mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 07:20 
Cytuj  
Zgadzam się z poprzednikiem, byłby to b mocny nerf palka.
Praktycznie bezużyteczne shieldy: jeden chronią przez ~1k dmg (lol, co to jest 1k dmg) a divine sprawia, że nie można nic na siebie rzucić (?) - albo mi się wydaje albo divine używało się właśnie po to żeby w 80-90% właśnie siebie leczyć - do ucieczki się przecież nei przyda bo palek przed nikim nie ucieknie. Podoba mi się jedynie idea dodania "sredniego" heala z HoT no i dłuższe buffy. Reszta wygląda jak drzewko pala tworzone przez shamana :)


_________________
Altaya | BF4

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 09:22 
Cytuj  
http://wow.allakhazam.com/db/itemset.html?setid=475
Spójrzcie co blizz zafundował palkom w 1.7 (set z ZG), moja efektywność w leczeniu i blessowaniu na raidach wzrośnie o 500% w tym secie :wink:


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 17:47 
Cytuj  
Proximo_TEC napisał(a):
http://wow.allakhazam.com/db/itemset.html?setid=475
Spójrzcie co blizz zafundował palkom w 1.7 (set z ZG), moja efektywność w leczeniu i blessowaniu na raidach wzrośnie o 500% w tym secie :wink:


GO GO holy light 2.4 sec, teraz na pewno zdaze z leczeniem :] Set nie warty zachodu, ale sama zbroja bardzo ciekawa. Za to w AB za reputacje dostaje sie fajny 3 czesciowy secik co zwieksza critic.

A teraz smiesznie przedstawione, ale prawdziwe!, fakty o paladynie.
Fun Paladin Facts!

learn2play

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 19:10 
Cytuj  
Madas napisał(a):
A teraz smiesznie przedstawione, ale prawdziwe!, fakty o paladynie.
Fun Paladin Facts!

learn2play

Nie dosc ze malo smieszne to i zalosne.Nie ma nic smieszniejszego od ludzi ktorzy tyle energi wkladaja aby upodlic ta klase.GJ zakapleksione nooby


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 19:40 
Cytuj  
ja od tygodni ogladam sobie wasze dyskusje, nie chce mi sie pisac bo wiem swoje chociaz czasami ludzie mi pomagaja. jechanie ciagle na palka robi sie chore i co z tego ze jest taka klasa w pizdu(sorry).Popieram Nileno

Ps. Chcialbym powiedziec ze palem wygrywam wieksza czesc pojedynkow, czyli jak ktos umie grac to jest to dobra klasa

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 19:56 
Cytuj  
Nileno, widac, ze chyba nie grasz paladynem, bo nie zrozumiales zartu. To nie jest kolejny nerf thread, tylko zartobliwe przedstawienie umiejetnosci paladyna, powody dlaczego warto nim zagrac (Why playing a paladin is awesome). Zreszta sam topic zostal zalozony przez paladyna i wiekszosc wypowiedzi nie jest zlosliwych.

Czesto sie mowi learn 2 play your class i po czesci jest to racja. Pal potrzebuje kilku zmiam, ale osoba ktora dobrze zna ta klase moze nim naprawde dobrze grac. Ja sam wrocilem teraz do gry palem i znow mi sprawia to przyjemnosc. Paladyn jako hybryda moze przejac role tanka (osobiscie tankuje wszystko do UBRS, jesli zajdzie taka potrzeba), moze byc glownym leczacym w grupach 5 osobowych, moze tez zadac niezly DPS, choc nigdy nie przegoni dobrego maga, rogue, huntera czy warriora nastawionego na dmg.

W PvP tez radzic sobie moze dobrze, co moga potwierdzic te 2 filmiki:
Halcyon - Paladin pvp - Evolution
Zalgradis Paladin PvP 2

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 21:28 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Nie dosc ze malo smieszne to i zalosne.Nie ma nic smieszniejszego od ludzi ktorzy tyle energi wkladaja aby upodlic ta klase.GJ zakapleksione nooby


Wogóle nie skapowałeś tamtego posta prawda? >.<
Nawet ja z zerową wiedzą o palkach byłem w stanie wydedukować że to jest topic dla tych palków którzy whinują że są underpowered a tak naprawde nie potrafią właściwie korzystać z 50% swoich skilli :]


