mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 40
Dołączył(a): 16.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 16:43 
Cytuj  
tak tak tak ale ja dałem jeszcze do shadow reacha. 2/5 w mind blast i 3/3 shadow reach ^^ Se dokładnie obliczyłem. a pozatym wolałem dac w iproved inner fire niz w Spirit Tapa. Wg ten build jest idealny. Czekam tylko na wasze komentarze i porady.


_________________
Shadow Priest --- > Burning Legion

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 16:48 
Cytuj  
Tyle, ze wyobraz sobie sytuacje w walce ...fear...dot...mb...mind flay przeciwnik atakuje reszta sil lub ucieka... a ty czekasz 1.5s na koniec cooldowny mb...
To samo w PvE, z min cooldown do MB jestem w polowie casta gdy dobiega do mnie mob po mind flay

Porownaj to z bonusem do inner fire. Dla typowego rogue, czy innego stworka, taka roznica w def nic nie znaczy

PS. Jak wyglada priest w shadow form gdy chce uzywac zabawek z engi? pamietam, ze nie moglem w form uzyc jakis bomb i zabawek jakie dostalem z questow.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 40
Dołączył(a): 16.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 16:52 
Cytuj  
kk spox właśnie poprawiłem go. Postanowiłem dac 4/5 w Mind Blast w Inner Fire nie dawac a reszte dac w Spirit Tap. :D


_________________
Shadow Priest --- > Burning Legion

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 18:32 
Cytuj  
wole juz improved mana burn niz iner fire :P potem 10% tansze instant casty tez do mnie nie przemawiaja bo jak jestes w grupie to paina i plagi to az tak czesto sie nie uzywa dispel jakos tez sporadycznie bo przewaznie to poisony leca anie magic i desase tylko sie leczy kumpli a jak sie walczy 1/1 to i tak sie niszczy przeciwnika wiec raczej barziej wole 5 wladowac w wand specj i znalezc dobra rozczke z shadow damage ;) a w ogole ten shadow form jest dziwny niby zajebisty a tak naprawde jak go uzywam to sporadycznie bo jak sie wladuje na moby +3 lvl wieksze odemnie to i tak musze go wylaczyc zeby sie leczyc bo sam vampiric nie pomaga wiec chyba w niedlugo zmiane talntow robie i tego w ogole nie biore :]

o kurde po przeczytaniu tego sam nie wiem o co mi chodzi :DDD ale nie chce mi sie zmieniac :D

spiryt tap jest ok jak chodzisz samemu jak w grupie to jest bezuzyteczny


_________________
ooo znowu w to gram...


Ostatnio edytowano 27 mar 2005, 17:05 przez Nikon, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 21:53 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
wole juz improved mana burn niz iner fire :P potem 10% tansze instant casty tez do mnie nie przemawiaja bo jak jestes w grupie to paina i plagi to az tak czesto sie nie uzywa dispel jakos tez sporadycznie bo przewaznie to poisony leca anie magic i desase tylko sie leczy kumpli a jak sie walczy 1/1 to i tak sie niszczy przeciwnika wiec raczej barziej wole 5 wladowac w wand specj i znalezc dobra rozczke z shadow damage ;) a w ogole ten shadow form jest dziwny niby zajebisty a tak naprawde jak go uzywam to sporadycznie bo jak sie wladuje na moby +3 lvl wieksze odemnie to i tak musze go wylaczyc zeby sie leczyc bo sam vampiric nie pomaga wiec chyba w niedlugo zmiane talntow robie i tego w ogole nie biore :]

o kurde po przeczytaniu tego sam nie wiem o co mi chodzi :DDD ale nie chce mi sie zmieniac :D


co do improved mana burn i inner fire to masz racje

ale tracic taleny na + dla rozdzki? - toz to marnotractwo - u mnie to wyglada tak: jak ktos ma wyzszy level odemnie (nawet o jeden ) to za kazdym razem lapie resista - no moze nie za kazdym razem ale jest to jakies 95% resistow) - wiec dla mnie rozdzka jest bezuzyteczna - czasami bije ja mniejsze moby

no i jeszcze shadowform i moby 3 levele wieksze - jakos bije takich bez problemu - shield w zupelnosci wystarczy - czasami (ale to bardzo zadko) mam problem jak 3-4 czary pod rzad nie wejda (resist) - to pozostaje tylko ucieczka


_________________
Obrazek


Posty: 40
Dołączył(a): 16.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 21:56 
Cytuj  
a w spirit tapa warto inwestowac ?


_________________
Shadow Priest --- > Burning Legion

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 22:15 
Cytuj  
Jak lvlujesz i chcesz jak najbardziej zmniejszyc downtime, to oczywiscie.
btw, pisales ze ten build jest idealny, wiec po co cos zmieniac? ; p


_________________
cypis#2942
Obrazek


Posty: 40
Dołączył(a): 16.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 22:27 
Cytuj  
no bo mi nie którzy namotali :P A ty cypis dałes w Spirit Tapa ?


