mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 23:03 
Cytuj  
@up
alleluja

*

Posty: 116
Dołączył(a): 3.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 01:20 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
mają wprowadzić Hero class. Wprowadzili jedną, która Hero jest tylko z nazwy


tu drobny offtop, jesli mowiac Hero masz na mysli z wieloma udogodnieniami, z ciekawa mechanika walki i silniejsza niz wszystkie pozostale (aka OP) to DK jak najbardziej spelnia te kryteria Hero klasy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 11:00 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
najbardziej placza ci co juz w ogole nawet nie graja

sad but true


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 23:20 
Cytuj  
Ale wy ludzie farmazony piszecie. Az zal dupe sciska ze 90% community to ludzie ktorzy sie ciesza ze wszystko bedzie latwiej. Kazdy wasz kontrargument to - w koncu bedzie latwiej, bedzie szybciej, bedzie pezproblemowo.

Czy wy naprawde w grze nie dostrzegacie ryzalizacji i wyzwania?

Sami zwolennicy wszelkich ulatwien. A ja sie pytam, po co ci gra w ktorej jest wszystko dla wszystkich?

Najlepiej poczekajcie sobie az dodadza ostatni instance raidowy, kupcie postac ubrana w best in slot gear z wlasnie takiej instancji i miejcie radoche, ale ludziom ktorzy oczekuja od gry przedeswszystkim wyzwania dajcie spokoj.

Ciekawi mnie tylko kiedy do waszych madrych glowek dotrze swiadomosc, ze jestescie ofiarami marketingu blizza i nie potraficie tego dostrzec.

anyways +1 dla tych ktorzy sa na NIE na wszystkie 'innowacyjne' rozwiazania Blizzarda - czy gracie w ta gre czy nie, podnosi mnie to na duchu ze gdzies tam sobie istnieja ludzie ktorzy sa ponad to.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 01:26 
Cytuj  
a co ma rywalizacja i wyzwanie do faction change ? .......


Posty: 5
Dołączył(a): 2.07.2009
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 07:30 
Cytuj  
Whine straszny o to poszedł a przecież nikt nikogo nie zmusza...
Nie rozumiem co ma do tego LORE?!
Może mi ktoś wytłumaczyć? Większość ludzi grająca w WoWa nie wie nawet co to jest.
Ja osobiście bardzo się cieszę i rozważam tą opcje, bo zostałam zmuszona okolicznościami, żeby przejść po 1,5 roku grania na strone Allie i z chęcią bym wróciła...

I jestem ciekawa czy za powiedzmy 20-30 euro tak nagle wszyscy zmienią strony...

I oczywiście oburzenie, bo powinni wszyscy wszystkim dawać wszystko za darmo... Skandal! Jak można zarabiać na swoim produkcie, przy którym pracują setki osób...


_________________
Never knows best...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 07:56 
Cytuj  
To ze większość nie zna lore to nie znaczy że każdy tak do tego podchodzi to jest też gra RPG a nie tylko bezmyślne farmowanie BG/Instancji a o "faction change" nigdzie w lore wzmianki nie ma.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 08:22 
Cytuj  
A gdyby tak w pewnym dodatku strony konfliktu znowu sie zjednoczyly i wprowadziliby ffa pvp? :)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead


Posty: 5
Dołączył(a): 2.07.2009
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 08:48 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
To ze większość nie zna lore to nie znaczy że każdy tak do tego podchodzi to jest też gra RPG a nie tylko bezmyślne farmowanie BG/Instancji a o "faction change" nigdzie w lore wzmianki nie ma.


Ty rozumiesz różnice Gracz/Postać? Tu chodzi o to, żeby gracz mógł sobie wybrać kim chce grać. To nie chodzi o to, że mój human mage pójdzie i będzie grał z hordą. Tylko mój human mage bedzie teraz trollem, belfem albo undeadem. Wbrew lore było by mieszanie się ras między frakcjami.


_________________
Never knows best...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 09:12 
Cytuj  
Jakieś info czy można zmieniać rasę w tej samej frakcji? bo coś chyba czytałem...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 09:14 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Jakieś info czy można zmieniać rasę w tej samej frakcji? bo coś chyba czytałem...

