mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 14:14 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):

Kod:
Place a frost trap that freezes the first enemy that approaches, preventing all action for up to 10 sec


Taki przeciwnik jest unieruchomiony calkowicie, nie moze zrobic nic, czy to blink czy wypic miksturke. A hunter moze w tym czasie sie uleczyc. Tylko zeby postawic cos takiego podczas pvp musisz miec czas na odskok i postawienie trapa. A do tego przydaje sie unieruchomienie czyli punkty zainwestowane w survival.



pozdrawiam


tyle że to chyba widać jak w trakcie walki stawiasz (hunter się schyla) więc lepiej robić to przed walką

hmm musze przetestować czy moge się z tego wyblinkować

Pozdrawiam

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 14:40 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
tyle że to chyba widać jak w trakcie walki stawiasz (hunter się schyla) więc lepiej robić to przed walką

hmm musze przetestować czy moge się z tego wyblinkować

Pozdrawiam


Polecam filmik przedstawiony w temacie Warrior ownuje innych (chyba). Tam Warrior 2 razy wpadl w tego trapa. Pozatym, stawiania trapa mozna nie zauwazyc, np kiedy stawia sie go podczas biegu schylenie jest prawie niezauwazalne.

pozdrawiam


Ostatnio edytowano 11 mar 2005, 14:41 przez Logain Darkthorn, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 14:41 
Cytuj  
Hunter w PvP jest do dupy (dobry Hunter z Warem da sobie rade z innymi klasami ma minimalne szanse), krotko zwiezle i na temat !
Natomiast w raidach TvT jest zaj%&&$* :)
Aby nie byc goloslowny mam Huntera juz prawie na 50lvl i wiem co pisze, a ostatnio nawet widzialem jak Ferdek przy mnie spizgal Huntera 60lvl w ulamku sekundu, no comments :)

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 14:48 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Hunter w PvP jest do dupy (dobry Hunter z Warem da sobie rade z innymi klasami ma minimalne szanse), krotko zwiezle i na temat !
Natomiast w raidach TvT jest zaj%&&$*


No coz... to kwestia chyba tylko tego jak kto gra, jaka stosuje strategie i od umiejetnosci gry. Nie wiem jaka klasa gra Ferdek, ale np wiem ze duzo rogue ma problemy z hunterami, dla odmiany ja nie znalazlem jeszcze sposobu na rogue. Ja nie gram zbyt duzo pvp (niestety frame rate spada mi drastycznie podczas takiej walki) ale wiem ze np z priestem o podobnym poziomie sobie radze bez wiekszych problemow jesli tylko framrate bedzie >7fps ;) . Co prawda fear jest masakrycznie wk...wiajacy, ale jesli sie uda przezyc pierwszy raz (a najczesciej sie udaje jesli priest nie ma wsparcia w postaci tanka) to potem szansa na to ze priestowi uda sie rzucic fear po raz drugi (a tym bardziej trzeci) tak zeby 'wszedl' maleje

Ale ogolnie masz racje, hunter jest postacia bardzo dobra solo w PvE ale glownie jest to jednostka wsparcia.

pozdrawiam

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 15:25 
Cytuj  
Nie to zebym sie nie zgadzal, w koncu napisalem ze ma szanse wygrac z kazdym, minimalne ale zawsze jakies tam ma. Co do wygrania, to wszystko zalezy w jakich okolicznosciach i z jakim graczem masz doczynienia. Gimpowaty player bedzie mial problem z kazdym (mam na mysli podobne lvlele) wszystko to tylko wykorzystanie umiejnosci, mozna przegrac grajac nawet najlepsza klasa.
Sa tez klasy, ktore w solo PvP po prostu maja mala szanse na wygrana, natomiast w grupe sa niesamowite, tu takim przykladem jest wlasnie Hunter :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 17:35 
Cytuj  
Logain ... 3 miesiace temu nie wiedzialem jak grac. Ale teraz wiem i opieram sie na doswiadczeniach innych hunterow ktorych znam kilku atm. Dlatego przestan oceniac czy ktos potrafi grac czy nie opierajac sie na wlasnej wyobrazni. Survival jest nikt nie wie po co a pakowanie punktow tam jest totalna pomylka. To wiem z wlasnych doswiadczen jak i z tego co mowia inni. A jesli wychodzisz z zalozenia ze nalezy miec Survival zeby w melee miec wieksze szanse to raczej oznacza ze ty masz male pojecie o hunterze skoro dopuszczasz przeciwnika na tak maly dystans do siebie.