_________________
Shadow Priest --- > Burning Legion

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 10:47 
Cytuj  
biore sie za priesta. juz mam 4 lvl :)

jako 55 lvl wojak bede miał zupełnie przecistawna postac do tego mam wrażenie że jako kochajacy high lvl instances bede miał wreszcie mase roboty i zero kłopotu z teamem.

pociagne sobie shadow, a po 50 przetrenuje sie na heal bota.

ucze sie....


_________________
psn

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 11:20 
Cytuj  
heal boty sux :D shadow na zawsze +1% crit itemy albo i wiecej i jazda pozamiatany kazdy ;) moze jak bg wyjda to 22/8/21 zrobie


_________________
ooo znowu w to gram...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 11:24 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
heal boty sux :D s
stary mam 4 level. jestem mega noob.
wyczaje co sux a co nie później :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 11:32 
Cytuj  
ja mam priesta na 17lvl 8)
ale grał nim kolega ;)

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 20:49 
Cytuj  
nie no healboty sa spoko nawet pozniej trzeba nimi grac bo shadowem ciezko leczyc co prawda jest zabawniej wiecej adrenaliny ;D i wsumie w taki sposob najlepiej critikal itemy albo jakie kto chce zkompletowac a potem znowu zmina na shadow i polowanie na pedrylskie elfy czas zaczac ;D


_________________
ooo znowu w to gram...

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 21:07 
Cytuj  
Ja gram priestem (lvl 46) i gra mi sie fajnie, ale musze powiedziec ze pchanie sie w shadow jest (w moim przypadku) bez sensu. Fakt na pvp raczej wymiatam ;), ale od wymiatania to powinni byc warriorzy i inni :) ja powinienem leczyc. W instansach korzysta sie i tak z leczenia wiec praktycznie wszystkie talenty w bloto.


_________________
Emenems

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 00:36 
Cytuj  
jak do 60 lvl chodzisz z grupa do od samego poczatku mozesz byc helerem ale jak robisz sam questy to do 60 lvl lepiej jechac na shadow bo 90% questow no moze troche mniej jestes w stanie zrobic sam ;) na 60 zamieniamy sie w helera zeby nachapac sie itemow dla siebie potrzebnych a potem polowanie na elfy shadowem jak juz mowilem

a zeby nie bylo jakies 2h temu zmienielm sie na helera 53 lvl nie bylem w stanie za szybko wykonac klupiego qestu w hinterlands gdzie trzeba spalic 3 papiery elfy 46 mnie prawie zabijaly albo musialem je pojedynczo kilowac przez pol minuty prawie wjechalem jako shadow znowu pozamiatane w pare minut cale ich obozowisko lol


_________________
ooo znowu w to gram...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 01:09 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
wole juz improved mana burn niz iner fire :P potem 10% tansze instant casty tez do mnie nie przemawiaja bo jak jestes w grupie to paina i plagi to az tak czesto sie nie uzywa dispel jakos tez sporadycznie bo przewaznie to poisony leca anie magic i desase tylko sie leczy kumpli


-10% to cholernie dużo , undeadzi w plagueland daja przecietnie disease po -100 stata , -50% att speed i inne takie gówna , dispel to podstawa w chociażby Sunken Temple gdzie polimorph jest na porządku dziennym , pozatym zapomniałeś o shield , nie masz szans na wyleczenie efektywne nukujacego maga w instancach od BRD w górę bez shielda , bo nie zdażysz nawet z flash healem , jak 80% mobow w linku zacznie go stukac po 500-600 hp. Ja dla odmiany powiem że mana burn w pve ssie bo moby maja zazwyczaj chore mana pool zwłaszcza casterzy .


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 02:23 
Cytuj  
eh tamten post byl o shadow ;) a jak heler to instant casty sa spoko renew dispel wlasnie itd.

btw polecam isc do sunken temple z 2 magami wariorem i druidem ;D masakra co tam sie dzialo zanim sie rozkrecilem z leczeniem to juz nie mialem po co leczyc bo koniec walki :D


_________________
ooo znowu w to gram...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 08:36 
Cytuj  
pewnie 1 woj, 3 magów i priest to masakra :D


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 11:19 
Cytuj  
czy moglibyście mi polecić moda typu uber priest czy easy priest ? może lepiej jakieś makro.

generalnie chodzi mi o wspomagacz efektywnego leczenia party który nie bedzie ingerował w interface podczas grania alternatywnym wojem.

pozdrawiam


_________________
psn

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 11:41 
Cytuj  
zawsze przed zmiana postatci mozesz pozmieniac aktywne mody w zakladce addons

ja uzywam benecast
chociaz mam zamiar przetestowac Group Buttons


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.