Aco chcesz gnomke z rozowymi lokami ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 09:22 
Cytuj  
nothing new

w UO za czasow kiedy jeszcze dalo sie w nia grac , Origin/Ea dawal mozliwosc kupowania sobie postaci do pewnego pulapu skillowego , i zazwyczaj byl to pulap 80 skilla . Trick polegal na tym ze od tego pulapu dalsze skillowanie niektorych skilli bylo juz dosc ciezkie , jak animal taming

Mialo sie mozliwosc zaoszczedzania nieco czasu i kupienia sobie postaci ktora juz cos tam znaczyla w predefiniowanym swiecie , kto chcial to kupil kto nie to nie , zaden GM z swastyka na czole nie straszyl cie ze musisz to zrobic bo inaczej skasuja ci postac :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 09:30 
Cytuj  
Cytuj:
Q. Will we be able to switch between the races on our own faction?
A. No. Players will only be able to switch to a race of the opposite faction.


k.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 10:18 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Jakieś info czy można zmieniać rasę w tej samej frakcji? bo coś chyba czytałem...


Q. Will we be able to switch between the races on our own faction?
A. No. Players will only be able to switch to a race of the opposite faction.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 10:37 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
Ale wy ludzie farmazony piszecie. Az zal dupe sciska ze 90% community to ludzie ktorzy sie ciesza ze wszystko bedzie latwiej. Kazdy wasz kontrargument to - w koncu bedzie latwiej, bedzie szybciej, bedzie pezproblemowo.

Czy wy naprawde w grze nie dostrzegacie ryzalizacji i wyzwania?

Sami zwolennicy wszelkich ulatwien. A ja sie pytam, po co ci gra w ktorej jest wszystko dla wszystkich?

Najlepiej poczekajcie sobie az dodadza ostatni instance raidowy, kupcie postac ubrana w best in slot gear z wlasnie takiej instancji i miejcie radoche, ale ludziom ktorzy oczekuja od gry przedeswszystkim wyzwania dajcie spokoj.

Ciekawi mnie tylko kiedy do waszych madrych glowek dotrze swiadomosc, ze jestescie ofiarami marketingu blizza i nie potraficie tego dostrzec.

anyways +1 dla tych ktorzy sa na NIE na wszystkie 'innowacyjne' rozwiazania Blizzarda - czy gracie w ta gre czy nie, podnosi mnie to na duchu ze gdzies tam sobie istnieja ludzie ktorzy sa ponad to.


Nie szukam wyzwan typu "aby zagrac ze znajomymi porzuc swoja postac ktora masz od pierwszego dnia istnienia wow eu i zacznij levelowac ta sama/inna klase na innym serwerze w inneuj frakcji" To ma byc ciekawe wyzwanie? Z kim bede rywalizowal levelujac po raz nty? Jest mnostwo osob majacych znajomych ktorzy graja na innym serwerze czy dodatkowo w przeciwnej frkacji a na obecnym nie maja juz za bardzo co robic. i blizz pomysll szkoda zeby konczyli z gra(i placeniem nam abonamentu) skoro mozemy dac im mozliwosc dalszej gry i zabawy na naszych serwerach (i przy okazji nic na tym nie stracimy a wrecz zarobimy) Faktycznie skandal i wogole psuje to radosc z gry takim masta pro skillorem jak ty .
Nie mozesz zasnac i moczysz sie w nocy na mysl ze ktos tam bedzie mogl zagrac tam gdzie akurat ma ochote nie tracac kilku lat wlozonych w postac. Nic oprocz tej mozliwosci nie zyskuje dodatkowego ale i tak zal ci z jakiegos powodu dupe sciska?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 10:43 
Cytuj  
syndrom oblężonej twierdzy?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 10:52 
Cytuj  
syndrom nic nie wnoszacego do dyskusji posta?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 11:08 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
syndrom nic nie wnoszacego do dyskusji posta?

ohhhhhyeeeeeeeee.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 11:15 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
anyways +1 dla tych ktorzy sa na NIE na wszystkie 'innowacyjne' rozwiazania Blizzarda

Jednym slowem rozpierdolilo mnie to wiec +1 dla ciebie za poprawienie mi humoru


_________________
Emenems

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 11:18 
Cytuj  
A co mi tam :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.