Co do 1vs1 pvp... Bardzo ciezko jest wygrac np. z szamanem ale z reszta klas mozna i nie jest rzecz niemozliwa. Trzeba tylko wiedziec jak.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 21:16 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Dlatego przestan oceniac czy ktos potrafi grac czy nie opierajac sie na wlasnej wyobrazni.


Gdzie napisalem ze nie umiesz grac? To ze napisalem ze moze nie wiesz jak uzywac IWC odebrales jako obraze i wywnioskowales z tego ze twierdze ze nie umiesz grac? Zacznij czytac ze zrozumieniem a nie od razu sie rzucasz. Uzywasz innych talentow i ci to pasuje, nie uzywasz survival wiec pewnie nie wiesz jak opracowac taktyke je wykorzystujace, za to wykorzystujesz inne. Kazdy uzywa tego co mu pasuje i jak mu pasuje wiec nie widze w tym nic dziwnego. Luzuj

Ja tam zainwestowalem pare pt w survival , wykorzystuje je wydaje mi sie ze z niezlym skutkiem (co prawda rzadko mam sposobnosc je sprawdzic w pvp bo najczesciej widze slideshow i moge juz tylko release spirit)


Mendol napisał(a):
Survival jest nikt nie wie po co a pakowanie punktow tam jest totalna pomylka. To wiem z wlasnych doswiadczen jak i z tego co mowia inni.



Wiesz, to zaden argument, bo jak juz powiedzialem kazdy gra tak jak mu wygodniej. Ja np znam ludzi ktorzy uwazajaz ze pakowanie w Beast Mastery jest totalna pomylka.

Mendol napisał(a):
A jesli wychodzisz z zalozenia ze nalezy miec Survival zeby w melee miec wieksze szanse to raczej oznacza ze ty masz male pojecie o hunterze skoro dopuszczasz przeciwnika na tak maly dystans do siebie.



No soory, ale nie da sie uniknac sytuacji w ktorej ktos doprowadzi do walki w zwarciu. Mob ktory sie resnal zaraz za plecami, rogue ktory cie podszedl na stealth, mag ktory sie blinknal, albo po prostu pech. I wtedy juz hunter ktory nastawil sie stricte na walke dystansowa juz lezy i kwiczy.

Pozatym, przeczytaj uwaznie co napisalem. Ja nie mowie o zwiekszeniu szans w melee, a o MOZLIWOSCI SZYBKIEGO WYRWANIA SIE KIEDY DO WALKI MELEE DOJDZIE. I tak wlasnie mam zamiar konstruowac Talents Tree.

Zeby nie byc goloslownym wklejam tu punkty ktore planuje wrzucic w survival:

Kod:
Survival Talents (25 points)

# Precision - 5/5 points
Increases your chance to hit with melee weapons by 5%.

# Entrapment - 5/5 points
Gives your Immolation Trap, Frost Trap, and Explosive Trap a 25% chance to entrap the target, preventing them from moving for 5 seconds.

# Improved Wing Clip - 5/5 points
Gives your Wing Clip ability a 20% chance to immobilize the target for 5 seconds.

# Deterrence - 1/1 point
When activated, increases your Dodge and Parry chance by 25% for 10 seconds.

# Deflection - 5/5 points
Increases your Parry chance by 5%.

# Counterattack - 1/1 point
A strike that becomes active after parrying an opponent's attack. This attack deals 40 damage and immobilizes the target for 5 seconds. Counterattack cannot be blocked, dodged, or parried.


Praktycznie wszystkie pt tu zainwestowane daja mozliwosc zfreezowania przeciwnika zeby dac mi czas na odskok i zaczecie walki dystansowej (pomijam precision w ktore trzeba wpakowac pt, deterrence i deflection ktore nie daja szansy zfreezowania same w sobie ale zwiekszaja szanse uzycia counterattack ktore juz pozwala zatrzymac przeciwnika w miejscu)



pozdrawiam

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2005, 08:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Co do 1vs1 pvp... Bardzo ciezko jest wygrac np. z szamanem ale z reszta klas mozna i nie jest rzecz niemozliwa. Trzeba tylko wiedziec jak.


