mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 20:15 
 
Jeden zapali i go nie bedzie korcic, bo mu niesmakuje drugi zapali i juz skonczyc mu bedzie bardzo ciezko...

Ja jestem w grupie tych drugich niestety


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 20:16 
 
mortal napisał(a):
Tak sobie to tlumacz. Ale prawda jest taka, ze Blizz staje na glowie aby wszystkim dogodzic. Ludzie narzekali na wysokie ceny mounta epic 900g teraz 640g. Ludzie narzekali na 40osobowe raidy teraz epiki sa z 5osobowych. Farmienie 14ranku pol roku? Teraz wystarczy 10gier tygodniowo. Brak golda? daily questy: 1h -200g. AFK gracze? Banowanie kont za jeden mail do Blizza. Jesli jeszcze macie jakies sensowne propozycje to prosze pisac na forum Blizzarda. Takie jest moje zdanie.

Problem w tym, ze to wszystko sa zmiany na gorsze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 20:23 
 
mortal napisał(a):

Tak sobie to tlumacz. Ale prawda jest taka, ze Blizz staje na glowie aby wszystkim dogodzic.


Nie za bardzo przypominam sobie, co dokładnie zrobił by dogodzić fanom World PvP. I żeby uprzedzić ewentualne argumenty w stylu: wieże w EPL czy Hlaala w Outlands, to wystarczy sobie przypomnieć jak wyglądał WoW przed Honor system. No cóż ale to moja strata, 9 milionów ludzi jakoś za bardzo Blizzarda do poważnych zmian w tym zakresie nie zachęca. Przeboleję, Blizzard również.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 20:42 
 
Mirtul napisał(a):
mortal napisał(a):
Tak sobie to tlumacz. Ale prawda jest taka, ze Blizz staje na glowie aby wszystkim dogodzic. Ludzie narzekali na wysokie ceny mounta epic 900g teraz 640g. Ludzie narzekali na 40osobowe raidy teraz epiki sa z 5osobowych. Farmienie 14ranku pol roku? Teraz wystarczy 10gier tygodniowo. Brak golda? daily questy: 1h -200g. AFK gracze? Banowanie kont za jeden mail do Blizza. Jesli jeszcze macie jakies sensowne propozycje to prosze pisac na forum Blizzarda. Takie jest moje zdanie.

Problem w tym, ze to wszystko sa zmiany na gorsze.

Pojecie wzgledne. Mi poza zjebaniem AV, zmiany sie podobaja :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 20:44 
 
Mirtul napisał(a):
mortal napisał(a):
Tak sobie to tlumacz. Ale prawda jest taka, ze Blizz staje na glowie aby wszystkim dogodzic. Ludzie narzekali na wysokie ceny mounta epic 900g teraz 640g. Ludzie narzekali na 40osobowe raidy teraz epiki sa z 5osobowych. Farmienie 14ranku pol roku? Teraz wystarczy 10gier tygodniowo. Brak golda? daily questy: 1h -200g. AFK gracze? Banowanie kont za jeden mail do Blizza. Jesli jeszcze macie jakies sensowne propozycje to prosze pisac na forum Blizzarda. Takie jest moje zdanie.

Problem w tym, ze to wszystko sa zmiany na gorsze.


Nawet najlepsza gra na swiecie nie bedzie istniec wiecznie.
WoW wkroczyl w kolejny etap jakim jest sciagniecie jak najwiekszej ilosci subskrypcji i necenie ludzi szybkim zdobywanie dobrych items/gold (.
Nie mowie tutaj o high-end content bo to nadal zarezerwowane jest dla pro-playerow albo po prostu dla ludzi dysponujacym odpowiednia iloscia czasu.
Podejrzewam, ze nadchodzacy dodatek bedzie ostatni, moze przed ostatni.
Predzej czy pozniej WoW zostanie odstawiony, a miliony graczy przeniosa sie do nowej generacji mmo pdp. wypuszczona przez Blizzard.

*

Posty: 74
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 20:44 
 
Mirtul napisał(a):
mortal napisał(a):
Tak sobie to tlumacz. Ale prawda jest taka, ze Blizz staje na glowie aby wszystkim dogodzic. Ludzie narzekali na wysokie ceny mounta epic 900g teraz 640g. Ludzie narzekali na 40osobowe raidy teraz epiki sa z 5osobowych. Farmienie 14ranku pol roku? Teraz wystarczy 10gier tygodniowo. Brak golda? daily questy: 1h -200g. AFK gracze? Banowanie kont za jeden mail do Blizza. Jesli jeszcze macie jakies sensowne propozycje to prosze pisac na forum Blizzarda. Takie jest moje zdanie.

Problem w tym, ze to wszystko sa zmiany na gorsze.


