mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:00 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Deshroom napisał(a):
CZTERO SLOTOWA - nawet nie wiedziałem że takie są

rotfl, nie wierzylem i sprawdzilem
http://www.thottbot.com/?i=989
Zawsze bylem pewny, ze to 6slotowa oO Robilem ten q kilka razy i zawsze myslalem, ze to 6 slotowa.
teraz to juz mam. kupiłem sobie 4 8-slotowe po 13s za sztuke 8)
Uwielbiam tą samotną Elfkę. Wszystko wokoło jest totalnie nowe (ciągle pytam na Generalu gdzie jest Gryphon - często mi się myli z Batem :P ) i nie jest tak łatwo jak było przy znajomych :wink:
Bede IMBA już słyszałem pierwsze "WTF" po 15 sekundowym duelu :wink: ale paluszki trzeba bedzie poćwiczyć, łotr to jak gra na fortepianie :D


_________________
psn

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:08 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ale paluszki trzeba bedzie poćwiczyć, łotr to jak gra na fortepianie :D


Ta, dwuminutowego utworu w 30 sekund z oczami przylepionymi do reszty orkiestry... Ostatnio jak sobie testowałem woja i priesta, to gra wydawała mi sie cholernie powolna...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:15 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Deshroom napisał(a):
ale paluszki trzeba bedzie poćwiczyć, łotr to jak gra na fortepianie :D


Ta, dwuminutowego utworu w 30 sekund z oczami przylepionymi do reszty orkiestry... Ostatnio jak sobie testowałem woja i priesta, to gra wydawała mi sie cholernie powolna...


Tak, ale nigdy nie przypuszczałem że WoW może byc jak Shooter - przycisk pod SS musi byc niezwykle energonomiczny bo można się nabawić zakwasów :]

inna sprawa że zabijanie rogue'em nie ma nic wspónego z furia jak w przypadku warriora a raczej z sadyzmem, podoba mi się finezja i zimna stal 8) - generalnie wszystko mi sie podoba dopóki nie ma lvl 60 :D


_________________
psn

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:53 
Cytuj  
SS pod lewym bocznym mychy, evi pod lewym bocznym nr 2, gouge pod środkowym, kidney i vanish pod prawymi bocznymi - po tygodniu idzie się przyzwyczaić. Ale łapa puchnie po dwóch godzinach AV. Trzeba się więcej i szybciej "naklikac" niż w Enemy Territory.

Ale po zagraniu rogalem, już żadna inna klasa tak nie cieszy - przynajmniej mnie :D


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:55 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Ale po zagraniu rogalem, już żadna inna klasa tak nie cieszy

Swieta prawda..


Posty: 27
Dołączył(a): 28.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 16:43 
Cytuj  
Osobiscie mam na klawiaturze wytarta cyferke 2 odpowiadajaca za SS :) Myslalem nawet nad przyklejeniem sobie naklejek z nazwami umiejetnosi ;p

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 19:06 
Cytuj  
@Deshroom

Pozdrawiam, właśnie dziś sobie założyłem rogue undead na Scarshield Legion... cud miód i orzeszki, już 12lvl ;-)

Zero pomocy, zero nic... jak znalazłem sztylecik na 9lvl z RFC to mi szczęka opadła jak to, to siecze w Tirisfal ;-)

Do przodu bracia!

(ciekaw jestem czy też tak bardzo zadowolony bede z jeszcze jednej profesji, paladyna, ale to już daaaaaleka przyszłość)

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 09:57 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
SS pod lewym bocznym mychy, evi pod lewym bocznym nr 2, gouge pod środkowym
mam podobnie ale troche palec boli od SS :P SS masz pod bocznym bardziej z produ czy bliżej siebie ?
w sumie to dobry by był pedał pod noge 8)

@Shador von Dal
no pewnie. kurde zagrać z palem w party to nie lada wrażenie :P
bardzo jestem zadowolony, nie moge sie doczekaś lvl 40 i kotka :wink:
wczoraj zrobiłem q na poisony i mało się w majty ze szczescia nie posikałem :lol:


_________________
psn


Posty: 27
Dołączył(a): 28.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 10:52 
Cytuj  
tez mam zamair sobie palke zalozyc na Chromaggusie, jesli na mnie Desh poczekasz, mozemy polevelowac ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 10:57 
Cytuj  
Pawson napisał(a):
tez mam zamair sobie palke zalozyc na Chromaggusie, jesli na mnie Desh poczekasz, mozemy polevelowac ;)
spoko, mój znajomy tez juz wystartował palem. ogólnie bede blisko bo bawie się bardzo blisko Stormwind (mimo że NE)
Serdecznie zapraszam do gry i na mój TS (ts.gamesnet.pl:1602 hasło na PM)
mam zamiar troche pogotowac i połowić wiec przy lvl 20 troche zwolnie :wink:


_________________
psn

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 11:55 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
mam podobnie ale troche palec boli od SS :P SS masz pod bocznym bardziej z produ czy bliżej siebie ?
w sumie to dobry by był pedał pod noge 8)


Bliżej siebie - jak zacząłem grać rogalem, to stwierdziłem, że zwykła mycha nie spełnia moich oczekiwać i skusiłem sięna Razera Diamonda. Teraz gra sie bardzo przyjemnie.

