mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 17:53 
 
Mam nadzieje ze sie mylisz, i blizz zacznie srac po gaciach wkoncu (;

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 18:13 
 
a ja zywie szczere nadzieje by who okazalo sie najwiekszym niewypalem ostatnich lat. naprawde. wiem ze zacznie to ostry flame no ale... :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 18:15 
 
Sentry napisał(a):
a ja zywie szczere nadzieje by who okazalo sie najwiekszym niewypalem ostatnich lat. naprawde. wiem ze zacznie to ostry flame no ale... :wink:

Pamietaj, monopol == zlo i zastoj.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 19:46 
 
eee tam... ja to widze troche inaczej. Wow jest praktycznie pierwszym mmorpgiem ktory mnie wsciagnol. Jest to nowy wirtualny swiat w ktorym ja chcem byc do ostatniej zywej istoty.

Jezeli skonczy sie wow skonczy sie moja przygoda z mmo, dla mnie juz nie bedzie innej gry(swiata) w ktorym bym mogl zaistniec, albo poswiecic grze tyle czasu co dla wowa. Nasz swiat realny tez kiedys sie skonczy (predzej czy pozniej)... i w innym bym nie chcial byc i zyc.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 21:45 
 
kkkk20 napisał(a):
eee tam... ja to widze troche inaczej. Wow jest praktycznie pierwszym mmorpgiem ktory mnie wsciagnol. Jest to nowy wirtualny swiat w ktorym ja chcem byc do ostatniej zywej istoty.

Jezeli skonczy sie wow skonczy sie moja przygoda z mmo, dla mnie juz nie bedzie innej gry(swiata) w ktorym bym mogl zaistniec, albo poswiecic grze tyle czasu co dla wowa. Nasz swiat realny tez kiedys sie skonczy (predzej czy pozniej)... i w innym bym nie chcial byc i zyc.

No monpol Microsoftu to tez dobrze..
Monpol to zlo. Blizz sobie w cu.. leci, bo niky im nie jest w stanie zagrozic. Oni naprawde zaczna rzwijac ta gre jak ktos im do koryta wlezie i zacznie sie rozpychac..

Nie bedzie. Nawet ja sie nie odwarze prognozowac co bedzie za miesiac w IT... Wiec nie mow ze nie bedzie drugiego takiego MMO.
WOW To bardzo przecietna gra. Jej sila lezy w tym ze dla przecietnego amerykanina nie byla zbyt skomplikowana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 21:47 
 
Jestem za kolega u góry.I rowniez mam nadzieje ze zdrowa konkurencja wyjdzie zarowno dobrze dla wow jak i dla nowych mmo,które bede wychodzily w przyszlosci.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 02:41 
 
Na rynku karty rozdaje coraz mniej graczy, a dokladnie kurczy sie ilosc firm, ktore moga wskoczyc w rynek mmog, aktualnie tylko Blizz, NCSoft sa potentatmi, reszta jak Sony, Codemasters itp stosuja taktyke wykupywania projektow i przejmowania malych firm, wiec trzeba liczyc sie z tym ze wiele ciekawych gier nie pojawi sie lub bedzie tak zadbana jak vanguard, gdzie Sony chyba celowo pozwolil na rozwalenie gry bo inaczej nie rozumie ich podejscia, teraz beda zapraszac na bete G&H zeby potem rozwalic trzecia gre.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 02:57 
 
kkkk20 napisał(a):
eee tam... ja to widze troche inaczej. Wow jest praktycznie pierwszym mmorpgiem ktory mnie wsciagnol. Jest to nowy wirtualny swiat w ktorym ja chcem byc do ostatniej zywej istoty.

Jezeli skonczy sie wow skonczy sie moja przygoda z mmo, dla mnie juz nie bedzie innej gry(swiata) w ktorym bym mogl zaistniec, albo poswiecic grze tyle czasu co dla wowa.


Prawda jest taka, ze kazdy tak chyba myslal o pierwszym swoim mmo, WHO ma duze szanse stac sie dla wielu drugim mmo dla tych wszystich, ktorzy zeczali od wow (bo oferuje podobny gameplay).


Nasz swiat realny tez kiedys sie skonczy (predzej czy pozniej)... i w innym bym nie chcial byc i zyc.

Lol, idz grindowac meneli w autobusie...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 09:00 
 
tomugeen napisał(a):
Lol, idz grindowac meneli w autobusie...


World PvP tbh :D

*

Posty: 88
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 14:12 
 
Dla mnie WAR to nadzieja na lepsze dni. Wow juz jest nudny i monotonny. I fakt ze war wiele sciaga od wowa ale po co zmieniac cos co jest dobre. Na dodatek warhammer jest do przodu gdyz zna problemy wow'a i moze ich uniknac. Jak bedzie w rzeczywistosci... to sie okaze. Juz ktos powiedzial ze wiele obecnych graczy wowa to ludzie ktorzy graja bo nie maja czym zabic czasu w oczekiwaniu na warhammera. WoW = waiting on warhammer :) I nawet jak ma sie okazac klapa to w niego zagram. Jak mi sie spodoba to zostane. Jesli nie to bede szukal innej gry dla siebie, lub, jak bedzie mi sie chcialo, wroce do wowa. W jednym z filmow z targow koles z ekipy warhammera mowi ze najwazniejsze jest pierwsze wrazenie. Jezeli ktos wejdzie do gry i spodoba mu sie to co zobaczy na poczatku to zostanie na dlugo bez wzgledu czy dalej bedzie rownie dobrze czy nie. Jezeli odrzuci go pierwsze wrazenie to raczej nie posiedzi przed gra dluzej. Tak jest imo z wow'em. Zaczynasz grac i jestes oszolomiony wielkim swiatem, iloscia mozliwosci itd. Ale jak dochodzisz na wyzszy lvl to wszystko sie zlewa i robi monotonne. Mimo to grasz bo cie trzyma sentyment do pierwszego wrazenia. I jestem pewny ze jezeli do war'a bedzie dolaczony darmowy pierwszy miesiac gry to serwery wowa opustoszeja na ten czas :)

