mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 13:18 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
a gdzie widzisz kłopot ? wypór nicka czy co ?
od zera trzeba miec Enchanting i wszystkie crap rewardy z q rozwalac i na AH - sweet :]


nick i cash to nie problem poprostu nie wiem czy mi sie bedzie chcialo nim grac :) mam tak dead undead rogue na bloodscalpie na lv12


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 13:20 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
nick i cash to nie problem poprostu nie wiem czy mi sie bedzie chcialo nim grac :) mam tak dead undead rogue na bloodscalpie na lv12
sprawa prosta, jeśli nawstawaisz sie ze chcesz szybko lvlowac do 60 to możesz zwątpić (szczególnie około lvl 40) ale jak grasz bo chcesz pograć nową klasą i nie patrzysz na lvle to gdzie kłopot ?
pewnie za miesiąc bede siedział na AV rogalem :oops:


_________________
psn

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 13:52 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
pewnie za miesiąc bede siedział na AV rogalem :oops:

O priest - ambush - o mag sobei wode pije - ambush - o hunter - cmentarz...

AV dla rogalka jest super - totalna swoboda w działaniu, mnóstwo casterów z połową HP albo siorbiących wodę - tylko że z moich doświadczeń wynika, że alianci zazwyczaj graja w defensywie :P
Ja to się nei mogę doczekać pierwszego WSG drutem :]


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 13:53 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Ja to się nei mogę doczekać pierwszego WSG drutem :]


to nie zapomnij sie ubrac w green whelp armor i wtedy twoja frakcja bedzie cie kochac a przeciwnicy beda whine'owac niestety czas masz tylko do 1.10


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 13:55 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Desh - zobaczysz jak Ci w Deadmines Cruel Barb wyleci jaka bedziesz mial frajde :P
nie wypadnie mi szybko bo:
- 50% ludzi to Rogue
- nie ma wogóle prawie tanków i healerów
- nawet zanim cie przyjmą to sie pytaja czy potrzebujesz ten miecz
- dotychczas szukałem party w sumie około 5 godzin - byłem dwa razy, skończyłem raz i wypadł jakiś cloth
Sam robiłem party kilka razy i nie znalazłem woja i healera

w skrócie z Deadmines jest ciężko :P ale niedługo SFK :wink:
Mi frajde sprawia nawet zielone, bo mam nawet szare :wink:

DM to w ogole pierwsze niebo dla rogali.

Zajebista maska (0 statystyk, ale jak wyglada!)
Set Defias Armor (4 zielone BOE i niebieski chest z Van Cleefa) - pieprzyc ze set badziewny i wiekszosc itemow jest na 13-15 lvl ale jak to wyglada ! :)
Questowy chest z questa na Van Cleefa (Tunic of Westfall bodajze)
Cruel Barb wymieniony wczesniej

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 13:57 
Cytuj  
dodaj jeszcze:
Cape of the Brotherhood
Binds when picked up
Back
21 Armor
+6 Agility
+3 Stamina


chociaz prawdziwy raj to jest w SFK miodzio nozyk i miodzio ring, chociaz po stronie ally jakos nie moge sobie wyobrazic zebrania party nie majac "kumpli" na 60tce


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 14:05 
Cytuj  
Jesli sie nie myle to Palantyni tam robia jakiegos questa klasowego, wiec moze sie udac :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 14:32 
Cytuj  
Cape of Brotherhood .. wiedzialem ze o czyms zapomnialem.

SFK to raczej niebo dla casterow - jesli dobrze kojarze to szmatki z Arugala sa naprawde imba na ten lvl - nozyk to jak zakladam Meteor Shard czy jakos tak.

Shad: Pala maja w stajni w SFK mlotek do wykucia wypasionego questowego mlotka na 20 lvlu - Verigan's Fist sie toto nazywa i spokojnie z tym mozna 10 lvli biegac :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 14:44 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
SFK to raczej niebo dla casterow - jesli dobrze kojarze to szmatki z Arugala sa naprawde imba na ten lvl - nozyk to jak zakladam Meteor Shard czy jakos tak.


nie widziales tego noza w akcji na wsg kiedy rogue z flaga zamiast spieprzac kasuje kazdego kto chce go ubic ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 14:49 
Cytuj  
True .. nie widzialem .. bylem w SFK
1 raz palem w celu questa
1 raz magiem (60) pomagajac friendly palowi w quescie
20 razy magiem (60) z nudow .... a takze zeby zobaczyc miny ludzi w PUGu jak do Stratholme ladowalem sie w ciuchach z Arugala i Emberstone Staffem uparcie twierdzac "no sorry, nic mi lepszego nie polecialo do tej pory" ... priceless .... A jakbym mial zdecydowanie za duzo kasy to bym na Emberstone'a wrzucil +30 spell power ... tylko zeby poczytac raid chat albo party chat ....

