mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:23 
Cytuj  
Wszyscy tak sie uczepili tego betakitu. Zaczynam sie zastanawiac czy komus nie udostepnic mojego US konta zeby mi ktos postac budowal kiedy w pracy bede siedzial. Przynajmniej para w gwizdek nie pojdzie. Na ebayu juz kase z WoW sprzedaja po 30 dolcow za jednego golda...Ten betakit to sie konczy wipem postaci.


Posty: 48
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:26 
Cytuj  
bleh.. nie ladnie tak kasowac konta po 3 latach nieuzywania ;) no ale nic to... zalozylem sobie nowe..

mam dobre wiesci - wczoraj wyslalem zapytanie do Game (UK) i oto ich odpowiedz:

Cytuj:
Dear Piotr,



Thank you for your email.



I can confirm that we do ship to Poland. Your order would take 3-5 business days and it would cost Ł2.50 for postage and packaging per order.

If you place a pre-order on the game then you will receive a CD which contains a CD key which allows you to download the final beta test allowing you to access the game, and a music soundtrack.



Should you have any further queries please do not hesitate to contact us on 0870 750 2741 and we will be happy to help you.

Regards,



Rosie Douglas

Customer Services Advisor
GAME Stores Group Ltd

A website user has submitted the following preorder query:
User Query:
Hello, I have a question regarding preorder of World of Warcraft standart edition. I'm a resident of Poland. AFAIK you deliver to Central and Eastern Europe (?). I'd like to preorder a copy of WoW but under the condition of recieving final beta key and soundtrack CD. Is that possible? (in details of this offer you write that it's for UK residents only) Summarizing: 1. Can I preorder WoW with delivery to Warsaw, Poland? 2. If yes - will I get it soon after release date (or even on the day of release)? 3. If yes will I obtain CD with auth. key for final beta and game soundtrack? 4. If yes - what is an estimated date of recieving these goodies? Thank you for your quick answer Best regards, Piotr


Adres sklepu to: http://shop.game.net/ViewProduct.aspx?cat=10332&mid=270980

Pozdrowienia Sweng:) i dla reszty tez :)


Posty: 7
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:32 
Cytuj  
czy moglby ktos napisac adresy sklepow ktore sprzedaja preorder z beta kitem ( wersji nie kolekcjonerskiej) oczywiscie jak juz je znajdzie

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:35 
Cytuj  
Dzieki za adres w UK, wlasnie zrobilem tam teraz preorder.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:37 
Cytuj  
echellion napisał(a):
bleh.. nie ladnie tak kasowac konta po 3 latach nieuzywania ;) no ale nic to... zalozylem sobie nowe..

mam dobre wiesci - wczoraj wyslalem zapytanie do Game (UK) i oto ich odpowiedz: [cut]

Pozdrowienia Sweng:) i dla reszty tez :)[/cut]


Dobre wiesci!!! Dzieki, zamawiam u nich i podaje adres do polski.Heh znajomi sie uciesza ze nie beda musieli na poczte biegac ;)

edit;
sluchaj jak skladales zamowienie to policzylo ci za wysylke tego beta kitu?
bo mi wyliczyli tylko 3 funty za wysylke samej gry, a przeciez za friko tego beta boxu nie wysla...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Ostatnio edytowano 25 lis 2004, 11:47 przez Zematis, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 48
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:38 
Cytuj  
kowal - no wlasnie z tym wcale nie jest tak rozowo - przejrzalem wiekszosc stron z oficjalnego infa blizza i warunki:
1. Normalnojezyczna (en, fr, de) strona (zeby cokolwiek dalo sie zrozumiec)
2. Wysylka do Polski
3. Wersja angielska gry
4. Wysylka preorder kitu (beta key i soundtrack cd)
spelnia tylko jedna strona - game.co.uk (aka game.net) :) - info o niej juz zamiescilem

Jesli ktos znajdzie jakas inna firme ktora spelniala by wszystkie te warunki bardzo prosze o namiary na nia:)

-pozdr

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:40 
Cytuj  
olek napisał(a):
Wszyscy tak sie uczepili tego betakitu. Zaczynam sie zastanawiac czy komus nie udostepnic mojego US konta zeby mi ktos postac budowal kiedy w pracy bede siedzial. Przynajmniej para w gwizdek nie pojdzie. Na ebayu juz kase z WoW sprzedaja po 30 dolcow za jednego golda...Ten betakit to sie konczy wipem postaci.