Nie będę mówił, że te zmiany mi się podobają, bo tak do końca nie jest, ale wiesz, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. To, że dla Ciebie i wielu innych osób te zmiany idą w złym kierunku nie znaczy, że wszyscy tak sądzą. Na pewno jest mnóstwo osób, które przyjęły je (wszystkie lub część) z radością.. tak to już jest. Widocznie grupa whinujących na wszystkie wymienione wyżej rzeczy była większa niż grupa ludzi, którzy chcieli utrzymania starego systemu czy też zmian w innym kierunku...


_________________
We'll keep the Red Flag flyin' high !!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 22:43 
 
Ha, wiecie co sie nie zmieniło, przynajmniej u mnie?! dalej jak kretyn siedzie po 2-3 h w durotar i skacze jak matoł od goscia do goscia zeby sprawdzic swoje umiejętnosci...i tak z dnia na dzien...tydzien po tygodniu...x aren w miesiacu, 2-3 raidy w miesiacu, a reszta to duel duel ;p, tak bylo przed tbc, tak jest teraz, i tak bedzie, a dlaczego wchodze i sie dueluje?! nei wiem, moze nałog....mowie, ok ostani, a schodzi mi z 20 min jeszcze ;p, hmm cały urok WoWa,

up up, ktos napisał ze punkt widzenia, zalezy od punktu siedzienia, dokladnie. Dla jednych czarne moze byc czarne, a dla innych czarne moze byc białe...i juz ;P

Jak juz powiedzialem wprowadzic heroic instancje pretbc, z epixami na poziomie t5, ofc 40 man, i wow odzyje...zrobi sie world pvp, odwiedzi sie stare lokacje, i nie bedzie sie tylko chodzic do tk > ssc > tk > ssc, a prosi mh > bt > mh > bt , nowe "złote" itemy, tez powinny byc ciekawe, ale nei cos na wzor bladow z ilidania, bo to jest za preoste..tylko cos jak ateish, albo ten mace..i juz ; )

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 23:09 
 
http://siecioholizm.eu/mid.php?sel=leczenie

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 00:11 
 
a ty nikus znowu z tymi duelami xD echh


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 00:23 
 
Mialem nie pisac ale jednak napisze... Na poczatku proponuje wejsc na oficjalna strone blizzarda, i poczytac wypowiedzi czlonkow jakoby blizz mial w planach na przyszlosc wydac jakiegokolwiek nowego mmorpga.

Czlonkowie teamu kategorycznie zaprzeczaja i pisza ze jedynym mmorpgem w ich wykonaniu bedzie wow... Co za tym idzie bede go caly czas dopieszczac. Dodatkow do niego moze wyjsc sporo, naprawde sporo...

Tyle tytulem wstepu... Przechodzac do sedna - czas zapieprza nawet nie zdazycie zauwazyc jak zycie uchodzi miedzy palcami... Swiat sie zmienia, ludzie sie zmieniaja, mentalnosc sie zmienia oraz zmieniaja sie takze gry...

Wiekszosc z was twierdzi ze woli starego wowa... A moze jednak to tylko pozory, moze tesknicie za tym, tak jak za utraconym dziecinstwem... Wydaje wam sie ze kiedys bylo lepiej... Jednak jakby cofnac sie w czasie, to tesknilibyscie za nowym (przynajmniej 90% przypadkow)...

To jest tak jak z grami na cm64 albo amige... Gry wiecznie zywe, wrecz kultowe. Gry ktore w swiadomosci starszych graczy byly, sa, i beda tymi najlepszymi...
Jednak zderzenie z rzeczywistoscia dla tych gierek jest tragiczne w skutkach... Niby grywalnosc nadal wysoka, niby swietnie sie gra... Ale nie ma juz tej magii co miala kiedys... 20 lat temu...

Tak samo rzecz ma sie z wowem... Gdyby byla mozliwosc grania tylko preTBC i tbc, stare grywalne moglo byc nie przetrwac zderzenia z nowym... mimo wszystko.

Oczywiscie nie chce uogolniac bo znalazl by sie pewien odsetek wszystkich graczy, ktore nawet na sile by gral, ja tez zapewne bym sprobowal - bo bylo fajnie, naprawde fajnie - szczegolnie pierwsze levelowanie postacie (lezka sie w oku kreci), odkrywnaie nieznanego swiata - tak to wszystko bylo, ale drugi raz to nie byloby to samo...