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 14:56 
Cytuj  
lol no to zarzuc co za problem to jednarazowy wydatek a jako szmaciarz (cloth user) na naprawy majatku nie wydasz :D


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:12 
Cytuj  
No nie powiedzialbym ... szczegolnie ze loguje sie magiem wlasciwie tylko na rajdy, a jedyna kasa jaka mam to szmal co z bossow w MC i z Onyxii dropuje :P Wiec biorac to pod uwage wychodze wlasciwie na zero :P

(to by bylo cos ... pojsc do Strat w prawie pelnym Arcaniscie (i prosze mi to nie tlumaczyc ze Arcanist jest badziewny - liczy sie wyglad) i z Emberstonem ... :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:15 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
No nie powiedzialbym ... szczegolnie ze loguje sie magiem wlasciwie tylko na rajdy, a jedyna kasa jaka mam to szmal co z bossow w MC i z Onyxii dropuje :P Wiec biorac to pod uwage wychodze wlasciwie na zero :P

(to by bylo cos ... pojsc do Strat w prawie pelnym Arcaniscie (i prosze mi to nie tlumaczyc ze Arcanist jest badziewny - liczy sie wyglad) i z Emberstonem ... :D


....ze spell power ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:22 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
DM to w ogole pierwsze niebo dla rogali.
no no, znalazłem pierwsza porządną farme dla rogala. przekradasz się do Undeadów przed wejsciem do DM (tam gdzie jest fioletowo i robi sie 2 Q) i orzesz tych biernych nieumarłych. jest tam do wypulowania 1 po 1 około 2 19 lvl Elite i z co drugiego cos wypada :wink: nawet expa mam 8)


_________________
psn

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 16:25 
Cytuj  
Cytuj:
Cytat:
Perception - active
Activate to increase stealth detection radius by 10 yards - lasts 20 sec - 3 min cooldown


Cytat:
Diplomacy - passive
10% bonus to faction point gain


Sami ocencie, wedlug mnie granie human rogue mija sie z celem.


Ja miałem ostatnio przygodę z human rogue w jesiennej krainie (Azshara). Byliśmy w dwie osoby, oboje rogue undead. Coraz bardziej zaczęło zgrzytać między nami a jakimś człowiekiem, też rogue. Zrobiło się nerwowo, gdy wszyscy byli poskradani. W końcu on włączył 'Perception', walnął we mnie sap a w kolegę CS i zaczął go młócić. Ledwo co wygraliśmy, pomimo, że kolega miał epicką broń. Niewiele brakowało, a on by nas dwoje rozwalił, tak więc ta percepcja człowiecza przydaje się czasami.
pozdrawiam
at


Posty: 2
Dołączył(a): 6.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 19:39 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
SFK to raczej niebo dla casterow - jesli dobrze kojarze to szmatki z Arugala sa naprawde imba na ten lvl - nozyk to jak zakladam Meteor Shard czy jakos tak.


nie widziales tego noza w akcji na wsg kiedy rogue z flaga zamiast spieprzac kasuje kazdego kto chce go ubic ;-)


ym... ja go mam... no i jest całkiem fajny, ale nie przesadzajmy :| to jakieś niaby musiały być, że on każdego ubijał ;) prawdę mówiąc nie wiedziałem, że nie można nosić dwóch broni rare, wczoraj rozwalamy bossa w sfk, jest meteor shard, ale patrze - co to, nie ma loteryjki dla mnie? :wtf: dopiero potem mi powiedzieli :( a tak marzyłem o ciachaniu dwoma ;)

pytanie mam: jako, żem w wowa od niedawnam gram, to nie bardzo wiem, gdzie mogę dorwać q, aby po nim móc korzystać z trucizn -.-

pozdrawiam
ven™

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 19:55 
Cytuj  
od 20 lvlu i rogue trenra dostajesz q na trucizny
Pozdro :wink:


Posty: 2
Dołączył(a): 6.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 07:04 
Cytuj  
Karoid napisał(a):
od 20 lvlu i rogue trenra dostajesz q na trucizny
Pozdro :wink:


Mam 26lvl i przeoczyłem to chyba, bo teraz mam inne q :/ Jak nazywał się ten q z truciznami? To nie był taki, że dostawało się 10 herbatek, co dają energie? Bo jak tak to go olałem, bo za mało exp dawał :(


Posty: 33
Dołączył(a): 31.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 07:48 
Cytuj  
W alliance , 1sza cześć polega na odnalezienu kobiety w westfall(ukrywa sie między drzewami w stealth)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 09:29 
Cytuj  
Ven napisał(a):
Mam 26lvl i przeoczyłem to chyba, bo teraz mam inne q :/ Jak nazywał się ten q z truciznami? To nie był taki, że dostawało się 10 herbatek, co dają energie? Bo jak tak to go olałem, bo za mało exp dawał :(

To chyba ten sam AFAiR (kiedy to sie go robilo:). W nagrode dostajesz certyfikat zlodzieja i recepturke na thistle tea. Warto zrobic, rogus bez lockpicka to tak jakby pol rogusa.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.