mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 22:41 
Cytuj  
co do hunterow to przegladajac top10 (PvP ranking) servow EU najmniej bylo chyba walsnie hunterow, najwiecej magow, warriorow i co mnie najbardziej zaskoczylo calkiem sporo druidow ! :D

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:02 
Cytuj  
Smiac mi sie chce, rozmawimy o magach, zle dobrz nie istotne, przychodzi ktos i mowi mi ze che nabic posty... Prosze nie oceniaj ludzi przez swoj pryzmat, gdyby zalezalo mi tak bardzo jak tobie na postach, dwno bym je nabil.
@geo Ja nie widzlem jeszce takiego momorpg jak WoW zeby tworcy na sile otymalizowali klasy pod 1v1 (patrz priest druid shaman). Skoro twierdzisz, ze to takie proste, podziel sie z nami w czym mag jest tak przydatny w gupowym pvp, bo moim zdaniem sa klasy ktore zadza sobie w roli range DD duzo lepiej niz on.

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:13 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
w czym mag jest tak przydatny w gupowym pvp, bo moim zdaniem sa klasy ktore zadza sobie w roli range DD duzo lepiej niz on.
Zadaniem maga nie jest jedynie ranged DD (w przciwienstwie do hunter moze tez puszczac czary z bardzo bliska), bardzo wazny i przydatny jest CC (Sheep), Counterspell i wiele innych i jak dla mnie mag jest bardzo przydatny w 5vs5, pewnie mozna go wymienic z pewna strata ale mozna to zrobic rowniez z innymi klasami.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:16 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Skoro twierdzisz, ze to takie proste, podziel sie z nami w czym mag jest tak przydatny w gupowym pvp, bo moim zdaniem sa klasy ktore zadza sobie w roli range DD duzo lepiej niz on.


znowu: w czym druid jest przydatny w grupowym pvp, bo moim zdaniem sa klasy ktore radza sobie w roli healera duzo lepiej niz on. :roll:

powazne argumenty owns.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:21 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
znowu: w czym druid jest przydatny w grupowym pvp, bo moim zdaniem sa klasy ktore radza sobie w roli healera duzo lepiej niz on.

powazne argumenty owns.


za proste WSG... z reszta nawet nie bede sie rozpisywal...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:24 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
@geo Ja nie widzlem jeszce takiego momorpg jak WoW zeby tworcy na sile otymalizowali klasy pod 1v1 (patrz priest druid shaman). Skoro twierdzisz, ze to takie proste, podziel sie z nami w czym mag jest tak przydatny w gupowym pvp, bo moim zdaniem sa klasy ktore zadza sobie w roli range DD duzo lepiej niz on.


Arcane explosion
Frost Nova
Blizzard
Pom Pyro etc etc
Polymorph

Bawiles sie kiedys w grupowe pvp czy tylko tak gadasz zeby gadac? Dobrze uzyty frost spec mage potrafi pol druzyny przeciwnika zatrzymac na dosyc dlugo i jeszcze im mocno zaszkodzic.. zrob to hunterem albo lockiem, GG.

A druid robi wszystko po trochu dostosowujac sie do sytuacji. Malo kto moze wskoczyc miedzy 3 warriorow i biegac z nimi ponad minute zanim posilki przyjda ;]


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:34 
Cytuj  
Nestor napisał(a):

Bawiles sie kiedys w grupowe pvp czy tylko tak gadasz zeby gadac? Dobrze uzyty frost spec mage potrafi pol druzyny przeciwnika zatrzymac na dosyc dlugo i jeszcze im mocno zaszkodzic.. zrob to hunterem albo lockiem, GG.



Czas zycia maga ktory chce zblizyc sie do grupu na odleglosc nowej to cale 4 s bo tyle trwa CS. Mag w AV to free kill podbiego dostaje CS a ja nawet nie zdaze FB zakastowac. Ja uwielbiam zabijac magow i hunterow(ale to z innej przyczyny:)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:39 
Cytuj  
Co tu można powiedziec innego jak L2P ?.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:40 
Cytuj  
jak mag chce sie zblizyc do grupki to raczej pozyje dluzej niz 4 s...co innego jak to zrobi, co nie oznacza ze musi wchodzic w meele i idzie sam!

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:45 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Schirru napisał(a):
@geo Ja nie widzlem jeszce takiego momorpg jak WoW zeby tworcy na sile otymalizowali klasy pod 1v1 (patrz priest druid shaman). Skoro twierdzisz, ze to takie proste, podziel sie z nami w czym mag jest tak przydatny w gupowym pvp, bo moim zdaniem sa klasy ktore zadza sobie w roli range DD duzo lepiej niz on.


Arcane explosion
Frost Nova
Blizzard
Pom Pyro etc etc
Polymorph

Bawiles sie kiedys w grupowe pvp czy tylko tak gadasz zeby gadac? Dobrze uzyty frost spec mage potrafi pol druzyny przeciwnika zatrzymac na dosyc dlugo i jeszcze im mocno zaszkodzic.. zrob to hunterem albo lockiem, GG.

A druid robi wszystko po trochu dostosowujac sie do sytuacji. Malo kto moze wskoczyc miedzy 3 warriorow i biegac z nimi ponad minute zanim posilki przyjda ;]


No a mag moze albo dumpowac mane na kogos albo robic wode. Fun 2 Play? Nie sadze...

