:07 
Cytuj  
tez gram bez makr, to gowno.
skilla mam i bez nich.

Wogole to ostatnio zaciekawiony tutejsza dyskusja zrobilem sobie builda z TM bez flurry i bidnie bylo ze hoho, latalem za clotherami i mi brakowalo tej pary by ich dobic. bidnie z tym TM, oj bidnie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 20:19 
Cytuj  
Idd macra sa do dupala ;P niektore sa naprawde smieszne

np. kumpel mial charge->zerk stance albo pod jednym klawiszem charage w battle a intercept w zerku ~~ omm!!


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 20:34 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
Z reguly spokojny jestem ale topic o mojej klasie lubie, dlatego kkk20 prosze zniknij stad.


Coz nie tylko o twojej... Wiec nie mam zamiaru ci robic przyjemnosci i znikac. Od robienia przyjemnosci dla ciebie sa panie przy ulicy.

Wracajac do warka. Z tym sie zgodze ze prot warek w pelni poswiecony tankowaniu jest the best... Piszac zagrozony gatunek mialem na mysli ze malo kto gra na serwerze gdzie ja gram (nie obchodzi mnie jak jest na BL)... Na ravengoldt znalezc tanka to jest sztuka, a wchodzac swoim warkiem do gry odrazu dosteje kilka wshispow z zapytaniem o Heroiki, wiec cos na rzeczy jest...

Naprawde u nas latwiej jest znalezc prot palka niz prot warka... nie mowiac juz o druidzie.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 21:00 
Cytuj  
Cytuj:
A ilu jest holy palkow vs prot palkowie? I czy to znaczy, ze prot palek odchodzi w zapomnienie?

prot palek nie moze odejsc w zapomniene bo nigdy nie byl w pamieci :P

Prot warior zawsze lepiej przytankjuje jednego mobka i lepiej zmniejszy dmg jaki obrywa. Paladyn jest lepszy do tankowania aoe ale jako gm gildi nie bralbym zadnego prot palka raczej dawalbym jednemu z holy gear pod tankowanie jesli nie potrzebuje juz nikt po tozeby wrazie czego przytankowal


Ktos napisal ze warek to zawsze fun a palek do zryzota. Od 3 lat gram palkiem i warkiem i praktycznie mam taki sam fun @_@ "nice healing mate" dziala tak samo jak "nice tanking mate" a dobry holy palek to tez rodzynek w party do heroica.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver


Posty: 11
Dołączył(a): 26.09.2007
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 21:36 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
/cast Battle Stance
/cast Overpower
/cast Berserker Stance




btw. nie dziala :) nie wraca do zerka

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.