Swiat idzie do przodu i my razem z nim... Chcac nie chcac...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 00:36 
 
Dobrze napisane....Ale heroic Onyxie bym sobie pyknał :P, nie mow...a o bwl i naxx nie wspomnie ; ))))

Ja z duelami, coz, jest to 1 z 4 czynnosci w WoWie jakie robie najczesciej, i jakie sprawiaj mi najwiecej przyjemnosci :P , tak wiec waaraaa ode mnie..

btw, niedługo moj 100 post, nie wiem co to zmienia, ale to moj 100 post ;P , kasy mam to postawie jakas kolejke ; ))


Posty: 34
Dołączył(a): 26.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 00:58 
 
kkkk20 napisał(a):
Mialem nie pisac ale jednak napisze... Na poczatku proponuje wejsc na oficjalna strone blizzarda, i poczytac wypowiedzi czlonkow jakoby blizz mial w planach na przyszlosc wydac jakiegokolwiek nowego mmorpga.

Czlonkowie teamu kategorycznie zaprzeczaja i pisza ze jedynym mmorpgem w ich wykonaniu bedzie wow... Co za tym idzie bede go caly czas dopieszczac. Dodatkow do niego moze wyjsc sporo, naprawde sporo...


Czytaj blue ;p
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 2&sid=1#38

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 01:21 
 
no nikus podobno nax ma byc w WotLK dla 10-25 osob nie pamietam


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 07:59 
 
Ale na nowym kontynencie, a my chcemy zeby przywrocili zycie w kalimdorze i EK

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 09:24 
 
Cytuj:
Mialem nie pisac ale jednak napisze... Na poczatku proponuje wejsc na oficjalna strone blizzarda, i poczytac wypowiedzi czlonkow jakoby blizz mial w planach na przyszlosc wydac jakiegokolwiek nowego mmorpga.

I dla jaj szukaja ludzi do pracy nad nowym MMO -;-.

Pozatym ciezko, az uwierzyc ale kk, dobrze pisze ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 09:29 
 
Nie zdziwilbym sie gdyby w dodatku cos takiego zrobili. Instancje sa gotowe, kwestia tylko zmiany lootu i "podkrecenie" mobow. Mozna by wprowadzic serie questow, ktora zaczynalyby sie np u Onyxii, pozniej MC->BWL->AQ i konczyly finalem w nowej instancji CoT. Wszystko dla grupy 25. Start na poziomie 80. Po ukonczeniu chaina ludki by dostali tytul Champion of ... i dostep do legendarnych itemow.

Co do dodatku i Wowa odpowiem anegdota - prezes jednej z firm kupil auto za 250k i chce sprzedac bo w/g niego samochod jako samochod jest dobry, ale kierownice ma w chujowym kolorze. Gram w wowa od bety i mi sie nie znudzilo. Skonczylem levelowac huntera (po warku i priescie) i za kazdym razem odkrywam cos nowego w grze. W kolejce warlock, rogue i shaman. PVP w ogole mnie nie interesuje. Po wejsciu honor points wynioslem sie z BL na serwer PVE.
Dla kochajacych pvp polecam zebrac sie i isc pograc w paintballa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 09:45 
 
Patatajaja moj nick to Nokius, nie nikisiduh...Hmm, chodzi mi o to zeby kalimdor i ek odzyło...Powiedzcie mi , kiedy ostanio byliscie w wpl, epl, sitillusie ( czy cos :P )...?! ja - bardzo dawno temu, a dlaczego ?! bo nie mam co tam robic, bo ludzie wychodza z takiego samego zalozenia i kupa...dlatego heroic pre-tbc isntances, powinny zaspokoic wszystkich...tych ktorzy chca czasow z pre tbc, i i tych " nowych" ktozy na onyxi czy mc jeszcze nie byli ; ) ...

Nie wiem, ale zaczne spamowac blizza o to , to moze cos zrobia...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 09:46 
 
Ale paintball to przecież RL?! O zgrozo!!!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 09:55 
 
Buffchef napisał(a):
Ale paintball to przecież RL?! O zgrozo!!!

On mial na mysli jakos mod do Unreala.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 10:11 
 
Minusy:
-resilience : rozbicie pve i pvp, pvp calkowicie gear based
-zmniejszenie rajdow do 25
-nowe levele, zamiast obiecywanych kiedys hero class
-tragiczne world pvp
-danie shamanow ally i palkow hordzie
Plusy:
+areny
+nowe zony
+pojscie bardziej w strone casual
Dodatek kupa, bo spodziewalem sie duzo wiecej. Pogralem troche na wiosne, porajdowalem w karazhan i dalem sobie spokoj. Koncze levelowac maga, ktory sobie poczeka na wotlk. Co do opustoszenia starego swiata to nie widze problemu, na 60lvl jakos za ashenvale czy stonetalon mountains nie tesknilem, tak i teraz nie brakuje mi azeroth czy ek. Wogole gram od rumunskiej pre-alfy, wiec...


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.