mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 35
Dołączył(a): 27.09.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 20:29 
Cytuj  
Serhaud napisał(a):
czy taki build dla warka sprawdzi sie na arenie?
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000


Sorry ale to jest jeden z najgorszych buildów dla warka jakie w zyciu widziałem, niemasz Deathwisha, niemasz Mortal Strike, niemasz Second Winda, niemasz nawet Bloothirsta. Slam jest gówniany przy dual wieldzie, bo chyba na nim chcesz grac, dodatkowo dual wield jest gowniany na areny, tam sie liczy burst dmg, a nie klepanie po 300. Musisz miec albo Bloodthirsta albo Mortala, poprostu MUSISZ miec jeden z tych ataków. Ogolnie caly build do wymiany :)

Podstawa dobrego buildu na areny:
- MORTAL STRIKE !!!
-second wind
-deathwish
-ulepszony intercept
-piercing howl
-enrage tez sie przyda


Posty: 9
Dołączył(a): 13.01.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 20:49 
Cytuj  
Toaleta napisał(a):

Podstawa dobrego buildu na areny:
- MORTAL STRIKE !!!



W szczególności Mortal... Zmień builda bo będą Cie tłuc..

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 21:58 
Cytuj  
Sama idea tego builda mialo byc czeste stunowanie. Oczywiscie mozna by wyciagnac jeden punkt z Flurry i dac go w Death Wish'a.
Co by nie bylo, nie uzywam takiego builda. Zastanawialem sie tylko czy cos takiego by dzialalo. Moze kiedys, jak bede mial za duzo golda, przetestuje go na arenie :) .

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 23:40 
Cytuj  
nie man sorki ale masz talent do robienia chujowych buildow :P
co do hitboxa to ja bijac kazda klase praktycznie staje na niej tak zeby jej zajelo dlugo uciekniecie mi z range, a dzieki duzemu modelowi latwiej mi jest zmieniac cele na arenie albo dac pumel stojacemu pareczasem nascie ydow obok palkowi i dobic cos co caly cas bilem czego nie tauren tak ladnie nie zrobi.

cows ftw


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 02:23 
Cytuj  
dzisiaj dobilem 60 zebralem pare outlandowych itemkow uzbieralem 30%crita w zerku na 41/6/3 (obecny build) i ide przez moby jak maszyna :D:D:D po prostu imba ; >

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 09:12 
Cytuj  
imba to jest druid... jak porównuje sobie lvlowanie warra do druta to się tak wkurw... na blizza. Nie pamiętam za ile critował tam ms poźniej bloodtirst, ale mangle wali po 1k+ finisher za 1700+ jak hp się kończy to hot hot i do przodu. Aaa grupowe questy soluje z kanapką w drugiej ręce...


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 10:01 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
imba to jest druid... jak porównuje sobie lvlowanie warra do druta to się tak wkurw... na blizza. Nie pamiętam za ile critował tam ms poźniej bloodtirst, ale mangle wali po 1k+ finisher za 1700+ jak hp się kończy to hot hot i do przodu. Aaa grupowe questy soluje z kanapką w drugiej ręce...

imo łatwe jest nudne.
lvluje druta i jestem pełen obaw czy nie okaże się takim 3in1 dla ubogich.

bo ani kot jak rogal ani mis jak warrior ani tree jak priest czy pala, właściwie podstawowa zaleta to to że oponent nie wie co wyskoczy z pudełka.
zobaczymy i tak warriorem gram wyłacznie arene (od miesiaca nie wyszedłem z orgrimaru) wiec moge lvlować druta nawet jesli sie okaże że jest z tego tylko kasa


_________________
psn

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 10:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
właściwie podstawowa zaleta to to że oponent nie wie co wyskoczy z pudełka.


wie co wyskoczy, można zobaczyć jaki ma build na tooltip

Deshroom napisał(a):
imo wyglad taurena to tragedia, kłopoty z zasłanianiem sobie i poruszaniem sie w ciasnych korytarzach.