Jak tak dalej pójdzie, to Desh zrobi z Chromaggusa drugi BL :P A tak prawde mówiąc, to właśnie zamierzamy z kumplem zacząć aliantami na jakimś serwerze - myśleliśmy nad duetem rogali gnomów. I własnie chodzi nam o to samo - bardzo spokojnie pograć, bez szybkiego lvlowania, tak dobić 30 i sie poszwendać po STV i pogankować hordziaków...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 11:57 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
I własnie chodzi nam o to samo - bardzo spokojnie pograć, bez szybkiego lvlowania, tak dobić 30 i sie poszwendać po STV i pogankować hordziaków...
no moja krew - wczoraj zabiłem pierwszy raz w życiu ... Taurena :P
W razie co zapraszam na TS :wink:


_________________
psn


Posty: 27
Dołączył(a): 28.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 19:30 
Cytuj  
No i z paladyna nici, wyszlo, ze gram sobie priestem. Nie powiem gra sie bardzo fajnie, a i te ciagle podziekowania ludzi za leczenie tez sa bardzo mile. Narazie lvl 12, zobaczymy co bedzie potem :) Obecnie Westfall ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 09:39 
Cytuj  
Pawson napisał(a):
No i z paladyna nici, wyszlo, ze gram sobie priestem. Nie powiem gra sie bardzo fajnie, a i te ciagle podziekowania ludzi za leczenie tez sa bardzo mile. Narazie lvl 12, zobaczymy co bedzie potem :) Obecnie Westfall ;)
stary z niba mi spadasz, tam nie ma komu leczyć. dodaj sobie mnie (Desh) i Pala (Aju) On ma lvl 11 to sobie popykacie a ja wam pomoge - siedzimy w Westfall
Zapraszam na mój TS :wink:
Tylko Aju strasznie narzeka na tego Pala wiec nie wiem czy da rade i nie zmieni klasy :har:


_________________
psn

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:30 
Cytuj  
Miały być dwa gnomy. W końcowym rozrachunku ja gram drutem (Boonia) a kumpel lockiem. Postaramy sie jak najszybciej do Was dotrzeć - btw - w zyciu nie robiłem Deadmines :oops:


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:36 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Miały być dwa gnomy. W końcowym rozrachunku ja gram drutem (Boonia) a kumpel lockiem. Postaramy sie jak najszybciej do Was dotrzeć - btw - w zyciu nie robiłem Deadmines :oops:
super, lock i drut do pala i rouga bedzie super.
deadmines jest super - biegnie pala lvl 17 wali we wszystko i nie umiera ale tez nie zabija, ogólnie wszyscy biegna na hura i nikt nie ginie :wink:
Zapraszam do na s na TS


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:55 
Cytuj  
tak gadacie sobie o zaczeciu od zera to i ja sie zaczolem zastanawiac tak zaczac calkowicie od zera np. warka :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:59 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
tak gadacie sobie o zaczeciu od zera to i ja sie zaczolem zastanawiac tak zaczac calkowicie od zera np. warka :)
a gdzie widzisz kłopot ? wypór nicka czy co ?
od zera trzeba miec Enchanting i wszystkie crap rewardy z q rozwalac i na AH - sweet :]


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 13:10 
Cytuj  
Desh - zobaczysz jak Ci w Deadmines Cruel Barb wyleci jaka bedziesz mial frajde :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 13:14 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Desh - zobaczysz jak Ci w Deadmines Cruel Barb wyleci jaka bedziesz mial frajde :P
nie wypadnie mi szybko bo:
- 50% ludzi to Rogue
- nie ma wogóle prawie tanków i healerów
- nawet zanim cie przyjmą to sie pytaja czy potrzebujesz ten miecz
- dotychczas szukałem party w sumie około 5 godzin - byłem dwa razy, skończyłem raz i wypadł jakiś cloth
Sam robiłem party kilka razy i nie znalazłem woja i healera

w skrócie z Deadmines jest ciężko :P ale niedługo SFK :wink:
Mi frajde sprawia nawet zielone, bo mam nawet szare :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.