mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 16:02 
Cytuj  
quong napisał(a):
A tak w ogole to ty chyba miales tak ze miales konto sprzedales i teraz znowu masz :>? Na jakim serwerze grasz? Caly czas na BL'u? W jakiej gildii jestes?
Deshroom na BL, nie mam gildi, mam lvl 40 i czekam na BC. jak wyjdzie to robie na BL Blood Elfa rogala :P
teraz zarobie troche kasy co by mu wyslac na dzień dobry :P


_________________
psn

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 16:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
teraz zarobie troche kasy co by mu wyslac na dzień dobry :P


No to może się spotkamy w styczniu :wink: Jak zobaczę, że będzie do czego wracać w BC jako casual to też zrobię BE albo coś z UD, pewnie locka :]


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 16:25 
Cytuj  
Ej, ale nie zaczynajcie na starych serwach tylko chodźcie na jakiś nowy. Ja z grupą znajomych na przykład chyba zaczniemy grać z małą gildią casual friendly na po starcie tbc można by dogadać sie co do serwera żeby grać jeśli nie koniecznie w jednej gildii to chociażby na jednym serwie z ludźmi z mmorpg.pl.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 16:37 
Cytuj  
Wlasnie dokladnie to takiego samego wniosku doszlismy ja i moi przyjaciele i zaczelismy od nowa w naszej wlasnej casualowej gildii i czekamy levelujac spokojnie na TBC - jakbyscie chcieli to zapraszam na http://www.wargasm.pl


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 17:02 
Cytuj  
Ludziki od nas zastanawiają sie nad serwerem rp-pvp, ponoć mniej nastoletnich cashów i innych takich. Wydaje się to dobrym pomysłem.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 17:23 
Cytuj  
:/ ... a ja dalej mam dylemat.. kurde.. nie wiem czegos mi brakuje....
wiem.

pamietacie czasy Open Bety ? albo premiery Retaila? .... tego mi brakuje :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 17:48 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ej, ale nie zaczynajcie na starych serwach tylko chodźcie na jakiś nowy. Ja z grupą znajomych na przykład chyba zaczniemy grać z małą gildią casual friendly na po starcie tbc można by dogadać sie co do serwera żeby grać jeśli nie koniecznie w jednej gildii to chociażby na jednym serwie z ludźmi z mmorpg.pl.


Ty dawno raurenem w glowe nie dostales, nie? :)


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 17:52 
Cytuj  
The Venture Co - Rppvp :) ew. Ravenhold chyba najswiezszy serwer jezeli chodzi o pvp wogole?? Jezeli ktos bedzie zaczynal na ravenhold napisac prosze ja tez sie tam wybiore:>


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 18:02 
Cytuj  
to może weźmy utwórzmy temat, zebysmy wszyscy wybrali sie na jeden serwer i z dniem 16 Stycznia razem zaczeli grę. Mowię tutaj o osobach kompetentnych, potrafiących się bawić itd. Dzieciarnia grająca w WoW'a z reguły nie wie o istnieniu takich stron jak mmorpg.pl czy battlenet.pl tylko buszuje gdzies indziej, (mogą sie zdazyc pojedyncze przypadki bardziej inteligentnych) więc dzieciarnia zostala by na innych serwerach a my bysmy stworzyli grupę zaawansowanych graczy z polski i tych dobrych gracy z polski. Obalilibysmy przy okazji ten głupi mit który lata po wszystkich serwwerach i swiecie

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 18:16 
Cytuj  
quong napisał(a):
Dzieciarnia grająca w WoW'a z reguły nie wie o istnieniu [...] battlenet.pl tylko buszuje gdzies indziej,


Dobre! Slynna dzieciniarnia z BL ksztaltujaca obraz polskiego gracza WoW, wyladawala tam wlasnie z battlenet.pl
(zwlaszcza ze umowa wsrod polskich graczy byla taka ze idziemy na pierwszy serwer na 'B' i ktos u nich policzyl ze BL jest wczesniej w alfabecie niz BB :] )


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 19:04 
Cytuj  
Guong ma racje... Tylko bedzie pewien problem ze zebraniem wszystkich:-). Ja naprzyklad nigdyyyy nie zagram aliantem, przez dwa lata nauczylem sie nienawidzic ta rase, jako ze gram tez tylko na serwach pvp badz rppvp, nienawidze ich 2x mocniej:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 19:43 
Cytuj  
Gra ktoś może z tąd na realmie PVP Spinebreaker ?
Ostatnio świeci się on na niebiesko i pojawia się na nim coraz więcej osób i jestem ciekaw czy ktoś może na nim ostatnio zaczął grać ? :wink:

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 19:43 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Ja naprzyklad nigdyyyy nie zagram aliantem, przez dwa lata nauczylem sie nienawidzic ta rase


to chyba jakas nowa rasa :O


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 19:51 
Cytuj  
Oj czepiasz sie szczegolow, wszyscy wiedza o co chodzi :roll:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 19:58 
Cytuj  
Ja nie wiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 20:03 
Cytuj  
Idzcie na Ravenholdt do aliantow bo juz sie nam nudzi gankowanie ruskich i inych gildii, a polakow tam malo, wiec zawsze to przyjemniej ubic pare razy jakiegos "Przemo" lub "Marekpl" :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 20:21 
Cytuj  
Mirtul czy ty czasem w Lunatic Assylum nie byles?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 20:42 
Cytuj  
Mhmm... Nie. Byłem w NOC kiedys, jak zaczynalem wow'a :<. Dostałem bana za cytowanie jednego z adminów, ktorego pierwszy post w 20stronicowym topicu przedstawiajacy quel'serrara i jeszcze jakiegos epica zmienil sie nagle na obrazek z lemonparty, ehhehe.

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 20:53 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Mhmm... Nie. Byłem w NOC kiedys, jak zaczynalem wow'a :<. Dostałem bana za cytowanie jednego z adminów, ktorego pierwszy post w 20stronicowym topicu przedstawiajacy quel'serrara i jeszcze jakiegos epica zmienil sie nagle na obrazek z lemonparty, ehhehe.


Masz tylko tego jednego human priesta od czasów premiery ?

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 20:55 
Cytuj  
quong napisał(a):
Masz tylko tego jednego human priesta od czasów premiery ?


vek'nilash to stosunkowo nowy server wiec raczej nie ;)
a nawet jesli, to cos w tym zlego?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.