mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 00:03 
Cytuj  
Ja bym polecal serwer The Venture Co ale tylko moge sie wypowiedziec jak jest po stronie hordy, a wiec jest duza polska gildia ktora prawdopodobnie przyjmie nowych nazywa sie The Sentenced jest bardzo przyjemny klimacik bo to serwer rppvp


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 18:24 
Cytuj  
eh.... dopóki nie bede miał konkretnych danych na temat serwerow to chyba sie nigdy nie zdecyduje :/ ... Dalej nie wiem co wybrać :(

*

Posty: 92
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 19:02 
Cytuj  
Zrób jak ja - wybierz jakis serwer w ciemno i graj :) Fajnych ludzi wszędzie spotkasz. Ja nie narzekam.


_________________
Obrazek


Posty: 17
Dołączył(a): 27.11.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 18:24 
Cytuj  
quong napisał(a):
eh.... dopóki nie bede miał konkretnych danych na temat serwerow to chyba sie nigdy nie zdecyduje :/ ... Dalej nie wiem co wybrać :(


http://www.warcraftrealms.com/eu_realms ... 2bfb41e565

to jest stronka z konkretnymi danymi serwerow.
ja zapraszam na Spinebreaker. Juz 7k+ ludzi i caly czas dochodza. Duzo low leveli wiec jest z kim grac od poczatku. Polecam i pozdrawiam.

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 22:35 
Cytuj  
veelden napisał(a):
to jest stronka z konkretnymi danymi serwerow.


twierdzenie "konkretne dane" jest tutaj użyte chyba trochę zbyt odważnie...


Posty: 17
Dołączył(a): 27.11.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 10:21 
Cytuj  
quong napisał(a):
twierdzenie "konkretne dane" jest tutaj użyte chyba trochę zbyt odważnie...

hmm - ilosc graczy, levele, jakie rasy i profesje sa najpopularniejsze i kiedy powstal. jakich danych odnosnie serwerow jeszcze potrzebujesz? :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 10:28 
Cytuj  
quong napisał(a):
Witam
Mam pytanie. Mam zamiar zacząć grę od nowa, niestety, nie wiem który serwer będzie najlepszym wyborem. Na pewno chcę, aby to był PvP.
Chciałbym, aby było na nim z trochę polaków, aby nie czuć się jak wyrzutek.
Cenie sobie też to, jeśli na serwerze jest naprawdę bardzo dużo graczy a proporcja miedzy H:A sa mniej wiecej równe.
Polecam BL, w sumie na nim zaczynałem 2 lata temu, w miedzyczasie miałem 60tki na jeszcze 2 innych serwerach ale wciąż wracam do BL - BL nigdy mnie nie zawiódł :wink:


_________________
psn

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 11:33 
Cytuj  
BL sklada sie z laga i epic mountow, wybierz na chybil trafil - ten ktorego ci sie nazwa podoba np :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 11:36 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
BL sklada sie z laga i epic mountow, wybierz na chybil trafil - ten ktorego ci sie nazwa podoba np :]
brzmisz jak słaby sprzęt i kompleksy :lol:

BL zwykle chodził lepiej niż np serwery w Niemczech (TPSA ma lepsze połaczenie z Francją niż z Niemcami - głupio brzmi ale przecież tepsa robi się francuska)
zrobilem 3 postacie na BL i nigdy nie czułem się przytłoczony zaawansowanymi graczami :wink:


_________________
psn

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 11:53 
Cytuj  
ja zrobilem jedna i polecialem do orgri zeby miec kontakt z kumplem - jak na innych serveracg w orgri jest spoko, tak moj fps tonal w epixach na BL(do 3 spadlo z 20 ^^)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 11:58 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
ja zrobilem jedna i polecialem do orgri zeby miec kontakt z kumplem - jak na innych serveracg w orgri jest spoko, tak moj fps tonal w epixach na BL(do 3 spadlo z 20 ^^)
rozumiem, ale moim zdaniem lepsze są serwery gdzie jest masa ludzi, handel kwitnie, i wszędzie tłok niz takie gdzie są przeciągi. na początku wydaje się że nie ale po chwili dostrzega się że "niefull" serwer to "kupa"


_________________
psn

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 12:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Sentry napisał(a):
ja zrobilem jedna i polecialem do orgri zeby miec kontakt z kumplem - jak na innych serveracg w orgri jest spoko, tak moj fps tonal w epixach na BL(do 3 spadlo z 20 ^^)
rozumiem, ale moim zdaniem lepsze są serwery gdzie jest masa ludzi, handel kwitnie, i wszędzie tłok niz takie gdzie są przeciągi. na początku wydaje się że nie ale po chwili dostrzega się że "niefull" serwer to "kupa"