Mój klient z US OB wciąż siedzi na dysku nieruszony. Jeśli masz ochotę to chętnie poexpuję trochę Twoją postacią, bo głównie siedzę sam w domu całymi dniami i się nudzę (na forach WoW). Wiem, że to nie jest fascynujące grać czyjąś postacią, ale zawsze to coś...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:43 
Cytuj  
kurcze ja w OB miałem około 10g :D
czyli 300USD!!!!!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:45 
Cytuj  
No coz, klamka zapadla, lacze sie Mark z toba w bolu oczekiwania ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:47 
Cytuj  
wiesz Xanth ja nie wiem czy oni wczoraj przyjęli to moje zamówienie - generalnie czekam - jak przyślą to będzie, jak nie przyślą to nie będzie.
Problem w tym, że nie dostałem żadnego mail-a z potwierdzeniem. Zaszedłem do chaty, gdzie zaraz zamawiał kolega i od razu dostał mail-a z potwierdzeniem zamówienia.
Inna sprawa, że mam konto na wp.pl i wczoraj maile z godziny 17.00 (wysłałem sam do siebie z innego konta) otrzymałem o godz. 22.00. Może niektóre całkiem przepadły...

kuźwa jak zwykle pod górkę :evil:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:49 
Cytuj  
No ja maila dostalem praktycznie natychmiast. Kasy z karty nie pobrali, bo nie maja za co jeszcze :)
I pozwolilem sobie odpisac na maila z prosba o "gift" i key via email ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:49 
Cytuj  
Hmm zamowilem, ale nie policzylo mi dodatkowych 3 funtow za druga przesylke...

to jak mam to niby rozumiec, wysla nam beta box za friko?!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:51 
Cytuj  
Dzieki echellion, tez wlasnie zlozylem zamowienie.

A co do tego pre-order kitu - to cholera wie, jak bedzie. Mam nadzieje, ze nie beda tacy sprytni, ze dostane moj pre-order kit w jednej przesylce razem z WoW, zeby zaoszczedzic na shippment ;)

Muminus


Posty: 48
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:57 
Cytuj  
hmm raczej nie.. bo wpisala ze do Poland i ile kosztuje przesylka no i ze dostane ten preorder CD.. no chyba ze panienka tylko robi copy, paste z maili klientow machinalnie ;)

szkoda tylko ze nie napisala kiedy dotrze ten preorder CD.. ale pewnie po prostu tego nie wiedziala (tez mam nadzieje ze nie razem z WoWem ;) )

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:58 
Cytuj  
Dzieki echellion na tą informację czekałem. Z bólem, ale zamówiłem zwykłą wersje (chciałem CE).


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 12:00 
Cytuj  
echellion napisał(a):
hmm raczej nie.. bo wpisala ze do Poland i ile kosztuje przesylka no i ze dostane ten preorder CD.. no chyba ze panienka tylko robi copy, paste z maili klientow machinalnie ;)

szkoda tylko ze nie napisala kiedy dotrze ten preorder CD.. ale pewnie po prostu tego nie wiedziala (tez mam nadzieje ze nie razem z WoWem ;) )

Jak nie pobrali od nas pieniedzy za wysylke tego boxa, to nic ne dostaniemy...

edit:
chyba ze cena tego boxa (wraz z wysylka) jest wliczona w cene calego kompletu, w co watpie


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 12:05 
Cytuj  
Albo nas skasują za więcej, niż napisali w zamówieniu...
Ewentualnie napiszą do nas, że nas serdecznie przepraszaja, ale preorder kitu nie będzie...

Sądzę, że sami sprzedawcy na razie nie wiedzą, co z tej radości zrobic, taki balagan Vivendi zrobilo :)

Muminus


Ostatnio edytowano 25 lis 2004, 12:07 przez Muminus, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 12:06 
Cytuj  
Przeczytajcie sobie co jest jak wol napisane w opisie promocji:

Offer aplies to UK residents only.

juz.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 12:07 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Offer aplies to UK residents only.

juz.


O kurcze, czyli nie tylko ja mam pecha ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 12:08 
Cytuj  
To przeczytaj sobie co jak wol napisala do echelliona pracownica tego sklepu...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.