mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 11:57 
Cytuj  
Dyskusja z Huraganem ma taki sam sens jak dyskusja taliba z amerykanem o wplywie gospodarki wodnej na jeziora podlaskie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 11:59 
Cytuj  
wg mnie na temat kupowania golda powinny wypowiadac sie jedynie pracujace osoby, gdyz tylko czlowiek pracujacy moze ocenic swoj czas w przeliczeniu na zloto w grze

ludzie ktorzy nie pracuja przewaznie nie maja pieniedzy na zakup zlota badz maja o WIELE WIECEJ czasu na gre czy farmowanie, nic wiec dziwnego ze takie wlasnie osoby sa przeciwne kupowaniu golda, jest to typowa reakcja typu "ja nie mam wiec czemu ktos inny ma miec"

z wlasnego przykladu:
gdy koncze prace powiedzmy kolo 18, przyjade do domu, przysznic, kolacja, chwila na inne pierdoly i juz jest prawie 20, w grze troche czasu na AH (tam praktycznie zarabiam caly gold) i na robienie instancji zostaje juz niewiele czasu, a co mowic o farmieniu golda, szczegolnie ze nie zawsze mam zamiar poswiecac caly wieczor na granie w wow

poza tym kazda nadgodzina w pracy oplaca mi sie o wiele bardziej niz najlepsze farmienie

mysle ze wiekszosc osob postawiona w takiej sytuacji znaczaco zmienila by zdanie na temat kupowania golda

P.S. gold kupilem raz, gdy stworzylem nowa postac na nowym serwerze, tak naprawde spore ilosci zlota mozna trzaskac na AH, chociazby przy pomocy disenchanting czy prospecting (uzywam obu sposobow)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:00 
Cytuj  
Mamy w gildi ex graczy z nihilum i mysle iz ich "skill" polega glownie na tym ze rajduja bardzo duzo maja zawsze mase potkow/flaszek i co najwazniejsze "szefostwo" ktore trzyma ich za morde, obmysla taktykii mobilizuje, wymusza skupienie,buffy, rajdy do 5 rano itp. Tacy ludzie ktorzy wszystkim kieruja wszytko ogarniaja i pra do przodu po trupach. Przenies jakiegos zwyklego ich gracza do innej gildi a nie domyslisz sie nigdy ze byl w nihilum:)

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:11 
Cytuj  
Dunno Vercin, poprzeczka sie podniosla ostatnio i top gildie maja identyko wymagania :) Ale jaka frajda wyczyscic cale Ssc do Vashj w srode, kazdy na flaskach i potach i potem masz 6 dni na nowy content :> Dla mnie zajebista. Nie wiem jak u was ale u nas wymagania sa identyko ja u nihilum, z wyjatkiem tego ze nie raidujemy do 5 rano (tylko do max 1) i nie 7 dni w tygodni a 5 (friday casual karazhan, pewnie tez do czasu bo zaczelismy altami chodzic, a sobota wolna), ale reszta wymagan identyko, bez pelnych bagow potow i min 2x flask na raidzie sie nikt nie pokazuje.

Kazdy od nas czeka na patcha, naprawde odetchniemy z ulga od ciaglego farmowania, ostatnio priest z palkiem poszli na mordy bo jeden drugiemu podjebal mana thristle :) Hehe ofc sie pogodzili odrazu ale to daje do zrozumienia ze cos z tym farmingiem jest nie tak, pol biedy jak jestes na jakims dupnym realmnie ale jak masz u siebie 3 gildie z top 10 to qrwa farmacja i ceny na ah sa kosmiczne..... :evil:

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:13 
Cytuj  
Damien napisał(a):
poza tym kazda nadgodzina w pracy oplaca mi sie o wiele bardziej niz najlepsze farmienie

Dokladnie, mozna farmic golda w wowie lub znalezc robote i wyciagnac wiecej niz tylko zlotowki na golda. Zalezy jaka robota;D

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:14 
Cytuj  
hm... Patrzac na to z 2 strony , topowa gildia w oficjalnie ogłasza ze kupuja gold a blizz ma to dupie( bo raczej na pewno o tym wie ) to znaczy ze blizz ma ciezko w dupie uczciwa gre, bo raczej nie obawia sie Nihilum...
te 13$ jest wazniejsze niz uczciwosc wobec graczy hm...normalnych ?.

Chyba czas na bota...siedzac w pracy zarobie kase i wowie i w rl.
a co wojna jest wojna;)

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:18 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nic mnie bardziej nie irytuje niz banda glabow ktorzy wszystkim chca zagladac do kieszeni. Nie kupujezs golda bo uwazasz ze to jest oszustwo - fajnie, ale nie zmuszaj innych zeby tez nie kupoawli.


Niestety taka mentalnosc polakow, narzucanie innym swoich przekonan...nic na to nie poradzisz.


Ostatnio edytowano 19 kwi 2007, 12:19 przez Domin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:18 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
a co wojna jest wojna;)
nie rozumiem z kim walczysz i o co. że niby zaczynasz się scigać z progresem nihilum czy co ?


_________________
psn

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:19 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nic mnie bardziej nie irytuje niz banda glabow ktorzy wszystkim chca zagladac do kieszeni. Nie kupujezs golda bo uwazasz ze to jest oszustwo - fajnie, ale nie zmuszaj innych zeby tez nie kupoawli.


A zgodziles sie podczas instalcji wowa na warunki ?

