mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 10:41 
Cytuj  
Kto jest najlepszym partnerem dla frost maga oprocz rogue? lock, frost mag czy disc priest?

edit. chodzi mi o areny 2v2 :)


_________________
Emenems

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 10:51 
Cytuj  
Ja osobiscie gram z dk. Tylko ze w tym setupie nie dojedziesz na 2.3k ani nic kolo tego :)
DK sam w sobie jest ciezki do zajebania. Frost mag tez ma dosc duza przezywalnosc. Synergia jest w sumie dobra, bo deatchgrip na target i pakujesz shatery +2x silence + ghoul stun i generalnie zazwyczaj cos ginie.

Wszedobylskie chains of ice i desecration powoduja ze totw masz non stop na targecie.

Jak masz jakiegos dobrze ubranego i skilowego locka, to wyprobojcie sobie lock / mage. CC jest wyjebiscie duze, a dmg dosc mocno okrutny.
W sumie w 1-2 gcd jestescie w stanie rozpierdolic kazdego. Moj palkarz z kilkoma hotami od prista zdechl w ciagu gcd ( jak cleansowalem sie ). Nawet bombla nie odpalilem ( wiem - fail :> ) Conflagraty po 7k followed by shatter i gg :)

Priest mage jest chyba najtrudniejszy do opanowania. I gry moga trwac naprawde ddlugo. Ciagle resety / picie. Nie wiem czy by mi sie chcialo.

Up to you :)

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 16:47 
Cytuj  
Jak dla mnie to najłatwiej z lockiem. Imba dmg i cc. Taktyka na taki team na arenajunkies.com jest wiec gogo :) . Inna opcja poza ww. to z retri palkiem, ale nie wiem jak to będzie w s7. Póki co na moim serwie jest taki team z ok 2150 ratingiem. Bardzo wkurzający są :) , ciągłe resety walki, podpijanie etc. a za filar ja napewno nie będę za nimi biegł, bo bym już nie wyszedł :D .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 17:00 
Cytuj  
Ja mam teraz 2360 z priestem w eu cyclone, jest spoko bo sie ma wszystko pod kontrola, jednak zylka peka jak sie spotyka dk ktoremu styka spamowanie coi zeby nas zblokowac.

Ziolo musze ci powiedziec ze gry priest/mag teraz nie wygladaja jak w tbc. Nie wiele jest teamow z ktorymi da sie resetowac (chyba ze rzeczywiscie na to pozwola), zwykle wygrywamy odpowiednim burstem polaczonym z cc.
Gdy w tbc plakalo sie na kazdego druida to teraz wlasciwie, wiekszosc druidow sie sklada.
CC na dpsie, a na healerze fear poza los z full dispelem -> deep freez -> silence i giegie, zwykle ida trinkety i przy resecie DR nastepna proba konczaca sie killem. Podstawa jest zebysmy oboje jednoczesnie nukeowali i zeby drugi koles nam nie namieszal.
Wydaje mi sie ze z lockiem sie trudniej gra, no a z rogalem najprosciej.

edit: a z dk to wogole jest przejebanie :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 18:44 
Cytuj  
No, to w sumie niezly rating jak na cyclone. My tez cyclone, i tak obijamy sie ciagle o te 2k ale jakos nigdy nie mozemy sie przebic duzo ponad to.

Priest rogue teamy nas doslownie niszcza. Samo zajebanie priest jest juz kurewsko uciazliwe. Nie wiem jak te male wsze tak sie daja healowac :>

Tak czy owak, my wiecej for fun gramy, ale jak bog da to sie wespniemy po szoldery.
Ps. Masz w chuj spl powera :>

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 20:44 
Cytuj  
No jakos 2 miechy temu skonczylem z pakowaniem full hejst i jest lepiej bo zyskalem mnostwo sp, te 400 haste styka.
Potrzebuje trinket z hc ulduar ale nie raiduje:(

*

Posty: 105
Dołączył(a): 27.01.2008
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 00:27 
Cytuj  
gief ur belt

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 07:48 
Cytuj  
Gildia w ktorej jestem bedzie miala przerwe wakacyjna w rajdowaniu, wiec beda sobie jakies random runy uskuteczniac. Jak tylko uda mi sie polozyc lape na trinkecie, smierc bedzie zagladala alianta w dupe jeszcze bardziej czesto :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Stormscale&n=ziolo
A tutaj moje malenstwo :>

Edit: Spoko chest do craftu bedzie. 3 sockety + w chuj haste. Podejrzewam ze nowy must - have dla maga.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 02:00 
Cytuj  
#superXtra
powiedz mi co robicie vs inne RMP
Gdzie lecą twoje CS'y/DF/Sheepy.

Szukam jakiś rozwiązań bo w moim teamie nie radzimy sobie z kompletnie mirrorami, obecnie 1900-2000. Często mam wrażenie ze walczę z drugim magiem, w ogóle to za dużo się dzieje w tych grach, rmp posiada tak niesamowity burst + cc, ze chyba każdy target może paść jako pierwszy.