No faktycznie jeszcze nie miałem problemów żeby utłuc huntera na swoim lvl i nawet dwa lvl wyżej. Gorzej jak było ich trzech 2-3 lvl niżej ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2005, 11:27 
Cytuj  
Ja nie mialem problemow z cala reszta Sweng ;-p
Log czy jak ci tam to raczej ty zacznij czytac i patrzec co inni robia. Wiedza na temat klasy nie opiera sie tylko i wylacznie na wlasnych doswiadczeniach :-) I wing clip to jeden z podstawowych skilli ktorych sie uzywa. I co z tego ze mob ci sie spawnie na plecach czy mag blinknie? WC, FD, trap, itd itd itd.
Idz sie poducz jeszcze troche :-)
Z rougiem masz racje jest trudno chyba ze masz Free Action Potion. Wtedy zycie nabiera sensu! :-)

Btw. z takim build up'em *(25 pkt w survival raczej nie jestes dobry w ranged) Ale kazdy gra jak lubi i mu sie podoba :-)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2005, 11:43 
Cytuj  
Poprawka: dwóch hunterów wystarczy na jednego shamana, o ile jeden z nich nie spanikuje ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2005, 12:02 
Cytuj  
Po pierwsze witam (pierwszy post na forum)

Co do huntera.
Na poczatku mialem obawy...czy hunterem zdzialam cokolwiek..
Ale z dnia na dzien coraz lepiej jest.

A dzisiaj rano juz wogole bylo cool...polozylem rouge na 41 ,majac 37 lvl.
Wiec albo zastosowalem dobra taktyke albo rouge nie bardzo umial grac.

Dostalem sapa w plecy ...ale rouge zamiast zajac sie petem , zaczal okladac mnie ...wiec automatycznie z sapa wyszedlem.
Po tej szybkiej akcji wcielo mi 1/4 hp.

Dostal WC i dystansik. Zanim zdazylem marka poslac tej juz probowal sie ukryc (nie wiem jakim cudem jak pet go lal..ale nie wazne), wiec poszla flara, mark, CS, w miedzyczasie FT...i seria.
Rouge bardzo pieknie sie wpakowal w FT a do tego czasu dostal ponownie CS. A pet go caly czas okladal (1.2 speeda robi swoje :> ).
Rouge podszedl i zaczal mnie lac...wiec znowu WC...i od nowa.
W koncu padl. Ja na oparach HP ale jednak calo..., pet tez caly.

Ignorowanie peta moze byc wielkim bledem. to naprawde dobra przeszkadzajka...a zwlaszcza jak wali co sekunde :-)

Na tym przykladzie moge powiedziec ze jezeli naucze sie grac i zrobie jakies przemyslane tree to hunterem podzialam.

Ja stawiam na dystans i survival. Beast mastery sobie odpuscilem...za male bonusy sa...szkoda punktow IMO.

Czytalem wczesniej ze hunter moze miec problemy z kilkoma klasami ...np. palladyn. Jeszcze nie mialem okazji walczyc z palkiem...ale gdzies czytalem ze mozna napsuc krwi klasom postaci opartym o mane ...czyli tez palladyn. Wystarczy zapodac wysysanie many i te klasy moga miec problemy (mag bez many to martwy mag...pal juz mniej..ale zawsze :-) )

Czytalem tez odnosnie broni dla huntera.
Na kilku forach czytalem ze wielu poleca bron 2h. Ja sam narazie latam z polearm..ale na przyszlosc na bank zmienie.
Jezeli hunter postawiony jest bardiej na dystans..to raczej wazniejsza bedzie dla niego predkosc niz dps. Bo bezpieczniej dla huntera jest wsadzic WC w ciagu 1.7s niz np. 2.7 albo 3.1. Sa to ulamki..ale to wlasnie one moga ocalic tylek huntera.

pozdrawiam

OT ON
swietne forum...jakim cudem jestem tu dopiero teraz :-)
OT OFF

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2005, 12:11 
Cytuj  
opor napisał(a):
Zanim zdazylem marka poslac tej juz probowal sie ukryc (nie wiem jakim cudem jak pet go lal..ale nie wazne)

To jest dobre. Pet "widzi" ukrytego rogue.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2005, 12:47 
Cytuj  
2h - ranged
dual wield - melee
dziala ok :-)

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2005, 12:55 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
I wing clip to jeden z podstawowych skilli ktorych sie uzywa. I co z tego ze mob ci sie spawnie na plecach czy mag blinknie? WC, FD, trap, itd itd itd.
Idz sie poducz jeszcze troche :-)


Chyba sie mocno niezrozumielismy :) Bo mnie sie wydawalo ze mowiles ze wing clip jest bezuzyteczny ;) Zgadzam sie, taka taktyka jest bardzo dobra, ale dodatkowo, jak mam 20% szansy ze wc zfreezuje przeciwnika to jest dodatkowy bonus. Tzn, ja jeszcze w takiej sytuacji kontrolnie daje raptor stikea przed wc :) A ucze sie caly czas :P

A, jeszcze jedna rzecz dotyczaca wing clip. Ostatnio sprawdzalem co daje wing clip na wyzszych poziomach i albo mam jakies schizy, albo wyzszy poziom zadaje wiecej obrazen, ale za to redukcja speeda przeciwnika spada o 5% za kazdy wyzszy poziom. WTF??

