mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 19:49 
Cytuj  
Cytuj:
Czy buildy mają aż tak duże znaczenie?


No niestety, ale talentbuild znacząco determinuje styl twojej gry. Inaczej gra się Destruction a inaczej Afflication (w przypadku warlocków).

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 19:51 
Cytuj  
Build u locka ma duze znaczenie zaleznie od itemow jakie masz ( czy glownie +shadow, czy globalny +dmg ), jaki styl gry preferujesz, czy pvp czy pve. Nie ma najlepszych buildow - sa po prostu buildy nastawione na przezycie, na stable dps, na wysoki burst dps, na grind itp itd.

Jak dopiero zaczynasz gre lockiem, to raczej nie ma co isc w destro - bardziej aff/demo moim zdaniem. Build zalezy od peta z jakim chodzisz - wiadomo, ze jak ktos ma Demo build, to na ogol lata z felem, jak z destro to z reguly z Succubem. Pograsz, zobaczysz, zawsze mozna zrobic respec.

Powodzenia

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 19:55 
Cytuj  
Co znaczy respec.? Znaczy, że można się builda odłuczyć? Jestem nastawiono na dmg-deal, zależy mi więc na dużym dps. i w ogóle, aby być pomocnym w party. Pet ma przede wszystkim sam walczyć, a nie wspomagać mnie. Chyba wybiorę te wymieniowe przeze mnie mnie buildy, bo jakoś ich opis najbardziej mi pasuje :]


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 20:11 
Cytuj  
Re-specc czyli idziesz do class trainera i proszisz go o oduczenie talentów, za to się płaci (najpierw 1g, potem 5 itd.) wtedy od nowa przydzielasz talenty. Do lvlingu najlepszym buildem jest chyba affliction ponieważ liczy się głównie mana i niski down-time.


Posty: 39
Dołączył(a): 15.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 15:13 
Cytuj  
Witam,

Jakie proponujecie drzewka talentów po patchu?? Proponuje temaci samo destruction ew. troszke z innych.

Pozdrawiam czekam na propozycje

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 16:48 
Cytuj  
Ja się pobawiłem troche z felguardem, ale jakoś tak mi to nie pasowało. Jeden banish i leżę. Teraz jestem destru i muszę powiedzieć, że jest baardzo przyjemnie :D przy moim gównianym gearze zabijam dość szybko. Immolate, shadowbolt, conflagrate i shadowburn. Do tego backleashe i nether protection. Teraz przymierzam się do respecca na affli, bo prawde mówiąc, w desru mana znika błyskawicznie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.