*

Posty: 65
Dołączył(a): 25.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 14:50 
 
Mirtul, cytując twoją pierwszą wypowiedź:
Nihilum naprawdę spędza czasami na rajdach po 16 godzin, niektórzy mówią, że im nawet goście przed kompami mdleją :]
Co do składu na 10-many: mi chodzi o to, że po prostu czasami (a nawet dość często) jest u nas online na raz dwóch równorzędnych w sprzęcie i umiejętnościach Shadow Priestów, dwóch Warriorów, czterech Locków i trzech rogali. To już jest cały skład, a nie ma przecież żadnego healera, offhealera, nic co by przywaliło ogniem, lodem, czy Arcane... po prostu: ludzi bywa tak dużo, że nie wiadomo kogo wziąć. A jak się pcha jeszcze ktoś z zewnątrz, to już katastrofa.


_________________
Alt ellofa

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 15:34 
 
@up zrobić dwa rajdy ?
Cytuj:
Na rynku karty rozdaje coraz mniej graczy, a dokladnie kurczy sie ilosc firm, ktore moga wskoczyc w rynek mmog, aktualnie tylko Blizz, NCSoft sa potentatmi, reszta jak Sony, Codemasters itp stosuja taktyke wykupywania projektow i przejmowania malych firm, wiec trzeba liczyc sie z tym ze wiele ciekawych gier nie pojawi sie lub bedzie tak zadbana jak vanguard, gdzie Sony chyba celowo pozwolil na rozwalenie gry bo inaczej nie rozumie ich podejscia, teraz beda zapraszac na bete G&H zeby potem rozwalic trzecia gre.

Już w czasie grania w bete wiedziałem ze Vanguard położy klape. Gra z naprawde siwtnymi pomyslmai (chociazby FFA PvP, brak reakcji guardow, budowa wlasnych miasto, ogromny swiat itd), zostala polozona przez totalnie zjebany engin graficzny, mase bugow, i w moim osobistym odczuciu 16 roznych klas. No kuwa, na uj tyle komu klas ? Ja jestem zwolnnikiem jak najwiekszej unifikacji klasy, tak zeby kazdy mogl sobie zrobic wlasna wedle jego pozniejszych potrzeb.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 14:41 
 
No to u mnie wygląda to ciut inaczej . Fakt że teraz mam mniej czasu ale normalnie gralem duzio i otro i bylo miodzio . Ile razy dobilem 60 nagle ogarniala mnie nuda nad nudy a teraz dobilem 2x70 bo mam nowe konto od 3 miechow gdzies i niby robie arenki jakis honor cos tam z farmy i jeszcze jakies duperele ale oprocz pogaduch z kumplami to nudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa straszna bo co z tego ze pojde do kara lub do dupala i w koncu wyciagne staffa of uber hiper ciupanie .... no dla mnie nic wlasnie jedyne co moze mi jedzie po ambicjach to jak mnie glupie alianty jada w plecy a ja moim biedulkiem rogalkiem nic nie zrobie bo mam dupaśne daggery ale wiem ze jestem miły gościu i jak bede miał daggery co tylko błyskiem zabijają to nie bedzie mi sie chcialo komus psuc q i wlaściwie nic.... ehhhh moze czas quit wow ale ja lubie lvlowac i poznawac fabulke i robic q itd ale dobijanie 70 mnie dobija . 2.5 roku i ciagle nazekam:-) ale dajcie mi tylko world of starcraft to bede siedzial i 5 lat :-)


_________________
Wish I Could RAPE the Day

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 15:11 
 
Slaneesh napisał(a):
Tak wlasnie wyglada sytuacja rogali i w pvp i w pve. Nie oferuja niczego w druzynach. Gdyby nie bylo trinketow anty stunowych to rogal moglby cos wniesc blindem, sapem, cs'em i ks'em a tak to moze tylko biegac i robic w porownaniu do innych klas gowniany dmg.


Powiedz mi moj drogi przyjacielu, od kiedy trinket dispeluje blinda czy sapa?


_________________

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 15:18 
 
Od ostatniego patcha, chyba ze chodzi ci o slowo dispeluje, mozna go zastapic usuwa, przerywa etc.

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 15:33 
 
damnit! no to rzeczywiscie spartaczyli tego wowa, dobrze ze juz sprzedalem konto z rogiem ^^


_________________

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 20:30 
 
No wiesz... Rogal ma tyle stunow i taki wachlarz umiejetnosci ze jeden trinket z cd na 5 minut raczej nie zaszkodzi zadnemu rogalowi (niestety) :(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 20:46 
 
oj te biedne rogale;( tacy slabi sapy maja zaslabe... nerf rogue! zabrrac im slowa tylko o tyle prosze:P


_________________
Obrazek

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 21:18 
 
nie pierdziel nigdy nie nazekalem na klasy bo to nie moja gra tylko blizza i jest tak jak on chce a nie tak jak komus sie podoba ale fakt ze na 70 rogal ze zwyklym sprzetem moze naskoczyc fakt jednak ze jak bede mial mieczyki gladiatora lub podobne bede kosil i na tym polega ta gra a dla placzących i ciagle nazekajacych quit wow


_________________
Wish I Could RAPE the Day

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 00:25 
 
cry more...

rogal to jedyna klasa ktora dawala mi fun w grze gdy quitnolem, jak chcecie easy mode to rerollnijcie warlocka ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.