I nie rozumiem tej opowiesci o magu spowalniaczu. Niby co ja zdaze zrobic zanim mnie zmiazdza? Nova + IB. yeah, nie wiem czy to wogole pod przeszkadzanie sie kwalifikuje.

Cytuj:
Co tu można powiedziec innego jak L2P ?.

Shaman != Mage. Wyjdz z tego topicu i wez Fabjanka ze soba.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:48 
Cytuj  
Group pvp czyli imo 5vs5 pewnie, jesli cala grupa skupi sie zeby killnac Ciebie to chyba przegraja. zaczni patrzec obiektywnie a nie jako mag-noob ktorego killuja wszystki 5ppl party, bo nei jestes w stanie ich zsolowac.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:54 
Cytuj  
Cytuj:
Shaman != Mage.


Oczywscie ze nie, szamanem uzywa sie wiekszej ilosci skilli,

Cytuj:
Wyjdz z tego topicu


To była prosba czy żądanie ?.

Grałem sporo magiem, widziałem naprawde dobrych magów w akcji na BG ktorzy potrafili przesadzac losy tych pojedynkow.
Zaden whiner mi nie wmowi ze ta klasa jest gimped,

L2P.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 8 lut 2006, 23:54 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:54 
Cytuj  
ikona napisał(a):

No a mag moze albo dumpowac mane na kogos albo robic wode. Fun 2 Play? Nie sadze...

I nie rozumiem tej opowiesci o magu spowalniaczu. Niby co ja zdaze zrobic zanim mnie zmiazdza? Nova + IB. yeah, nie wiem czy to wogole pod przeszkadzanie sie kwalifikuje.



Widziales kiedys zeby snajper rzucal sie z nozem bitewnym i bez kamezelki na grupe terrorystow?

Frost mag na dachu chociazby w WSG rzucajacy blizzard do flagroomu poprostu niszczy obrone przeciwnika, dodaj do tego druida z FAP'em i nawet jakby chcieli to zaden nie wyjdzie. Nie dosc ze slow 50% to czasem jeszcze to gowno procuje co cie zamraza zupelnie.
W av wystarczy siedziec w srodku zergu i rzucac aoe, albo lekko z boczku i solowac tych co sie wysuna do przodu.
Jak dostaniesz priesta na plecy to mozesz wbic sie w srodek oddzialu i spamowac ae poki ktos madry ci silence nie zarzuci.

W PVE mag jest jednym z najwiekszych zrodel DPS i moze robic wode, jest niezastapiony! :)

A popatrz na takiego druida co nie ma dps, a musi sobie radzic tylko samymi sztuczkami i jakos daje rade.

Mag to od zawsze byla klasa typu glass-cannon, strzela jak armata i peka od pierwszego klapsa. Jak juz shad wspomnial, L2P.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:02 
Cytuj  
Mag jest najbardziej krucha postacia w pvp, a nie dostaje nic w zamian oprocz imba dmg.
Ale ten atut to nie jest jakis IWIN button.
Wszystko to wiaze sie z przydlugimi castami itp.

Problem lezy w tym ze mag jest hybryda i robi tak naprawde kilka roznych rzeczy tylko troche gorzej od innych klas i grajac magiem ma sie wrazenie bycia gimpnietym.

Pozatym pvp magiem jest jednostajne i luck-based. Kazda inna postacia zabija sie ciekawiej, no moze oprocz priesta.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:04 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Problem lezy w tym ze mag jest hybryda i robi tak naprawde kilka roznych rzeczy tylko troche gorzej od innych klas i grajac magiem ma sie wrazenie bycia gimpnietym.


ke??? mag jest hybryda????? to ja o czyms nie wiem chyba bo sadzilem ze mag to DD i dostawca wody. hmmm mozesz rozwinac swoja mysl?


edit: twoj sig bardzo wiele o tobie mowi.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 00:09 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 48
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:04 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Problem lezy w tym ze mag jest hybryda


o_O Interesujące.


_________________
+1

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:06 
Cytuj  
nie bede gorszy.

L2P.

ikona napisał(a):
Mag jest najbardziej krucha postacia w pvp, a nie dostaje nic w zamian oprocz imba dmg.
Ale ten atut to nie jest jakis IWIN button.
Wszystko to wiaze sie z przydlugimi castami itp.

Problem lezy w tym ze mag jest hybryda i robi tak naprawde kilka roznych rzeczy tylko troche gorzej od innych klas i grajac magiem ma sie wrazenie bycia gimpnietym.

Pozatym pvp magiem jest jednostajne i luck-based. Kazda inna postacia zabija sie ciekawiej, no moze oprocz priesta.


Lol. najpierw proponuje zagrac kazda kalsa jesli sie za kazda wypowaidasz. "nie dostaje nic w zamian oprocz..." a to dobre "prawie robi wielka roznice" chcialoby sie rzec. i najlepsze MAG JEST HYBRYDA owned, pasuje do siga, gdzie zreszta Cie odsylam. jakich kilak rzeczy robi mag troche gorzej od innych klas? chyba nigdy nie grales gimpnieta klasa...


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 00:10 przez Zemus, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:08 
Cytuj  
L2P

(Gram magiem).


_________________
kek ?

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:11 
Cytuj  
Uwielbiam posty od szmanow z tekstem LTP... Niestety w odroznieniu od nich moj trinket z BWL to kupa zlomu. Fajnie jest jak gra sie postaci ktora nawet jak jej cos jest zbyteczne dostaje to...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:11 
Cytuj  
L2P

Magiem tez gram.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.