A moze jestes fanem wąsatych pływaczek z NRD ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:22 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
roball napisał(a):
Nic mnie bardziej nie irytuje niz banda glabow ktorzy wszystkim chca zagladac do kieszeni. Nie kupujezs golda bo uwazasz ze to jest oszustwo - fajnie, ale nie zmuszaj innych zeby tez nie kupoawli.


A zgodziles sie podczas instalcji wowa na warunki ?

A moze jestes fanem wąsatych pływaczek z NRD ?

Yaroos niby ok, kazdy sie na te warunki zgadzal, ale ich lamanie moze kupujacym golda wypomniec jedynie osoba, ktora ma przykladowo oryginalnego windowsa czy nie ma pirackich mp3 itp.etc., czyli jest "czysta", w innym przypadku byla by to hipokryzja

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:22 
Cytuj  
jedni oszukuja w wowie inni nie - nikt ich nie bedzie wytykal palcami na ulicy, nikt nie zwolni z pracy

ta dyskusja nie ma sensu - bo ci co kupuja gold beda go kupowac dalej - a ci co nie to nie (chyba ze zaczna grac w hardcorowej gildii i sie okaze ze czas przeznaczony na sen nie wystarczy aby wyfarmic golda na raidy)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:24 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nic mnie bardziej nie irytuje niz banda glabow ktorzy wszystkim chca zagladac do kieszeni. Nie kupujezs golda bo uwazasz ze to jest oszustwo - fajnie, ale nie zmuszaj innych zeby tez nie kupoawli.


nikt ci Roball do kieszeni nie zaglada, chcesz to sobie kupuj golda.. tylko ze zanim zamiescisz nastepny swoj IMBA screenshot z Karazhan to podpisz go "zabilismy go kupujac golda u chinczykow", bo bez tego widac jestes cienias nad cieniasy :)


Ostatnio edytowano 19 kwi 2007, 12:25 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:24 
Cytuj  
redlum napisał(a):
jedni oszukuja w wowie inni nie
...
ci co kupuja gold beda go kupowac dalej - a ci co nie to nie


Dobre .. dobre ... naprawde doskonale :D

Tzw prawda objawiona :D

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:28 
Cytuj  
btw co tam bylo napisane? http://www.nihilum.co.uk/forum/showthread.php?t=7743
bo
Cytuj:
No Thread specified. If you followed a valid link, please notify the administrator

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:29 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
nikt ci Roball do kieszeni nie zaglada, chcesz to sobie kupuj golda.. tylko ze zanim zamiescisz nastepny swoj IMBA screenshot z Karazhan to podpisz go "zabilismy go kupujac golda u chinczykow", bo bez tego widac jestes cienias nad cieniasy :)


Rozumiem to tak , nie masz golda = nie możesz zabić żadnego bossa w end game raid instancjach bo , gold > skill. ofc huragan idź sie pobaw do piaskownicy , tylko uważaj żeby ci kolega znów grabkami nie przyłożył i nie zabrał wiaderka bo potem bedziesz płakał że już nie chcesz "full loot" w pvp..


@Up

Deshroom już cytował całość.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:31 
Cytuj  
Huragan, nie znam Cie ale po wielu Twoich postach zauwazylem ze zawsze w pewnym momencie wchodzisz w jakies personalne docinki odnosnie innych, zaczynasz flame, lub offtopa, daj sobie spokoj, wroc do gry, lub pojdz do pracy/zajmij sie dziewczyna/idz do offtopa bo podejrzewam ze wiekszosc ludzi tutaj takie zachowanie irytuje

Huragan napisał(a):
nikt ci Roball do kieszeni nie zaglada, chcesz to sobie kupuj golda.. tylko ze zanim zamiescisz nastepny swoj IMBA screenshot z Karazhan to podpisz go "zabilismy go kupujac golda u chinczykow", bo bez tego widac jestes cienias nad cieniasy :)


rownie dobrze "prawi" gracze mogli by podpisac sie pod takim screenem "zabilismy go farmiac godzinami golda, stracilismy dziewczyny, nie mamy czasu dla rodziny, nie ruszamy sie z domu, rosnie nam garb i brzuch, no ale go zabilismy"

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:33 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Rozumiem to tak , nie masz golda = nie możesz zabić żadnego bossa w end game raid instancjach bo , gold > skill..


Nie rozumiesz nic jak zwykle..... nie kupujesz golda to zabijesz bossa moze troche pozniej ale zabijesz, wlasnie skillem..... Roball woli kupic golda i sie potem chwalic na forum ze zabil bossa w Karazhan.... i to jest ta roznica. Jeden zabije go wlasnym skillem, a drugi zabije go bo ma kase i sobie "kupi" tego killa :)
Tak samo jest z Nihilum. Oni po prostu kupuja te first kille. Tak jak powiedzial Vercin, gracz z Nihilum jest takim samym graczem jak kazdy inny.
Jego "skill" to tylko to ze ma duzo czasu i wiecej kasy na koncie do kupowania golda :)


Ostatnio edytowano 19 kwi 2007, 12:35 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 35
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:33 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
btw co tam bylo napisane? http://www.nihilum.co.uk/forum/showthread.php?t=7743
bo
Cytuj:
No Thread specified. If you followed a valid link, please notify the administrator


chopaki zwatpili :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:35 
Cytuj  
Twój kretynizm Huragan mnie przeraża. Flaska to ja jeszcze nie widziałem w moim inventory na tej postaci, poty dostaje od gildiowego alchemika za dobre słowo. No ale wiadomo, sądzi sie ludzi według siebie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:37 
Cytuj  
Szadziu, nerwy Ci puszczaja :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.