twierdzisz że wygląd taurena to tragedia co jest bzdurą, a zobacz jak wygląda undead w jakikolwiek tierze.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 10:21 
Cytuj  
chłopcze

1. nie znasz buildu dopóki nie stargetujesz druida, a każdy druid zaczyna w prowlu - build pokazuje również np proximo. o druidach na arenie nie bede dyskutował bo mam lvl 38

2. kwestia gustu jak ci sie podobają krowy ok. tankowałem ze 2 lata wiec mam punkt odniesienia i mam prawo oceniać czym mi się tankuje lepiej - tauren zasłania a nie zawsze da się odsunąc kamere. dpserzy praktycznie siedzą wewnątrz krowy i wogóle ich nie widać.
tauren to tragedia, a miś ma wieksza dupe niz cały tauren

jak wyglada ? ud jak ud w tierze a tauren jak krowa w tierze. kwestia gustu.
pamietam ilu taurenów wyłaczało widok hełmu T1 bo wygladał jak czapka niemowlaka :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 10:35 
Cytuj  
Desh - moze kotek nie jest taki jak rogal, a misiek taki jak warek (chociaz tu moglbym polemizowac)... Ale napewno jest jednym z lepszych healerow zarowno pvp jak i pve...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 10:39 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Desh - moze kotek nie jest taki jak rogal, a misiek taki jak warek (chociaz tu moglbym polemizowac)... Ale napewno jest jednym z lepszych healerow zarowno pvp jak i pve...
no mam nadzieje :P własnie czytam guidy pod resto to może na 70 bede jak Shadhun takim resto pvp - jak gram warkiem z kumplem priestem to zawsze po meczu komentujemy takiego druta "ale niezła dziwka z tego druta była" :wink:

co do tankowania łatwiej sie tankuje ale ja wojem tankuje bez problemów natomiast gabaryty miska mi przeszkadzają - to moja opinia


_________________
psn

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 10:41 
Cytuj  
No tak gabaryty zawsze byly problemem... Pamietam BFD te ciasne korytarzyki i party zlozone z 3 krow... Nic nie bylo widac :lol:

W jednym sie zgodze druid resto to niezla dziwka na arenach :wink:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 11:38 
Cytuj  
wole bic droota niz prista, ale jak zwykle to kwestia gustu.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 11:46 
Cytuj  
Piekny... Kazda klasa ma swoje plusy i minusy... Druid nie sciagnie magic z wrogow... nie da shielda (shadow protection)... Za to jest szybki, ciezko go zabic (jak cholera)...

Jak mowisz kwestia gustu :) - ale ja tez bym chyba wolal druida :D


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 91
Dołączył(a): 27.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 15:32 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Za to jest szybki, ciezko go zabic (jak cholera)...


Judgement of Justice > druid.


_________________
Twój stary jest protection

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 15:47 
Cytuj  
Terhix napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Za to jest szybki, ciezko go zabic (jak cholera)...


Judgement of Justice > druid.


Nie wszyscy graja paladynami...

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 16:06 
Cytuj  
Ale druid czasem tego nie usuwa wychodzac z kotka i ponownie wchodzac ?? Skoro usuwa tak dzialanie spowalniajacych poisonow rogala to justice chyba tez?


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 16:09 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Ale druid czasem tego nie usuwa wychodzac z kotka i ponownie wchodzac ?? Skoro usuwa tak dzialanie spowalniajacych poisonow rogala to justice chyba tez?


Cytuj:
Judgement of Justice - Cannot flee or move faster than your normal movement speed. This is not considered a movement impairing effect.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 27.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 16:27 
Cytuj  
Bajtek napisał(a):
Nie wszyscy graja paladynami...


Nie wszyscy grają w areny 1v1.


_________________
Twój stary jest protection

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 19:34 
Cytuj  
Priest jest nie do zabicia poki mu sie mana nie skonczy dla warriora. Coprawda konczy mu sie w koncu

Druida bedzies zbil wieki ma 10% many chwila nieuwagi i juzjestes ww rootsach a on 150 ydow dalej pije w stealthie bo to nelf ofc.

Absolutnie wole bic priesta.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.