Mam odmienne wrażenia :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 12:06 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Sentry napisał(a):
ja zrobilem jedna i polecialem do orgri zeby miec kontakt z kumplem - jak na innych serveracg w orgri jest spoko, tak moj fps tonal w epixach na BL(do 3 spadlo z 20 ^^)
rozumiem, ale moim zdaniem lepsze są serwery gdzie jest masa ludzi, handel kwitnie, i wszędzie tłok niz takie gdzie są przeciągi. na początku wydaje się że nie ale po chwili dostrzega się że "niefull" serwer to "kupa"

Mam odmienne wrażenia :P
nie pierdol łachu urodziłeś sie na BL :D
wiem że jak się wkręcisz na 100% czasu z życie gildi to jest wszystko jedno gdzie ze wskazaniem że jak własciwie jest tylko jedna gildia (Twoja) to najlepiej się farmi matsy pod rajd ale chyba przyznasz że to specyficzne podejscie i na 100% nie dla początkującego :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 12:58 
Cytuj  
Dla poczatkujacego najlpesze sa młode serwery bo startuje na rowni z innymi, latwiej zdobyc kase, latwiej chodzic po instach do 60lvl, minusy to brak konkretnych gildii i trzeba wlaczyc sie w tworzenie takiej, masz conajmniej pol roku swietnej zabawy, no ale jak kto lubi, mozna zaczynac tez na BL, wezma cie do gilii, zrobia taxi, potem ubiora w epixy i masz zabawe na 2-3 miechy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 13:01 
Cytuj  
embe napisał(a):
Dla poczatkujacego najlpesze sa młode serwery bo startuje na rowni z innymi, latwiej zdobyc kase, latwiej chodzic po instach do 60lvl, minusy to brak konkretnych gildii i trzeba wlaczyc sie w tworzenie takiej, masz conajmniej pol roku swietnej zabawy, no ale jak kto lubi, mozna zaczynac tez na BL, wezma cie do gilii, zrobia taxi, potem ubiora w epixy i masz zabawe na 2-3 miechy.
ja zarobiłem mase kasy jako low lvl na znudzonych 60tkach, każdy crap który służy do lvlowania jakiejś profesji schodził mi za kupe kasy


_________________
psn

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 14:52 
Cytuj  
Herb i mining + disenchant na alcie - kasa zawsze z tego jest na każdym servie :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 15:21 
Cytuj  
zawsze się można transferować... a low pop serwer jest z wyjątkiem instancji dość miły do lvlowania, co może byc jakąś zaletą w BC.

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 15:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
rozumiem, ale moim zdaniem lepsze są serwery gdzie jest masa ludzi, handel kwitnie, i wszędzie tłok niz takie gdzie są przeciągi. na początku wydaje się że nie ale po chwili dostrzega się że "niefull" serwer to "kupa"


Zgadzam sie z tobą Deshroom...
A tak w ogole to ty chyba miales tak ze miales konto sprzedales i teraz znowu masz :>? Na jakim serwerze grasz? Caly czas na BL'u? W jakiej gildii jestes?

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 15:28 
Cytuj  
veelden napisał(a):
quong napisał(a):
twierdzenie "konkretne dane" jest tutaj użyte chyba trochę zbyt odważnie...

hmm - ilosc graczy, levele, jakie rasy i profesje sa najpopularniejsze i kiedy powstal. jakich danych odnosnie serwerow jeszcze potrzebujesz? :>


Chodzi mi o to, że nie są one konkretne i w 100% potwierdzone. Wystarczy poczytać legendę w oznaczeniach kolorków (zielony i czerwony nie zawsze oznacza dobro i zło ;))

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 15:41 
Cytuj  
quong napisał(a):
Chodzi mi o to, że nie są one konkretne i w 100% potwierdzone. Wystarczy poczytać legendę w oznaczeniach kolorków (zielony i czerwony nie zawsze oznacza dobro i zło ;))


Wiec najlepiej sam ściągnij Censusa, wejdź o rożnych porach na konkretne servy które Ci ludzie polecają, zrób 1lvl alta po jednej, a potem po drugiej stronie i odpal Censusa - będziesz miał wszystkie informacje które Cie interesują. Wszystkie wiarygodne i pewne.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.