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL


Ostatnio edytowano 25 cze 2009, 02:02 przez kalii, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 02:01 
Cytuj  
double post


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 05:48 
Cytuj  
Ciezko powiedziec bo tez do niedawna przegrywalismy wiekszosc mirrorow.
Taktyka od goscia, ktory niby nie przegrywa z mirrorami i ma rank1 w niepamietam jakiej bg: sap na magu, heavy rozpoczecie na priescie i jak tylko rogal sie pojawi spam sheep i blind na niego. Chodzi o to zeby poszlo pain supresion na priescie i zeby rogal zuzyl trinket, wtedy sie robi switcha na rogala i sie go gibuje, chyba z priest do tej pory zginie. Deep freez idzie na rogala (dodatkowy stun uniemozliwi mu odpalenie cd), cs sie zostawia na magowe frostbolty gdy nasz rog jest in danger:P
Zwykel na starcie sie spamuje sheepa na byle co zeby mag zuzyl csa wiec na to sie tez nie daj zlapac. Gdy mag zuzyje csa wczesniej, mozna probowac go zabic lub wymusic iceblocka garote - vanish + shatter.
Grajac tak znacznie sie poprawilo, wkrotce 2200. Aha priest musi pomoc z nukiem bo jest szansa na insta kile.

Jak to z rmp duzo sie moze zdarzyc i trzeba reagowac, niby zagralismy 250+ gier a ciagle zostaje duzo do nauki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 09:07 
Cytuj  
Ja latam rmp na 2350~ w nowej, jakże pro battlegrupie o dźwięcznej nazwie Cataclysme. O ile moge dorzucić swoje 3 grosze, to u nas, gdy gramy przeciw mirrorom sprawa wygląda tak :

Jeżeli priest jest słaby ( ponizej 24k hp ) i nie jest dwarfem, to siadamy na niego. Sapuje maga ( o ile jest to możliwe, bo często daja niewidzialnosc ), po czym nasz pri zarzuca na ich kapłana doty, i dispeluje...Mag szykuje sie na shatera, ja wchodze cheapshotem, daje tricks of the trade, rzucam muti, evisa i vanishuje. Zazwyczaj wchodzi shater i priest ma jakies no nie wiem, 35-45% hp. Często w tedy odpala PS, lub pod koniec shatera, ale to tak mu nic nie daje. Czekamy dosłownie chwile, po czym przeprowadzamy drugi atack i generalnie priest powinien paść.

Jeżeli jednak, priest jest w miare dobrze ubrany ( 25k hp + ) to robimy technike, którą po krótce opowiedział SuperXtra.


Naprawdę cięzko powiedzieć. RMP to tak dziwnie złożony setup, że zbyt wiele jest techniq, by móc je opisać. Wszystko zależy od tego, co się w danej chwili dzieje. Ale w/g mnie, najważniejsza jest szybkośc. Byście to WY zatakowali pierwsi, i pierwsi przycisneli ich do muru. I ważna jest też trzeźwość umysłu. Bo gdy idzie coś nie ta, to nie należy się poddawać, tylko musicie coś wymyślieć, co jest z resztą oczywiste.

Pozdrawiam!


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

*

Posty: 105
Dołączył(a): 27.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 13:40 
Cytuj  
moje rmp [2230 bylo narazie nizej] stosuje troche inna taktyke poniewaz moj gear jest very low i nie mamy bursta.

Sap maga full dispell go i start na niego z shatter + rogal na niego wskakuje. Gdy pojawia sie rogal a mag nie jest na low hp to switch na niego. CS'a zachowuje na maga FB cast [jesli idzie na rogala] lub poly[ jesli idzie na pri]. Jako ze burstu nie mamy w zwiazku z moim gearem to CC idzie na pri na przemian z magiem. aha mage armor to prio w mirrorach ;P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 08:52 
Cytuj  
Ciekawe jak bedzie sie gralo casterem po zmianach z resi. Juz teraz generalnie dmg moim zdaniem nie ejst wysoki.
Jak na cos co sie castuje 2.2sec jebniecie za 2.6-3k to zadna rewelacja.
No a jesli teraz dodatkowo resilence ma pobnizac dmg done, to juz teraz mam obawy.

*

Posty: 105
Dołączył(a): 27.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 11:52 
Cytuj  
zeby areny nie trwaly zbyt dlugo blizzard mysli nad wprowadzeniem czegos takiego - twoj resi obniza heal na tobie o tyle samo co redukuje dmg otrzymywany.. nie glupie nie powiem :)

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 12:35 
Cytuj  
Napisali tylko ze mieli taka idee, ale ona jest glupia, bo by to oznaczalo ze warto zastanowic sie nad gearem bez resi. Co to za biznes obrywac za mniej(+1) i zgarniac mniej heala(-1) majac mniejszy dmg(-1) , jak mozna obrywac za wiecej(-1), dostawc wiecej heala(+1) i miec wiekszy dmg(+1).

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 13:46 
Cytuj  
Podoba sie minimortal ;)?

*

Posty: 105
Dołączył(a): 27.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 17:09 
Cytuj  
jesli sie nie stackuje to nie ;( minimortal bylby super do 2v2s-no more rog req, ale kto bedzie grac 2v2s w nast sezonie ;(

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 21:21 
Cytuj  
Wszyscy majacy 2v2 wczesniej do momentu zrobienia ratingu na ostatni item ktory mozna stamtad dostac i wtedy bracket deaded
edit: + po achievement i jako rozgrzewkowy skirmish

Co do ostatnich zmian to -jezeli- przejda, moze to utworzyc fajne nowe setupy ktore zniosa na drugi plan cleavey z rmp ;p Ale po rozwaleniu 2v2 to nie wiem czy jeszcze w to bede gral.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 23:53 
Cytuj  
Druid będzie mógł shapeshiftnac się aby usunąć mortala, bo to chyba nie będzie oddzielny debuff, a połączony z chill efektem. Ogólnie to bardzo kiepski pomysł aby dać magom synergie z innymi klasami poza rogue w 2/2.

Widzieliście nerf CoC?


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.