Ja uzywam sworda 2h i luku. BTW luki w WoW strasznie ssa jesli chodzi o bonusy. Luki z jakimikolwiek bonusami zaczynaja sie od 36lvl, co wg mnie jest jakas porazka. No i to ze nie ma zadnego bowcrafta albo czegos w tym stylu tez strasznie posysa. Generalnie mam wrazenie ze Blizz potraktowal luki troche na odwal sie.

pozdrawiam


Ostatnio edytowano 12 mar 2005, 13:00 przez Logain Darkthorn, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 29
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2005, 12:57 
Cytuj  
Ja mam pytanko dla bardziej obeznanych z gra hunterem.
Doczytalem sie ze dla huntera lepsza profesja od leatherworking jest engineering. Mam w zwiazku z tym pytanie czy sensowna jest zmiana z leatherworking na engineering na 37lvl, da sie w sensownym czasie podgonic engineering tak zeby byl uzyteczny? (niektorzy tez doradzaja przejscie na giwery i zostawienie luku), czy tez lepiej budowac chara od nowa ?


_________________
Obrazek


Posty: 26
Dołączył(a): 16.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2005, 13:25 
Cytuj  
Pewnie ze warto Przemko, zadnego nowego chara, ja zrobilem podobnie i jestem zadowolony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2005, 14:33 
Cytuj  
zalezy
najlepszy range sprzet dropuje sie w MC (bow)i przebija wszystkie givery.
a tak naprawde uzywaj tego co lubisz bo te pare dps'ow mozna przezyc.
przechodzenie NIE ma sensu. na engi nie zarobisz za duzo a bullets mozesz kupowac w ah.
w mojej gildii jest paru hunterow i polowa uzywa gun'ow polowa bow'ow.
xanth glupoty gadasz z tym net-o. dziala tak bez sensu ze nikt go nie uzywa.
bo czesciej rootuje i uzytkownika i cel niz tak jak powinien. ja swoj sprzedalem.
btw. z przykroscia stwierdzam ze crit build up jest o wiele lepszy od agi :-/
smutne ale prawdziwe, wiec polecam robic all questy ktore daja wam itemy z bonusem do crit.

2h uzywam ze wzgledu na lepsze bonusy do stam i agi.
a jak juz dochodzi do melee to switchuje na dual ze wzgledu na szybkosc.
ot wsio wiecej mi sie nie chce po pijaku pisac :-)

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2005, 15:08 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ot wsio wiecej mi sie nie chce po pijaku pisac :-)


Sobota, godz 13:33 :lol:
Klasyka... :]

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2005, 15:32 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
I co z tego ze mob ci sie spawnie na plecach czy mag blinknie? WC, FD, trap, itd itd itd.


hehe gwarantuje ci że każdy inteligętny mag zaraz po :blink: do ciebie użyje frost nove i wyjdzie z twojego zasiegu mele. Zanim frost nowa odpuści to ty conajmniej 1/3 hp nie będziesz miał ;p

Pozdrawiam

Jeszcze raz podkreślam że moim zdaniem hunter jest bardzo dobry w pvp tyle że na dystans :) dlatego każdy rozsądny hunter ma partnera z ktorym w party chodzi który go wspiera itp itd.

Duel mag hunter jest bardzo dobry w pvp moim zdaniem bo mag w razie kłopotów huntera może się zblinkować w pobliże partnera i frost nova potem odskok i wtedy zarówno mag jaki i hunter mają chwilkę na złapanie dystansu.

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2005, 22:55 
Cytuj  
no pamietaj o tym ze mam peta :-) a 1.2 speed niby nic a jednak cos daje, poza tym viper sting, conc shot itd itd. tak naprawde do konca nigdy nie da sie przewidziec. chodzi mi tylko o to zeby przelamac stereotyp ze hunter jest do dupy :-) mnie raz w TM rozwalil mag+warlock (obaj lvl 60) po czym po 5min gryzli ziemie bo weszlo mi 5 critow pod rzad :-) i mogli sobie pomachac ogonkami :-) czy co tam maja do machania :-)
a tak naprawde hunter powah mozna docenic dopiero w mass pvp albo MC :-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.