_________________
Obrazek

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 21:40 
Cytuj  
Mnie dziś próbował gankować szman i mag obaj na 47 lvl. Miałem niezłą zabawę :]


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 22:37 
Cytuj  
ja raz zabiłem 2 gnomy 16lvl - niezła zabawa :]

*

Posty: 54
Dołączył(a): 31.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 06:06 
Cytuj  
ten koles, Zalgradis rzeczywiscie wymiata swoim palkiem. ostatnio chodzi w tym mieczu od Hakkara i loji dupale jak trza. pozatym fajny z niego koles jest, dawno temu jak wyladowalem w Light's Hope Chapel prosto w grupke znudzonych alliancow to uzyl na mnie mind controla i uciekl do jakichs rowow spamujac przy tym na mnie /flee :lol:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 08:49 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Mark24 napisał(a):
ja raz zabiłem 2 gnomy 16lvl - niezła zabawa :]

Fajny jesteś , ken aj tacz ju ?


po prostu nie rozumiem co to za super imba wyczyn zabicie 2 charów 15lvl niżej. Chyba, że grając paladynem to rzeczywiście wyczyn warty wspomnienia :o

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 09:01 
Cytuj  
Mark - niezly post - na poczatku piszesz ze zabiles 2 gnomy a potem sam siebie jedziesz...


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 09:14 
Cytuj  
oj redlum zastanów się, przyszedłem do wątku paladyna i pochwaliłem się "ni z gruszki ni z pietruszki, że zabiłem 2 gnomy na lvl16", chyba że przeczytasz post pięterko wyżej.

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 11:31 
Cytuj  
Jaki super imba wyczyn? Wyluzuj


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 13:23 
Cytuj  
*Goatus napisalem ogolnikowo nie tylko o tym linku ale o wszystkich textach, obrazkach ktore proboja osmieszyc paladinow
*Mark24 wynocha bo zasmiecasz ten topic i prowokujesz innych.


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 19:21 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
*Goatus napisalem ogolnikowo nie tylko o tym linku ale o wszystkich textach, obrazkach ktore proboja osmieszyc paladinow


To dziwne bo mi się wydawało że najpierw zacytowałeś kawałek tekstu z tym linkiem a potem pojechałeś jakie to mało zabawne itd. Wydawać by się mogło że nawet ci się nie chciało tam zajrzeć ;]


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 08:52 
Cytuj  
co za cholera że homoseksualiści się tak ostatnio afiszują na każdym kroku? moda jakaś na odmienne preferencje sexualne?

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 09:06 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
co za cholera że homoseksualiści się tak ostatnio afiszują na każdym kroku? moda jakaś na odmienne preferencje sexualne?

nie wiem Mark spytaj tatusia
Ah nikt tu nie komętuje nowego spella, ja jeszcze nie osiagnolem poziomu odpowiedniego wiec chetnie poslucham jak spisuje sie nowy mlotek :wink:


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 11:15 
Cytuj  
Nie jest tak potężny ja execute warriora ale nie taki miał być bardzo przydatny w duelach i pvp. Maksymalny crit jaki mi sie trafił to 1.3k :D


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 07:03 
Cytuj  
Cytuj:
The developers have reviewed the paladin class concerns summary we sent them and they wanted to convey to you the general approach they will be taking, in respects to the revision paladins will be receiving in 1.9.


The developers will be looking into providing more controllable DPS for the paladin. This is a concern that is brought up by many players and the designers will look to devise methods to give paladins more options in combat and base combat damage less on "luck"

Blessing Durations have been brought up time and again. Usually it is in the context of raid dungeons, with paladins disappointed in the fact that most blessings do not have a very long duration. Once they have completed buffing the raid party, they must recast all buffs. The developers are quite concerned about making blessings more effective for a raid setting.

A large part of the paladin review should consist of adjusting the Seal/Judgment mechanics. This should touch on a number of points, such as efficiency and the "fun factor"

And, of course, no class revision would be complete without a talent review. They plan on going over these again to provide better balance for the class.

The developers will go over the class concerns summary and will possibly incorporate the suggestions as the game mechanics or time permits. Not all of the suggestions are viable, however they took interest to some of them.

In case you have not read the Paladin class concerns summary that we sent to the developers, you can read it here


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.